Kouzelná moc kamenů

Je známo, že kameny mají vlastní sílu a moc. Vztahují se obvykle k jistým znamením zvěrokruhu a také přináší kouzelnou moc, posílení silných stránek osobnosti a mohou být tak dobrým amuletem, který přinese potřebné štěstí při důležitých momentech. Jenže kameny toho mohou umět mnohem více. Důležité je vědět, jak s nimi naložit a pracovat.

Co mohou kameny umět?

Pro většinu lidí slouží kameny jako amulety, jak už bylo uvedeno, vztahující se k jistému znamení. Lidé užívají jak klasické kameny, které najdou, protože mají pěkný tvar, nebo jej mají z dovolené, dobré vzpomínky a tak dále, ale i přímo druhé kameny, drahokamy a polodrahokamy. Pozor by si ale všichni měli dát na vzájemné působení sil jednotlivých kamenů, protože vzájemně se mohou síly vylučovat a tak na místo posílení spíše odvracet možné štěstí a povzbuzení. To je jistě důležité vědět.

Léčebné účely

Hodně často se lidé obklopují drahými kameny proto, že přináší obecně sílu a zvláště tak v případě, kdy potřebují posílit zdraví. Drahé kameny totiž v sobě mají dost významnou léčebnou sílu. Jak už ale bylo uvedeno výše, pozor na různé kameny, protože nejen, že všeho moc škodí, ale také vzájemná moc kamenů se vyrušuje. Pokud najdete svůj vlastní kámen, který vám dává sílu, pak mějte jen ten jeden. Ten vám sílu dá mnohem více, než mono kamenů najednou.

Kde kamen mít

Jestliže vás má ochránit, je nutné, aby takový kámen byl vždy před vámi, někde u vás, ale tvořil pomyslný štít. Takže jako přívěsek na řetízek, na krk je ideální. Můžete jej mít ale také před vstupem do domu, anebo na okně u postele, kde spíte. Je totiž sebevíc důležité, aby kámen odvracel možnost vzniku negativních sil, které proudí a to právě zvenčí. Když jdete na důležitou zkoušku nebo pohovor, prostě cokoli, na čem vám záleží, je dobré mít kámen v ruce, z něj čerpat potřebnou sílu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Imbolc

Hned na počátku února, 1. 2. až 2.2., nastane jeden ze čtyř hlavních keltských svátků, dodnes jej najdete v irském kalendáři. Jde o svátek zvaný Imbolc nebo Imbolg, česky také Hromnice (ty jsou však křesťanskou alternativou tohoto svátku). Dle keltských kultur je spojen s prvními náznaky jara. Původně byl tento svátek zasvěcen bohyni Brigid. Ve Skotsku je znám i jako svátek La Fheill, V Irsku La Fhéile Bríde a ve Walesu jako Gwyl Fair. Tento den je znám i pro své tradiční předpovídání počasí, tedy zejména příchodu jara.