Jak se k sobě hodí Štír a Rak

Štír a Rak spolu dokážou mnohé, ale spíše půjde o vztah založený hodně na silném erotickém náboji, více je bude spojovat právě sexuální přitažlivost a erotické hrátky, než nějaký vážný vztah. Může je oba spojit vzájemné zalíbení, ale obecně takový vztah nemá šanci na dlouhé trvání. Snad jen v konkrétních momentech.

Málo hovorní, ale rozumí si

Je skvělé, že si Štír s Rakem si rozumí dobře i beze slov, vlastně ve vztahu obvykle ani jeden moc nemluví, hodně se zaměřují na neverbální komunikaci a jsou schopni spolu jen tak ležet, aniž by museli nuceně konverzovat.

Velká díra ve vztahu

Jenže tato zdánlivá výhoda v sobě také spojuje dost nedobrých předzvěstí, které se časem dostanou napovrch a vztah mohou zcela zničit. Je to tím, že právě vzájemná nízká míra běžné verbální komunikace udělá ve spojení dost velkou bublinu, prohlubeň, která zapříčiní potíže, z nichž se nevyhrabou a pokud neseberou veškerou odvahu a neudělají rázné řešení, jejich vztah zcela vyhoří.

Láska může být krásná

Pokud vše překonají a dokážou se navzájem tolerovat, což bude ale poměrně dlouhá cesta budování dobrého vztahu, pak jejich láska může být klidná, krásná a dlouhotrvající, plná vzájemné podpory. To se ale neobjede bez předchozího ujasnění si důležitých bodů a hodně důležité tolerance.

Tolerance jako základ vztahu

Obzvlášť romantický Rak musí mít pochopení pro rozmanitost a i náladovost Štíra, který si tak nějak pořád pohrává i s jinými možnostmi, cestami a tak opět vzniknou nepříjemné situace ve vztahu. Bude nutno si stanovit pevná pravidla, která budou oba akceptovat, jinak prostě musí jít každý jinou cestou. To je nesmírně důležité pro další fungování.

Erotický náboj volá po návratu

Možnou zajímavostí je, že Raka a Štíra k sobě přitahuje až magická přitažlivost, která je nutní se vracet k sobě i po tom, co to skončí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 PANNY

Zlobily jste se, milé Panny, že loňský rok nepřinesl mnoho pozitiv a obecně spíše stagnoval? Karta se obrací a vás čeká rok plný příležitostí, kdy bude záležet výhradně na vás, co z toho dokážete vytěžit. Vše berte jako výzvu a přestaňte se schovávat za výmluvy. Tak pozitivní konstelace hvězd potká člověka maximálně třikrát za život. Hvězdy k vám budou promlouvat, ale jejich rady nebudou zadarmo. Tento rok bude ryze pracovní a vyzkouší jak vaši morálku, tak i píli a snaživost. Bude až s podivem, jak vám bude vše vycházet a zapadat do plánu vyšší moci. Plánujte, vzdělávejte se, zvyšujte si kvalifikaci.

Metody věštění budoucnosti z karet

Tradiční způsob vykládání budoucnosti je z karet. Obvykle jsou to karty tarotové, ale existují i jiné, ze kterých se dá věštit budoucnost. Důvodem, proč jsou karty oblíbené je i to, že nabízí více možností, než většina jiných metod. Jako například ty, kde je možností jen odpověď „ano“ nebo „ne“.

HOROR V AMITYVILLE 1: Zrození zla

Ronald, Louisa, Mark, John, Allison, Dawn – to jsou jména šesti obětí, nalezených v rodinném domě v Amityville, ve státě New York. Je 13. listopadu 1974, kdy Ronald DeFeo mladší po příchodu do místní restaurace sděluje svým přátelům, že se u nich v domě přihodilo něco hrozného a někdo zřejmě zabil jeho rodiče. Nikdo z přítomných neváhá a společně spěchají k domu na Long Islandu. To, co objevují je však mnohem děsivější než na co je původní zpráva mladého DeFea měla připravit. Nenalézají totiž jen zavražděné rodiče, ale i další těla. Celkem šest mrtvých – mimo rodičů byly zabity i děti, DeFeovy sourozenci. Něco je ale špatně. Proč přežil právě DeFeo? Kdo vraždil? Byla to práce místního gangstera?