Numerologie: význam čísel ve snech

Zdávají se vám sny, v nichž hrají významnou roli čísla? Nepodceňujte jejich sílu, mají význam i v reálnu. Mohou být spojeny s naším nevědomím a mohou představovat i určitou fázi našeho duchovního růstu.

Jak se mohou zobrazovat čísla ve snu

Ve snech se čísla objevují velmi často samostatně, v sérii nebo v pořadí, jako několik znaků, mohou se opakovat, v opakovaných sekvencích, v podobě několika objektů i nepřímo.

 Co mohou znamenat?

  • Tato čísla mohou odkazovat na váš věk, číslo domu, datum narození, adresu anebo také, kdy se událost udála nebo kdy bude probíhat.

  • Daná čísla mohou představovat datum významné události, výročí, narozeniny nebo něco podobného.

  • Mají povětšinou osobní význam, který by měl být při interpretaci zohledněn.

  • Čísla ve snu mohou představovat čas a mohou poskytnout stopy k událostem, které proběhly během dne, kdy jste nespali.

  • Sníte o svém šťastném čísle. Naše podvědomí nám pomáhá pro rozhodování v důležitých životních volbách.

 Význam jednotlivých čísel ve snech

 1

Pokud sníte o čísle jedna, znamená to, že musíte sledovat své myšlenky. Zaměřte se na své srdce. Umožní vám to projevit se ve vašem životě. Když se jednička objeví ve snu, znamená to, že se pro vás otevřela energetická brána. Vaše myšlenky a zaměření ve vašem životě se rychle projeví. Volte proto své myšlenky moudře, ujistěte se, že jsou pravdivým vyjádřením vašich přání. Nezaměřujte se přitom však na žádné negativa, protože se mohou projevit stejně rychle jako ty pozitivní. Buďte nezávislí, kreativní, posuňte se dopředu. Udělejte krok. Buďte jedineční. Jednejte intuitivně. Věnujte pozornost svým myšlenkám. Může symbolizovat začátek. Nepochybujte. Věřte si. Může znamenat osamělost.

 2

Dvojka představuje rovnováhu, partnerství, vnímavost, rozmanitost a duši. Je spojena s vírou a důvěrou. Vidění čísla 2 rezonuje s rovnováhou mužských a ženských energií. Měli byste být trpěliví, věrní a důvěřujte. To největší dobro se ukáže. Dvojka rovněž může být ve snu spojena s dvojčaty, odbory, novými vztahy, závazky, sňatky, partnerstvím. Může jít o nalezení rovnováhy, schopnosti stát na vlastních nohách. Pokud se dvojka opakuje, čekejte zázraky a nové příležitosti. Buďte silní. Držte se své pravdy. Nové nápady se začínají formovat a začínají se proměňovat ve skutečnost. Buďte pozitivní a pokračujte ve své práci. Doba, na kterou se těšíte, je před vámi. Dvojka ve snu však může být i symbolem nedostatku nezávislosti a nerozhodnosti. Může se jednat o komplikace, které je nutno řešit diplomatickou cestou.

 3

Trojka je spojena s Nejsvětější Trojicí. Symbolizuje princip růstu, expanze a hojnosti. Ve snu je spojena se zprávou, vašimi ideály, sebeovládáním, produktivitou a jednotou. Trojka může být signálem shůry, že jste podporováni, povzbuzování a vedeni. Vaše modlitby jsou vyslyšeny. Číslo 3 je číslem vitality, motivace, nadšení, kreativity a zkušenosti. Číslo 3 ve snech znamená odhodlání, zlepšení sebe sama, všechny věci jsou možné. Vaše přání se naplní a změny budou úspěšné. Vidět číslo tři ve snu opakovaně, představuje zprávu, že pomoc máte vždy po ruce.

