Jak dostat duchy z domu

Staré domy v centru města v sobě často ukrývají mnoho tajemství, která nás ale třeba nenechají spát, straší nás a zvláště v době bouřek, deště a tmy, kdy je v domě ticho, zavládnou podivné zvuky, odrazy v zrcadlech, nebo nevysvětlitelné stopy na zdech. Dveře se sami zavřou bez průvanu, nebo naopak otevřou.

Přítomnost ducha u nás doma

Všechno toto může být spojeno s přítomností duše, která žije mezi říši živých a mrtvých a zatím zcela neodešla, jelikož ji zde něco tíží. Toto je spojeno s negativní energií, a nás celé to nepříjemně děsí. Zbloudilou duši je zapotřebí správně nasměrovat, očistit ji prakticky od jejího negativismu.

Paranormální jevy

Paranormální jevy, které se u vás doma vyskytují, mohou mít spojitost právě z duší mrtvých i říši živých. Je tak zapotřebí pomoci této duši na správnou cestu. Důležité je k této zbloudilé duši najít pozitivní přístup, jedině tak se můžete cítit v bezpečí.

Pozitivní přístup ke zbloudilé duši

Myslete na to, že duch rozhodně nemůže a nechce ublížit, zbavte se veškerého strachu a začněte na něj mluvit. Pozor, aby hlas byl klidný a zbaven veškerého strachu, negativa a také pozor na tón. Určitě neprospěje na ducha řvát. Vysvětlete mu, že je po smrti a že by měl odejít z vašeho domu, dát se na cestu správnou. Většinou duch poslechne a zmizí.

Opakujte svoji žádost

Pokud však se stále drží vašeho domu, žádost opakujte stále dokola a pomůžete si i svěcenou vodou, bílou svíčkou a solí. V každou hodinu, která je dělitelná třemi – ve tři, šest, devět a tak dále, projděte dům a kropte svěcenou vodou, společně s tím zapalte bílou svíčku a do všech možných otvorů – dveře, okna, nasypte trochu soli.

Konec negativní energie

Tak se zamezí průchodu negativní energie, a duch by měl také zmizet. Opakujte k němu i žádost, aby váš dům opustil.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Den svatého Patrika

Každý rok 17. března mnoho lidí na celém světě slaví svátek svatého Patrika. Tenhle Patrik byl starověký duchovní, mnich, misionář a biskup. Kolují o něm různé legendy. A za svou slávu může za ta skutečnost, že byl jednou unesen nájezdníky a prodán v Irsku do otroctví. Tam prý spatřil Boha, který mu poradil, jak z otroctví utéct. A jelikož se mu to podařilo, stal se misionářem.

HOROR V AMITYVILLE 2: Pronásledování manželů Warrenových

Nastala naprosto výjimečná situace, situace, která není vůbec častým jevem. Manžele Warrenovi, kteří se vydali na pomoc obětem se sami stali obětmi a byli pronásledování hrůzou z domu v Amityville. Byl to jediný případ, který tak hluboce zasáhl samotné vyšetřovatele. Za 54 let jejich kariéry se s ničím podobným ještě nesetkal. Lorraine Warrenová prohlásila, že kdyby se měla znovu rozhodnout, už nikdy by do domu nevkročili ani ona ani manžel. „Navštívili jsme spoustu děsivých míst, viděli jsme hodně zvláštních a zlých věcí, asistovali jsme u stovek případů posedlostí. Když vidíte krev vytékající z očí posednuté oběti, spatříte na vlastní oči levitujícího člověka nebo se setkáte se stínem, který se zhmotňuje v bytost, říkáte si, že už vás nemůže nic zaskočit. Omyl.“ Problém nebyl podle ní v domě jako takovém, ale spíše jinde: přímo v pozemku a z části také v samotné rodině.

Etikoterapie

Už jste někdy slyšeli o etikoterapii? Když se vysloví slovo etikoterapie, budí to dojem, že jde o léčbu mravností, ale není tomu tak zas až tak docela.

Hodně lidí si myslí, že nemoc je něco, co lze odstranit pouze s pomocí vyspělé medicíny. Jde o fyzickou poruchu, která nás prostě náhodně potká a nic moc s ní nejde dělat. Leda tak brát vitamíny, léky na podporu imunity a očkovat se. Nemoci způsobují bakterie, viry nebo plísně. Fyzickou detoxikací dosáhneme zdraví. Uzdravení je spojeno s odstraněním bolesti a příznaků. Je to však vážně tak?

Tajemná hora Blaník

Bájná hora Blaník pro Čechy legendární význam. Opředena je však i celou řadou tajemství. Blaník je 638 metrů vysoký. Najdete ho ve Středočeském kraji asi 10 kilometrů od Vlašimi. Byl symbolem naděje a spojen je se svobodou, svébytností českého národa a blanickými rytíři. Název hory je odvozen z keltského Blaniak.