Tajemství snů

I když si sny někteří z nás nepamatují, každému se v průběhu noci zdají. Obvykle jich je dokonce v průběhu jedné noci 8 až 10. Bohužel vzpomínka na ně se po probuzení rychle vytrácí. Pokud se o snech chce člověk něco dozvědět, musí si je ihned po probuzení poznamenat.

Sny se zdají v REM fázi, která se vyznačuje rychlým pohybem očí, zrychleným dýcháním a zrychlenou srdeční akcí. Ačkoli se nám zdá, že máme před očima celovečerní film, ve skutečnosti se jedná pouze o několika sekundový mocný prožitek.

O čem se nám zdá?

Naše sny významně ovlivňují vnější zvuky, teplota, hlad, únava, nemoc, menstruace, zážitky, vzpomínky i představy. Sny slouží k tomu, aby nás udržely ve spánku a umožňují mozku zpracovat vše potřebné. O čem se nám zdá? Nejčastěji ve snech padáme, létáme, zdá se nám o vodě, zkouškách různého charakteru, o nahotě, penězích, hadovi, sexu, zubech a smrti. Proč tomu tak je a co to vlastně znamená?

Výklad snů

Snaha pochopit své sny tu existovala snad od nepaměti. Vždyť také existuje celá řada způsobů výkladů snů. Snad vůbec nejvíc se výkladem snů proslavil Sigmund Freud. Jejich lepšímu pochopení se dodnes snaží celá řada psychologů. K tomu abychom je pochopili pro změnu zase my, máme tu poměrně rozsáhlé snáře. Z nichž se pak dozvíte, že třeba sen o pádech znamená ztrátu financí, majetku anebo práce. Varuje vás také před potížemi a nepozorností. Když se při pádu stihnete zachytit, budete zachráněni. Sen o létání prozrazuje skrytou touhu po svobodě, touze zbavit se starostí a stereotypu. Napovídá, že je nejvyšší čas, abyste si odpočinuli. Pokud se vám zdá o studené vodě, budete mít štěstí. Kalná voda věští překážky. Koupání vypovídá očištění se z nařčení a potopení se pod vodu napovídá, že budete vystaveni útlaku. Had ve snu symbolizuje nemoc. Nahota na veřejnosti pak vypovídá o vašem strachu se v reálném životě prosadit. Jít nahý po ulici však znamená, že veškeré nástrahy života překonáte. Pozor však, když tak běháte před lidmi, zklamou vás příbuzní. Více o snech se dozvíte v knižních snářích, které v současnosti mohou obsahovat již i 10 000 hesel. Ještě rozsáhlejší jsou pak snáře na internetu, které mnohdy obsahují hesel i jednou tolik.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

První astrologický dům

První astrologický dům je o našem já. Prezentuje základní rysy naší osobnosti. To, jaký máme fyzický vzhled, jaký máme temperament, jaký jsme tělesný typ, jaký je náš zdravotní stav a jaký je náš vztah k životu. První dům dost významně ovlivňuje i to, jaký děláme na druhé první dojem, čili jak působíme na lidi a také, jak hledíme na druhé i to, jaký je náš postoj k okolnímu světu.

Kategorie: Astrologie Duchovní život Zdraví