Jak se k sobě hodí Střelec a Lev

Ohnivá znamení, která se k sobě hodí dokonale. To je Střelec a Lev, jejichž partnerství bude skvěle fungovat, protože mnoho věcí cítí stejně, umí se podívat na záležitost ze stejného směru a to dělá jejich spojení mnohem silnější, než by se zprvu mohlo zdát. Pokud je vaše partnerství přesně toto, pak je dost pravděpodobné, že se vám podařilo najít ideálního partnera.

Volnost ve vztahu důležitá

Oba a to jak Lev, tak Střelec jsou tak nějak šílení. Určitě si skvěle rozumí jako přátelé, ale pokud jejich cíle sklouznou k partnerství, pak si nemají nač stěžovat, jsou doslova určeni jeden pro druhého a to hlavně proto, že ač jsou horkokrevní, umí si od sebe odpočinout, navzájem si dávají ve vztahu volnost, kdy se každý z nich věnuje své vlastní aktivitě a pak se vrací rád ke svému protějšku. To oba tihle ohniváci dost potřebují, nejsou rozhodně dělaní pro to, aby se ke svému partnerovi přikovali. Moci dýchat a mít vlastní zájmy je pro tyto dva elementy velice důležitá.

Nevěra? Neodpouští se

Moment, který může znamenat konec vztahu je to, pokud se jeden z partnerů dopustí nevěry. Zde se jasně projeví ohnivost znamení jak Střelce, tak Lva, kdy se prostě prohřešek neodpouští. Volnost mají oba rádi, ale pokud jde o zájmy a obecně možnost vybrat si. Pokud je řeč o věrnosti, ta musí být stoprocentní, jinak je konec.

Znají se snad od narození

Velkou výhodou spojení Lva a Střelce je v tom, že krátce po seznámení nabudou pocitu, že se znají snad odjakživa, ihned si padnou do noty, rozumí si a mají spoustu společného. Bude to mezi nimi jiskřit hned od prvního kontaktu a vzhledem k tomu, že jsou obě znamení ohnivá, pak i po celý vztah. Spojení Střelce a Lva má výborné předpoklady ke společnému žití, mohou si jedině gratulovat, pokud se nejdou. Je nad čím se radovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Čínský horoskop 2018

16. února 2018 vstupujeme do roku zemského Psa. Když se to tak vezme, je to rok DonaldaTrumpa, protože právě on se v roce psa narodil. Pes je sice nejlepší přítel člověka, ale i on má svou temnou stránku. Umí se rychle naštvat, jsou velmi kritičtí k druhým, jsou také velmi tvrdohlaví a nedbají rad, zároveň jsou však i velmi přecitlivělí na kritiku a hodně emocionální. Psi jsou přímočaří, vždy řeknou to, co si myslí, ale zároveň se cítí hluboce odpovědni za blaho ostatních.

Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.

Jak se k sobě hodí Blíženci a Rak?

V tomto spojení jde spíše o přátelství a přátelské spojení, než velkou, vášnivou lásku. Zas na druhou stranu je dobré, že těmto dvěma partnerství vydrží, protože dokážou tahat za jeden provaz a obecně je jejich láska založena na jemném, milostném vztahu, plného něhy a odevzdání jeden pro druhého. Toto spojení má šanci na úspěch, na dlouholeté partnerství, pokud obě dospějí k tomu, že toto opravdu chtějí.