Moxování

Účinky moxování

Moxování zlepšuje imunitu, podporuje regeneraci organizmu, normalizuje vegetativní funkce, podporuje navodit tav relaxace a podpoří i trávení. Kromě toho všeho má pak moxování i baktericidní účinky.

Účinky moxování

Moxování zlepšuje imunitu, podporuje regeneraci organizmu, normalizuje vegetativní funkce, podporuje navodit tav relaxace a podpoří i trávení. Kromě toho všeho má pak moxování i baktericidní účinky.

 Indikace moxování

Moxování je nejúčinnější u nemocí, které vznikly prochladnutím, tedy u nemocí dýchacích cest, zánětů, astmatu nebo také u poruch trávicího traktu, revmetického onemocnění kloubů, onemocnění močového a pohlavního ústrojí a při gynekologických obtížích. Mimo toho je moxování vhodné užít i při řešení depresí, stavů vyčepranosti a únavy.

Je škoda, že moxování je na západě stále opomíjenou metodou. V Číně Japonsku i v Koreji patří k zásadním léčebným metodám. Bohužel je tomu u nás především pro jeho aromatický kouř a také i mylný strach z popálení.

 Z čeho je moxa?

Moxa je vyrobena z pelyňku a jeho kouř má v konečném výsledku uklidňující účinky.

 Kontraindikace pro moxování

Moxování nevhodné aplikovat v momentě, kdy dotyčný má horečku, trápí ho nějaká infekce, ekzém a další příznaky nadměrného tepla v těle. Užívat by se neměla ani v časné fázi těhotenství, kdy může vyvolat potrat.

 Jak moxování probíhá

U moxování se užívá nepřímé metody prohřívání, kdy se moxa drží a pohybuje zhruba 1 cm od povrchu kůže nemocného. Nesmí pálit. V některých případech se však užívá i přímá aplikace, zde však dochází k popáleninám a hrozí k tvorbě zbytečných jizev. U nás se tato metoda nepoužívá. Užít se může i v kombinaci s akupunkturní jehličkou. Doba aplikace se pohybuje mezi 5-10 minutami u jednoho bodu, ale často to bývá i delší.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jasnovidecké schopnosti - kdo je má?

Jasnovidectví, tedy schopnost předvídat, co se stane, je skutečně vědou nad-vědy. Někdo tuto schopnost dostal do vínku, ač by si ji třeba přál. Každý toto štěstí nemá, jenže ne každý na to po celý život přijde. Možná se občas stane něco, co jste tak nějak dopředu tušili a to vás již moc nepřekvapí, ale pokud se vám stává často, že něco tušíte, a pak se to stane skutečností, měli byste se zkoumání jasnovidectví věnovat.

Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.

HOROR V AMITYVILLE 1: Zrození zla

Ronald, Louisa, Mark, John, Allison, Dawn – to jsou jména šesti obětí, nalezených v rodinném domě v Amityville, ve státě New York. Je 13. listopadu 1974, kdy Ronald DeFeo mladší po příchodu do místní restaurace sděluje svým přátelům, že se u nich v domě přihodilo něco hrozného a někdo zřejmě zabil jeho rodiče. Nikdo z přítomných neváhá a společně spěchají k domu na Long Islandu. To, co objevují je však mnohem děsivější než na co je původní zpráva mladého DeFea měla připravit. Nenalézají totiž jen zavražděné rodiče, ale i další těla. Celkem šest mrtvých – mimo rodičů byly zabity i děti, DeFeovy sourozenci. Něco je ale špatně. Proč přežil právě DeFeo? Kdo vraždil? Byla to práce místního gangstera?