První stručný horoskop na rok 2019

Je sice teprve těsně za půlkou roku 2018, ale i přes tuto skutečnost jste zvědaví na to, co na vás čeká v roce 2019? Máme pro vás malou ochutnávku. Stručný horoskop pro jednotlivá znamení na následující rok. Na rozdíl od tohoto roku přináší naději na lepší zítřky i mnoho neobvyklých zážitků.

Beran

Berani v roce 2019 začnou sbírat plody své práce z předešlých let. Bude se jim dařit, a to nejen tento rok, mělo by jít o počátek úspěšného patnáctiletého cyklu. Příští rok mohou očekávat i splnění svého nějakého velkého snu. Někdo se v tento rok dostane na vrchol své kariéry, a to hlavně ti, kteří se narodili v době mezi 15.04 až 19.04 hodin.

 Býk

Rok 2019 je pro Býky vhodnou dobou, pro uzavírání těch nejrůznějších partnerství. Všechny v této době vzniklé budou plné štěstí, úspěchu a bohatství. Můžete se těšit i na neočekávané příjmy peněz. Užijete si i po sexuální stránce.

 Blíženec

Blížence v příštím roce čeká řada pozitivních zkušeností a velký nečekaný úspěch. Tento rok byste měli rozhodně investovat do svého domova. Pokud si chcete pořídit nové bydlení, stavět dům, udělejte tomu tak tento rok. Poslední část roku vám přinese nádherné rodinné vztahy. Jen si dejte pozor, je zapotřebí se přizpůsobit novým nastalým situacím.

 Rak

Raci se v tento rok mohou stěhovat, kupovat, opravovat anebo také prodávat nemovitosti. Doma budou zažívat absolutní harmonii a ani v práci tomu nebude o nic hůře. Na konci roku můžete očekávat vzestup v zaměstnání. Rok 2019 je skvělým rokem pro relaxaci a cestování. Po zdravotní stránce na tom budete skvěle. S partnerem prožijete něco, po čem jste toužili celý život.

 Lev

Konečně se zbavíte finančních obav. Konečně si po 10 letech dočkáte toho, co si zasloužíte. Výrazně si po finanční stránce polepšíte, a to ne o málo. Vaší největší starostí budou děti a rodiče. Někteří prožijí velmi příjemný romantický vztah. Zadaní se budou věnovat své rodině.

 Panna

I Panně se tento rok bude dařit. Těšit se může na přísun peněz, ale také i větší zodpovědnosti. Bude se rozvíjet vaše tvůrčí stránka. Nejspíše absolvujete nějaký kurz annebo začnete navštěvovat nějakou školu. Vaše rodina se může zvětšit o jednoho člena. Může jít buď o osvojené dítě anebo hosta, který už nechce odejít. Rok 2019 přeje novým vztahům.

 Váhy

Váhy mohou v tomto roce očekávat neočekávaný životná obrat. Změníte zde pole své působnosti. Čeká vás nejspíš nová škola nebo pracoviště. Od října 2019 se vám bude ohromně dařit, a to obzvláště po finanční stránce. Začnou se o vás zajímat důležití lidé.

 Štír

Štíři si v roce 2019 budou užívat své popularity. Vytvoří si spoustu nových kontaktů. Mohou se stát nezávislými na jiných. Pomohou mu v tom malé, ale stálé smlouvy, které jim zajistí dobrý stálý příjem. Od října do listopadu bude pro vás obzvláště úspěšné období. Smlouvy vám zvýší sebeúctu. Tento rok budete připraveni na změny.

 Střelec

I Střelcům se bude příští rok dařit. Těšit se mohou na spoustu práce, spoustu peněz i dobrou reputaci. Naskytne se jim možnost pracovat v zahraničí, zvláště pokud jsou lékaři, právně činí anebo pracují v médiích. Pozor, nepůjde však o jednoduchý rok, bude poměrně náročný.

 Kozoroh

Kozorozi příští rok započínají třicetiletý cyklus, v němž dojde k jejich celkové obnově a přeorientování se. Vaše oblíbenost v roce 2019 bude stoupat. Budete se podílet na spoustě zakázek a řadu nových máte šanci tento rok i získat. V prosinci 2019 na vás čeká opravdové štěstí.

 Vodnář

Vodnáři to příští rok nebudou mít snadné. Nejspíše si popláčou nad svými vztahy s přáteli a možná i životními partnery. Budete uvažovat o změně práce. Bude to rok úklidu. Odstraňovat z něj budete vše, co nefunguje, co už nepotřebujete a co je pro vás bezvýznamné. Čeká vás velké procitnutí, vymezení se a budete hledat větší svobodu.

Ryby

Rok 2019 je u Ryb ideálním rokem pro mezinárodní cesty. Nejspíše je budete absolvovat vždy se záměrem někoho navštívit. S financemi budete velmi spokojeni. Těšit se můžete i na novou zajímavou a finančně dobře hodnocenou práci.

 

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Tajemství karet Lenormand

Vykládat je možno z celé řady karet. K nejznámějším nejspíš patří taroty, cikánské karty, mariášky a lenormandy. V reálu je však výkladových karet mnohem víc. Některé kartářky se specializují pouze na jeden druh karet, jiné preferují jejich kombinaci. Vedle tarotu k velmi zajímavým výkladovým kartám náleží lenormandy.

Sexuální polohy vzdušného znamení

Blíženci

Králem všech těch chtivých po experimentech je Blíženec, se kterým v posteli nikdy nuda nebude. Jestliže chcete toto znamení vzrušit na maximum, přichystejte mu nějaké slibní překvapení, něco nového. Blíženec rád střídá polohy a nezůstane nikdy jen u těch základních. Pokud se ale bude nudit, klidně se dál nepohne a přestane být aktivní. Sexuální rozkoš mu naopak způsobí netradiční polohy, jako jsou až akrobatické úkazy, nicméně je potřeba je alespoň zkusit. Po tom touží, a pak bude uspokojen.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie

Jak se k sobě hodí Panna a Beran

V tomto spojení záleží především na tom, aby obě znamení, jak Beran, tak Panna k sobě našli tu správnou cestu a především měli společný zájem. Jestliže totiž budou mít každý svoji cestu, jejich zamilovanost velice brzy odezní a nastane dlouhá doba vzájemného kritizování, kterou ukončí snad jen rozchod.