Erotický horoskop – Lev

Králem džungle není lev jen tak náhodou. Znamení zvěrokruhu Lva je dost vystihující, neboť má obrovskou výdrž, vždy je pánem situace a jen tak se svých erotických hrátek nevzdá. Když už do něčeho jde, pak po hlavě a naplno.

Muž Lev

Chcete-li být ženou Lva, pak podle toho musíte vypadat. Lev určitě dá hodně na vzhled, ale také na způsoby, i chytrost. Jen tak nějaká žena ho nezaujme. Jestliže se ale dostanete do jeho spárů, pak stěží uniknete. Obtočí si vás okolo svého prstu a prakticky vás navede cestou do své lóže. Je nezkrotný milenec a dokáže se pak milovat i hodiny v kuse. Dokonce si nedělá ani hlavu z nevěry a skupinový sex je pro něj přirozený. Z tohoto ohledu tedy nelze počítat s tím, že bude zrovna věrný. Ukájí prostě své potřeby a rozhodně o tom nebude diskutovat. V sexu se neomezuje na žádné dlouhé předehry, prostě si partnerku vezme a to na tak dlouho, jak se jemu zdá vhodné. Má dlouhou výdrž a soustředí se ne ukojení vlastních potřeb.

Žena Lev

Je-li vaší milenkou Lvice, pak je zapotřebí pamatovat na to, že právě tyto ženy se za všech okolností musí cítit sexy a dokonalé. Vše se kolem nich musí točit, jinak prostě celý sex zcela zavrhnou a to i v průběhu. Naštěstí se to tak často nestává, protože sama tato žena dokáže uchopit celou věc do svých rukou a klidně vás povede. Pokud se podrobíte, pak bude vše v pořádku. Má ráda, pokud má v erotických hrátkách navrch, takže se ji nesnažte vést, a co ještě více – snad i nutit k praktikám, které zrovna provádět nechce. Je dost dominantní a sama si řekne, co má ráda. Když ji jako milence chcete udělat radost, pak ji kupte nějaký dárek s erotickou tématikou. Například prádlo, parfém, ale i pouta nebo bičík. Ten na vás ihned vyzkouší, takže předem dárek hodně rázně zvažte. Milenkou je dokonalou, ale v nevěrou si hlavu neláme.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Blíženci a Střelec

Láska mezi tak rozdílnými povahami, jako je Blíženec a Střelec, je plná energetického náboje, který nikdy nevyprchá. Tak trochu výhodu lze spatřovat v tom, že tato znamení stojí ve vzájemné opozici – naproti sobě. A to je důvodem toho zvláštního magnetu, který je k sobě přitahuje. Vztah jim může vydržet navždy, pokud budou k sobě dost tolerantní a také dají protějšku navzájem potřebnou volnost. Pak jim budou všichni dokonalou lásku závidět.

Jak se k sobě hodí Rak a Býk?

Osudovým partnerským spojením je vztah Raka a Býka. Dalo by se tvrdit, že pro tato znamení neexistuje snad lepší kombinace. Typický tvrdý, možná až chladný Býk je senzační volbou pro romantického snílka – Raka. Důležité je to, že obě pohlaví jsou v lásce hodně vášnivé, jsou především oddaní a spolehliví. Není lepšího spojení, které si obě strany mohou přát. Proto by si měl Rak najít Býka a Býk zase Raka. Ideální partnerství tak může být skutečností.

Numerologie – číslo 22

Popularita numerologie prudce stoupá. Data, respektive čísla dost podstatně ovlivňují to, jak v životě uspějeme, co jsou naše slabé a i silné stránky a tak dále. Všechno to může mít dost zásadní význam na to, co se kolem nás děje. Numerologie je nauka o významu čísel, zkoumající jejich vliv a vibrace.