Indiánský horoskop 2015

SOKOL (21. 3. – 19. 4.)

Čeká na vás jedinečná příležitost, která na sebe nenechá dlouho čekat. Přes les občas nevidíte stromy, zkuste se více soustředit a koncentrovat. Zkuste se zamyslet nad sebou samým, nad vaším životem a prací. Někde je chyba a bude nutné ji napravit, nežli napáchá škody.

BOBR (20. 4. – 20. 5.)

Letos se vám dostane nezávislosti. Buďte pečlivý a plánujte. Nerozhazujte, nepřeceňujte síly. Jste sice houževnatý, ale i vaše osobnost má své hranice. Zkuste mít rád sebe i druhé. Vaše lhostejnost je ubíjející.

JELEN (21. 5. – 20. 6.)

Jste krásné a tvůrčí bytosti. Možná by nebylo od věci dělat něco navíc, abyste potěšili druhé. Čekají na to. Mějte na paměti, že kdo bere, musí dávat, jinak se koloběh spravedlivých zastaví a vám zbydou jen oči pro pláč. Odpočinek naleznete v přírodě, podzim slibuje nalezení partnera.

DATEL (21. 6. – 20. 7.)

V loňských létech jste se málem rozdali, už to nepřehánějte. Jste dobří a laskavý, pomáháte, opravujete a budujete. Ale kdy jste naposledy udělali něco pro sebe? Strach ze zklamání je jako jed, který si sami dodáváte do těla – přestaňte s tím, než vás to otráví úplně.

LOSOS (27. 7. – 21. 8.)

Letošní léto bude ve znamení velkorysých činů. Svět myslí i na vás a očekává vaše gesto, kterým poděkujete. Pokud se vzpíráte projevit pokoru s tím, že se vám před tím nedařilo a nemáte za co děkovat, zamyslete se. Copak není dar už to, že jste?

MEDVĚD (22. 8. – 21. 9.)

Nenechte se vyvést z míry drobnými zádrhely: to se občas stává každému. Za žádnou cenu se nenechte unést a nepouštějte ze svého nitra bestii, která tam tiše spí. Obklopte se láskou a krásnými věcmi, avšak ne ledajakými: zkuste přírodu. Naleznete tam klid a ticho.

HAVRAN (22. 9. – 22. 10.)

Duchové jsou vám nakloněni. Vědí o vás i o vašich činech a odmění je, jen to bude chtít trochu času. Nerouhejte se, pokud se jejich pomoc nedostaví hned. Nelze je násilím přivolat, přicházejí a odcházejí vždy ve správný čas. Zapuďte sobeckost, zlobu a zášť.

HAD (23. 10. – 22. 11.)

Všechno nastala z nějaké příčiny. Země nabádá, abyste ji navštívili a pokusili se najít sami sebe. Chystá se vám vyjevit pravdy a tajemství. Naslouchejte. Rady a nápady budou všude kolem vás, stačí si jen vybrat. Obklopte se přáteli.

SOVA (23. 11. – 21. 12.)

Nechejte mluvit srdce. Přehlíželi jste jeho tlukot, jeho nářky i varování, nyní vám nezbylo nic jiného než uposlechnout. Jediné srdce vás nezradí a nabídne radu. Intuice, tušení, šestý smysl – a vy je máte. Jste od přírody samotáři, nechcete to změnit? Toto léto dostanete šanci, prosím, nepropásněte ji.

HUSA (22. 12. – 19. 01.)

Pracujete tak pilně, že jste si ani nepovšimli, že začal nový rok. A nyní, když jste byli na tento problém upozorněni, pomalu se již blíží léto, které vystřídá podzim. Zamyslete se nad osobním tokem času: neumíte anebo nechcete jej trávit jinak? Život není jen cesta do práce a z práce. Zastavte se, nadechněte se.

VYDRA (20. 01. – 18. 02.)

Duchové nabádají k povznesení vaší osobnosti. Uslyšte hlas, dokud k vám promlouvají. Hovoří sice v hádankách, ale dají vám klíč jak jim porozumět. Bilancujte a hodnoťte, co se nepovedlo dříve, dojde naplnění nyní. Neotáčejte se k přírodě zády, otevírá vám náruč inspirace a bezpečí.

VLK (19. 02. – 20. 03.)

Probouzíte se do říše snů a realita už pro vás přestala existovat. Vyjděte ven z doupěte, dotkněte se trávy, přivoňte ke kytkám, ponořte se do vody nebo sněhu. Svět je hmota a vy jste její součástí. Neutíkejte, nemáte se čeho bát. Vyceňte zuby a vyrazte vstříc netušeným sférám.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Existuje reinkarnace?

Existuje reinkarnace nebo ne? O tom se není možné přesvědčit, dokázat to. Pokud někdo zemře, nemůže dokázat, že se převtělil do duše někoho jiného. jsou lidé, kteří věří na to, že jejich duše je nesmrtelná a pokud dojde ke smrti, k zániku tělesné schránky, pak stejně duše žije, nejde si jiné tělo, do kterého se převtělí.

Fáze měsíce z pohledu magie

Měsíc je v magii velice silným pojmem. Běžně se užívá výraz „luna“, která na nás působí velice silnou energií, ze které se pak i následně čerpá potřebné účely magie a čarodějnictví. Dnes, kdy již čarodějnictví není trestáno upálením na hranici, a je spíše bráno obecně jako zábavná forma, je možno plně energií měsíce využívat, bez strachu z úhony nebo snad i úmoru.