Moxování

Účinky moxování

Moxování zlepšuje imunitu, podporuje regeneraci organizmu, normalizuje vegetativní funkce, podporuje navodit tav relaxace a podpoří i trávení. Kromě toho všeho má pak moxování i baktericidní účinky.

Účinky moxování

Moxování zlepšuje imunitu, podporuje regeneraci organizmu, normalizuje vegetativní funkce, podporuje navodit tav relaxace a podpoří i trávení. Kromě toho všeho má pak moxování i baktericidní účinky.

 Indikace moxování

Moxování je nejúčinnější u nemocí, které vznikly prochladnutím, tedy u nemocí dýchacích cest, zánětů, astmatu nebo také u poruch trávicího traktu, revmetického onemocnění kloubů, onemocnění močového a pohlavního ústrojí a při gynekologických obtížích. Mimo toho je moxování vhodné užít i při řešení depresí, stavů vyčepranosti a únavy.

Je škoda, že moxování je na západě stále opomíjenou metodou. V Číně Japonsku i v Koreji patří k zásadním léčebným metodám. Bohužel je tomu u nás především pro jeho aromatický kouř a také i mylný strach z popálení.

 Z čeho je moxa?

Moxa je vyrobena z pelyňku a jeho kouř má v konečném výsledku uklidňující účinky.

 Kontraindikace pro moxování

Moxování nevhodné aplikovat v momentě, kdy dotyčný má horečku, trápí ho nějaká infekce, ekzém a další příznaky nadměrného tepla v těle. Užívat by se neměla ani v časné fázi těhotenství, kdy může vyvolat potrat.

 Jak moxování probíhá

U moxování se užívá nepřímé metody prohřívání, kdy se moxa drží a pohybuje zhruba 1 cm od povrchu kůže nemocného. Nesmí pálit. V některých případech se však užívá i přímá aplikace, zde však dochází k popáleninám a hrozí k tvorbě zbytečných jizev. U nás se tato metoda nepoužívá. Užít se může i v kombinaci s akupunkturní jehličkou. Doba aplikace se pohybuje mezi 5-10 minutami u jednoho bodu, ale často to bývá i delší.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Vliv data narození na osobnost

Asi to není nutno nějak zvláště představovat, protože znamení zvěrokruhu zná mnoho z nás. Horoskopy na týden, nebo aktuální den jsou součástí běžných tiskovin, nebo internetových stránek s podobnou tématikou, a protože mnoho lidí zajímá horoskop i na celý rok, pak se každoročně vzdávají tiskoviny, kde lze vyčíst, jaký ten rok pro dané znamení bude, kdy je možno očekávat šťastné období a kdy zase pozor na to, co se stane a tak dále.

Nechat nebo nenechat si věštit budoucnost

Je však zajímavé, že věštit budoucnost je všeobecnou veřejností přijímána špatně. Je to jakoby neblahá věc, za kterou by se člověk měl snad stydět. Proč? Když to dělá skoro každý a kdo ne, tak jen proto, že si netroufl a nepřizná to? Tento pocit je v nás zakořeněn ještě z dob, kdy naše ateistická země byla silně věřící a kdy ten, kdo nechodil do kostela, se choval zcela nepatřičně. Tato doba dost tvrdě potírala nejen naši minulost spojenou s pohanskými zvyky, ale tendenci vědět o své budoucnosti něco víc. A přesto se jí to nepodařilo, jen si všimněte vánočních tradic a zvyků. Kolik je v nich různých praktik, které sloužily k předpovězení budoucnosti.