Kouzelná moc kamenů

Je známo, že kameny mají vlastní sílu a moc. Vztahují se obvykle k jistým znamením zvěrokruhu a také přináší kouzelnou moc, posílení silných stránek osobnosti a mohou být tak dobrým amuletem, který přinese potřebné štěstí při důležitých momentech. Jenže kameny toho mohou umět mnohem více. Důležité je vědět, jak s nimi naložit a pracovat.

Co mohou kameny umět?

Pro většinu lidí slouží kameny jako amulety, jak už bylo uvedeno, vztahující se k jistému znamení. Lidé užívají jak klasické kameny, které najdou, protože mají pěkný tvar, nebo jej mají z dovolené, dobré vzpomínky a tak dále, ale i přímo druhé kameny, drahokamy a polodrahokamy. Pozor by si ale všichni měli dát na vzájemné působení sil jednotlivých kamenů, protože vzájemně se mohou síly vylučovat a tak na místo posílení spíše odvracet možné štěstí a povzbuzení. To je jistě důležité vědět.

Léčebné účely

Hodně často se lidé obklopují drahými kameny proto, že přináší obecně sílu a zvláště tak v případě, kdy potřebují posílit zdraví. Drahé kameny totiž v sobě mají dost významnou léčebnou sílu. Jak už ale bylo uvedeno výše, pozor na různé kameny, protože nejen, že všeho moc škodí, ale také vzájemná moc kamenů se vyrušuje. Pokud najdete svůj vlastní kámen, který vám dává sílu, pak mějte jen ten jeden. Ten vám sílu dá mnohem více, než mono kamenů najednou.

Kde kamen mít

Jestliže vás má ochránit, je nutné, aby takový kámen byl vždy před vámi, někde u vás, ale tvořil pomyslný štít. Takže jako přívěsek na řetízek, na krk je ideální. Můžete jej mít ale také před vstupem do domu, anebo na okně u postele, kde spíte. Je totiž sebevíc důležité, aby kámen odvracel možnost vzniku negativních sil, které proudí a to právě zvenčí. Když jdete na důležitou zkoušku nebo pohovor, prostě cokoli, na čem vám záleží, je dobré mít kámen v ruce, z něj čerpat potřebnou sílu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

První stručný horoskop na rok 2019

Je sice teprve těsně za půlkou roku 2018, ale i přes tuto skutečnost jste zvědaví na to, co na vás čeká v roce 2019? Máme pro vás malou ochutnávku. Stručný horoskop pro jednotlivá znamení na následující rok. Na rozdíl od tohoto roku přináší naději na lepší zítřky i mnoho neobvyklých zážitků.

Výklad tarotu – kolo štěstěny

Karty tarotu jsou populární pro formu zábavy, ale i skutečné předpovědi budoucnosti. Kartářky na celém světě s nimi pracují po několik století a karty jsou stále hodně oblíbené. Celkově je v balíčku 78 karet, jež jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. První jmenovaná má ve svém obsahu 22 karet, malá arkána karet padesát šest.

Hvězdná znamení podle Egypťanů

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.

Zelená magie

Druh magie, který čerpá mocnou sílu z přírody, přírodních zdrojů a využívá zejména bylinky či jiné přírodní produkty. Zelená magie bývá hodně často spojována se šamanismem a Elfy. Pozor na důležité sdělení, ale zelená magie nemusí být vždy sílou pozitivní. Zneužívání přírodním prvků pro ukotvení moci se objevuje. Obvykle je sice považována za ten správný druh magie, ale ne vždy to tam musí být.