Povolání podle znamení – Lev

Vhodné povolání pro Lva

Ohnivé znamení Lva je rozený vůdce. Proto uplatnění najde ve všech oborech, které k tomu mají blízko, jako je manažer, vedoucí pracovník, ale i temleader, dokonce jako politik, či ředitel společnosti. Znamení k tomu má hodně blízko, pokud tak bude posupně pracovat na svém rozvoji, pak nalezne uplatnění jako režisér, produkční nebo snad jakýkoli agent, který má svůj segment na starosti.

Středem pozornosti

Lev si libuje v tom, být středem pozornosti, takže kdekoli, kde toto pravidlo může uplatnit, bude jako doma. Nemusí jít přitom o vyloženě povolání vedoucího pracovníka, ale všude, kde má možnost se uplatnit, ukázat své schopnosti, jako třeba umění. Takže povolání profesionálního tanečníka, herce, baviče, zpěváka, nebo hudebníka, muzikanta, ale i sportovce je pro něj jako dělané.

Kreativita jako základ

Libuje si v možnostech uplatnění kreativity, takže i povolání kadeřníka bude pro něj dost atraktivní. Podobně, jako třeba módního návrháře, ale i designéra, nebo poradce, kouče, či mluvčího. To jsou ideální povolání pro znamení Lva. Když se na něj upínají zraky diváků, je jako ve svém živlu. Doslova jako ryba ve vodě.

Risk a lví zisk

Hodně specifické pro toto znamení je i práce burzovního makléře, či investičního speciality, kde záleží na jeho názoru a myšlení, jež dokáže zhodnotit a dobře investovat. Lev se uplatní dobře jako hazardní hráč. Dokáže dost riskovat, ale předem i přemýšlet a tak hodně získat.

Nevhodné zaměstnání

Práce nevhodná pro Lvi jsou ty, kde budou jen ovečkami ve stádu a nebudou středem pozornosti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

O astrologii

Zjednodušeně popsat, co je astrologie, není vůbec snadné. Pro někoho je to věda, pro jiného pavěda a pro dalšího dokonce životní styl. Původně měla astrologie za úkol rozeznat čas, postupně se však její role poněkud změnila. Dnes astrologie zkoumá dění ve vesmíru a jeho vliv na člověka. Důležité je přitom postavení planet v daném okamžiku (nemusí to být vždy jen v okamžiku narození daného člověka).