Povolání podle znamení – Lev

Vhodné povolání pro Lva

Ohnivé znamení Lva je rozený vůdce. Proto uplatnění najde ve všech oborech, které k tomu mají blízko, jako je manažer, vedoucí pracovník, ale i temleader, dokonce jako politik, či ředitel společnosti. Znamení k tomu má hodně blízko, pokud tak bude posupně pracovat na svém rozvoji, pak nalezne uplatnění jako režisér, produkční nebo snad jakýkoli agent, který má svůj segment na starosti.

Středem pozornosti

Lev si libuje v tom, být středem pozornosti, takže kdekoli, kde toto pravidlo může uplatnit, bude jako doma. Nemusí jít přitom o vyloženě povolání vedoucího pracovníka, ale všude, kde má možnost se uplatnit, ukázat své schopnosti, jako třeba umění. Takže povolání profesionálního tanečníka, herce, baviče, zpěváka, nebo hudebníka, muzikanta, ale i sportovce je pro něj jako dělané.

Kreativita jako základ

Libuje si v možnostech uplatnění kreativity, takže i povolání kadeřníka bude pro něj dost atraktivní. Podobně, jako třeba módního návrháře, ale i designéra, nebo poradce, kouče, či mluvčího. To jsou ideální povolání pro znamení Lva. Když se na něj upínají zraky diváků, je jako ve svém živlu. Doslova jako ryba ve vodě.

Risk a lví zisk

Hodně specifické pro toto znamení je i práce burzovního makléře, či investičního speciality, kde záleží na jeho názoru a myšlení, jež dokáže zhodnotit a dobře investovat. Lev se uplatní dobře jako hazardní hráč. Dokáže dost riskovat, ale předem i přemýšlet a tak hodně získat.

Nevhodné zaměstnání

Práce nevhodná pro Lvi jsou ty, kde budou jen ovečkami ve stádu a nebudou středem pozornosti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - ŠTÍR

Když se jeden Štír rozhodne dobýt srdce druhého Štíra má velkou šanci, že se to podaří. Přesto, že oba uplatněnou taktiku znají, rádi podlehnout vášnivé hře a nechají se uvrhnout do víru lásky. Vědí, že si mohou navzájem dát to, po čem touží. Nikdy k sobě nemají zábrany, mohou se oddat sobě navzájem bez pocitu studu, což jiná znamení nedokáží. Přirozený ostych před Štírovou otevřeností mají totiž všechna ostatní znamení, leckdy je to samotný stud, kdo je uvrhne do nepochopení a vnitřního napětí. Rak a Ryby jsou na tom o něco lépe. Budou se na Štíra dívat především jako citlivého a vnímavého partnera a nakonec se dají přemluvit i ke společnému životu. Štír je rád obklopen krásou a vůní svého partnera. Přesto, že je mimořádně senzitivní, je spíše zvyklý brát než dávat a to mnohé odradí. Raci to ale dovedou skousnout a Ryby si tiše popláčou.

Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.