Dobijte si energii pomocí stromů

Schází vám energie? Dobijte si ji. Je pro to to nejlepší období. Vraťte se k přírodě a zkuste vnímat její ohromnou a silnou energii. Je zajímavé, že i když je všude okolo nás, nevnímáme ji. Přitom jde o prasílu, tedy druh elektromagnetické energie, jež znaly a využívaly již dávné kultury po celém světě.

Je spojována se sluncem, vzduchem i ohněm. Celý zemský povrch je protkán jakousi neviditelnou sítí energií. Vše okolo nás nějakým způsobem energii vyzařuje anebo naopak vtahuje. I v nás je energie, která by měla být v harmonii, pokud tomu tak není, nebo pokud je její plynulý tok přerušen, člověk ztrácí sílu a onemocní. Každý člověk je však nabit energií různě, někdo více a jiný méně. Každý člověk se rovněž může energií nabíjet, ale také se vybíjí. Energii člověku může odebírat dlouhý pobyt na negativním místě. Krást vám ji mohou i lidé. Takovým místům i lidem je nejlepší se vyhýbat.

Když potřebujete dobít, najděte si pořádný strom

Jestliže uvažujete, kde si nejlépe dobít baterky, běžte do lesa. To je místo plné energie. Hledejte však takové místo, kde rostou zdravé a silné stromy. Ty nejsilnější stromy jsou schopny přenášet svou pozitivní energii až do vzdálenosti 200 metrů. Stromy jsou tvůrci zdravého a vyrovnaného životního prostředí, i proto byly stromy v minulosti považovány za posvátné.

A co samotné objímání stromů?

Někteří na ně nedají dopustit a někteří se mu pošklebují. Podle Metthew Silverstona mají stromy jedinečnou vibraci, která při dotyku způsobuje pozitivní změny v lidském organismu. V lidském těle se díky tomu zvyšuje hladina hormonů oxytocinu, serotoninu a dopaminu.

Na co pomáhají jednotlivé stromy

 • Lípa přináší do života ženský princip, lásku a laskavost. Léčí srdeční a plicní problémy.

 • Dub je naopak zástupcem mužského principu. Dodává sílu, přináší řád do života, dokáže pomoci s bolestmi a dilematy. Poradí si se zánětlivými onemocněními. Je to strom soudu, umění a osvícení.

 • Tis byl pokládán za strom, který je úzce spjat se smrtí a tajemnem. Ochrání vás před prokletím a černou magií.

 • Bříza je symbolem života, opakujícího se koloběhu, mládí a sexuality, zrychluje metabolismus, odstraňuje nechutenství, úzkost, sklíčenost, depresi. Strom podporuje látkovou výměnu, zmírňuje artritidu, dnu a kožní onemocnění.

 • Vrba je symbolem paměti, léčení a moudrosti. Uklidňuje a utěšuje. Posiluje léčitelské schopnosti.

 • Olše podporuje ženskost, smyslnost a mateřství. Odstraňuje emoční bloky.

 • Buk má čistou a silnou energii která pozitivně působí na psychiku. Mírní bolest hlavy a mírní neurologické potíže.

 • Třešeň posiluje psychickou stabilitu a skýtá ochranu před tlakem vnějšího světa.

 • Jabloň je symbolem mateřství a klidného domácího života. Pomáhá především těhotným a těm, kdo se otěhotnět snaží.

 • Borovice podporuje vytrvalost, pomáhá proti nesnázím života. Pomáhá s revmatickými bolestmi, posiluje oslabený organismus. Posiluje plíce, dodává životní energii a radost. Navrací duševní rovnováhu. Má antiseptické účinky.

 • Smrk je silným ochranným stromem, jehož jehličí zahání negativní energii. Harmonizuje místo, zahání únavu.

 • Jedle je symbolem životní energie. Pomáhá při onemocnění dýchacích cest a krevního oběhu. Rozvíjí vůli a zásobuje nás pozitivní životní energií. Posiluje intuicí. Léčí plíce, bronchitidu a urychluje hojení ran.

 • Jasan je magickým strome, z něhož se vyrábí kouzelné hůlky. Jeho síla rozvíjí vůli. Probouzí v člověku mystickou sílu. Podporuje funkci jater, ledvin, zmírňuje horečku nachlazení. Hojí rány.

 • Ořech harmonizuje krevní oběh a dýchání. Posiluje sebejistotu, odvahu a dodává pocit svobody.

 • Lísky je symbolem nespoutané sexuality.

 • Jírovec nás uklidňuje. Zmírňuje napětí a strach. Léčí nohy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Záhady světa - bermudský trojúhelník

Záhady světa, které se dějí a nenechají jen tak někoho chladným jsou mystické a zajímavé zároveň. Pokud se stane něco, co má složité, často i žádné vysvětlení, přitahuje to pozornost mnoha osob, které si akci vysvětlí po svém. Každopádně takové momenty rozdělují osoby do několika kategorií.

Tajemství bezu

Černý bez patří k významným tuzemským léčivým rostlinám, jimž se přikládá i magická moc. Zajímavé u nich je, že se usadí pouze tam, kde se jí to samotné líbí. Zahradníci jej proto kupodivu dnes moc nemají rádi. V minulosti tomu však bylo úplně jinak. Inu, ne nadarmo se říkalo: “Před heřmánkem smekni a před bezem klekni”. Jde o lék proti devíti nemocem a v minulosti byl považován za bylinu magickou.

Kategorie: Esoterika a duchovní život Mystika Zdraví

HOROSKOP 2015 STŘELCI

Očekávejte povýšení své osoby. Týkat se to nemusí nutně jen zaměstnání, ale může to znamenat i povýšení do zodpovědného stavu rodiče nebo opatrovníka. Hlavní je, že vám bude svěřena důvěra, oceněny vaše schopnosti a společenský přínos. Nicméně tento krok vás dokonale rozhodí a vy budete mít co dělat, abyste vše zvládli a neusnuli na vavřínech. Rozhodně není vhodná doba začínat nové projekty a střídat zaměstnání. Pokuste se uspět a pokračovat v tom, co děláte. Pracovní postup je zaručen. Pokud nastupujete letos do nového zaměstnání, očekávejte brzy zvýšení platu: vaše schopnosti se projeví během krátké doby. Pozor na to, abyste si na svá bedra nenaložili až příliš práce a povinností. Nebudete-li zvládat, hrozí, že o vysněné místo rázem přijdete.