Indiánský horoskop 2015

SOKOL (21. 3. – 19. 4.)

Čeká na vás jedinečná příležitost, která na sebe nenechá dlouho čekat. Přes les občas nevidíte stromy, zkuste se více soustředit a koncentrovat. Zkuste se zamyslet nad sebou samým, nad vaším životem a prací. Někde je chyba a bude nutné ji napravit, nežli napáchá škody.

BOBR (20. 4. – 20. 5.)

Letos se vám dostane nezávislosti. Buďte pečlivý a plánujte. Nerozhazujte, nepřeceňujte síly. Jste sice houževnatý, ale i vaše osobnost má své hranice. Zkuste mít rád sebe i druhé. Vaše lhostejnost je ubíjející.

JELEN (21. 5. – 20. 6.)

Jste krásné a tvůrčí bytosti. Možná by nebylo od věci dělat něco navíc, abyste potěšili druhé. Čekají na to. Mějte na paměti, že kdo bere, musí dávat, jinak se koloběh spravedlivých zastaví a vám zbydou jen oči pro pláč. Odpočinek naleznete v přírodě, podzim slibuje nalezení partnera.

DATEL (21. 6. – 20. 7.)

V loňských létech jste se málem rozdali, už to nepřehánějte. Jste dobří a laskavý, pomáháte, opravujete a budujete. Ale kdy jste naposledy udělali něco pro sebe? Strach ze zklamání je jako jed, který si sami dodáváte do těla – přestaňte s tím, než vás to otráví úplně.

LOSOS (27. 7. – 21. 8.)

Letošní léto bude ve znamení velkorysých činů. Svět myslí i na vás a očekává vaše gesto, kterým poděkujete. Pokud se vzpíráte projevit pokoru s tím, že se vám před tím nedařilo a nemáte za co děkovat, zamyslete se. Copak není dar už to, že jste?

MEDVĚD (22. 8. – 21. 9.)

Nenechte se vyvést z míry drobnými zádrhely: to se občas stává každému. Za žádnou cenu se nenechte unést a nepouštějte ze svého nitra bestii, která tam tiše spí. Obklopte se láskou a krásnými věcmi, avšak ne ledajakými: zkuste přírodu. Naleznete tam klid a ticho.

HAVRAN (22. 9. – 22. 10.)

Duchové jsou vám nakloněni. Vědí o vás i o vašich činech a odmění je, jen to bude chtít trochu času. Nerouhejte se, pokud se jejich pomoc nedostaví hned. Nelze je násilím přivolat, přicházejí a odcházejí vždy ve správný čas. Zapuďte sobeckost, zlobu a zášť.

HAD (23. 10. – 22. 11.)

Všechno nastala z nějaké příčiny. Země nabádá, abyste ji navštívili a pokusili se najít sami sebe. Chystá se vám vyjevit pravdy a tajemství. Naslouchejte. Rady a nápady budou všude kolem vás, stačí si jen vybrat. Obklopte se přáteli.

SOVA (23. 11. – 21. 12.)

Nechejte mluvit srdce. Přehlíželi jste jeho tlukot, jeho nářky i varování, nyní vám nezbylo nic jiného než uposlechnout. Jediné srdce vás nezradí a nabídne radu. Intuice, tušení, šestý smysl – a vy je máte. Jste od přírody samotáři, nechcete to změnit? Toto léto dostanete šanci, prosím, nepropásněte ji.

HUSA (22. 12. – 19. 01.)

Pracujete tak pilně, že jste si ani nepovšimli, že začal nový rok. A nyní, když jste byli na tento problém upozorněni, pomalu se již blíží léto, které vystřídá podzim. Zamyslete se nad osobním tokem času: neumíte anebo nechcete jej trávit jinak? Život není jen cesta do práce a z práce. Zastavte se, nadechněte se.

VYDRA (20. 01. – 18. 02.)

Duchové nabádají k povznesení vaší osobnosti. Uslyšte hlas, dokud k vám promlouvají. Hovoří sice v hádankách, ale dají vám klíč jak jim porozumět. Bilancujte a hodnoťte, co se nepovedlo dříve, dojde naplnění nyní. Neotáčejte se k přírodě zády, otevírá vám náruč inspirace a bezpečí.

VLK (19. 02. – 20. 03.)

Probouzíte se do říše snů a realita už pro vás přestala existovat. Vyjděte ven z doupěte, dotkněte se trávy, přivoňte ke kytkám, ponořte se do vody nebo sněhu. Svět je hmota a vy jste její součástí. Neutíkejte, nemáte se čeho bát. Vyceňte zuby a vyrazte vstříc netušeným sférám.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.

Jak se k sobě hodí štír a panna

Vzájemná tolerance v tomto vztahu nesmí chybět. Pokud bude na místě, pak tento vztah má velkou šanci na dlouhodobé bezproblémové fungování. Je pravdou, že vzájemně jsou oba jako z jiného světa a to je také důvodem, proč občas dochází ke sporným otázkám. Je zapotřebí, aby si oba dva uvědomili dost jasně, jaký ten druhý je, kde jsou jeho slabá místa a s tím i dále pracovali. Pokud se tak stane, budou mít opravdu šťastné partnerství, které jen tak něco nezruší.