Jak se k sobě hodí Střelec a Lev

Ohnivá znamení, která se k sobě hodí dokonale. To je Střelec a Lev, jejichž partnerství bude skvěle fungovat, protože mnoho věcí cítí stejně, umí se podívat na záležitost ze stejného směru a to dělá jejich spojení mnohem silnější, než by se zprvu mohlo zdát. Pokud je vaše partnerství přesně toto, pak je dost pravděpodobné, že se vám podařilo najít ideálního partnera.

Volnost ve vztahu důležitá

Oba a to jak Lev, tak Střelec jsou tak nějak šílení. Určitě si skvěle rozumí jako přátelé, ale pokud jejich cíle sklouznou k partnerství, pak si nemají nač stěžovat, jsou doslova určeni jeden pro druhého a to hlavně proto, že ač jsou horkokrevní, umí si od sebe odpočinout, navzájem si dávají ve vztahu volnost, kdy se každý z nich věnuje své vlastní aktivitě a pak se vrací rád ke svému protějšku. To oba tihle ohniváci dost potřebují, nejsou rozhodně dělaní pro to, aby se ke svému partnerovi přikovali. Moci dýchat a mít vlastní zájmy je pro tyto dva elementy velice důležitá.

Nevěra? Neodpouští se

Moment, který může znamenat konec vztahu je to, pokud se jeden z partnerů dopustí nevěry. Zde se jasně projeví ohnivost znamení jak Střelce, tak Lva, kdy se prostě prohřešek neodpouští. Volnost mají oba rádi, ale pokud jde o zájmy a obecně možnost vybrat si. Pokud je řeč o věrnosti, ta musí být stoprocentní, jinak je konec.

Znají se snad od narození

Velkou výhodou spojení Lva a Střelce je v tom, že krátce po seznámení nabudou pocitu, že se znají snad odjakživa, ihned si padnou do noty, rozumí si a mají spoustu společného. Bude to mezi nimi jiskřit hned od prvního kontaktu a vzhledem k tomu, že jsou obě znamení ohnivá, pak i po celý vztah. Spojení Střelce a Lva má výborné předpoklady ke společnému žití, mohou si jedině gratulovat, pokud se nejdou. Je nad čím se radovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Vařte podle hvězd: vzdušná znamení

Vzdušná znamení berou jídlo jako rituál: jeho účel je sice v jádru světský, ale ve skutečnosti jej vnímají i jako prostředek pro setkávání a utužování dobrých vztahů. Nelze jim vyloženě vytknout, co jedí špatně ani určit přímo vhodné a vyloženě prospěšné potraviny. Vodnáři, Blíženci a Váhy jak bysmet jedí totiž úplně všechno.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety

Jak se k sobě hodí Kozoroh a Kozoroh

Šance, že se dva kozorozi potkají a vytvoří spolu partnerský vztah je velice mizivá. Proto ti, kteří toto učinili a stali se navzájem pro sebe partnery, je možno jedině závidět. Oba jsou totiž tak nějak od přírody odmítaví k osobě, která se zdá být vlastním odrazem jeho samého. Nejsou dokonce ani dobří přátelé a často spolu navazují kontakt, protože musí z hlediska pracovních vztahů, nebo mají společné přátelé. Jinak rozhodně nic, co by je na první pohled spojovalo.

SPIRITISTICKÁ TABULKA

Na naše otázky nám kromě hvězd, kartářek či hadačů z ruky, dokáží odpovědi i ti, jenž mezi námi už dávno nejsou. Sídlí na druhé straně, znají minulost i budoucnost a zdržují se v přítomnosti, tedy v rovině našeho bytí, což jsou pro navázání spojení ideální podmínky. Řeč je o mrtvých: komunikace s dušemi zemřelých nabyla na extrémní popularitě v 19. století, následně pak opět klesla a znovuzrození jí, díky masovým úmrtím, zajistila až první světová válka. Všechno to začalo před mnoha a mnoha lety, kdy pod nánosem vědecké a technické revoluce začali lidé bažit opět po něčem mystickém a duchovním. Následně se stalo běžnou součástí kabaretních spolků a klubů, že se kolem takzvaného média sešla společnost, která měla otázky: nejprve ohledně toho, zda lze komunikovat s mrtvými. Přivolání ducha samotného bylo sice vzrušující, ale lidé se chtěli ptát dál a to mnohem konkrétněji.