První stručný horoskop na rok 2019

Je sice teprve těsně za půlkou roku 2018, ale i přes tuto skutečnost jste zvědaví na to, co na vás čeká v roce 2019? Máme pro vás malou ochutnávku. Stručný horoskop pro jednotlivá znamení na následující rok. Na rozdíl od tohoto roku přináší naději na lepší zítřky i mnoho neobvyklých zážitků.

Beran

Berani v roce 2019 začnou sbírat plody své práce z předešlých let. Bude se jim dařit, a to nejen tento rok, mělo by jít o počátek úspěšného patnáctiletého cyklu. Příští rok mohou očekávat i splnění svého nějakého velkého snu. Někdo se v tento rok dostane na vrchol své kariéry, a to hlavně ti, kteří se narodili v době mezi 15.04 až 19.04 hodin.

 Býk

Rok 2019 je pro Býky vhodnou dobou, pro uzavírání těch nejrůznějších partnerství. Všechny v této době vzniklé budou plné štěstí, úspěchu a bohatství. Můžete se těšit i na neočekávané příjmy peněz. Užijete si i po sexuální stránce.

 Blíženec

Blížence v příštím roce čeká řada pozitivních zkušeností a velký nečekaný úspěch. Tento rok byste měli rozhodně investovat do svého domova. Pokud si chcete pořídit nové bydlení, stavět dům, udělejte tomu tak tento rok. Poslední část roku vám přinese nádherné rodinné vztahy. Jen si dejte pozor, je zapotřebí se přizpůsobit novým nastalým situacím.

 Rak

Raci se v tento rok mohou stěhovat, kupovat, opravovat anebo také prodávat nemovitosti. Doma budou zažívat absolutní harmonii a ani v práci tomu nebude o nic hůře. Na konci roku můžete očekávat vzestup v zaměstnání. Rok 2019 je skvělým rokem pro relaxaci a cestování. Po zdravotní stránce na tom budete skvěle. S partnerem prožijete něco, po čem jste toužili celý život.

 Lev

Konečně se zbavíte finančních obav. Konečně si po 10 letech dočkáte toho, co si zasloužíte. Výrazně si po finanční stránce polepšíte, a to ne o málo. Vaší největší starostí budou děti a rodiče. Někteří prožijí velmi příjemný romantický vztah. Zadaní se budou věnovat své rodině.

 Panna

I Panně se tento rok bude dařit. Těšit se může na přísun peněz, ale také i větší zodpovědnosti. Bude se rozvíjet vaše tvůrčí stránka. Nejspíše absolvujete nějaký kurz annebo začnete navštěvovat nějakou školu. Vaše rodina se může zvětšit o jednoho člena. Může jít buď o osvojené dítě anebo hosta, který už nechce odejít. Rok 2019 přeje novým vztahům.

 Váhy

Váhy mohou v tomto roce očekávat neočekávaný životná obrat. Změníte zde pole své působnosti. Čeká vás nejspíš nová škola nebo pracoviště. Od října 2019 se vám bude ohromně dařit, a to obzvláště po finanční stránce. Začnou se o vás zajímat důležití lidé.

 Štír

Štíři si v roce 2019 budou užívat své popularity. Vytvoří si spoustu nových kontaktů. Mohou se stát nezávislými na jiných. Pomohou mu v tom malé, ale stálé smlouvy, které jim zajistí dobrý stálý příjem. Od října do listopadu bude pro vás obzvláště úspěšné období. Smlouvy vám zvýší sebeúctu. Tento rok budete připraveni na změny.

 Střelec

I Střelcům se bude příští rok dařit. Těšit se mohou na spoustu práce, spoustu peněz i dobrou reputaci. Naskytne se jim možnost pracovat v zahraničí, zvláště pokud jsou lékaři, právně činí anebo pracují v médiích. Pozor, nepůjde však o jednoduchý rok, bude poměrně náročný.

 Kozoroh

Kozorozi příští rok započínají třicetiletý cyklus, v němž dojde k jejich celkové obnově a přeorientování se. Vaše oblíbenost v roce 2019 bude stoupat. Budete se podílet na spoustě zakázek a řadu nových máte šanci tento rok i získat. V prosinci 2019 na vás čeká opravdové štěstí.

 Vodnář

Vodnáři to příští rok nebudou mít snadné. Nejspíše si popláčou nad svými vztahy s přáteli a možná i životními partnery. Budete uvažovat o změně práce. Bude to rok úklidu. Odstraňovat z něj budete vše, co nefunguje, co už nepotřebujete a co je pro vás bezvýznamné. Čeká vás velké procitnutí, vymezení se a budete hledat větší svobodu.

Ryby

Rok 2019 je u Ryb ideálním rokem pro mezinárodní cesty. Nejspíše je budete absolvovat vždy se záměrem někoho navštívit. S financemi budete velmi spokojeni. Těšit se můžete i na novou zajímavou a finančně dobře hodnocenou práci.

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – viselec

Tarotové karty jsou skutečně staré, již několik století přežívají v Evropě. Jejich původ není přesně znám, k nám se dostaly z Apeninského poloostrova, ale zda je jejich původ tam, nebo historie sahá ještě dále, nikdo neví. Každopádně jsou to karty zábavné, ale mnohdy i významné pro předvídání budoucnosti.

Numerologie – číslo 1

Numerologie je populární nauka o významu čísel. Pracuje se s tím, že konkrétní číslo má vliv na osobnost, jeho charakter. Nejčastěji se stanoví podle data narození, ale i podle jména. Pokud je zapotřebí určit a předpovědět událost, je vhodné předem si nechat numerologem osud vypočítat. Každé číslo totiž má své specifikum.

Jak se k sobě hodí Rak a Býk?

Osudovým partnerským spojením je vztah Raka a Býka. Dalo by se tvrdit, že pro tato znamení neexistuje snad lepší kombinace. Typický tvrdý, možná až chladný Býk je senzační volbou pro romantického snílka – Raka. Důležité je to, že obě pohlaví jsou v lásce hodně vášnivé, jsou především oddaní a spolehliví. Není lepšího spojení, které si obě strany mohou přát. Proto by si měl Rak najít Býka a Býk zase Raka. Ideální partnerství tak může být skutečností.