Jak se k sobě hodí Panna a Beran

V tomto spojení záleží především na tom, aby obě znamení, jak Beran, tak Panna k sobě našli tu správnou cestu a především měli společný zájem. Jestliže totiž budou mít každý svoji cestu, jejich zamilovanost velice brzy odezní a nastane dlouhá doba vzájemného kritizování, kterou ukončí snad jen rozchod.

Protiklady až moc rozdílné

Hlavním kamenem úrazu je to, že jsou obě znamení až moc rozdílná a tvrdohlavý, cílevědomý Beran se moc často nesetká ve stejném názoru jako jemná a milá Panna. Jejich vztah nebude tolik vášnivý a láskyplný, jak si možná Panna přeje, protože prostě Beran tolik něhy nemá zapotřebí. Dost často mu bude vadit přílišně „cukrování“. Beran, pokud se zamiluje, pak si nepotřebuje nic dokazovat, je pro něj důležité to, že je s milovanou osobou. To je pro něj celá ta akce. Kdyžto Panna by ráda více projevila své city a to časem Berana dokáže dohnat k šílenství. Jsou to zkrátka protiklady až moc viditelné.

Společný zájem

Partnerství Berana a Panny má však šanci na úspěch, a to tehdy, budou-li mít obě partneři společný zájem, koníček, prostě cokoli, co je přivede na společné téma a pak budou mít i dále společný život, najdou k sobě cestu. Nejvhodnější jsou samozřejmě zábavné, mimo pracovní aktivity, ve kterém se obě projeví po svém, a budou dělat s nadšením.

Kritika je často na talíři

Typické pro vztah Berana a Panny je to, že se navzájem hodně kritizují. Panna je hodně v názorech při zemi, sleduje praktickou stránku, kdežto Beran má své vlastní myšlení a je také přesvědčen, že snad jedině jeho názor je ten nejdokonalejší a dokáže být až příliš neústupný při hádce. A to je důvod, proč dochází velice často u tohoto vztahu k výměně názorů, které snad jakoby nebraly konce a vedou tak k rozpadu vztahu, který by mohl za určitých okolností fungovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Kozoroh a Kozoroh

Šance, že se dva kozorozi potkají a vytvoří spolu partnerský vztah je velice mizivá. Proto ti, kteří toto učinili a stali se navzájem pro sebe partnery, je možno jedině závidět. Oba jsou totiž tak nějak od přírody odmítaví k osobě, která se zdá být vlastním odrazem jeho samého. Nejsou dokonce ani dobří přátelé a často spolu navazují kontakt, protože musí z hlediska pracovních vztahů, nebo mají společné přátelé. Jinak rozhodně nic, co by je na první pohled spojovalo.

Lití z olova, tradiční vánoční věštění

Nacházíme se uprostřed předvánočního reje, kdy vedle příprav na Štědrý den, uklízení a pečení, lidé praktikují i celou řadu tradic. Mnoho z nich se týká věštění, kdy se lidé zajímají o to, co nás v budoucnosti čeká a nemine. K těm nejoblíbenějším věštícím starobylým metodám patří lití olova.

Jak se k sobě hodí Střelec a Ryby

Naprosto senzačním spojením je to mezi Střelcem a Rybami. I když se to na první pohled nemusí zdát, ti dva jsou zrozeni jeden pro druhého a budou spolu vést dlouhý, bezproblémový život plný vášně, zábavy a porozumění. Dokážou spolu najít cestu i v naprostých paskvilech, spolu prostě budou jedineční.