Dejte si pozor na věci, které vám kradou energii

Rozbité a nefunkční věci

Je absolutním nesmyslem doma skladovat něco, co už ztratilo svou funkci a význam. Pokud je to možné, opravte to a jestli ne, tak se toho prostě zbavte. Je přitom jedno, zda se jedná o kapající kohoutek, naštípnuté talíře, porouchané rádio anebo fotoaparát. Nic, co funguje jen tak na půl, vám do života nepřinese nic dobrého. Věci se budou zadrhávat, příležitosti budou ubývat a peníze budou odtékat.

Dárky, které nechceme a dárky od lidí, které nesnášíme

Mít doma věci od lidí, na které máme averzi, je absolutním nesmyslem. Je to jako bychom dobrovolně strkali hlavu do oprátky. Tyto věci našemu domu nepřinesou nic dobrého. Jde o dárky rovné černé magie, které nám budou škodit. I kdyby daná věc byla sebevíc hezká a drahá, pokud je darovaná člověkem, který nám nepřeje nic dobrého, je to jako se Sněhurčiným jablkem. Jedinou cestou pro záchranu jej buď vyhodit anebo předat dál tam, kde už nebude škodit.

Dejte si pozor na zrcadla!

Zrcadla jsou mocným magickým prostředkem, jenž se užívá k mnoha čarodějným rituálům, avšak stane-li se, že zšednou nebo zmatní, vezme energii každému, kdo okolo něj projde. Jde o ohromného energetického upíra. Nad takovými zrcadly proto nepolemizujte a okamžitě se jich zbavte! Přinese vám to ohromnou úlevu.

Suché květiny nejsou nostalgií, ale energetickými upíry

Mnoho lidí si je s velkou oblibou uchovává na památku. A ony vážně chvíli nevadí, ale neměly byste je mít doma déle než 3 měsíce, protože pak tyto květiny začnou energii ubírat. Ostatně je to stejně i se sezónní výzdobou. Po skončení sezóny je prostě bez milosti skliďte a vyměňte za nové.

Hračky po dětech

Hračky i staré oblečení po rychle rostoucích dětech je velký problém řady rodin. Byt však není nafukovací a i když k věcem inklinujete a je vám líto se jich zbavit, jejich hromadění vám příliš štěstí nepřinese. Čas stejně nevrátíte a nakonec vám budou jen překážet. Smutná nostalgie navíc taky příliš nepřidá. Vdechněte věcem druhý život, a proto pokud máte kam, věci přesuňte lidem, kteří je ocení a využijí anebo je jednoduše vyhoďte.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Čínský horoskop 2018

16. února 2018 vstupujeme do roku zemského Psa. Když se to tak vezme, je to rok DonaldaTrumpa, protože právě on se v roce psa narodil. Pes je sice nejlepší přítel člověka, ale i on má svou temnou stránku. Umí se rychle naštvat, jsou velmi kritičtí k druhým, jsou také velmi tvrdohlaví a nedbají rad, zároveň jsou však i velmi přecitlivělí na kritiku a hodně emocionální. Psi jsou přímočaří, vždy řeknou to, co si myslí, ale zároveň se cítí hluboce odpovědni za blaho ostatních.

Výklad tarotu tři hole

Tarotové karty jsou pro někoho zábavné, a jsou i ti, kteří si z nich udělali živnost, protože za peníze vykládají budoucnost, respektive odpovídají na otázky, které lidi zajímají. Děje se tak po několik staletí, takže asi na tarotových kartách něco bude. Pokud se někdo chce dát na vykládání karet, pak je základem dobré vědět, co jednotlivé karty znamenají.

Červená magie

Svět magie, kouzel a zaklínadel není jen o černé a bílé magii. To by bylo hodně strohé a jednoduché. Existují směry v magii, které jsou dost rozšířené a natolik specifické, že si vysloužily vlastní odvětví pojmenování, jako je například magie červená. Jak už barva napovídá, ubírá se tato magie směrem sexuálním, ovládání pomocí rituálů, jako jsou rituální soulože a další, s tím související okolnosti.