Astrologický význam jména Hana

Jméno Hana patří v České republice k těm nejoblíbenějším ženským jménům, které ustálo převraty, století i módní trendy. Je to jméno jednoduché, snadno zapamatovatelné i vyslovitelné, a proto i praktické. Navíc v sobě skrývá i hlubokou hebrejskou myšlenku. Význam jména Hana je možno definovat pojmem šťastná, takže, co si přát víc?

Hana z astrologického hlediska

Pokud se na jméno Hana podíváme blíže a vezmeme k tomu astrology, zjistíme, že je to velká pokušitelka, která má v mládí ráda muže. Těm se rozhodně nevyhýbá a jejich společnosti si užívá plnými doušky. Hana je zajímavá i proto, že je společenská, ale zároveň i introvertní. Je přeborník v rychlém rozhodování. Své nitro ze zásady nikomu neodhaluje. Ráda si užívá života a pokud je narozená ve znamení štíra, tak je to i ohromná svůdnice. Hana narozená v Raku je dobrou matkou a Hanky ve Lvu jsou pěkné divošky a někdy také intrikánky. Hanky narozené v Blížencích, to není zrovna ta nejlepší kombinace, protože takové Hany jsou nervní a uzavřené. V ostatních znameních je to takový průměr. Pracovat by měla s lidmi, pro lidi a rozhodně by to neměla být žádná nuda. Hana svědčí všem vodním znamením, které zklidňuje a prohlubuje jejich myšlení. Planety jména jsou Slunce, Venuše, Jupiter a Uran.

 Hana a numerologie

Když se na jméno Hana podíváme z numerologického hlediska, zjistíme, že jde o silné jméno se spoustou posilující energie. Jméno podporuje vitalitu, tvořivost, praktičnost, zvyšují schopnost seberealizace, potřebu vyjádřit svůj názor, ale i neústupnost, bojovnost či potřebu soucítit s druhými a starat se o slabší. Jméno Hana je jako kouzelná formule. Dává nositelce ohromné charisma, které není spojené s fyzickou krásou. Přidává nositelce smysl pro humor, což ji dělá pro druhé ještě více přitažlivou. Haničky jsou bystré a všestranně nadané. Velmi jim záleží na tom, aby jejich rodina dobře fungovala.

 Temné stránky jména Hana

Hany jsou tvrdohlavé, urputné, neochotné slyšet jiný názor, hysterické, zbrklé a náladové. Někdy vydatně bojují s tím, aby udržely svou práci v rovnováze. Jdou do všeho po hlavě, kolikrát i proti všem a zcela bez ohledu na následky. Jsou však nerozhodné, pročež potřebují více času ke zvážení. Bojují s nízkým sebevědomím. Nevidí v sobě úspěšnou a schopnou ženu. Tyto vlastnosti mohou Hany dostat do extrémních výkyvů emocí. V těchto fázích pak jednají přespříliš přehnaně obětavě, pragmaticky anebo sobecky. Jejím úskalím je ustrnutí se sklonem závislosti na svém okolí. Může být manipulována, stejně jako může jinými manipulovat. V tomto ohledu jakoby neznala zdravý střed. Žije v iluzích. Je to velká idealistka. Působí nervózně, nevyrovnaně. Má černobílé velmi tvrdé hodnocení.

 Abyste ze jména vytěžili jen to nejlepší

Pakliže chcete toto krásné pozitivní jméno, co nejlépe využít, dávejte jméno děvčatům narozených v příhodných měsících (které jsme uvedli výše). Vyhněte se kombinaci s velmi dominantními čísly, jako třeba s číslem 8. Oslovení Hani nositelce přináší mnohem větší touhu po seberealizaci a ztotožnění se s vlastní osobou. Oslovení Hanko, Haničko pak nositelce dodává větší empatii, smysl pro detail, postřeh i analytické myšlení.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Překvapivá fakta o astrologii, o nichž jste zřejmě nevěděli

Astrologie je představována jako věda, která je spojena s předpokládanými vlivy hvězd a planet na člověka i na pozemské události. Vzhledem k tomu, že vesmír je stále po mnoha stránkách neznámý. Stále ještě nevíme spoustu odpovědí. Řada lidí se stále ke hvězdám obrací s hledáním odpovědí. S astrologií jsou tak spojena zajímavá fakta, o nichž jste možná neměli ani ponětí.

Jak se k sobě hodí Beran a Býk

Znamení zvěrokruhu, která spolu sousedí, mohou mít také blízko k sobě v osobním životě. Vládne mezi nimi totiž dost vášnivé napětí, které pokud se rozhoří, nemá takřka konce. Je sice někdy o vášeň různorodou a to jak spalující, tak vysilující, ale paradoxně oba dva toto silně milují a je jim to příjemné.