 4

Číslo 4 ve snu je symbolem s pevností a velkou silou. Symbolizuje i omezení. Čtyřka ve snu vás vyzývá, abyste usilovně, harmonicky, usilovali k dosažení cílů. Buďte praktičtí. Čtyřka je číslem osvícení a zasvěcení. Jste ve vaší snaze podporováni. Věřte si. Tvrdá práce a úsilí přinese velkou odměnu. Symbolizuje i pohodlí a stabilitu ve vašem životě. Je to budování pevných základů, dosažení cílů a snů. Vše je tak, jak má být. projekty na kterých jste pracovali, budu úspěšné. Důvěřujte si. Věřte ve své schopnosti. Dejte si pozor na nějaké omezení. Dejte si pozor na vlastní nepružnost, bude vás brzdit. Nedovolí vám pak dosáhnout toho, po čem toužíte.

 5

Pětka je spojena s aktivitou, pohybem, impulzivnosti, energií, změnami, svobodnou duší, emancipací, vynalézavostí a zvědavostí. Je spojena s dobrodružstvím, změnami v životě, svobodou, spontánností a činnostmi. Naznačují změny, které do života přichází. Jsou předzvěstí důležitých objevů,akcí, které byste měli podniknout. Je spojeno s životním poučením prostřednictvím zkušeností. Vyjadřuje i touhu zbavit se starých omezení a omezení, které vás brzdily a držely zpátky. Může naznačovat osobní svobodu a zásadní změny v životě. Jsou před vámi příznivé příležitosti. Nový růst. Změny se mohou projevit nečekaně, náhle, neobvykle. Je spojena s nedostatkem materiálna. Poukazují na lpění, hedonismus, kompulzivní chování, které je nutno řešit.

 6

Šestka je spojena se sjednocením, láskou, domovem, rodinou, domácností, vlastnictvím, penězi. Symbolizuje protiklady uvnitř nás, integraci našeho pravého já. Naznačuje odpovědnost, partnerství a tvůrčí spolupráci. Naznačuje harmonii, lásku, hojnost a dobrou vůli. Symbolizuje potřebu stability ve všech oblastech vašeho života. Může jít i o zprávu, že vaše finanční a materiální potřeby budou naplněny. Buďte vděční za to, že vaše požehání podpoří další hojnost. Může symbolizovat, že nová láska brzy vstoupí do vašeho života. Šestka ve snu však může být spojena i s nerealistickými očekáváními, potížemi s přijetím lásky, vyčerpáním. Může také jít i o lásku, odpuštění a soucit.

 7

Sedmička hovoří o vnitřní moudrosti, narození, znovu narození, posvátné sliby, samotě a osvícení. Symbolizuje potřebu meditovat. Je spojena s hledáním s duchovním uvědoměním a osvícením. Může jít přitom o modlitbu, hledání se apod. Předstauje i překonání překážek a úspěchů. Je spojena s duchovním růstem. Držte se své práce. Pokračujte. Vaše ambice budou realizovány. Překonáte překážky. Negativně může být spojena i s pocitem nepochopení, izolaci a potížích s udržováním vztahů.

 8

Osmička nese energii úspěchu, hmotného bohatství, autority, moci, hojnosti, nekonečna, karmy a kosmického vědomí. Hojnost se může projevit formou štěstí, peněz, lásky a blaženosti. Je to číslo získávání odměn, přitahuje přání a osobní zlepšení. Osmička ve snu symbolizuje, abyste věřili vaší intuici a instinktem, projevte svou touhu. Úspěch a hojnost je na cestě. Může ale také symbolizovat, že se objeví příznivá nabídka nebo něco neočekávaného. Za svou práci budete odměněni. Je symbolem toho, že vaše finance máte pod kontrolou a jste schopni zajistit sebe i své blízké. Může však také představovat i zneužití moci a autority. Je to i symbol chamtivosti, rozhořčení, hromadění a držení starých věcí, zadržování lásky a náklonnosti. Vyzývá vás k tomu, abyste věřili své intuici a instinktům.

