Kouzelná moc kamenů

Je známo, že kameny mají vlastní sílu a moc. Vztahují se obvykle k jistým znamením zvěrokruhu a také přináší kouzelnou moc, posílení silných stránek osobnosti a mohou být tak dobrým amuletem, který přinese potřebné štěstí při důležitých momentech. Jenže kameny toho mohou umět mnohem více. Důležité je vědět, jak s nimi naložit a pracovat.

Co mohou kameny umět?

Pro většinu lidí slouží kameny jako amulety, jak už bylo uvedeno, vztahující se k jistému znamení. Lidé užívají jak klasické kameny, které najdou, protože mají pěkný tvar, nebo jej mají z dovolené, dobré vzpomínky a tak dále, ale i přímo druhé kameny, drahokamy a polodrahokamy. Pozor by si ale všichni měli dát na vzájemné působení sil jednotlivých kamenů, protože vzájemně se mohou síly vylučovat a tak na místo posílení spíše odvracet možné štěstí a povzbuzení. To je jistě důležité vědět.

Léčebné účely

Hodně často se lidé obklopují drahými kameny proto, že přináší obecně sílu a zvláště tak v případě, kdy potřebují posílit zdraví. Drahé kameny totiž v sobě mají dost významnou léčebnou sílu. Jak už ale bylo uvedeno výše, pozor na různé kameny, protože nejen, že všeho moc škodí, ale také vzájemná moc kamenů se vyrušuje. Pokud najdete svůj vlastní kámen, který vám dává sílu, pak mějte jen ten jeden. Ten vám sílu dá mnohem více, než mono kamenů najednou.

Kde kamen mít

Jestliže vás má ochránit, je nutné, aby takový kámen byl vždy před vámi, někde u vás, ale tvořil pomyslný štít. Takže jako přívěsek na řetízek, na krk je ideální. Můžete jej mít ale také před vstupem do domu, anebo na okně u postele, kde spíte. Je totiž sebevíc důležité, aby kámen odvracel možnost vzniku negativních sil, které proudí a to právě zvenčí. Když jdete na důležitou zkoušku nebo pohovor, prostě cokoli, na čem vám záleží, je dobré mít kámen v ruce, z něj čerpat potřebnou sílu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOMEOPATIE V BARVÁCH: ČERVENÁ

Konzumujete ji jako zavařeninu i prostou přílohu nebo v podobě salátu. Její červená až fialová barva fascinovala lidstvo už před věky. Řeč je samozřejmě o červené řepě. Obsahuje vitamín E, který je blahodárným prvkem působící hojivě na kůži a pomáhá udržovat krásu pokožky. Obyvatelé středomoří její šťávy využívali k ošetřování pokožky v medicíně i v lazebnictví. Nejen tam však měla a má své místo.

Kategorie: Homeopatie Zdraví hubnutí a diety

Metody věštění budoucnosti podle kyvadla

Předvídání budoucnosti je snad pro každého tak trochu zábavné, ale i poučné. Jsou lidé, kteří to skutečně berou jako zpestření života a součást právě zábavy, ale jsou i tací, kteří se tomuto věnují dlouho a tak umí pracovat, v tomto případě s kyvadlem tak, aby věštění budoucnosti bylo skutečné, dalo odpověď na kladené otázky.