Jak se k sobě hodí Blíženci a Střelec

Láska mezi tak rozdílnými povahami, jako je Blíženec a Střelec, je plná energetického náboje, který nikdy nevyprchá. Tak trochu výhodu lze spatřovat v tom, že tato znamení stojí ve vzájemné opozici – naproti sobě. A to je důvodem toho zvláštního magnetu, který je k sobě přitahuje. Vztah jim může vydržet navždy, pokud budou k sobě dost tolerantní a také dají protějšku navzájem potřebnou volnost. Pak jim budou všichni dokonalou lásku závidět.

Temperamentní Střelec a vášnivý Blíženec

Když se tito dva navzájem poznají, pak to mezi nimi zajiskří. Možná tomu nebudou ani věřit, ale stane se. Vzájemná přitažlivost bude vyžadovat setkání, vyhledávání vzájemné přítomnosti. Oba budou cítit, že jim toto svědčí, nebude jim nic připadat divné, nebudou váhat se znova a znova vidět. Když jim to okolnosti dovolí, klidně se velice brzy vrhnou do vážného vztahu, možná budou pomýšlet i o svatbě, protože pocítí, že ten druhý je opravdu ten pravý, ta pravá.

Když je žena Střelec

Výhodnější spojení je, pokud je žena znamení Střelce, protože je hodně otevřená, ohnivá a také svobodomyslná. Občas svého partnera Blíženece může dostávat do stavu šílenosti, ale svým temperamentem jej zase uklidní. Naštěstí oba milují svobodu a uvědomují si, že ač jim je spolu dobře, stejně potřebují občas trochu volnosti. Toto navzájem posiluje jejich spojení, takže volné chvilky tráví aktivně.

Žádná nuda ve vztahu

Těmto dvěma lze závidět to, že se ve vztahu nikdy nebudou nudit. Pravidelné ležení u televize a nudění se rozhodně nikdy nepoznají. Většinou budou trávit volné chvilky sportovně, nejlépe společnou sportovní aktivitou, nebo poznáváním nového. Nikdy neusnou na vavřínech a pořád budou mít co dělat. Jejich lásku jim je možno závidět, protože s největší pravděpodobností bude trvat navždy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak nás ovlivňuje křestní jméno

Při výběru jména pro svého potomka je dobré si uvědomit, že jej bude doprovázet po celý život a výrazně jej ovlivní v jeho osobním, kariérním i vztahovém životě. Ví se, že při špatném výběru, může člověka negativně ovlivnit dokonce i po jeho psychické stránce. Vaše jméno totiž úzce souvisí s vaší karmou. Jménem, které dáte svému dítěti mu dáváte do vínku také i to, s čím se bude v průběhu života potýkat a jaký bude jeho životní úkol.

 

Jak se k sobě hodí Střelec a Lev

Ohnivá znamení, která se k sobě hodí dokonale. To je Střelec a Lev, jejichž partnerství bude skvěle fungovat, protože mnoho věcí cítí stejně, umí se podívat na záležitost ze stejného směru a to dělá jejich spojení mnohem silnější, než by se zprvu mohlo zdát. Pokud je vaše partnerství přesně toto, pak je dost pravděpodobné, že se vám podařilo najít ideálního partnera.

Jak se k sobě hodí Štír a Rak

Štír a Rak spolu dokážou mnohé, ale spíše půjde o vztah založený hodně na silném erotickém náboji, více je bude spojovat právě sexuální přitažlivost a erotické hrátky, než nějaký vážný vztah. Může je oba spojit vzájemné zalíbení, ale obecně takový vztah nemá šanci na dlouhé trvání. Snad jen v konkrétních momentech.

Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.