Dejte si pozor na věci, které vám kradou energii

Rozbité a nefunkční věci

Je absolutním nesmyslem doma skladovat něco, co už ztratilo svou funkci a význam. Pokud je to možné, opravte to a jestli ne, tak se toho prostě zbavte. Je přitom jedno, zda se jedná o kapající kohoutek, naštípnuté talíře, porouchané rádio anebo fotoaparát. Nic, co funguje jen tak na půl, vám do života nepřinese nic dobrého. Věci se budou zadrhávat, příležitosti budou ubývat a peníze budou odtékat.

Dárky, které nechceme a dárky od lidí, které nesnášíme

Mít doma věci od lidí, na které máme averzi, je absolutním nesmyslem. Je to jako bychom dobrovolně strkali hlavu do oprátky. Tyto věci našemu domu nepřinesou nic dobrého. Jde o dárky rovné černé magie, které nám budou škodit. I kdyby daná věc byla sebevíc hezká a drahá, pokud je darovaná člověkem, který nám nepřeje nic dobrého, je to jako se Sněhurčiným jablkem. Jedinou cestou pro záchranu jej buď vyhodit anebo předat dál tam, kde už nebude škodit.

Dejte si pozor na zrcadla!

Zrcadla jsou mocným magickým prostředkem, jenž se užívá k mnoha čarodějným rituálům, avšak stane-li se, že zšednou nebo zmatní, vezme energii každému, kdo okolo něj projde. Jde o ohromného energetického upíra. Nad takovými zrcadly proto nepolemizujte a okamžitě se jich zbavte! Přinese vám to ohromnou úlevu.

Suché květiny nejsou nostalgií, ale energetickými upíry

Mnoho lidí si je s velkou oblibou uchovává na památku. A ony vážně chvíli nevadí, ale neměly byste je mít doma déle než 3 měsíce, protože pak tyto květiny začnou energii ubírat. Ostatně je to stejně i se sezónní výzdobou. Po skončení sezóny je prostě bez milosti skliďte a vyměňte za nové.

Hračky po dětech

Hračky i staré oblečení po rychle rostoucích dětech je velký problém řady rodin. Byt však není nafukovací a i když k věcem inklinujete a je vám líto se jich zbavit, jejich hromadění vám příliš štěstí nepřinese. Čas stejně nevrátíte a nakonec vám budou jen překážet. Smutná nostalgie navíc taky příliš nepřidá. Vdechněte věcem druhý život, a proto pokud máte kam, věci přesuňte lidem, kteří je ocení a využijí anebo je jednoduše vyhoďte.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Hvězdná znamení podle Egypťanů

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.