Dejte si pozor na věci, které vám kradou energii

Rozbité a nefunkční věci

Je absolutním nesmyslem doma skladovat něco, co už ztratilo svou funkci a význam. Pokud je to možné, opravte to a jestli ne, tak se toho prostě zbavte. Je přitom jedno, zda se jedná o kapající kohoutek, naštípnuté talíře, porouchané rádio anebo fotoaparát. Nic, co funguje jen tak na půl, vám do života nepřinese nic dobrého. Věci se budou zadrhávat, příležitosti budou ubývat a peníze budou odtékat.

Dárky, které nechceme a dárky od lidí, které nesnášíme

Mít doma věci od lidí, na které máme averzi, je absolutním nesmyslem. Je to jako bychom dobrovolně strkali hlavu do oprátky. Tyto věci našemu domu nepřinesou nic dobrého. Jde o dárky rovné černé magie, které nám budou škodit. I kdyby daná věc byla sebevíc hezká a drahá, pokud je darovaná člověkem, který nám nepřeje nic dobrého, je to jako se Sněhurčiným jablkem. Jedinou cestou pro záchranu jej buď vyhodit anebo předat dál tam, kde už nebude škodit.

Dejte si pozor na zrcadla!

Zrcadla jsou mocným magickým prostředkem, jenž se užívá k mnoha čarodějným rituálům, avšak stane-li se, že zšednou nebo zmatní, vezme energii každému, kdo okolo něj projde. Jde o ohromného energetického upíra. Nad takovými zrcadly proto nepolemizujte a okamžitě se jich zbavte! Přinese vám to ohromnou úlevu.

Suché květiny nejsou nostalgií, ale energetickými upíry

Mnoho lidí si je s velkou oblibou uchovává na památku. A ony vážně chvíli nevadí, ale neměly byste je mít doma déle než 3 měsíce, protože pak tyto květiny začnou energii ubírat. Ostatně je to stejně i se sezónní výzdobou. Po skončení sezóny je prostě bez milosti skliďte a vyměňte za nové.

Hračky po dětech

Hračky i staré oblečení po rychle rostoucích dětech je velký problém řady rodin. Byt však není nafukovací a i když k věcem inklinujete a je vám líto se jich zbavit, jejich hromadění vám příliš štěstí nepřinese. Čas stejně nevrátíte a nakonec vám budou jen překážet. Smutná nostalgie navíc taky příliš nepřidá. Vdechněte věcem druhý život, a proto pokud máte kam, věci přesuňte lidem, kteří je ocení a využijí anebo je jednoduše vyhoďte.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Imaginární přítel

Dlouhou dobu byli imaginární kamarádi považováni za něco nenormálního a tedy špatného. Šlo o tabu, za které se každý styděl, nahlas o něm nemluvil a rodinní příslušníci se snažili kamarádů všemožnými způsoby zbavit. Mnoho lidí i dětí kvůli tomu skončilo na lavičkách čekáren psychologů a psychiatrů a přitom je to zcela běžné. Podle posledních výzkumů jsou dokonce i užiteční.

Vliv data narození na osobnost

Asi to není nutno nějak zvláště představovat, protože znamení zvěrokruhu zná mnoho z nás. Horoskopy na týden, nebo aktuální den jsou součástí běžných tiskovin, nebo internetových stránek s podobnou tématikou, a protože mnoho lidí zajímá horoskop i na celý rok, pak se každoročně vzdávají tiskoviny, kde lze vyčíst, jaký ten rok pro dané znamení bude, kdy je možno očekávat šťastné období a kdy zase pozor na to, co se stane a tak dále.

HOROSKOP 2015 RYBY

Nastalo příhodné období pro vybudování dobrého zázemí a nastavení osobních priorit. Nemáte sice v lásce plánování a rádi se chlubíte tím, jak moc jste spontánní. Proč se ale stroze držet mýtů, který jste si kolem sebe vytvořily? Není přeci nic špatného udělat si plán a rozvahu. Bude více v klidu a můžete si ušetřit nervy i rozpočet. Zbavte se všeho, co škodí vám i okolí a je příčinou hádek. Pokud chcete investovat, vyhněte se umění, které sice zbožňujete, ale nemuselo by nést zisky. Investujte do pozemku nebo nemovitostí, Ceny začnou brzy stoupat, můžete vydělat pěkný balík. Pozor na další utrácení: vydělávejte pro to, abyste si zajistili dostatečnou rezervu pro sebe i své děti. Nerozhazujte ani tehdy, bude-li prostředků nadbytek.