 9

Devítka zjevená ve snu je spojena s inspirací, pozitivním příkladem, dokončuje vedení. Je spojeno se světlem, schopností vidět. Představuje ukončení a dokončení. Vyzývá vás, abyste vše skončili, protože jen tak mohou vzniknout nové začátky. Naznačuje, že jedna fáze končí a něco nového začíná. Nebojte se budoucnosti. Připravte se na změnu, ukončení jedné fáze, upravte proto i svůj život. To, co není funkční, pozitivní, ukončí se. Devítka naznačuje i to, že jste snílek. Je na čase dát svým přirozeným schopnostem, talentůn a schopnostem dobré uplatnění v poskytování lidskosti. Je to poselství, abyste se pustili do mise. Využijte svého potenciálu. Naznačuje i nesympatičnost, netolerantnost i posedlost.

 10

Desítka se ve snech objevuje samostatně, ale opakovaně tehdy, když naznačuje celistvost nebo dokonalost.

 11

Jedenáctka pak rezonuje s duchovním osvícením, mistrovstvím, intuicí a kreativitou. Jde o karmické číslo a když ho vidíte ve snu představuje osvícení, vhled a intuici. Naznačuje partnerství, rovnost, rovnováhu. Znamená i žízeň po duchovním probuzení a pokroku. Naznačuje nové události, příležitosti a pokrok.

 22

Dvaasvacítka označuje naše znalosti, inteligenci a duševní schopnosti. Jde rovněž o karmické číslo. Objevuje se ve snech ve spojení s vědomím, že vše je možné, jste mistři. Také však může naznačovat, že byste měli být více praktičtí a cílenější.

 33

Karmické číslo 33 se ve snu objevuje ve spojitosti s naší duchovní svatyní, duchovním učitelem a duchovní moudrostí.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Štír a Štír

Silné znamení je nejednou zdvojeno a naštěstí to v globálním měřítku přináší podstatný prvek, kterým je pozitivní. Vztah dvou Štírů může být velice příjemný, žhavý a trvalý, je ale nutno občas raději vážit slova a uchylovat se k závěrům jen tehdy, je-li o tom ten daný jedinec přesvědčen.

Datum svatby sdělí, jestli bude manželství šťastné

I datum svatby může dost ovlivnit manželství, které v něm uzavřete. Může se to zdát jako dost pochybné, ale faktem je to, že v ten den děláte důležité rozhodnutí, od kterého se další dny budou odvíjet. Pokud sečtete všechny číslice dat svatby, například 6. 8. 2016 – 6+8+2+0+1+6 = 23 – 2+3 = 5, získáte číslo svatby.

HOROR V AMITYVILLE 2: Pronásledování manželů Warrenových

Nastala naprosto výjimečná situace, situace, která není vůbec častým jevem. Manžele Warrenovi, kteří se vydali na pomoc obětem se sami stali obětmi a byli pronásledování hrůzou z domu v Amityville. Byl to jediný případ, který tak hluboce zasáhl samotné vyšetřovatele. Za 54 let jejich kariéry se s ničím podobným ještě nesetkal. Lorraine Warrenová prohlásila, že kdyby se měla znovu rozhodnout, už nikdy by do domu nevkročili ani ona ani manžel. „Navštívili jsme spoustu děsivých míst, viděli jsme hodně zvláštních a zlých věcí, asistovali jsme u stovek případů posedlostí. Když vidíte krev vytékající z očí posednuté oběti, spatříte na vlastní oči levitujícího člověka nebo se setkáte se stínem, který se zhmotňuje v bytost, říkáte si, že už vás nemůže nic zaskočit. Omyl.“ Problém nebyl podle ní v domě jako takovém, ale spíše jinde: přímo v pozemku a z části také v samotné rodině.

Hromnice - Candlemas

Zatímco u nás slavíme Hromnice a kudy prošli Keltové tak slaví i svátek svatého Imbolce, křesťané neponechali nic náhodě a velký pohanský svátek zaplácli svátkem zvaným Candlemas. Má jít o svátek Svátek uvedení Páně do chrámu Ježíše a svátek očištění Panny Marie. Dle tohoto svátku se totiž věřilo, že chlapci se narodí nečistí a je proto nutné je nejprve očistit a až pak mohou být pokřtěni a přijati do chrámu božího.