Erotický horoskop – Vodnář

Vodnář je tak trochu hříčkou znamení zvěrokruhu. Na první pohled sice nebudí dojem vášnivého erotomana, ale jak si často říká – tichá voda, břehy mele. Toto znamení je totiž za dveřmi ložnice neskutečně smyslné a dokáže udělat divy.

Muž Vodnář

Nevěrník, jenž si s věrností hlavu nedělá, je stručný popis pro Vodnáře, muže, který má střídání partnerek snad v krvi. Když vidí něco, co se mu líbí, nedokáže odolat kouzlu a musí to prostě mít. A je mu jedno, zda žije v trvalém partnerském svazku, nebo je sám. Nehodlá nic zapírat a ani se omlouvat. Jeho vysvětlení je stručné – je prostě takový. Nemyslí to zle, prostě potřebuje ochutnávat to, co mu život nabízí. A to může být zamilovaný do své stávající partnerky, bohužel však pudy udělají své. Záletník v jednom směru a také neuvěřitelné charisma v tom druhém. Ženy mu nějak nedokážou odolat. Nepatří asi mezi dokonalé krasavce, jež bývají předlohou pro obálky milostných románů, ale něco v něm prostě je, a to působí velice přitažlivě. Muž Vodnář je neobyčejný a také vytrvalý milenec. Bohužel často jeho zájem o partnerku konči v tu chvíli, kdy ji dostane, protože při postelových hrátkách se soustředí pouze na sebe a své uspokojení.

Žena Vodnář

N první pohled se nejedná o nějak extrémně svůdnou ženu. Dalo by se až s nadsázkou tvrdit, že jde o ženu frigidní. Jenže to je jen jakási její póza. Vodnářka je silně krásná uvnitř, stejně tak vyzařuje její sexualita a nepotřebuje si nic dokazovat, dávat na obdiv. Může sice působit trochu chladně, ale když si ji vezmete do ložnice, promění se v neuvěřitelnou tygřici, která se vyžívá v experimentech a neúnavnou bohyni sexu. Nedá si pokoj, dokud oba nebudou uspokojeni, tedy jak ona, tak partner. Ráda střídá polohy a vždy se snaží najít tu aktuálně nejvhodnější, která bude vyhovovat oběma stranám.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - VÁHY

Váhy ke štěstí a spokojenosti ve vztahu potřebují zrozence stejné nátury, jako jsou samy. Vzdušná znamení se k nim hodí a společně mohou prožívat jedinečný pocit souznění. Bez obav a výčitek se mohou vydat na cesty a poznávat vše nové a zajímavé. Neunikne jim jediný detail z přírody či památek a tohoto koníčka si společně užijí na maximum. Pokud vyrazí mezi společnost, budou zářit a ohromovat. Položte na misky vah dvě stejná závaží a dojde k vyrovnání. Harmonii jen málo co naruší a pokud ano, přečkají, nežli se situace zase neuklidní. Společnou řeč najdou i s Blíženci. Váhy mají dar usměrnit jejich záletné povahy, Blíženci si jejich slova berou k srdci, krotnou a moudří. Pokud si Váha najde vodnáře, nebudou se nudit. Vodnář je vezme na místa, která prohloubí jejich pouto. Společné myšlenky otevřou nové mentální roviny a zpříjemní pohled na svět. Vodnář Váhy naučí analyzovat informace a ty mu to oplatí vnesením klidu do duše.

PARTNER PODLE HVĚZD - KOZOROH

 

KOZOROH PRAHNE PO SPOJENÍ SE ZEMÍ

 

Zdá se, že Kozoroh ani neuvažuje nad jinými skupinami znamení než nad těmi zemskými. Je mu tolik vlastní zařazení mezi znamení země, že se nedokáže od tohoto dogmatu odpoutat a chce zůstat až do konce svých dnů s těmi, kteří jsou mu tolik podobní. Panna je stejně jako u Býka ideálem i pro Kozoroha. Oba prahnou po rodině a domově svých snů: chtějí být jen spolu a ke štěstí nepotřebují nikoho jiného. Často se stává, že tyto svazky zůstávají bezdětné. Vzájemnou důvěru a intimitu řadí nade vše a nikdo třetí do jejich vztahu nepronikne. Oba jsou citliví na soukromí, oba jsou schopni dopřát si jej navzájem. Býk donutí Kozoroha neutrácet a spořit. Společně mohou nashromáždit velký majetek, který pak investují do koupě domu nebo bytu a zařízení. Oba se skvěle doplňují a podvědomě si sami vytvářejí i kompromisy, aby se vyhnuli konfliktům. Stejně tak nesnášejí hádky a oproti Pannám se do nich snad ani nikdy nepustí. Idylka a Harmonie – to je spojení Býka s Kozorohem.