Jak se k sobě hodí Panna a Beran

V tomto spojení záleží především na tom, aby obě znamení, jak Beran, tak Panna k sobě našli tu správnou cestu a především měli společný zájem. Jestliže totiž budou mít každý svoji cestu, jejich zamilovanost velice brzy odezní a nastane dlouhá doba vzájemného kritizování, kterou ukončí snad jen rozchod.

Protiklady až moc rozdílné

Hlavním kamenem úrazu je to, že jsou obě znamení až moc rozdílná a tvrdohlavý, cílevědomý Beran se moc často nesetká ve stejném názoru jako jemná a milá Panna. Jejich vztah nebude tolik vášnivý a láskyplný, jak si možná Panna přeje, protože prostě Beran tolik něhy nemá zapotřebí. Dost často mu bude vadit přílišně „cukrování“. Beran, pokud se zamiluje, pak si nepotřebuje nic dokazovat, je pro něj důležité to, že je s milovanou osobou. To je pro něj celá ta akce. Kdyžto Panna by ráda více projevila své city a to časem Berana dokáže dohnat k šílenství. Jsou to zkrátka protiklady až moc viditelné.

Společný zájem

Partnerství Berana a Panny má však šanci na úspěch, a to tehdy, budou-li mít obě partneři společný zájem, koníček, prostě cokoli, co je přivede na společné téma a pak budou mít i dále společný život, najdou k sobě cestu. Nejvhodnější jsou samozřejmě zábavné, mimo pracovní aktivity, ve kterém se obě projeví po svém, a budou dělat s nadšením.

Kritika je často na talíři

Typické pro vztah Berana a Panny je to, že se navzájem hodně kritizují. Panna je hodně v názorech při zemi, sleduje praktickou stránku, kdežto Beran má své vlastní myšlení a je také přesvědčen, že snad jedině jeho názor je ten nejdokonalejší a dokáže být až příliš neústupný při hádce. A to je důvod, proč dochází velice často u tohoto vztahu k výměně názorů, které snad jakoby nebraly konce a vedou tak k rozpadu vztahu, který by mohl za určitých okolností fungovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu šest holí

Tarotové karty složí lidstvu téměř na celém světě po mnoho století k výkladu budoucnosti. Jsou zábavné, ale i vážné a jejich výklad může brát každý, jak chce. Nicméně je nutné vědět, že něco na nich musí být, když už jsou tu tolik let a stále slouží k té stejné činnosti.

Povolání podle znamení – Rak

Když se narodíme, je nám dán do vínku nejen genetický předpoklad, ale i vlastnosti osobnosti, na základě rozpoložení hvězd v momentu, kdy se narodíme. Proto jsou lidé, kteří mají nadání pro určitou činnost a v jiné jsou pozadu, kde zase jiní lidé excelují. Hvězdy nám tak určují, pro které povolání máme předpoklady vykonávat úspěšně a pak i ty méně úspěšné.