6 nejvíce marnotratných znamení

Pokud hledáte partnera, vyplatí se o něm vědět několik věcí. Důležité je bezesporu nejen to jaký je kdo milovník, ale také, jak se má k penězům. Dobré není potkat ani skrblíka, ale ani marnotratníka. Vůbec nejhůře na tom jsou ty páry, kde jsou marnotratní oba dva.

Beran

Berani jsou impulzivní, a to i co se týká manipulace s penězi. U nákupů nepřemýšlí o důsledcích. Žijí podle motta: “Jeden žije jen jednou.” Neměli byste mu nechat na starost rodinné hospodářství, ani finanční plány,nedopadlo by to dobře.

 Lev

Lvi velmi rádi rozmazlují a hýčkají své blízké a milované. Jakmile uvidí něco o čem ví, že milovanou osobu potěší, je schopen utratit i celou výplatu. Nezáleží přitom na tom, jestli má narozeniny, nebo ne.

 Ryby

Ryby jsou velice citlivé. Jakmile je někdo požádá o půjčku, půjčí je i když ví, že už je nikdy neuvidí zpátky. Má sklon jít i do velkých a riskantních investic. Mají problém odolat a odmítat.

 Střelec

Střelec nějak moc o penězích nepřemýšlí. Užívá je jako nástroj k dosáhnutí snů a věcí, které potřebuje a chce. Kolikrát má prázdný účet. Sotva peníze má, utrácí je za letenky, hotely a luxusní restaurace. Problém u něj je, že si peníze nehlídá a tak často zůstává doslova na nule. Ale ani to je nijak netrápí. Nejsou majetničtí. Netouží po hmotných statcích. Větší cenu pro ně mají zážitky, ale i ty stojí hodně.

 Blíženec

Blíženci se často stávají oběťmi spontánních nákupů. Milují krásné věci a rádi se také baví. Pokud Blíženci nemají žádný důvod, utrácí peníze. Utrácí je i když mu to zrovna účet příliš neumožňuje. Po ukončení nákupního šílenství se v nich však probere zodpovědnost a cítí se provinile.

 Vodnář

Vodnáři své peníze nejvíc utrácí za nové elektronické vychytávky anebo také hodně dávají peníze nadacím a taky výzkumným organizacím. Vodnář totiž velmi rád investuje do věcí, které jsou přínosné druhým. Někdy se jim tyto investice vyplatí, ale bohužel je to obvykle spojeno spíše s finanční ztrátou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu rytíř mečů

Tarotové karty se užívají zejména k vykládání budoucnosti, odpovídání na otázky, se kterými si jedinci nevědí rady. Slouží k tomuto účelu bezmála několik století. V poslední době se na karty obrací i jedinci, kteří berou výklad spíš jako zábavu. Nicméně to, že karty existují několik stovek let je vizitkou samotnou.

Magie svíček

K magii patří svíce odjakživa, přesněji asi od doby, kdy docházelo k rituálům uctívání ohně. Tehdy se k očištění domova užíval oheň, jenž měl tu moc likvidovat nečisté síly a negativní energii. Později se k těmto rituálům začaly užívat svíce. Proto plameny svící v sobě skrývají ohromnou moc a představují dodnes velmi důležitou součást těch nejrůznějších obřadů, rituálů a magického čarování.

Časté noční můry

Jestliže máme hrozivý sen, ze kterého se uprostřed noci vzbudíme vyděšení, pak se rázem uklidníme, že je to pouze sen. Jestliže se takový sen zjeví jen jednou, pak se dá tvrdit, že je to jaksi v pořádku, ale pokud se opakuje i tak, že se děsíme chodit i spát, pak už jde o vážný problém, který je potřeba řešit. Existují dokonce časté noční můry, které se opakují a zdají se více lidem. Důvod, proč k tomu nastává, může být klíček k objasnění a také zbavení si takové noční můry.