Jak se k sobě hodí Blíženci a Střelec

Láska mezi tak rozdílnými povahami, jako je Blíženec a Střelec, je plná energetického náboje, který nikdy nevyprchá. Tak trochu výhodu lze spatřovat v tom, že tato znamení stojí ve vzájemné opozici – naproti sobě. A to je důvodem toho zvláštního magnetu, který je k sobě přitahuje. Vztah jim může vydržet navždy, pokud budou k sobě dost tolerantní a také dají protějšku navzájem potřebnou volnost. Pak jim budou všichni dokonalou lásku závidět.

Temperamentní Střelec a vášnivý Blíženec

Když se tito dva navzájem poznají, pak to mezi nimi zajiskří. Možná tomu nebudou ani věřit, ale stane se. Vzájemná přitažlivost bude vyžadovat setkání, vyhledávání vzájemné přítomnosti. Oba budou cítit, že jim toto svědčí, nebude jim nic připadat divné, nebudou váhat se znova a znova vidět. Když jim to okolnosti dovolí, klidně se velice brzy vrhnou do vážného vztahu, možná budou pomýšlet i o svatbě, protože pocítí, že ten druhý je opravdu ten pravý, ta pravá.

Když je žena Střelec

Výhodnější spojení je, pokud je žena znamení Střelce, protože je hodně otevřená, ohnivá a také svobodomyslná. Občas svého partnera Blíženece může dostávat do stavu šílenosti, ale svým temperamentem jej zase uklidní. Naštěstí oba milují svobodu a uvědomují si, že ač jim je spolu dobře, stejně potřebují občas trochu volnosti. Toto navzájem posiluje jejich spojení, takže volné chvilky tráví aktivně.

Žádná nuda ve vztahu

Těmto dvěma lze závidět to, že se ve vztahu nikdy nebudou nudit. Pravidelné ležení u televize a nudění se rozhodně nikdy nepoznají. Většinou budou trávit volné chvilky sportovně, nejlépe společnou sportovní aktivitou, nebo poznáváním nového. Nikdy neusnou na vavřínech a pořád budou mít co dělat. Jejich lásku jim je možno závidět, protože s největší pravděpodobností bude trvat navždy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

První stručný horoskop na rok 2019

Je sice teprve těsně za půlkou roku 2018, ale i přes tuto skutečnost jste zvědaví na to, co na vás čeká v roce 2019? Máme pro vás malou ochutnávku. Stručný horoskop pro jednotlivá znamení na následující rok. Na rozdíl od tohoto roku přináší naději na lepší zítřky i mnoho neobvyklých zážitků.

Mars v horoskopu

Podle mytologie byl Mars po Jupiteru spojen s tím nejdůležitějším bohem římské říše. Šlo prý o otce Romuluse a Remuse, zakladatelů Říma. V astrologii pak Mars reprezentuje vůli, pohon a v životě ženy pak i milence. Jde o planetu spojenou s konflikty a válkami. Vládne hlavě, svalům, tepnám, krvi a mužským pohlavním orgánům. Ve zvěrokruhu každého horoskopu má tedy Mars velmi významnou roli.

Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.