Erotický horoskop – Blíženec

Blíženci jsou často vyobrazování ve dvou, což i tak nějak vypovídá o vztazích a sexualitě. Je to znamení, které prostě miluje přítomnost partnera a pro nalezení lásky udělá snad vše. Podléhá prvotním růžovým představám a láska je pro ně na prvním místě.

Muž Blíženec

Neskonalý romantik, kterému činí potěšení, že se může ženám dvořit. Je nadšenec, který miluje někoho milovat, dokazovat mu lásku. Je zajímavé, že muži Blíženci mají ve tváři takové to snové nadšení, romantiku a lásku. Blíženci jsou skvělí milenci, protože jeho hlavním záměrem je žena v jeho posteli, a nic jiného ho v tu chvíli nezajímá. Jeho hlavním cílem je ji dovést k orgasmu a udělá pro to snad i vše. Obecně umí Blíženci – muži dobře pracovat s prsty. Co ho ale vůbec nejvíce baví, je vlastně předehra k celému erotickému hraní a to dvoření se, lovení žen a také dávání najevo citů. Když se zamiluje, což se stává často a silně, pak projeví sví city bez okolků, má pocit, že je to tak nejlepší, co může vůbec udělat.

Žena Blíženec

Pokud jste se pánové dali na lov ženy ve znamení Blížence, pak je nutno vědět, že tato osobnost je plná rozmanitostí. Jestliže vám jeden den řekne, že s vámi nikdy nepůjde, druhý den to může být úplně naopak. Prostě je hodně náladová a tak si všechno, co dělá a jak se chová, neberte moc vážně. Určitě na ni ale nenaléhejte. To je něco, co ji odpudí. Jestliže ji dáte volnost k dýchání, pak v ní probudíte skutečně dokonalou milenku, která nebude mít žádných zábran, podvolí se snad ke všemu, co se dá. Pro tyto ženy je nesmírně důležitá věrnost vzájemně s partnerem. Sama je věrná, ale pokud ji partner přestane překvapovat, zavládne v jejich ložnici stereotyp, pak mění své zvyklosti a klidně si najde milence. Zaměstnejte tak svoji milenku dostatečně, aby neměla touhu ohlížet se jinam.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Štír a Štír

Silné znamení je nejednou zdvojeno a naštěstí to v globálním měřítku přináší podstatný prvek, kterým je pozitivní. Vztah dvou Štírů může být velice příjemný, žhavý a trvalý, je ale nutno občas raději vážit slova a uchylovat se k závěrům jen tehdy, je-li o tom ten daný jedinec přesvědčen.

Jak se k sobě hodí Ryby a Váhy

Harmonické spojení ryby a váhy stěží dokáže něco pohotově narušit. Oba jsou pro klidné jednání, nepotrpí si na výbuších vášně ani dramatických scénách a raději v klidu a s přehledem řeší i složité operace, které se běžně v životě dvou objeví. Tito dva ani možná neví, ale neuvěřitelně je to k sobě táhne, tvoří pár snů nejen na pohled okolí, ale i uvnitř sebe.

Jak se k sobě hodí Lev a Štír?

Vášeň je to, co je pro spojení partnerského svazku lva a štíra typické. Jejich vztahu bude neustále pod náporem silných emocí a pravdou je, že zde bude mít velké „slovo“ vášnivé udobřování po dost složité a vyčerpávající hádce. Problémem tohoto vztahu bude především to, že jsou oba dost svébytní a tvrdohlaví a taky ani jeden nepochybuje o své pravdě a tom, že prostě na jedné straně musí být pravda. Budou se často scházet a rozcházet, protože je to k sobě neuvěřitelně přitahuje.