Štěstí je uvnitř nás

Pro dnešní dobu je typická honba za štěstím. Hledáme ho v těch nejrůznějších koutech světa, vytváříme si nástěnky snů, které slibují, že až nějakého toho vysněného cíle dosáhneme, budeme konečně šťastní. Pravda je však kolikrát zcela jiná.

Takový život je pak plný očekávání a také zklamání. Štěstí však nejspíše nepřinese. Spíše tak uštvání. Zapomínáme na jednu věc, a to, že vše, co je v našem životě, si utváříme sami. Sami rozhodujeme o tom, zda budeme nebo nebudeme šťastni. Nikdo a nic z vnějšku nám štěstí nezajistí. Může to maximálně doplnit naše vnitřní štěstí.

 Štěstí je uvnitř každého z nás

Bylo nám dáno naším zrozením. Vše ostatní je pak už jen na nás. Utváříme si pocit štěstí sami naším smýšlením a cítěním. Jen my jsme schopni vytvořit přesně takový život, v jakém bychom rádi žili.

Každý den přitom začínáme znova a je jen na nás, zda mraky na nebi vidíme zachmuřené anebo je přivítáme s úsměvem a slovy, že vláhy je potřeba, protože vše okolo se krásně zazelená.

Zapamatujte si, že je jen na nás, jestli se rozhodneme udělat den příjemnější, a to, co si pomyslí někdo jiný, je  skutečně pouze absurdní. Pokud si chcete něco koupit dnes, tak nač to odkládat na jindy? Pokud na to máte? Nač otálet na to, abyste se sešli s přáteli, vyrazili na cesty, když to skutečně chcete? Slovo až… vás uvrhne do věčného čekání, kterého se nemusíte dožít. Život totiž není nekonečný. Nepromarněte svůj život zbytečným čekáním na zázrak. Žijte právě teď a tady. Štětí se nemá ve zvyku dostavit podle plánů a harmonogramu. Pokud chcete být šťastni, tak buďte, teď a tady. Štěstí se cítí uvnitř, i když okolo nás je to absolutní katastrofa. Už to, že stále žijeme a dýcháme, je štěstí. Poslouchejte svou duši i tělo, pracujte na své vnitřní harmonii a zjistíte, že jste naplněni štěstím.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Arnika

Arnika Montana patří k těm nejznámějším homeopatickým lékům, jejíž užívání doporučují i tradiční lékaři. Samotná bylina arnika malý zázrak, který si dokáže poradit s různými zdravotními problémy. Tuto skutečnost lidé ví již velice dlouho, což dokazuje i to, že je k léčbě užívána několik stovek let.

Den svatého Patrika

Každý rok 17. března mnoho lidí na celém světě slaví svátek svatého Patrika. Tenhle Patrik byl starověký duchovní, mnich, misionář a biskup. Kolují o něm různé legendy. A za svou slávu může za ta skutečnost, že byl jednou unesen nájezdníky a prodán v Irsku do otroctví. Tam prý spatřil Boha, který mu poradil, jak z otroctví utéct. A jelikož se mu to podařilo, stal se misionářem.

Bachovy esence

Bachovy květové esence jsou alkoholové roztoky esencí z květů mnohokrát naředěné. Jde o léčivý produkt homeopata Edwarda Bacha, který tvrdil, že i v květech je možno nalézt léčivé účinky rostliny. Hluboce se této myšlence věnoval a vyvíjel homeopatické produkty, které obsahují 50:50 vody a líh (25-40%). Vlastně se jedná o prapůvodní podobu tinktur.