Rozzuřili jste býka? Utíkejte!

Psychická vyrovnanost a duševní aspekty mohou být do jisté míry určeny právě znamením a vaším ascendentem. Pokud se k tomuto tvrzení stavíte odměřeně, stačí jen navázat na astrologii jako disciplínu. Zabývá se totiž nejen hvězdami, důležitou roli v ní hraje i měsíc. Ano, právě ten měsíc, který je tím, kdo vám určuje vaše místo ve zvěrokruhu. Měsíc, jak známo, oplývá kupříkladu mocí řídit moře, na něž je technika i člověk krátký. Získává také kontrolu nad zvířaty a v neposlední řadě ovlivňuje i člověka.

Berani

Mají přátelskou a otevřenou povahu. Rádi jsou však vůdčí a zpravidla jakýkoliv odpor ignorují. Nepotřebují prosit o přízeň vzpurného jedince, strhnou totiž pro své nadšení a plány davy – konflikty nehrotí, prostě vás odříznou.

Jak si je udobřit:

Rozeberte s ním jeho názor a najděte na něm alespoň jedno pozitivum, odpustí vám!

Býci

Jsou tvrdohlaví, to je bohužel pravda. Za svým cílem jdou přes mrtvoly, a když je naštvete, vytrvají ve svém hněvu. Mluvte s nimi otevřeně a upřímně, pokud máte jiný názor, neberte jim ten jejich.

Jak si je udobřit:

Jsou jen dva způsoby jak na to – omluvte se nebo čekejte léta, než vztek vyšumí.

Kozoroh

Neshodli jste se v názoru na společnou výchovu? Máte opačný názor na barvu v obývacím pokoji? Vysvětlete mu proč!

Jak si je udobřit:

Kozorozi jsou přemýšliví a rádi debatují. Pokud máte racionální důvody, velmi rádi se s vámi vydají na cestu za kompromisem.

Blíženci

Mají dvojí tvář i dvojí nitro. Pokud si to s nimi rozházíte, dostanete je do prekérní situace: jedno já vám odpustí, druhé vás zatratí.

Jak si je udobřit:

Nechejte je v klidu, aby si to vyřešili nejdříve sami v sobě. Budou dumat, rokovat a až přijde vhodný čas, oznámí vám výsledek.

Lvi

Jsou nejen odvážní, ale i rozvážní. Nechybí jim velkorysost a rádi dělají velká gesta. Mají ale dobrou paměť, takže odpustí - avšak nezapomenou.

Jak si je udobřit:

Touží po pochvale a obdivu. Zkuste se mu jednoduše vlichotit. Ale pozor: buďte upřímní, protože lev pozná, když budete lhát a podruhé by již odpustit nemusel.

Panny

Panna je rozený kritik, takže se často dostává do konfliktu, byť není její primární snahou shodit vás, ale upozornit na nedostatky a pomoci vám v cestě k řešení a zlepšovákům.

Jak si je udobřit:

Buďte upřímní, nebojte se projevit lítost nedorozumění. Miluje upřímnost a cení si jí.

Raci

Jsou emocionální a náladoví. Rozhoďte je v den, kdy vstali levou nohou a jste ve velkém problému!

Jak si je udobřit:

Vyčkejte, až se uklidní. Mají sklony k flegmatismu a jak je jejich nálada zase pozitivní, hodí konflikty a hádky za hlavu.
 

Ryby

Citlivé ryby zraníte snadno. Kritika, jedno špatné slovo nebo jen podezíravý pohled je dokáže skutečně vykolejit.

Jak si je udobřit:

Vžijte se do jejich pocitů! Jak by bylo vám, kdyby vám někdo ublížil. Chce to nadhled a omluvu, která půjde od srdce, nikoli rafinovanou výmluvu.

Střelci

Střelci se nebojí diskuze ani ostřejší výměny názorů. Mají odvahu a velmi snadno navazují nové kontakty: pozor, aby vás nevyměnili za lepšího přítele.

Jak si je udobřit:

Nenechte konflikt zajít do extrému. Buďte taktní, a pokud vám to svědomí dovolí, ustupte. Střelec pochopí, že není vaším cílem vyštěkat mu do očí všechnu nespravedlnost světa.

Váhy

Pro svoji existenci potřebují klid a mír a snaží se jej i udržet. Spory jim nedělají dobře, sami budou mít tendenci krotit vášně ostatních i ty své. Můžete je ale urazit. Navíc je dlouhé hádky vyčerpávají a způsobí to, že se uzavřou do sebe a nebude s nimi řeč.

Jak si je udobřit:

Prostě se s nimi nehádejte! Tak mírumilovná stvoření si to přeci nezaslouží.

Štíři

Agresivitu mají v krvi, přesto, že se tváří jako beránci. Jsou však spravedliví a jen zlo odplácejí zlem. Na rozdíl od ostatních přímo vyčkávají, až budou moci zaútočit. Zastanou se třeba neznámého kolegy v práci, jen aby byli ve víru akce.

Jak si je udobřit:

Uznejte chybu a omluvte se všem přítomným. Štír vyžaduje otevřenou pokoru. Omluva v soukromí pro něj nic neznamená.

Vodnáři

Vodnáři budou debatovat spíše o globálním problému než o tom, kdo dnes po večeři umyje nádobí. I v takové sofistikované debatě jim ale můžete šlápnout na kuří oko. Nechcete přece, aby o vás začali pochybovat jako o nevhodném partnerovi nebo příteli!

Jak si je udobřit:

Obdarujte je. Pokud je mezi vámi napětí, pravděpodobně za to můžete vy nedostatečným sociálním cítěním a absencí nadšení pro ekologii.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Vařte podle hvězd: vzdušná znamení

Vzdušná znamení berou jídlo jako rituál: jeho účel je sice v jádru světský, ale ve skutečnosti jej vnímají i jako prostředek pro setkávání a utužování dobrých vztahů. Nelze jim vyloženě vytknout, co jedí špatně ani určit přímo vhodné a vyloženě prospěšné potraviny. Vodnáři, Blíženci a Váhy jak bysmet jedí totiž úplně všechno.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety

Povolání podle znamení – Lev

Vhodné povolání pro Lva

Ohnivé znamení Lva je rozený vůdce. Proto uplatnění najde ve všech oborech, které k tomu mají blízko, jako je manažer, vedoucí pracovník, ale i temleader, dokonce jako politik, či ředitel společnosti. Znamení k tomu má hodně blízko, pokud tak bude posupně pracovat na svém rozvoji, pak nalezne uplatnění jako režisér, produkční nebo snad jakýkoli agent, který má svůj segment na starosti.

Jak se k sobě hodí Panna a Panna

Poněkud svébytné spojení panuje mezi partnery dvou panen. Toto zemské znamení je tako z jiné galaxie a často má potíže někam zapadnout, aby mu bylo porozuměno. Zdá se, že hovoří jiným jazykem. Proto pokud na sebe dvě panny narazí, je to velice příjemné setkání, po čase si padnou do noty a už spolu cvrlikají jako zamilované hrdličky. Potíž je v tom, že takto obecně dvě panny samy na sebe nenarazí, neboť se na první pohled většinou zase tolik nepřitahují, proto je ani nějaké hlubší setkání neláká.