Výklad tarotu čtyři hole

Tarotové karty obsahují velkou arkánu, kterou tvoří dvacet dva karet, a pak také malou arkánu, kde je karet hned padesát šest. Malá se označuje proto, že je mladší, než původní velká arkána. Lidé se občas domnívají, že karty malé arkány nemají tak silný význam jako ty z velké arkány. To je ale omyl.

Co karta znamená

Čtyři hole jsou jako nohy od stolu, takže zobrazují pevnost, pohodlí a jasnost v plánech a vizích. Ukazuje na zdar ve věcech, ve kterých se pohybují. Ukazuje také na obecně úspěch a štěstí ve všem, do čeho se pustí. Znamená to i konec starým, špatných chvílím a naopak ukazují na nové, které nastanou a budou trvat.

Pozitivní významy

Štěstí a mnoho dalšího štěstí ukazuje karta čtyř holí, která je tolik pozitivní, že více to snad ani nejde. Ukazuje na dovršení všeho, co se započalo v minulosti a dovedení práce do zdárného konce. Harmonie a šťastné cesty do jistoty, bezpečí a lásce jsou jen doprovodem bezpečí, vyrovnanosti a klidu. je tu doba uvolnění, takže vše, co se mělo stát, se stalo, teď to bude dokonalé a plné samých oslav, uskutečnění všeho toho dobrého, co je v životě zapotřebí mít a dosažení i velkých cílů.

Negativní významy

Obrácený význam karty je poměrně dost negativní, protože poukazuje na neopětovanou lásku, ale i ztrátu jistot a pohody. Co bylo ještě včera jasnou senzací, je dnes zapomenuto a nejisté, otočení o sto osmdesát stupňů. Prostě nedobré vyhlídky. Také pozor na přílišné oslavování méně významného úspěchu, což se může zvrtnout a jaksi zhatit, zkazit vlastně i radost. Karta ukazuje na stres a současně i prázdnotu, kterou v sobě tazatel má.

Obecně význam karty

Obecně se jedná o kartu šťastnou, veselou a plnou oslav, které plynou z mnoha úspěchů, ke kterým tazatel spěje. Máme se radost a užívat toho, co je a co máme. Můžeme se dočkat velkých akcí a příjemných překvapení, ale je dobré nic moc neočekávat, ať nedochází ke smutečním situacím.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 22

Popularita numerologie prudce stoupá. Data, respektive čísla dost podstatně ovlivňují to, jak v životě uspějeme, co jsou naše slabé a i silné stránky a tak dále. Všechno to může mít dost zásadní význam na to, co se kolem nás děje. Numerologie je nauka o významu čísel, zkoumající jejich vliv a vibrace.