Erotický horoskop – Vodnář

Vodnář je tak trochu hříčkou znamení zvěrokruhu. Na první pohled sice nebudí dojem vášnivého erotomana, ale jak si často říká – tichá voda, břehy mele. Toto znamení je totiž za dveřmi ložnice neskutečně smyslné a dokáže udělat divy.

Muž Vodnář

Nevěrník, jenž si s věrností hlavu nedělá, je stručný popis pro Vodnáře, muže, který má střídání partnerek snad v krvi. Když vidí něco, co se mu líbí, nedokáže odolat kouzlu a musí to prostě mít. A je mu jedno, zda žije v trvalém partnerském svazku, nebo je sám. Nehodlá nic zapírat a ani se omlouvat. Jeho vysvětlení je stručné – je prostě takový. Nemyslí to zle, prostě potřebuje ochutnávat to, co mu život nabízí. A to může být zamilovaný do své stávající partnerky, bohužel však pudy udělají své. Záletník v jednom směru a také neuvěřitelné charisma v tom druhém. Ženy mu nějak nedokážou odolat. Nepatří asi mezi dokonalé krasavce, jež bývají předlohou pro obálky milostných románů, ale něco v něm prostě je, a to působí velice přitažlivě. Muž Vodnář je neobyčejný a také vytrvalý milenec. Bohužel často jeho zájem o partnerku konči v tu chvíli, kdy ji dostane, protože při postelových hrátkách se soustředí pouze na sebe a své uspokojení.

Žena Vodnář

N první pohled se nejedná o nějak extrémně svůdnou ženu. Dalo by se až s nadsázkou tvrdit, že jde o ženu frigidní. Jenže to je jen jakási její póza. Vodnářka je silně krásná uvnitř, stejně tak vyzařuje její sexualita a nepotřebuje si nic dokazovat, dávat na obdiv. Může sice působit trochu chladně, ale když si ji vezmete do ložnice, promění se v neuvěřitelnou tygřici, která se vyžívá v experimentech a neúnavnou bohyni sexu. Nedá si pokoj, dokud oba nebudou uspokojeni, tedy jak ona, tak partner. Ráda střídá polohy a vždy se snaží najít tu aktuálně nejvhodnější, která bude vyhovovat oběma stranám.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Vařte podle hvězd: zemská znamení

Zemská znamení jsou neodmyslitelně spjata s půdou, zelení a úrodou. Tomuto živlu dominují hned dva býložravci: býk a kozoroh. Panny jsou v roli hospodářů – pastevců a velmi často spolu právě tato znamení tvoří pro výrazně vzájemnou přitažlivost společnou domácnost. Inklinují totiž k zájmům o pěstování všemožných plodin a píli, která vede k dobré úrodě. Jejich chutě jsou podobné a dávají přednost obilovinám, luštěninám a zelené stravě. Stravují se skromněji a obvykle jim stačí menší porce. Jsou však i proslulými dietáři a to ať už odůvodněně nebo v rámci posedlosti dokonalou figurou.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety

PARTNER PODLE HVĚZD - RAK

RAK UVÍTÁ VODNÍ DRUHY

Je jasné, že Rak potřebuje k životu vodu a partnera, který s ním v té vodě vydrží. Proto vás asi nepřekvapí, že mu budou dobrými společníky Štír, Ryba nebo jiný Rak. Tam, kde jsou společné sny a přání, vládne porozumění a harmonie. Mohou se společně věnovat cestě za vodou i po souši: milují cestování a společně si tuto radost mohou dopřávat nepřetržitě. Rak je tichá bytost, ale budete-li chtít, odváže se a vyrazí i do společnosti – tedy za předpokladu, že tam budete i vy.