6 nejvíce marnotratných znamení

Pokud hledáte partnera, vyplatí se o něm vědět několik věcí. Důležité je bezesporu nejen to jaký je kdo milovník, ale také, jak se má k penězům. Dobré není potkat ani skrblíka, ale ani marnotratníka. Vůbec nejhůře na tom jsou ty páry, kde jsou marnotratní oba dva.

Beran

Berani jsou impulzivní, a to i co se týká manipulace s penězi. U nákupů nepřemýšlí o důsledcích. Žijí podle motta: “Jeden žije jen jednou.” Neměli byste mu nechat na starost rodinné hospodářství, ani finanční plány,nedopadlo by to dobře.

 Lev

Lvi velmi rádi rozmazlují a hýčkají své blízké a milované. Jakmile uvidí něco o čem ví, že milovanou osobu potěší, je schopen utratit i celou výplatu. Nezáleží přitom na tom, jestli má narozeniny, nebo ne.

 Ryby

Ryby jsou velice citlivé. Jakmile je někdo požádá o půjčku, půjčí je i když ví, že už je nikdy neuvidí zpátky. Má sklon jít i do velkých a riskantních investic. Mají problém odolat a odmítat.

 Střelec

Střelec nějak moc o penězích nepřemýšlí. Užívá je jako nástroj k dosáhnutí snů a věcí, které potřebuje a chce. Kolikrát má prázdný účet. Sotva peníze má, utrácí je za letenky, hotely a luxusní restaurace. Problém u něj je, že si peníze nehlídá a tak často zůstává doslova na nule. Ale ani to je nijak netrápí. Nejsou majetničtí. Netouží po hmotných statcích. Větší cenu pro ně mají zážitky, ale i ty stojí hodně.

 Blíženec

Blíženci se často stávají oběťmi spontánních nákupů. Milují krásné věci a rádi se také baví. Pokud Blíženci nemají žádný důvod, utrácí peníze. Utrácí je i když mu to zrovna účet příliš neumožňuje. Po ukončení nákupního šílenství se v nich však probere zodpovědnost a cítí se provinile.

 Vodnář

Vodnáři své peníze nejvíc utrácí za nové elektronické vychytávky anebo také hodně dávají peníze nadacím a taky výzkumným organizacím. Vodnář totiž velmi rád investuje do věcí, které jsou přínosné druhým. Někdy se jim tyto investice vyplatí, ale bohužel je to obvykle spojeno spíše s finanční ztrátou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kruhy v obilí

Kruhy v obilí jsou zvláštními a velmi zajímavými útvary, které mají podobu geometrických obrazců, které jsou tvořené polehlými rostlinami obilí anebo jinou zemědělskou plodinou. vždy je obestíralo určité tajemství. Všeobecně, obrazce v obilí byly vždy spojeny s mimozemšťany i čarodějnicemi.

Co o vás prozrazuje rukopis

To, jak člověk píše, zajímalo lidi již od pradávna, přesněji řečeno od dob, kdy se písmem začali vyjadřovat. Patří proto ke starým metodám zkoumajících člověka. Metoda je všeobecně známá jako grafologie a z postu čarodějnictví si vydobyla důvěryhodný post. Dnes se znalost písma užívá u soudu, mimo něj ji užívají i různé firmy, a to z těch nejrůznějších důvodů (třeba v rámci přijetí zaměstnance).