Erotický horoskop – Blíženec

Blíženci jsou často vyobrazování ve dvou, což i tak nějak vypovídá o vztazích a sexualitě. Je to znamení, které prostě miluje přítomnost partnera a pro nalezení lásky udělá snad vše. Podléhá prvotním růžovým představám a láska je pro ně na prvním místě.

Muž Blíženec

Neskonalý romantik, kterému činí potěšení, že se může ženám dvořit. Je nadšenec, který miluje někoho milovat, dokazovat mu lásku. Je zajímavé, že muži Blíženci mají ve tváři takové to snové nadšení, romantiku a lásku. Blíženci jsou skvělí milenci, protože jeho hlavním záměrem je žena v jeho posteli, a nic jiného ho v tu chvíli nezajímá. Jeho hlavním cílem je ji dovést k orgasmu a udělá pro to snad i vše. Obecně umí Blíženci – muži dobře pracovat s prsty. Co ho ale vůbec nejvíce baví, je vlastně předehra k celému erotickému hraní a to dvoření se, lovení žen a také dávání najevo citů. Když se zamiluje, což se stává často a silně, pak projeví sví city bez okolků, má pocit, že je to tak nejlepší, co může vůbec udělat.

Žena Blíženec

Pokud jste se pánové dali na lov ženy ve znamení Blížence, pak je nutno vědět, že tato osobnost je plná rozmanitostí. Jestliže vám jeden den řekne, že s vámi nikdy nepůjde, druhý den to může být úplně naopak. Prostě je hodně náladová a tak si všechno, co dělá a jak se chová, neberte moc vážně. Určitě na ni ale nenaléhejte. To je něco, co ji odpudí. Jestliže ji dáte volnost k dýchání, pak v ní probudíte skutečně dokonalou milenku, která nebude mít žádných zábran, podvolí se snad ke všemu, co se dá. Pro tyto ženy je nesmírně důležitá věrnost vzájemně s partnerem. Sama je věrná, ale pokud ji partner přestane překvapovat, zavládne v jejich ložnici stereotyp, pak mění své zvyklosti a klidně si najde milence. Zaměstnejte tak svoji milenku dostatečně, aby neměla touhu ohlížet se jinam.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Lev a Lev

Dalo by se možná předpokládat, že setkání dvou lvů bude probíhat dost vášnivě, možná až moc, kdy po krátkém čase poteče, s nadsázkou až krev. Jenže to je mylná představa, protože tito dva si dobře sednou a budou pro sebe jako navzájem stvořeni. Jejich vztah bude protkán velice milými a krásnými vzpomínkami a navzájem budou pro sebe tito dva perfektními partery. Může se jim jedině závidět.