Výklad tarotu – milenci

Nebo také zamilovaní, je karta tarotu velké arkány, která má celkově dvacet dva karet a spolu s padesáti šesti kartami malé arkány tvoří celý balíček tarotových karet, jež jsou po mnoho století užívány jako mocné karty pro výklad budoucnosti.

Co karta znamená

Přináší lásku a jen lásku. Jak také jinak. Ale pokud se otázka, výklad nevztahuje k lásce, otázkám vztahů, pak symbolizuje tato karta rozhodnutí, které je zapotřebí udělat a tak dát věcem správný směr. Může tak přinášet i dilema, právě ve spojitosti s rozhodnutím, umístěním na křižovatce života, která musí jasně ukázat, kterou další cestou v životě se dát.

Pozitivní významy

V otázkách lásky a vztahů, pokud vyjde karta jako věštba, pak značí jen to pozitivní ve vztahu, co snad může být. Ukazuje na lásku a vše, co s ní souvisí, se posune kupředu. Není vyloučeno, že dojde na sňatek, nebo další fázi lásky, či dítě a mnoho dalších kroků, které spějí k upevnění vztahu. Značí také sexualitu, partnerství, což jistě vede opět k posílení vztahu. Pro nezadané tak značí možnost potkat někoho nového, setkat se se starou láskou, která nezrezavěla.

Negativní významy

Pokud karta vyjde v obráceném významu, pak je nutno dát si pozor na to, co se bude dít, protože to spěje k neúspěšné zkoušce, nespolehlivosti a také zklamání v lásce. I to občas bohužel přichází. Ve vztahu také obecně může dojít k nevěře, zradě a třeba i rozvodu. To všechno může předurčit karta tarotu – milenci, pokud je tady v obráceném významu u věštby vzkládána.

Obecně výklad karty

V prvé řadě je to karta lásky, takže cokoli poštovní, co s ní souvisí, je také spjato s výkladem. Ukazuje na posílení vztahu, překonání překážek a dovršení toho, co se děje, co se plánu. V každém směru je to pozitivní krok. Jestliže je výklad ve formě rozhodnutí, pak je nutno číst i za dalších karet, které s touto věštbou budou vykládány. Ty povědí více.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kouzelná moc kamenů

Je známo, že kameny mají vlastní sílu a moc. Vztahují se obvykle k jistým znamením zvěrokruhu a také přináší kouzelnou moc, posílení silných stránek osobnosti a mohou být tak dobrým amuletem, který přinese potřebné štěstí při důležitých momentech. Jenže kameny toho mohou umět mnohem více. Důležité je vědět, jak s nimi naložit a pracovat.

HOROSKOP 2015 RACI

V roce 2015 položíte základy budoucích úspěchů. Pečlivě vybírejte obchodní i životní partnery, ideální bude, pokud tyto dvě funkce svěříte jedné osobě. Je rovněž ideální čas usadit se a zařídit se pro sebe. Budete doslova překypovat energií. Zkuste ji ale směřovat do smysluplných činností a věnujte se poctivě práci. Na odpočinek sice nebudete mít pomyšlení, ale budete-li pociťovat únavu, odpočinete si a může pokračovat dál ve svém nezadržitelném tempu. Jako raci víte o čase své a jste plně rozuměni s tím, že každý ho má k dispozici jen omezenou část: proto se podle toho chovejte a nechtějte stihnout víc, než je vaše srdce schopno. Život je přeci tak krásný, škoda každé minuty, kterou už nevrátíte zpět.

Výklad tarotu eso pohárů

Obrázkové karty, které slouží po mnoho let pro výklad budoucnosti a odpovědí na zapeklité otázky životní, se těší stále větší oblibě. Většina z dnešních lidí si za život alespoň jednou nechala karty vyložit, někteří pro to, aby jim věštba napověděla, jiní snad z pouhé zábavy. Ale i tak jsou stále častěji výklady tarotových karet vyhledávané.