Jak se k sobě hodí Panna a Beran

V tomto spojení záleží především na tom, aby obě znamení, jak Beran, tak Panna k sobě našli tu správnou cestu a především měli společný zájem. Jestliže totiž budou mít každý svoji cestu, jejich zamilovanost velice brzy odezní a nastane dlouhá doba vzájemného kritizování, kterou ukončí snad jen rozchod.

Protiklady až moc rozdílné

Hlavním kamenem úrazu je to, že jsou obě znamení až moc rozdílná a tvrdohlavý, cílevědomý Beran se moc často nesetká ve stejném názoru jako jemná a milá Panna. Jejich vztah nebude tolik vášnivý a láskyplný, jak si možná Panna přeje, protože prostě Beran tolik něhy nemá zapotřebí. Dost často mu bude vadit přílišně „cukrování“. Beran, pokud se zamiluje, pak si nepotřebuje nic dokazovat, je pro něj důležité to, že je s milovanou osobou. To je pro něj celá ta akce. Kdyžto Panna by ráda více projevila své city a to časem Berana dokáže dohnat k šílenství. Jsou to zkrátka protiklady až moc viditelné.

Společný zájem

Partnerství Berana a Panny má však šanci na úspěch, a to tehdy, budou-li mít obě partneři společný zájem, koníček, prostě cokoli, co je přivede na společné téma a pak budou mít i dále společný život, najdou k sobě cestu. Nejvhodnější jsou samozřejmě zábavné, mimo pracovní aktivity, ve kterém se obě projeví po svém, a budou dělat s nadšením.

Kritika je často na talíři

Typické pro vztah Berana a Panny je to, že se navzájem hodně kritizují. Panna je hodně v názorech při zemi, sleduje praktickou stránku, kdežto Beran má své vlastní myšlení a je také přesvědčen, že snad jedině jeho názor je ten nejdokonalejší a dokáže být až příliš neústupný při hádce. A to je důvod, proč dochází velice často u tohoto vztahu k výměně názorů, které snad jakoby nebraly konce a vedou tak k rozpadu vztahu, který by mohl za určitých okolností fungovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 RACI

V roce 2015 položíte základy budoucích úspěchů. Pečlivě vybírejte obchodní i životní partnery, ideální bude, pokud tyto dvě funkce svěříte jedné osobě. Je rovněž ideální čas usadit se a zařídit se pro sebe. Budete doslova překypovat energií. Zkuste ji ale směřovat do smysluplných činností a věnujte se poctivě práci. Na odpočinek sice nebudete mít pomyšlení, ale budete-li pociťovat únavu, odpočinete si a může pokračovat dál ve svém nezadržitelném tempu. Jako raci víte o čase své a jste plně rozuměni s tím, že každý ho má k dispozici jen omezenou část: proto se podle toho chovejte a nechtějte stihnout víc, než je vaše srdce schopno. Život je přeci tak krásný, škoda každé minuty, kterou už nevrátíte zpět.

VĚŠTBA KOSTKAMI: ODPOVĚĎ V ČÍSLECH

Princip věštění pomocí hracích kostek je velmi jednoduchý. Musíte ale brát v potaz, že i způsob, kterým vám budou kostky odpovídat, bude rovněž jednoduchý. Nikdy nedospějete k rozvoji odpovědí tak jako třeba u tarotových, hracích nebo věšteckých karet. Věštci a aktivní uživatelé argumentují tento fakt tvrzením, že kostka je základní těleso, za nímž se nic neukrývá, má jasně dané a stanovené rozměry, jediný a pravý počet stěn a její hod nelze ovlivnit. Má těžiště, které je ovládáno stejnou hmotností z každé strany, horizontálně i vertikálně., vše tedy záleží spíše na náhodě či osudu, není možné si hod vypočítat.

Jak se k sobě hodí Panna a Střelec

Spojení zemské panny a ohnivého střelce je může být šťastné a až moc spokojené. Je to především tím, že oba mají dost společných zájmů a tak se rozhodně nikdy nudit nebudou. Velkou výhodu tohoto vztahu je i to, že každý vidí svět jiným pohledem a tak se skvěle doplňují. Zatímco panna se soustřeďuje na detaily, tak střelec má mnohem širší záměr a vidí velký svět, přičemž detaily je nechávají chladným. Od toho má ale pannu.