Výklad tarotu čtyři hole

Tarotové karty obsahují velkou arkánu, kterou tvoří dvacet dva karet, a pak také malou arkánu, kde je karet hned padesát šest. Malá se označuje proto, že je mladší, než původní velká arkána. Lidé se občas domnívají, že karty malé arkány nemají tak silný význam jako ty z velké arkány. To je ale omyl.

Co karta znamená

Čtyři hole jsou jako nohy od stolu, takže zobrazují pevnost, pohodlí a jasnost v plánech a vizích. Ukazuje na zdar ve věcech, ve kterých se pohybují. Ukazuje také na obecně úspěch a štěstí ve všem, do čeho se pustí. Znamená to i konec starým, špatných chvílím a naopak ukazují na nové, které nastanou a budou trvat.

Pozitivní významy

Štěstí a mnoho dalšího štěstí ukazuje karta čtyř holí, která je tolik pozitivní, že více to snad ani nejde. Ukazuje na dovršení všeho, co se započalo v minulosti a dovedení práce do zdárného konce. Harmonie a šťastné cesty do jistoty, bezpečí a lásce jsou jen doprovodem bezpečí, vyrovnanosti a klidu. je tu doba uvolnění, takže vše, co se mělo stát, se stalo, teď to bude dokonalé a plné samých oslav, uskutečnění všeho toho dobrého, co je v životě zapotřebí mít a dosažení i velkých cílů.

Negativní významy

Obrácený význam karty je poměrně dost negativní, protože poukazuje na neopětovanou lásku, ale i ztrátu jistot a pohody. Co bylo ještě včera jasnou senzací, je dnes zapomenuto a nejisté, otočení o sto osmdesát stupňů. Prostě nedobré vyhlídky. Také pozor na přílišné oslavování méně významného úspěchu, což se může zvrtnout a jaksi zhatit, zkazit vlastně i radost. Karta ukazuje na stres a současně i prázdnotu, kterou v sobě tazatel má.

Obecně význam karty

Obecně se jedná o kartu šťastnou, veselou a plnou oslav, které plynou z mnoha úspěchů, ke kterým tazatel spěje. Máme se radost a užívat toho, co je a co máme. Můžeme se dočkat velkých akcí a příjemných překvapení, ale je dobré nic moc neočekávat, ať nedochází ke smutečním situacím.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Hvězdná znamení podle Egypťanů

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.

Metody věštění budoucnosti z křišťálové koule

Zahledět se do budoucnosti je lákadlem, které přivádí pozornost již asi patnáct století, dle dochovaných dokumentů. Obecně věštění z křišťálové koule nejen že je samo o sobě zajímavé, ale také atraktivní třeba jen z estetické stránky. Možná právě pro to, se o tuto techniku mnoho lidí zajímá a chce si nechat budoucnost od znalce, věštitele vyčíst, předpovědět.