Jak se k sobě hodí Střelec a Lev

Ohnivá znamení, která se k sobě hodí dokonale. To je Střelec a Lev, jejichž partnerství bude skvěle fungovat, protože mnoho věcí cítí stejně, umí se podívat na záležitost ze stejného směru a to dělá jejich spojení mnohem silnější, než by se zprvu mohlo zdát. Pokud je vaše partnerství přesně toto, pak je dost pravděpodobné, že se vám podařilo najít ideálního partnera.

Volnost ve vztahu důležitá

Oba a to jak Lev, tak Střelec jsou tak nějak šílení. Určitě si skvěle rozumí jako přátelé, ale pokud jejich cíle sklouznou k partnerství, pak si nemají nač stěžovat, jsou doslova určeni jeden pro druhého a to hlavně proto, že ač jsou horkokrevní, umí si od sebe odpočinout, navzájem si dávají ve vztahu volnost, kdy se každý z nich věnuje své vlastní aktivitě a pak se vrací rád ke svému protějšku. To oba tihle ohniváci dost potřebují, nejsou rozhodně dělaní pro to, aby se ke svému partnerovi přikovali. Moci dýchat a mít vlastní zájmy je pro tyto dva elementy velice důležitá.

Nevěra? Neodpouští se

Moment, který může znamenat konec vztahu je to, pokud se jeden z partnerů dopustí nevěry. Zde se jasně projeví ohnivost znamení jak Střelce, tak Lva, kdy se prostě prohřešek neodpouští. Volnost mají oba rádi, ale pokud jde o zájmy a obecně možnost vybrat si. Pokud je řeč o věrnosti, ta musí být stoprocentní, jinak je konec.

Znají se snad od narození

Velkou výhodou spojení Lva a Střelce je v tom, že krátce po seznámení nabudou pocitu, že se znají snad odjakživa, ihned si padnou do noty, rozumí si a mají spoustu společného. Bude to mezi nimi jiskřit hned od prvního kontaktu a vzhledem k tomu, že jsou obě znamení ohnivá, pak i po celý vztah. Spojení Střelce a Lva má výborné předpoklady ke společnému žití, mohou si jedině gratulovat, pokud se nejdou. Je nad čím se radovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí vodnář a býk

Protiklady se přitahují, říká se. A pokud je to pravda, pak právě těmto dvěma, vodnáři a býku bude vztah jen vzkvétat. Od přírody jsou oba dost odlišní, což ale zas tolik nevadí, protože navenek působí jako naprosto neohrožený jedinec, pokud jsou tedy spolu. Každý má své vlastnosti, které ten druhý právě postrádá a tak se naprosto dokonale doplňují. Okolí jim jejich vzájemný soulad může jen závidět.

Výklad tarotu královna mečů

Sedmdesát osm karet tarotových slouží k výkladu budoucnosti a odpovídání na zdánlivě svízelné otázky situací, které v životě mohou nastat. Lidé se na karty obrací nejčastěji v zoufalství, ale někteří i pravidelně. Každý si názor na karty může utvořit vlastní, ale fakt, že se používají několik stovek let, hovoří jistě dost jasně.