Erotický horoskop – Lev

Králem džungle není lev jen tak náhodou. Znamení zvěrokruhu Lva je dost vystihující, neboť má obrovskou výdrž, vždy je pánem situace a jen tak se svých erotických hrátek nevzdá. Když už do něčeho jde, pak po hlavě a naplno.

Muž Lev

Chcete-li být ženou Lva, pak podle toho musíte vypadat. Lev určitě dá hodně na vzhled, ale také na způsoby, i chytrost. Jen tak nějaká žena ho nezaujme. Jestliže se ale dostanete do jeho spárů, pak stěží uniknete. Obtočí si vás okolo svého prstu a prakticky vás navede cestou do své lóže. Je nezkrotný milenec a dokáže se pak milovat i hodiny v kuse. Dokonce si nedělá ani hlavu z nevěry a skupinový sex je pro něj přirozený. Z tohoto ohledu tedy nelze počítat s tím, že bude zrovna věrný. Ukájí prostě své potřeby a rozhodně o tom nebude diskutovat. V sexu se neomezuje na žádné dlouhé předehry, prostě si partnerku vezme a to na tak dlouho, jak se jemu zdá vhodné. Má dlouhou výdrž a soustředí se ne ukojení vlastních potřeb.

Žena Lev

Je-li vaší milenkou Lvice, pak je zapotřebí pamatovat na to, že právě tyto ženy se za všech okolností musí cítit sexy a dokonalé. Vše se kolem nich musí točit, jinak prostě celý sex zcela zavrhnou a to i v průběhu. Naštěstí se to tak často nestává, protože sama tato žena dokáže uchopit celou věc do svých rukou a klidně vás povede. Pokud se podrobíte, pak bude vše v pořádku. Má ráda, pokud má v erotických hrátkách navrch, takže se ji nesnažte vést, a co ještě více – snad i nutit k praktikám, které zrovna provádět nechce. Je dost dominantní a sama si řekne, co má ráda. Když ji jako milence chcete udělat radost, pak ji kupte nějaký dárek s erotickou tématikou. Například prádlo, parfém, ale i pouta nebo bičík. Ten na vás ihned vyzkouší, takže předem dárek hodně rázně zvažte. Milenkou je dokonalou, ale v nevěrou si hlavu neláme.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 6

Popularita numerologie stoupá a to znamená, že se na ni obrací stále více lidí. Většinou proto, že je zajímavá a vypoví hodně o jedinci, pro které je dané číslo určeno jako osudové, charakteristické. Numerologie je nauka o významu čísel, která má své příznivce a pro zábavu se na ni také obrací mnoho jedinců i pouze výjimečně.

PARTNER PODLE HVĚZD - VODNÁŘ

VODNÁŘ MŮŽE MÍT PRAKTICKY KOHOKOLIV

Ano, je tomu skutečně tak. Vodnář je ideálním partnerem pro Váhy a Váhy zase pro něj. Je schopen a hlavně ochoten nabídnou jim notnou dávku romantiky, kterou Váhy potřebují k životu jako sůl. Umí jeden druhého ocenit a těšit se z maličkostí. Pokud se setkají dva neznámí zrozenci těchto znamení, musí se na sebe alespoň podívat. Přirozeně si rozumí, Vodnář potřebuje, aby mu někdo řekl, že jeho sny se mohou splnit. Blíženci jsou také vhodným partnerem, Vodnář bude obdivovat jejich bezstarostnost a věčně zasněné pohledy. Najde-li si Vodnář Vodnáře, je důležité stále něco podnikat. Rychle vejdou do tunelu stereotypu, kde se světla na konci nemusejí vůbec dočkat. To, že si rozumí, ale nenaplní absenci vášně a romantiky, která v tomto vztahu nastane. Doplňovat ji ale mohou každý den, chce to jen nalézt cestu.