Kouzelná moc kamenů

Je známo, že kameny mají vlastní sílu a moc. Vztahují se obvykle k jistým znamením zvěrokruhu a také přináší kouzelnou moc, posílení silných stránek osobnosti a mohou být tak dobrým amuletem, který přinese potřebné štěstí při důležitých momentech. Jenže kameny toho mohou umět mnohem více. Důležité je vědět, jak s nimi naložit a pracovat.

Co mohou kameny umět?

Pro většinu lidí slouží kameny jako amulety, jak už bylo uvedeno, vztahující se k jistému znamení. Lidé užívají jak klasické kameny, které najdou, protože mají pěkný tvar, nebo jej mají z dovolené, dobré vzpomínky a tak dále, ale i přímo druhé kameny, drahokamy a polodrahokamy. Pozor by si ale všichni měli dát na vzájemné působení sil jednotlivých kamenů, protože vzájemně se mohou síly vylučovat a tak na místo posílení spíše odvracet možné štěstí a povzbuzení. To je jistě důležité vědět.

Léčebné účely

Hodně často se lidé obklopují drahými kameny proto, že přináší obecně sílu a zvláště tak v případě, kdy potřebují posílit zdraví. Drahé kameny totiž v sobě mají dost významnou léčebnou sílu. Jak už ale bylo uvedeno výše, pozor na různé kameny, protože nejen, že všeho moc škodí, ale také vzájemná moc kamenů se vyrušuje. Pokud najdete svůj vlastní kámen, který vám dává sílu, pak mějte jen ten jeden. Ten vám sílu dá mnohem více, než mono kamenů najednou.

Kde kamen mít

Jestliže vás má ochránit, je nutné, aby takový kámen byl vždy před vámi, někde u vás, ale tvořil pomyslný štít. Takže jako přívěsek na řetízek, na krk je ideální. Můžete jej mít ale také před vstupem do domu, anebo na okně u postele, kde spíte. Je totiž sebevíc důležité, aby kámen odvracel možnost vzniku negativních sil, které proudí a to právě zvenčí. Když jdete na důležitou zkoušku nebo pohovor, prostě cokoli, na čem vám záleží, je dobré mít kámen v ruce, z něj čerpat potřebnou sílu.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Obávaný pátek třináctého

Pátek třináctého se objeví jednou až třikrát do roka a vždy je předzvěstí hotového pozdvižení. Proč? -Protože pátek třináctého je považován v mnoha zemích za nešťastný den. A byť statistiky hlásají, že u nás lidé na tento den nevěří, víme, že realita je jiná. Lidé se jen stydí ke své hrůze z třináctky přihlásit. Odkud se však vzala ta obava z pátku a třináctého dne měsíce? Proč se nebojíme třeba šestnáctky?

Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.