Tajemství snů

I když si sny někteří z nás nepamatují, každému se v průběhu noci zdají. Obvykle jich je dokonce v průběhu jedné noci 8 až 10. Bohužel vzpomínka na ně se po probuzení rychle vytrácí. Pokud se o snech chce člověk něco dozvědět, musí si je ihned po probuzení poznamenat.

Sny se zdají v REM fázi, která se vyznačuje rychlým pohybem očí, zrychleným dýcháním a zrychlenou srdeční akcí. Ačkoli se nám zdá, že máme před očima celovečerní film, ve skutečnosti se jedná pouze o několika sekundový mocný prožitek.

O čem se nám zdá?

Naše sny významně ovlivňují vnější zvuky, teplota, hlad, únava, nemoc, menstruace, zážitky, vzpomínky i představy. Sny slouží k tomu, aby nás udržely ve spánku a umožňují mozku zpracovat vše potřebné. O čem se nám zdá? Nejčastěji ve snech padáme, létáme, zdá se nám o vodě, zkouškách různého charakteru, o nahotě, penězích, hadovi, sexu, zubech a smrti. Proč tomu tak je a co to vlastně znamená?

Výklad snů

Snaha pochopit své sny tu existovala snad od nepaměti. Vždyť také existuje celá řada způsobů výkladů snů. Snad vůbec nejvíc se výkladem snů proslavil Sigmund Freud. Jejich lepšímu pochopení se dodnes snaží celá řada psychologů. K tomu abychom je pochopili pro změnu zase my, máme tu poměrně rozsáhlé snáře. Z nichž se pak dozvíte, že třeba sen o pádech znamená ztrátu financí, majetku anebo práce. Varuje vás také před potížemi a nepozorností. Když se při pádu stihnete zachytit, budete zachráněni. Sen o létání prozrazuje skrytou touhu po svobodě, touze zbavit se starostí a stereotypu. Napovídá, že je nejvyšší čas, abyste si odpočinuli. Pokud se vám zdá o studené vodě, budete mít štěstí. Kalná voda věští překážky. Koupání vypovídá očištění se z nařčení a potopení se pod vodu napovídá, že budete vystaveni útlaku. Had ve snu symbolizuje nemoc. Nahota na veřejnosti pak vypovídá o vašem strachu se v reálném životě prosadit. Jít nahý po ulici však znamená, že veškeré nástrahy života překonáte. Pozor však, když tak běháte před lidmi, zklamou vás příbuzní. Více o snech se dozvíte v knižních snářích, které v současnosti mohou obsahovat již i 10 000 hesel. Ještě rozsáhlejší jsou pak snáře na internetu, které mnohdy obsahují hesel i jednou tolik.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – vůz

Sedmá karta velké arkány za balíčku tarotových karet, jež se takřka na celém světě užívají pro výklad budoucnosti již několik století, se vykládá jako vůz, tedy pohyb. Karta patří do velké arkány, tedy mezi dvacet dva karet, jež spolu s padesáti šesti dalšími z malé arkány, tvoří celá balíček tarotových karet.

Kámen podle znamení

Síla kamenů je opravdu kouzelná. Stěží si může někdo představit, jak takový, třebas i malý kamínek dokáže vysílat pozitivní sílu a tak i podpořit to, co je pro nositele přízračné. Když je zvolen správný kámen, pak máte vyhráno. Pravdou také je, že jisté kameny patří k určitým znamením zvěrokruhu. A právě k těmto znamením se vztahují i některé kameny, které podpoří sílu charakteru a obecně i silné stránky jedince. Může tak být taková síla rozhodující při důležitých momentech.