Jak rozvinout svůj šestý smysl

Šestý smysl uvnitř nás je naší vnitřní nápovědou, našeptávačem, tušením i varovným signálem. Jednoduše jej můžeme považovat za předtuchu. Nejde o nic racionálního. Jde o spontánně vzniklý pocit, který je možné připodobnit ke krátkému záblesku anebo mlhavému zjevení.

Šestý smysl nám umožňuje krátké nahlédnutí do podvědomí, které nám tímto prostřednictvím předá malé poselství. Bohužel dá se říct, že hned v mžiku naše podvědomí ihned zatlačíme do kouta. Děláme to nechtěně díky tomu, jak nás v průběhu života ovlivnila výchova a okolí. Rozum a intelekt jsou největším nepřítelem našeho podvědomí. Díky nim pak vnitřní hlas vůbec nevnímáme, ignorujeme anebo mu vůbec nevěříme. Škoda, vyvarovali bychom se zbytečných peripetií a v řadě případů i zachránili život.

Intuici máme všichni, jen se s ní musíme naučit pracovat

Výzkumy, které se snažily více objasnit tajemství šestého smyslu byla celá řada. Zjistily, že jej máme všichni, ale ne všichni s ním umíme dobře pracovat. Muži navíc značně za ženami pokulhávají. Ne, že by tuto schopnost neměli, ale efektivně pracují na tom, jak ji potlačit. Ženy tomu tak nečiní, navíc se nestydí přiznat, že šestý smysl ve svém životě užívají.

Naučte se své podvědomí poslouchat!

Základním krokem pro rozvoj šestého smyslu je především důvěra v něj i v sebe. Přestaňte brzdit své podvědomí, stojí vás to mnohem více energie, než když svému vnitřnímu hlasu nasloucháte. Trénujte se v soustředění, dopřejte si dostatek odpočinku, snít s otevřenýma očima není vůbec špatné, pomůže vám to pracovat se svou myslí. Před každým rozhodnutí se soustřeďte na své pocity a vnímejte, co vám na ně říká vaše tělo.

Zapamatujte si, že se nemáte za co stydět. Ti nejúspěšnější lidé jsou obvykle velmi intuitivní a ve svém jednání se řídí svými nejniternějšími pocity. Díky tomu jsme kreativní a plní nápadů.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu dvě hole

Tarotové karty jsou oblíbené pro výklad budoucnosti a čím dál častěji se lidé na věštbu s karet obrací. Často jen třeba kvůli zábavě, ale je jistě zajímavé zjistit, co nás čeká a co nás může změnit. Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát šest karet, z nichž každá má svůj vlastní význam.

Historie astrologie

Již od nepaměti byli lidé fascinováni děním na obloze a chtěli tomu porozumět. To, kdy astrologie jako věda o hvězdách vznikla, nevíme. Děním na obloze ve spojitosti s předvídáním budoucna i sledováním vlivu hvězd na lidskou psychiku a tělo, se věnovali lidé po celém světě v různých kulturách snad již od vzniku světa