Výklad tarotu – milenci

Nebo také zamilovaní, je karta tarotu velké arkány, která má celkově dvacet dva karet a spolu s padesáti šesti kartami malé arkány tvoří celý balíček tarotových karet, jež jsou po mnoho století užívány jako mocné karty pro výklad budoucnosti.

Co karta znamená

Přináší lásku a jen lásku. Jak také jinak. Ale pokud se otázka, výklad nevztahuje k lásce, otázkám vztahů, pak symbolizuje tato karta rozhodnutí, které je zapotřebí udělat a tak dát věcem správný směr. Může tak přinášet i dilema, právě ve spojitosti s rozhodnutím, umístěním na křižovatce života, která musí jasně ukázat, kterou další cestou v životě se dát.

Pozitivní významy

V otázkách lásky a vztahů, pokud vyjde karta jako věštba, pak značí jen to pozitivní ve vztahu, co snad může být. Ukazuje na lásku a vše, co s ní souvisí, se posune kupředu. Není vyloučeno, že dojde na sňatek, nebo další fázi lásky, či dítě a mnoho dalších kroků, které spějí k upevnění vztahu. Značí také sexualitu, partnerství, což jistě vede opět k posílení vztahu. Pro nezadané tak značí možnost potkat někoho nového, setkat se se starou láskou, která nezrezavěla.

Negativní významy

Pokud karta vyjde v obráceném významu, pak je nutno dát si pozor na to, co se bude dít, protože to spěje k neúspěšné zkoušce, nespolehlivosti a také zklamání v lásce. I to občas bohužel přichází. Ve vztahu také obecně může dojít k nevěře, zradě a třeba i rozvodu. To všechno může předurčit karta tarotu – milenci, pokud je tady v obráceném významu u věštby vzkládána.

Obecně výklad karty

V prvé řadě je to karta lásky, takže cokoli poštovní, co s ní souvisí, je také spjato s výkladem. Ukazuje na posílení vztahu, překonání překážek a dovršení toho, co se děje, co se plánu. V každém směru je to pozitivní krok. Jestliže je výklad ve formě rozhodnutí, pak je nutno číst i za dalších karet, které s touto věštbou budou vykládány. Ty povědí více.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Číslo domu - numerologie

Všude okolo nás jsou čísla, doprovází nás od našeho narození až po náš konec. Ovlivňují náš život, naše štěstí i pocity, a to možná i víc, než bychom vůbec předpokládali. Možná si uvědomujete jejich vliv v souvislosti našeho narození, napadlo vás však, že vaše rodinné štěstí může viset i na adrese, čísle domu a bytu, v němž bydlíte?

Arnika

Arnika Montana patří k těm nejznámějším homeopatickým lékům, jejíž užívání doporučují i tradiční lékaři. Samotná bylina arnika malý zázrak, který si dokáže poradit s různými zdravotními problémy. Tuto skutečnost lidé ví již velice dlouho, což dokazuje i to, že je k léčbě užívána několik stovek let.