Výklad tarotu – milenci

Nebo také zamilovaní, je karta tarotu velké arkány, která má celkově dvacet dva karet a spolu s padesáti šesti kartami malé arkány tvoří celý balíček tarotových karet, jež jsou po mnoho století užívány jako mocné karty pro výklad budoucnosti.

Co karta znamená

Přináší lásku a jen lásku. Jak také jinak. Ale pokud se otázka, výklad nevztahuje k lásce, otázkám vztahů, pak symbolizuje tato karta rozhodnutí, které je zapotřebí udělat a tak dát věcem správný směr. Může tak přinášet i dilema, právě ve spojitosti s rozhodnutím, umístěním na křižovatce života, která musí jasně ukázat, kterou další cestou v životě se dát.

Pozitivní významy

V otázkách lásky a vztahů, pokud vyjde karta jako věštba, pak značí jen to pozitivní ve vztahu, co snad může být. Ukazuje na lásku a vše, co s ní souvisí, se posune kupředu. Není vyloučeno, že dojde na sňatek, nebo další fázi lásky, či dítě a mnoho dalších kroků, které spějí k upevnění vztahu. Značí také sexualitu, partnerství, což jistě vede opět k posílení vztahu. Pro nezadané tak značí možnost potkat někoho nového, setkat se se starou láskou, která nezrezavěla.

Negativní významy

Pokud karta vyjde v obráceném významu, pak je nutno dát si pozor na to, co se bude dít, protože to spěje k neúspěšné zkoušce, nespolehlivosti a také zklamání v lásce. I to občas bohužel přichází. Ve vztahu také obecně může dojít k nevěře, zradě a třeba i rozvodu. To všechno může předurčit karta tarotu – milenci, pokud je tady v obráceném významu u věštby vzkládána.

Obecně výklad karty

V prvé řadě je to karta lásky, takže cokoli poštovní, co s ní souvisí, je také spjato s výkladem. Ukazuje na posílení vztahu, překonání překážek a dovršení toho, co se děje, co se plánu. V každém směru je to pozitivní krok. Jestliže je výklad ve formě rozhodnutí, pak je nutno číst i za dalších karet, které s touto věštbou budou vykládány. Ty povědí více.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Místa s pozitivní energií

Jistě se vám již někdy stalo, že jste přišli na nějaké místo a pocítili něco zvláštního. Někdy je to mrazení, někdy místo doslova bere dech, cítit můžete i chvění nebo vibraci. Dané místo vás uklidňuje, uvolňuje, nabíjí, dává vám pocit harmonie, naplňuje vás pocitem štěstí, hřeje vás nebo vám umožňuje zažít pocit euforie. Jde o místo plné spirituality, kreativity, inspirace. Je to místo s pozitivní energií.

Astrologický devátý dům

Devátý dům v astrologii je spojen s instinkty, spravedlností, dobrou karmou, etikou, vyšším učením, vnitřními hodnotami a duchovnem. Devátý astrologický dům vám umožní podívat se s nadhledem na to, co se vám v životě stalo. Umožňuje vám najít smysl života, začít znova i nahlédnout do budoucnosti. Devátý dům je rovněž domem moudrosti a životního rozvoje. Dům je spojen s vírou a náboženstvím, sklony k charitě a konání dobrých skutků.

HOROSKOP 2015 LVI

Patříte mezi tři šťastná znamení, kterým se letos opravdu povede a bude to stát za to. Koneckonců, poslední léta jste dřeli, je na čase sklízet ovoce. Dejte svůj život konečně do pohybu: rok 2015 přeje proměnám i stabilním projektům a hlavně, milí Lvi, přeje vám! Příležitostí bude dostatek, a pokud něco nevyjde hned napoprvé, jednoduše si počkáte na další šanci. Jste-li ale od přírody netrpěliví, můžete si vytvořit šance i sami: máte proto prostor, finance i trochu toho nezbytného štěstí. Zkuste objevit ve své práci poslání i zábavu. Třeba budete moci pomáhat druhým nebo se postaráte o poprask ve světě kreativních nápadů. Hvězdy se budou bavit s vámi a dopřejí vám dostatek možností jak se zviditelnit. Nezůstávejte v pozadí, máte nadosah celý svět.