Jak se k sobě hodí Blíženci a Střelec

Láska mezi tak rozdílnými povahami, jako je Blíženec a Střelec, je plná energetického náboje, který nikdy nevyprchá. Tak trochu výhodu lze spatřovat v tom, že tato znamení stojí ve vzájemné opozici – naproti sobě. A to je důvodem toho zvláštního magnetu, který je k sobě přitahuje. Vztah jim může vydržet navždy, pokud budou k sobě dost tolerantní a také dají protějšku navzájem potřebnou volnost. Pak jim budou všichni dokonalou lásku závidět.

Temperamentní Střelec a vášnivý Blíženec

Když se tito dva navzájem poznají, pak to mezi nimi zajiskří. Možná tomu nebudou ani věřit, ale stane se. Vzájemná přitažlivost bude vyžadovat setkání, vyhledávání vzájemné přítomnosti. Oba budou cítit, že jim toto svědčí, nebude jim nic připadat divné, nebudou váhat se znova a znova vidět. Když jim to okolnosti dovolí, klidně se velice brzy vrhnou do vážného vztahu, možná budou pomýšlet i o svatbě, protože pocítí, že ten druhý je opravdu ten pravý, ta pravá.

Když je žena Střelec

Výhodnější spojení je, pokud je žena znamení Střelce, protože je hodně otevřená, ohnivá a také svobodomyslná. Občas svého partnera Blíženece může dostávat do stavu šílenosti, ale svým temperamentem jej zase uklidní. Naštěstí oba milují svobodu a uvědomují si, že ač jim je spolu dobře, stejně potřebují občas trochu volnosti. Toto navzájem posiluje jejich spojení, takže volné chvilky tráví aktivně.

Žádná nuda ve vztahu

Těmto dvěma lze závidět to, že se ve vztahu nikdy nebudou nudit. Pravidelné ležení u televize a nudění se rozhodně nikdy nepoznají. Většinou budou trávit volné chvilky sportovně, nejlépe společnou sportovní aktivitou, nebo poznáváním nového. Nikdy neusnou na vavřínech a pořád budou mít co dělat. Jejich lásku jim je možno závidět, protože s největší pravděpodobností bude trvat navždy.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - LEV

LEV VÁMI MUSÍ BÝT UCHVÁCEN

Je to „král zvířat“ a nespokojí se jen tak s někým – toto musíte pochopit. Chce okázalost, projevy lásky musí být hlasité a musí je být slyšet, až do dalekých konči. Chce být obdarováván, připravte si peněženku. Mohlo by se zdá, že si jeho lásku lze koupit a z části tomu skutečně tak je. Ale pozor, jakmile Lev odhalí váš úmysl podplatit jej, utne veškeré vazby. Dary pro něj musejí vypadat spontánně, jinak je nepřijme. Chcete-li atraktivního parťáka, který vás vezme s sebou na luxusní dovolenou, uspějete, pouze pokud jste narozeni ve znamení Lva, Berana, nebo Střelce. Chce vášeň, zápal ve vztahu, touží po intenzivním milování. Žárlivost je nemoc, kterou mají Lvi vrozenou. Snaha odnaučit jej přehnanému sledování, vyptávání se a podezíravosti je zbytečná. Nutno podotknout, že s postupem věku dojde ke zhoršení této negativní vlastnosti a jediným uklidňujícím prostředkem je nezavdávat příčinu. Jinak se na váš vztah Lev vrhne a zabije všechnu lásku.

Jak se k sobě hodí Štír a Štír

Silné znamení je nejednou zdvojeno a naštěstí to v globálním měřítku přináší podstatný prvek, kterým je pozitivní. Vztah dvou Štírů může být velice příjemný, žhavý a trvalý, je ale nutno občas raději vážit slova a uchylovat se k závěrům jen tehdy, je-li o tom ten daný jedinec přesvědčen.