Výklad tarotu – Velekněz

Balíček tarotových karet obsahuje celkem 78 karet. Jednotlivé karty mají svůj význam, stejně jako karta velekněz. Ta je symbolem morální autority a obecně i důvěry.

Co karta znamená

Jako morální autorita, někdo kdo je nad žadatelem ve formě rady, jako je učitel, nebo i obecně rádce. Velekněz také vyjadřuje obecně autoritu, spojenou s důvěrou a spřízněnou duší. Může být také v určitém spojení vnímána, jako zjevení, tedy vynášení pravdy ven, aby se konečně dostala na povrch.

Pozitivní významy

Karta velekněze většinou označuje nějakého konkrétního muže, který tak nějak má vést k morálním odpovědnostem. Označuje i sňatek, vzdání se sebe samého na úkor zodpovědnosti za své činy. Vše ale v tomto souznění dává smysl, povede tím správným směrem k dobrému. Velekněz je ukázkou, kdy končí to špatné a začíná to dobré, nebo spíše to správné, co má být a jak vše má jít po sobě za sebou. Je to také ukazatel dobrých a výhodných smluv, soudružnosti a dobrých rad. Pokud vám vyjde jako odpověď na otázku ve věštbě, pak označuje správnou cestu, která následuje.

Negativní významy

V obráceném výkladu je pak velekněz falešným vůdcem, jako ikona byrokracie, mravokárce. Dost často v obráceném výkladu označuje podléhání okolí, jakoby neschopnosti rozhodovat a zodpovídat jen za sebe a své činy. Hodně je v této věštbě strach z rozhodnutí, provinění, nebo čehokoli, co se stane.

Obecně význam karty

Karta velekněze má současně i náboženskou tématiku, spojenou s křesťanstvím, není úplně jednoduché vyčíst její smysl, záleží hodně na typu výkladu a také pak i na souvislostech s jinými kartami, které zrovna jsou. Tato karta je však většinou pocitová, ukazuje na víru, vzory v životě, které si klademe a kterých si také vážíme. Spíše než o konkrétním člověku hovoří hodně o hloubi duše a souznění duší ve smyslu partnerského života.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Sanatorium Waverly Hills

V roce 1910 bylo s velkou slávou otevřeno sanatorium ve Waverly Hills ve Spojených státech. Najdete je v Louisville, v oblasti Jefferson County, v Kentucky. Léčit se zde měli pacienti s tehdy velmi rozšířenou a zákeřnou chorobou jménem tuberkulóza. Počátkem dvacátého století se toto onemocnění, zvané bílá nemoc, stalo obrovským problémem po celém světě. Zařízení začínalo se čtyřiceti pacienty, nakonec jeho branami prošlo za sedmdesát let existence několik tisíc pacientů. Tato stavba ve Waverly Hills prodělala několik změn: byla školou, nemocnicí a nakonec pečovatelským domem. Jisté je, že v jejich zdech došlo k masovým úmrtím (hovoří se o několika tisících), některá z nich nebyla objasněna, oproti tomu další ano: zanedbání péče, neschválené experimenty na lidech, mučení, drastická a sadistická léčba.

Jak se k sobě hodí Lev a Štír?

Vášeň je to, co je pro spojení partnerského svazku lva a štíra typické. Jejich vztahu bude neustále pod náporem silných emocí a pravdou je, že zde bude mít velké „slovo“ vášnivé udobřování po dost složité a vyčerpávající hádce. Problémem tohoto vztahu bude především to, že jsou oba dost svébytní a tvrdohlaví a taky ani jeden nepochybuje o své pravdě a tom, že prostě na jedné straně musí být pravda. Budou se často scházet a rozcházet, protože je to k sobě neuvěřitelně přitahuje.

Jak poznat, že jste se stali obětí černé magie

Vedle bílé magie existuje i magie černá, negativní, která chce lidem jen uškodit. Přesněji, ten, kdo ji užívá chce někomu ublížit, poškodit mu zdraví anebo jej dokonce touží sprovodit ze světa. Jedním z nejznámějších projevů černé magie je přitom prokletí.

Chcete poznat, zda jste se nestali obětí černé magie? Máme pro vás informace, díky nimž to zaručeně poznáte.

Výklad tarotu dvě hole

Tarotové karty jsou oblíbené pro výklad budoucnosti a čím dál častěji se lidé na věštbu s karet obrací. Často jen třeba kvůli zábavě, ale je jistě zajímavé zjistit, co nás čeká a co nás může změnit. Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát šest karet, z nichž každá má svůj vlastní význam.