Výklad tarotu – Velekněz

Balíček tarotových karet obsahuje celkem 78 karet. Jednotlivé karty mají svůj význam, stejně jako karta velekněz. Ta je symbolem morální autority a obecně i důvěry.

Co karta znamená

Jako morální autorita, někdo kdo je nad žadatelem ve formě rady, jako je učitel, nebo i obecně rádce. Velekněz také vyjadřuje obecně autoritu, spojenou s důvěrou a spřízněnou duší. Může být také v určitém spojení vnímána, jako zjevení, tedy vynášení pravdy ven, aby se konečně dostala na povrch.

Pozitivní významy

Karta velekněze většinou označuje nějakého konkrétního muže, který tak nějak má vést k morálním odpovědnostem. Označuje i sňatek, vzdání se sebe samého na úkor zodpovědnosti za své činy. Vše ale v tomto souznění dává smysl, povede tím správným směrem k dobrému. Velekněz je ukázkou, kdy končí to špatné a začíná to dobré, nebo spíše to správné, co má být a jak vše má jít po sobě za sebou. Je to také ukazatel dobrých a výhodných smluv, soudružnosti a dobrých rad. Pokud vám vyjde jako odpověď na otázku ve věštbě, pak označuje správnou cestu, která následuje.

Negativní významy

V obráceném výkladu je pak velekněz falešným vůdcem, jako ikona byrokracie, mravokárce. Dost často v obráceném výkladu označuje podléhání okolí, jakoby neschopnosti rozhodovat a zodpovídat jen za sebe a své činy. Hodně je v této věštbě strach z rozhodnutí, provinění, nebo čehokoli, co se stane.

Obecně význam karty

Karta velekněze má současně i náboženskou tématiku, spojenou s křesťanstvím, není úplně jednoduché vyčíst její smysl, záleží hodně na typu výkladu a také pak i na souvislostech s jinými kartami, které zrovna jsou. Tato karta je však většinou pocitová, ukazuje na víru, vzory v životě, které si klademe a kterých si také vážíme. Spíše než o konkrétním člověku hovoří hodně o hloubi duše a souznění duší ve smyslu partnerského života.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Co je to numerologie

O numerologii se toho píše a publikuje hodně. Má stále vzrůstající popularitu, protože podle jejích základů lze například pro svůj velký den, tj, svatbu vybrat nejvhodnější den dle správných vibrací. Také je podle numerologie možno vybrat i jméno pro své dítě, aby v kontextu s příjmením nebylo moc komicky zatíženo a dítěti tak bylo předurčeno prožít úspěšný život.