HOROSKOP 2015 STŘELCI

Očekávejte povýšení své osoby. Týkat se to nemusí nutně jen zaměstnání, ale může to znamenat i povýšení do zodpovědného stavu rodiče nebo opatrovníka. Hlavní je, že vám bude svěřena důvěra, oceněny vaše schopnosti a společenský přínos. Nicméně tento krok vás dokonale rozhodí a vy budete mít co dělat, abyste vše zvládli a neusnuli na vavřínech. Rozhodně není vhodná doba začínat nové projekty a střídat zaměstnání. Pokuste se uspět a pokračovat v tom, co děláte. Pracovní postup je zaručen. Pokud nastupujete letos do nového zaměstnání, očekávejte brzy zvýšení platu: vaše schopnosti se projeví během krátké doby. Pozor na to, abyste si na svá bedra nenaložili až příliš práce a povinností. Nebudete-li zvládat, hrozí, že o vysněné místo rázem přijdete.

LÁSKA A RODINA

Rodina bude letos v pozadí a vše se více méně bude točit jen a jen kolem vás. Nebude vám to vadit, spíš naopak. Snažte se však nenosit si práci domů – rodina by na to mohla reagovat až příliš ostře. Pokud budete chtít věnovat práci více času, zůstaňte o nějakou tu chvíli déle v kanceláři. Pokud se vám poštěstí a stanete se rodičem, váš pohled na situaci to nezmění. Budete z potomka nadšení, ale jste rození kariéristé a tady pozor. Zkuste spravedlivě rozdělit váš denní plán rodině i práci. Pokud dojde k narušení rovnováhy, odskáčete to doma nebo v práci. Na obou frontách s vámi totiž počítají.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Budete dumat, jaký je smysl vaší existence a hledat záchytné body, srovnávat a počítat. Udělejte si přehled, co všechno jste již dokázali, uvidíte, že toho rozhodně není málo. Nepotřebujete vysokoškolský diplom na to, abyste věděli, že jste schopní a umíte si poradit. Do formálního vzdělání se nenuťte ani do něj neinvestujte, zkuste samostudium nebo nenáročné kurzy. Porozhlédněte se v oblasti IT technologií a počítačů: mohlo by vás to nadchnout.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Povýšení, nástup na novou pozici, změna zaměstnavatele a rozšíření rodiny. Nevyhnete se spekulacím o životě a projde si malou krizí identity. Vytrvejte v píli a pečlivě plňte pracovní úkoly. Budete na roztrhání, pořídíte si konečně organizér a začnete si zapisovat úkoly. Přehled splněných povinností vám pozvedne sebevědomí. Máte obrovskou cenu a je na čase přijmout svou hodnotu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 1.

Plánujete letos koupi domu a stále jste se ještě nerozhodli, jaký dům by byl pro vás ten pravý? Co takhle dům ve kterém straší! Spojené státy americké disponují doslova záplavou takovýchto domů a jsou trhem, který je připraven vyhovět i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Existují přímo realitní kanceláře, které se prodejem strašidelných domů zabývají. Mohlo by se zdát, že tato úzce vyprofilovaná specializace nemusí nést, opak je ale pravdou: strašidelný dům je trhák, který se jednoduše prodává a proto neváhejte. Pokud se živíte jako spisovatel hororové literatury, naše nabídka vás jednoduše potěší.

Překvapivá fakta o astrologii, o nichž jste zřejmě nevěděli

Astrologie je představována jako věda, která je spojena s předpokládanými vlivy hvězd a planet na člověka i na pozemské události. Vzhledem k tomu, že vesmír je stále po mnoha stránkách neznámý. Stále ještě nevíme spoustu odpovědí. Řada lidí se stále ke hvězdám obrací s hledáním odpovědí. S astrologií jsou tak spojena zajímavá fakta, o nichž jste možná neměli ani ponětí.