HOROSKOP 2015 STŘELCI

Očekávejte povýšení své osoby. Týkat se to nemusí nutně jen zaměstnání, ale může to znamenat i povýšení do zodpovědného stavu rodiče nebo opatrovníka. Hlavní je, že vám bude svěřena důvěra, oceněny vaše schopnosti a společenský přínos. Nicméně tento krok vás dokonale rozhodí a vy budete mít co dělat, abyste vše zvládli a neusnuli na vavřínech. Rozhodně není vhodná doba začínat nové projekty a střídat zaměstnání. Pokuste se uspět a pokračovat v tom, co děláte. Pracovní postup je zaručen. Pokud nastupujete letos do nového zaměstnání, očekávejte brzy zvýšení platu: vaše schopnosti se projeví během krátké doby. Pozor na to, abyste si na svá bedra nenaložili až příliš práce a povinností. Nebudete-li zvládat, hrozí, že o vysněné místo rázem přijdete.

LÁSKA A RODINA

Rodina bude letos v pozadí a vše se více méně bude točit jen a jen kolem vás. Nebude vám to vadit, spíš naopak. Snažte se však nenosit si práci domů – rodina by na to mohla reagovat až příliš ostře. Pokud budete chtít věnovat práci více času, zůstaňte o nějakou tu chvíli déle v kanceláři. Pokud se vám poštěstí a stanete se rodičem, váš pohled na situaci to nezmění. Budete z potomka nadšení, ale jste rození kariéristé a tady pozor. Zkuste spravedlivě rozdělit váš denní plán rodině i práci. Pokud dojde k narušení rovnováhy, odskáčete to doma nebo v práci. Na obou frontách s vámi totiž počítají.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Budete dumat, jaký je smysl vaší existence a hledat záchytné body, srovnávat a počítat. Udělejte si přehled, co všechno jste již dokázali, uvidíte, že toho rozhodně není málo. Nepotřebujete vysokoškolský diplom na to, abyste věděli, že jste schopní a umíte si poradit. Do formálního vzdělání se nenuťte ani do něj neinvestujte, zkuste samostudium nebo nenáročné kurzy. Porozhlédněte se v oblasti IT technologií a počítačů: mohlo by vás to nadchnout.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Povýšení, nástup na novou pozici, změna zaměstnavatele a rozšíření rodiny. Nevyhnete se spekulacím o životě a projde si malou krizí identity. Vytrvejte v píli a pečlivě plňte pracovní úkoly. Budete na roztrhání, pořídíte si konečně organizér a začnete si zapisovat úkoly. Přehled splněných povinností vám pozvedne sebevědomí. Máte obrovskou cenu a je na čase přijmout svou hodnotu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu sedm pohárů

V balíčku tarotových karet je celkem dvacet dva karet velké arkány a dalších padesát šest karet malé arkány. Označení arkán pramení z minulosti, tedy rozdělení podle stáří, kdy velká arkána je o dost starší a původním balíčkem tarotových karet, které i dle bádání nemají jasný původ.

HOROSKOP 2015 KOZOROZI

Začátek roku bude problematický hlavně proto, že si s sebou nesete drobné problémy a resty z minulého roku. Vyřešte je co nejdříve, letošní rok totiž bude pořádně akční a vy musíte mít v prosinci čistý stůl. Už se vám nikdy nesmí stát, že se vám nakupí povinnosti, které budete vláčet jako těžkou kouli na noze. Využijte čerstvě sesbírané zkušenosti a zúročíte je v nových projektech a plánech. V roce 2015 položíte základy slibné budoucnosti, štěstí a blahobytu. Nebuďte sobečtí a myslete i na druhé. Můžete navázat dobrovolnickou spolupráci s významnou organizací – dají o vás všem vědět a budete na roztrhání. Bojíte se chudoby a nedostatku, čiňte tak, aby se váš strach nestal realitou. Přehnaná paranoia ale není na místě, tak nepropadejte depresím. Hvězdy vás mají rády a obzvlášť letos přejí zemským znamením. Máte to štěstí být narozen právě v tomto období.