Rozzuřili jste býka? Utíkejte!

Psychická vyrovnanost a duševní aspekty mohou být do jisté míry určeny právě znamením a vaším ascendentem. Pokud se k tomuto tvrzení stavíte odměřeně, stačí jen navázat na astrologii jako disciplínu. Zabývá se totiž nejen hvězdami, důležitou roli v ní hraje i měsíc. Ano, právě ten měsíc, který je tím, kdo vám určuje vaše místo ve zvěrokruhu. Měsíc, jak známo, oplývá kupříkladu mocí řídit moře, na něž je technika i člověk krátký. Získává také kontrolu nad zvířaty a v neposlední řadě ovlivňuje i člověka.

Berani

Mají přátelskou a otevřenou povahu. Rádi jsou však vůdčí a zpravidla jakýkoliv odpor ignorují. Nepotřebují prosit o přízeň vzpurného jedince, strhnou totiž pro své nadšení a plány davy – konflikty nehrotí, prostě vás odříznou.

Jak si je udobřit:

Rozeberte s ním jeho názor a najděte na něm alespoň jedno pozitivum, odpustí vám!

Býci

Jsou tvrdohlaví, to je bohužel pravda. Za svým cílem jdou přes mrtvoly, a když je naštvete, vytrvají ve svém hněvu. Mluvte s nimi otevřeně a upřímně, pokud máte jiný názor, neberte jim ten jejich.

Jak si je udobřit:

Jsou jen dva způsoby jak na to – omluvte se nebo čekejte léta, než vztek vyšumí.

Kozoroh

Neshodli jste se v názoru na společnou výchovu? Máte opačný názor na barvu v obývacím pokoji? Vysvětlete mu proč!

Jak si je udobřit:

Kozorozi jsou přemýšliví a rádi debatují. Pokud máte racionální důvody, velmi rádi se s vámi vydají na cestu za kompromisem.

Blíženci

Mají dvojí tvář i dvojí nitro. Pokud si to s nimi rozházíte, dostanete je do prekérní situace: jedno já vám odpustí, druhé vás zatratí.

Jak si je udobřit:

Nechejte je v klidu, aby si to vyřešili nejdříve sami v sobě. Budou dumat, rokovat a až přijde vhodný čas, oznámí vám výsledek.

Lvi

Jsou nejen odvážní, ale i rozvážní. Nechybí jim velkorysost a rádi dělají velká gesta. Mají ale dobrou paměť, takže odpustí - avšak nezapomenou.

Jak si je udobřit:

Touží po pochvale a obdivu. Zkuste se mu jednoduše vlichotit. Ale pozor: buďte upřímní, protože lev pozná, když budete lhát a podruhé by již odpustit nemusel.

Panny

Panna je rozený kritik, takže se často dostává do konfliktu, byť není její primární snahou shodit vás, ale upozornit na nedostatky a pomoci vám v cestě k řešení a zlepšovákům.

Jak si je udobřit:

Buďte upřímní, nebojte se projevit lítost nedorozumění. Miluje upřímnost a cení si jí.

Raci

Jsou emocionální a náladoví. Rozhoďte je v den, kdy vstali levou nohou a jste ve velkém problému!

Jak si je udobřit:

Vyčkejte, až se uklidní. Mají sklony k flegmatismu a jak je jejich nálada zase pozitivní, hodí konflikty a hádky za hlavu.
 

Ryby

Citlivé ryby zraníte snadno. Kritika, jedno špatné slovo nebo jen podezíravý pohled je dokáže skutečně vykolejit.

Jak si je udobřit:

Vžijte se do jejich pocitů! Jak by bylo vám, kdyby vám někdo ublížil. Chce to nadhled a omluvu, která půjde od srdce, nikoli rafinovanou výmluvu.

Střelci

Střelci se nebojí diskuze ani ostřejší výměny názorů. Mají odvahu a velmi snadno navazují nové kontakty: pozor, aby vás nevyměnili za lepšího přítele.

Jak si je udobřit:

Nenechte konflikt zajít do extrému. Buďte taktní, a pokud vám to svědomí dovolí, ustupte. Střelec pochopí, že není vaším cílem vyštěkat mu do očí všechnu nespravedlnost světa.

Váhy

Pro svoji existenci potřebují klid a mír a snaží se jej i udržet. Spory jim nedělají dobře, sami budou mít tendenci krotit vášně ostatních i ty své. Můžete je ale urazit. Navíc je dlouhé hádky vyčerpávají a způsobí to, že se uzavřou do sebe a nebude s nimi řeč.

Jak si je udobřit:

Prostě se s nimi nehádejte! Tak mírumilovná stvoření si to přeci nezaslouží.

Štíři

Agresivitu mají v krvi, přesto, že se tváří jako beránci. Jsou však spravedliví a jen zlo odplácejí zlem. Na rozdíl od ostatních přímo vyčkávají, až budou moci zaútočit. Zastanou se třeba neznámého kolegy v práci, jen aby byli ve víru akce.

Jak si je udobřit:

Uznejte chybu a omluvte se všem přítomným. Štír vyžaduje otevřenou pokoru. Omluva v soukromí pro něj nic neznamená.

Vodnáři

Vodnáři budou debatovat spíše o globálním problému než o tom, kdo dnes po večeři umyje nádobí. I v takové sofistikované debatě jim ale můžete šlápnout na kuří oko. Nechcete přece, aby o vás začali pochybovat jako o nevhodném partnerovi nebo příteli!

Jak si je udobřit:

Obdarujte je. Pokud je mezi vámi napětí, pravděpodobně za to můžete vy nedostatečným sociálním cítěním a absencí nadšení pro ekologii.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

O astrologii

Zjednodušeně popsat, co je astrologie, není vůbec snadné. Pro někoho je to věda, pro jiného pavěda a pro dalšího dokonce životní styl. Původně měla astrologie za úkol rozeznat čas, postupně se však její role poněkud změnila. Dnes astrologie zkoumá dění ve vesmíru a jeho vliv na člověka. Důležité je přitom postavení planet v daném okamžiku (nemusí to být vždy jen v okamžiku narození daného člověka).

Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.