Jak se k sobě hodí Váhy a Váhy

Klidné povahy, které mají k sobě opravdu blízko. Dalo by se tvrdit. Jenže všechno není tak, jak se na první pohled může zdát. To, že mají zpočátku mnoho společného, se časem vytratí a zbude jen prázdnota všedních dnů. Na nudu ve vztahu v této kombinaci pozor. Hrozí snad, jako nikde jinde.

Spojí se společný smysl pro humor

Může se zdát, že je to jako pohádky – dva lidé se potkají, poznají a zamilují se, protože budou mít oba společné zájmy a společný pohled na svět, včetně smyslu pro humor. To může být velice příjemné a tak nějak uznají, že je to konečně ideální partner pro ně. Mohou se tedy odhodlat a velice brzy dojít až k vážnému vztahu. Jenže zde ouha, mohou narazit.

Intelektuál a něžnosti

Vzájemné sblížení je nasnadě, budou si skvěle rozumět a trávit spolu spoustu volného času. Bude se jim zdát, že mají společné cíle a že čas je nekončený. Hodně budou spolu bádat a probírat témata, které je zavedou možná až do přílišného filozofování. Budou nadšeni, koho že mají vedle sebe, že již dlouho někoho takového hledali.

Začne to chátrat

Jenže ouha, velice brzy se ze vztahu vytratí vášeň, láska, ale i možné téma k bádání. Najednou budou jako dva opuštění na vlastních ostrovech a budou jen vnímat tu velkou vzdálenost, která s nimi ale bohužel nehne, aby se pohnuli kupředu. Začne jejich vztah chátrat a to poměrně rychle. Stěží ho budou zachraňovat, protože snad ani nebudou chtít.

Konec dobrý, všechno dobré

Naštěstí jsou oba dost duševně vyspělí, že dokážou za sebou v klidu zavřít dveře a konečnou fázi tak nechají poklidnému strádání, než nějakým ubohým hádkám. Rozejdou se jako dobří přátelé a možná tak ani ne všichni pochopí, že došlo u nich k rozchodu. Možná se občas potkají a proberou pár vět, nebudou se na sebe zlobit, spíše je bude mrzet, že se vášeň i láska ze vztahu naprosto vytratily.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak na tom jsou jednotlivá znamení

Hvězdy toho ovlivňují doopravdy mnoho. Mohou nejen za to jací jsme, jak vypadáme a co máme rádi, ale za i to, zda jsme Kolumbové, domácí peciválové, plážoví povaleči anebo dobrodruzi. Hvězdy ví dokonce také i proč cestujeme a jak se na svých cestách chováme. Nevěříte? Pojďte se spolu s námi o tom přesvědčit.