Jak se k sobě hodí Střelec a Lev

Ohnivá znamení, která se k sobě hodí dokonale. To je Střelec a Lev, jejichž partnerství bude skvěle fungovat, protože mnoho věcí cítí stejně, umí se podívat na záležitost ze stejného směru a to dělá jejich spojení mnohem silnější, než by se zprvu mohlo zdát. Pokud je vaše partnerství přesně toto, pak je dost pravděpodobné, že se vám podařilo najít ideálního partnera.

Volnost ve vztahu důležitá

Oba a to jak Lev, tak Střelec jsou tak nějak šílení. Určitě si skvěle rozumí jako přátelé, ale pokud jejich cíle sklouznou k partnerství, pak si nemají nač stěžovat, jsou doslova určeni jeden pro druhého a to hlavně proto, že ač jsou horkokrevní, umí si od sebe odpočinout, navzájem si dávají ve vztahu volnost, kdy se každý z nich věnuje své vlastní aktivitě a pak se vrací rád ke svému protějšku. To oba tihle ohniváci dost potřebují, nejsou rozhodně dělaní pro to, aby se ke svému partnerovi přikovali. Moci dýchat a mít vlastní zájmy je pro tyto dva elementy velice důležitá.

Nevěra? Neodpouští se

Moment, který může znamenat konec vztahu je to, pokud se jeden z partnerů dopustí nevěry. Zde se jasně projeví ohnivost znamení jak Střelce, tak Lva, kdy se prostě prohřešek neodpouští. Volnost mají oba rádi, ale pokud jde o zájmy a obecně možnost vybrat si. Pokud je řeč o věrnosti, ta musí být stoprocentní, jinak je konec.

Znají se snad od narození

Velkou výhodou spojení Lva a Střelce je v tom, že krátce po seznámení nabudou pocitu, že se znají snad odjakživa, ihned si padnou do noty, rozumí si a mají spoustu společného. Bude to mezi nimi jiskřit hned od prvního kontaktu a vzhledem k tomu, že jsou obě znamení ohnivá, pak i po celý vztah. Spojení Střelce a Lva má výborné předpoklady ke společnému žití, mohou si jedině gratulovat, pokud se nejdou. Je nad čím se radovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Rak a Býk?

Osudovým partnerským spojením je vztah Raka a Býka. Dalo by se tvrdit, že pro tato znamení neexistuje snad lepší kombinace. Typický tvrdý, možná až chladný Býk je senzační volbou pro romantického snílka – Raka. Důležité je to, že obě pohlaví jsou v lásce hodně vášnivé, jsou především oddaní a spolehliví. Není lepšího spojení, které si obě strany mohou přát. Proto by si měl Rak najít Býka a Býk zase Raka. Ideální partnerství tak může být skutečností.

PARTNER PODLE HVĚZD - VODNÁŘ

VODNÁŘ MŮŽE MÍT PRAKTICKY KOHOKOLIV

Ano, je tomu skutečně tak. Vodnář je ideálním partnerem pro Váhy a Váhy zase pro něj. Je schopen a hlavně ochoten nabídnou jim notnou dávku romantiky, kterou Váhy potřebují k životu jako sůl. Umí jeden druhého ocenit a těšit se z maličkostí. Pokud se setkají dva neznámí zrozenci těchto znamení, musí se na sebe alespoň podívat. Přirozeně si rozumí, Vodnář potřebuje, aby mu někdo řekl, že jeho sny se mohou splnit. Blíženci jsou také vhodným partnerem, Vodnář bude obdivovat jejich bezstarostnost a věčně zasněné pohledy. Najde-li si Vodnář Vodnáře, je důležité stále něco podnikat. Rychle vejdou do tunelu stereotypu, kde se světla na konci nemusejí vůbec dočkat. To, že si rozumí, ale nenaplní absenci vášně a romantiky, která v tomto vztahu nastane. Doplňovat ji ale mohou každý den, chce to jen nalézt cestu.