Erotický horoskop – Lev

Králem džungle není lev jen tak náhodou. Znamení zvěrokruhu Lva je dost vystihující, neboť má obrovskou výdrž, vždy je pánem situace a jen tak se svých erotických hrátek nevzdá. Když už do něčeho jde, pak po hlavě a naplno.

Muž Lev

Chcete-li být ženou Lva, pak podle toho musíte vypadat. Lev určitě dá hodně na vzhled, ale také na způsoby, i chytrost. Jen tak nějaká žena ho nezaujme. Jestliže se ale dostanete do jeho spárů, pak stěží uniknete. Obtočí si vás okolo svého prstu a prakticky vás navede cestou do své lóže. Je nezkrotný milenec a dokáže se pak milovat i hodiny v kuse. Dokonce si nedělá ani hlavu z nevěry a skupinový sex je pro něj přirozený. Z tohoto ohledu tedy nelze počítat s tím, že bude zrovna věrný. Ukájí prostě své potřeby a rozhodně o tom nebude diskutovat. V sexu se neomezuje na žádné dlouhé předehry, prostě si partnerku vezme a to na tak dlouho, jak se jemu zdá vhodné. Má dlouhou výdrž a soustředí se ne ukojení vlastních potřeb.

Žena Lev

Je-li vaší milenkou Lvice, pak je zapotřebí pamatovat na to, že právě tyto ženy se za všech okolností musí cítit sexy a dokonalé. Vše se kolem nich musí točit, jinak prostě celý sex zcela zavrhnou a to i v průběhu. Naštěstí se to tak často nestává, protože sama tato žena dokáže uchopit celou věc do svých rukou a klidně vás povede. Pokud se podrobíte, pak bude vše v pořádku. Má ráda, pokud má v erotických hrátkách navrch, takže se ji nesnažte vést, a co ještě více – snad i nutit k praktikám, které zrovna provádět nechce. Je dost dominantní a sama si řekne, co má ráda. Když ji jako milence chcete udělat radost, pak ji kupte nějaký dárek s erotickou tématikou. Například prádlo, parfém, ale i pouta nebo bičík. Ten na vás ihned vyzkouší, takže předem dárek hodně rázně zvažte. Milenkou je dokonalou, ale v nevěrou si hlavu neláme.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Partnerský horoskop

Existuje celá řada horoskopů, které vám mohou odhalit budoucnoust, i to, jací jste. Jedním z nejoblíbenějších je partnerský horoskop, který zjišťuje, jak vypadají vztahy mezi jednotlivými lidmi. Také vás to zajímá? Chcete vědět, kdo se s kým přitahuje, s kým vám to poklape a koho si držet radši dále od těla? Anebo snad s kým byste měli spolupracovat? Pak se zajímejte o to, jak do sebe vaše horoskopy zapadají.

Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.