Štěstí je uvnitř nás

Pro dnešní dobu je typická honba za štěstím. Hledáme ho v těch nejrůznějších koutech světa, vytváříme si nástěnky snů, které slibují, že až nějakého toho vysněného cíle dosáhneme, budeme konečně šťastní. Pravda je však kolikrát zcela jiná.

Takový život je pak plný očekávání a také zklamání. Štěstí však nejspíše nepřinese. Spíše tak uštvání. Zapomínáme na jednu věc, a to, že vše, co je v našem životě, si utváříme sami. Sami rozhodujeme o tom, zda budeme nebo nebudeme šťastni. Nikdo a nic z vnějšku nám štěstí nezajistí. Může to maximálně doplnit naše vnitřní štěstí.

 Štěstí je uvnitř každého z nás

Bylo nám dáno naším zrozením. Vše ostatní je pak už jen na nás. Utváříme si pocit štěstí sami naším smýšlením a cítěním. Jen my jsme schopni vytvořit přesně takový život, v jakém bychom rádi žili.

Každý den přitom začínáme znova a je jen na nás, zda mraky na nebi vidíme zachmuřené anebo je přivítáme s úsměvem a slovy, že vláhy je potřeba, protože vše okolo se krásně zazelená.

Zapamatujte si, že je jen na nás, jestli se rozhodneme udělat den příjemnější, a to, co si pomyslí někdo jiný, je  skutečně pouze absurdní. Pokud si chcete něco koupit dnes, tak nač to odkládat na jindy? Pokud na to máte? Nač otálet na to, abyste se sešli s přáteli, vyrazili na cesty, když to skutečně chcete? Slovo až… vás uvrhne do věčného čekání, kterého se nemusíte dožít. Život totiž není nekonečný. Nepromarněte svůj život zbytečným čekáním na zázrak. Žijte právě teď a tady. Štětí se nemá ve zvyku dostavit podle plánů a harmonogramu. Pokud chcete být šťastni, tak buďte, teď a tady. Štěstí se cítí uvnitř, i když okolo nás je to absolutní katastrofa. Už to, že stále žijeme a dýcháme, je štěstí. Poslouchejte svou duši i tělo, pracujte na své vnitřní harmonii a zjistíte, že jste naplněni štěstím.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.

Výklad tarotu – vůz

Sedmá karta velké arkány za balíčku tarotových karet, jež se takřka na celém světě užívají pro výklad budoucnosti již několik století, se vykládá jako vůz, tedy pohyb. Karta patří do velké arkány, tedy mezi dvacet dva karet, jež spolu s padesáti šesti dalšími z malé arkány, tvoří celá balíček tarotových karet.

Jak poznat zlého člověka

Rozeznat dobrého člověka od toho zlého není jednoduché. Většina z nás přeci jen stále věří, že v každém dřímá něco dobrého, bohužel faktem je, že někdo je prostě zlý a ničím tuhle věc nezměníte. Dobro v něm prostě nenajdete. Potkat ho můžete kdekoliv a kdykoliv. Jde obvykle o záludného člověka, který se zpočátku jako zlý vůbec nemusí jevit, protože zlo často zůstává skryto velice hluboko. Když je zlo na povrchu, poznáte ho hned a toto dilema nemusíte řešit. Tak tomu však bývá pouze málokdy. Otázkou rovněž je, jaké vlastnosti člověk musí mít, abychom jej považovali za zlého. Tohle je dost subjektivní. Každý máme v tomto hranice nastaveny trochu jinak. Existují však jisté varovné signály, které by nás měly na zlého člověka upozornit.

Protože, co si budeme povídat, nejhorší je takové zlo, které není poznat.