První stručný horoskop na rok 2019

Je sice teprve těsně za půlkou roku 2018, ale i přes tuto skutečnost jste zvědaví na to, co na vás čeká v roce 2019? Máme pro vás malou ochutnávku. Stručný horoskop pro jednotlivá znamení na následující rok. Na rozdíl od tohoto roku přináší naději na lepší zítřky i mnoho neobvyklých zážitků.

Beran

Berani v roce 2019 začnou sbírat plody své práce z předešlých let. Bude se jim dařit, a to nejen tento rok, mělo by jít o počátek úspěšného patnáctiletého cyklu. Příští rok mohou očekávat i splnění svého nějakého velkého snu. Někdo se v tento rok dostane na vrchol své kariéry, a to hlavně ti, kteří se narodili v době mezi 15.04 až 19.04 hodin.

 Býk

Rok 2019 je pro Býky vhodnou dobou, pro uzavírání těch nejrůznějších partnerství. Všechny v této době vzniklé budou plné štěstí, úspěchu a bohatství. Můžete se těšit i na neočekávané příjmy peněz. Užijete si i po sexuální stránce.

 Blíženec

Blížence v příštím roce čeká řada pozitivních zkušeností a velký nečekaný úspěch. Tento rok byste měli rozhodně investovat do svého domova. Pokud si chcete pořídit nové bydlení, stavět dům, udělejte tomu tak tento rok. Poslední část roku vám přinese nádherné rodinné vztahy. Jen si dejte pozor, je zapotřebí se přizpůsobit novým nastalým situacím.

 Rak

Raci se v tento rok mohou stěhovat, kupovat, opravovat anebo také prodávat nemovitosti. Doma budou zažívat absolutní harmonii a ani v práci tomu nebude o nic hůře. Na konci roku můžete očekávat vzestup v zaměstnání. Rok 2019 je skvělým rokem pro relaxaci a cestování. Po zdravotní stránce na tom budete skvěle. S partnerem prožijete něco, po čem jste toužili celý život.

 Lev

Konečně se zbavíte finančních obav. Konečně si po 10 letech dočkáte toho, co si zasloužíte. Výrazně si po finanční stránce polepšíte, a to ne o málo. Vaší největší starostí budou děti a rodiče. Někteří prožijí velmi příjemný romantický vztah. Zadaní se budou věnovat své rodině.

 Panna

I Panně se tento rok bude dařit. Těšit se může na přísun peněz, ale také i větší zodpovědnosti. Bude se rozvíjet vaše tvůrčí stránka. Nejspíše absolvujete nějaký kurz annebo začnete navštěvovat nějakou školu. Vaše rodina se může zvětšit o jednoho člena. Může jít buď o osvojené dítě anebo hosta, který už nechce odejít. Rok 2019 přeje novým vztahům.

 Váhy

Váhy mohou v tomto roce očekávat neočekávaný životná obrat. Změníte zde pole své působnosti. Čeká vás nejspíš nová škola nebo pracoviště. Od října 2019 se vám bude ohromně dařit, a to obzvláště po finanční stránce. Začnou se o vás zajímat důležití lidé.

 Štír

Štíři si v roce 2019 budou užívat své popularity. Vytvoří si spoustu nových kontaktů. Mohou se stát nezávislými na jiných. Pomohou mu v tom malé, ale stálé smlouvy, které jim zajistí dobrý stálý příjem. Od října do listopadu bude pro vás obzvláště úspěšné období. Smlouvy vám zvýší sebeúctu. Tento rok budete připraveni na změny.

 Střelec

I Střelcům se bude příští rok dařit. Těšit se mohou na spoustu práce, spoustu peněz i dobrou reputaci. Naskytne se jim možnost pracovat v zahraničí, zvláště pokud jsou lékaři, právně činí anebo pracují v médiích. Pozor, nepůjde však o jednoduchý rok, bude poměrně náročný.

 Kozoroh

Kozorozi příští rok započínají třicetiletý cyklus, v němž dojde k jejich celkové obnově a přeorientování se. Vaše oblíbenost v roce 2019 bude stoupat. Budete se podílet na spoustě zakázek a řadu nových máte šanci tento rok i získat. V prosinci 2019 na vás čeká opravdové štěstí.

 Vodnář

Vodnáři to příští rok nebudou mít snadné. Nejspíše si popláčou nad svými vztahy s přáteli a možná i životními partnery. Budete uvažovat o změně práce. Bude to rok úklidu. Odstraňovat z něj budete vše, co nefunguje, co už nepotřebujete a co je pro vás bezvýznamné. Čeká vás velké procitnutí, vymezení se a budete hledat větší svobodu.

Ryby

Rok 2019 je u Ryb ideálním rokem pro mezinárodní cesty. Nejspíše je budete absolvovat vždy se záměrem někoho navštívit. S financemi budete velmi spokojeni. Těšit se můžete i na novou zajímavou a finančně dobře hodnocenou práci.

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Astrologický osmý dům

Definovat osmý dům není zrovna jednoduché. Osmý dům v astrologii je místem, kde prožíváme ty nejhlubší vztahy. Dům přitom hovoří o tom, co nám tyto vztahy přinesou. Jde o nejsilnější dům ze všech v horoskopu. Spojený je s cenami, které platíme v životě. Vyzývá nás abychom se naučili věci nechat plynout, nechat odejít a nebojovat za to, co je zbytečné. Osmý dům je o daních, sexu, odcházení, ztrátách a smrti. Osmý dům dává lekce. Otřásá námi.

STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 2.

Amityville

Pokud jste si dělali zálusk na něco skutečně děsivého a plánovali nákup domu, kde by vydržel jen málokdo, tak jste se bohužel opozdili. Nejslavnější ze všech strašidelných domů na filmovém plátně získal loni nového majitele a prodal se za 950.000 dolarů. Nenápadná nemovitost v lehce koloniálním stylu má čtyři ložnice a pět koupelen. Nutno dodat, že skoro v každém pokoji byla spáchána filmová vražda. Filmový Ronald DeFeo v nich před pár desítkami let zastřelil puškou šest členů své rodiny. Fanoušci nad současným stavem domu zapláčou. Dříve se interiér v mnoha ohledech shodoval se svou filmovou kopií, dnes je již bohužel po rekonstrukci a prošel renovací, která místy výrazně proměnila jeho vzhled. Původní očekávání majitelů měla splnit cena 1.350.000 dolarů. O dům však nikdo nejevil zájem, a když koncem loňského roku cena klesla o 300.000, byl rázem prodán neznámému kupci. Zbývá jen doufat, že se v něm nebude opakovat hrůzná historie jeho reálné kopie.

Metody věštění budoucnosti z karet

Tradiční způsob vykládání budoucnosti je z karet. Obvykle jsou to karty tarotové, ale existují i jiné, ze kterých se dá věštit budoucnost. Důvodem, proč jsou karty oblíbené je i to, že nabízí více možností, než většina jiných metod. Jako například ty, kde je možností jen odpověď „ano“ nebo „ne“.