6 nejvíce marnotratných znamení

Pokud hledáte partnera, vyplatí se o něm vědět několik věcí. Důležité je bezesporu nejen to jaký je kdo milovník, ale také, jak se má k penězům. Dobré není potkat ani skrblíka, ale ani marnotratníka. Vůbec nejhůře na tom jsou ty páry, kde jsou marnotratní oba dva.

Beran

Berani jsou impulzivní, a to i co se týká manipulace s penězi. U nákupů nepřemýšlí o důsledcích. Žijí podle motta: “Jeden žije jen jednou.” Neměli byste mu nechat na starost rodinné hospodářství, ani finanční plány,nedopadlo by to dobře.

 Lev

Lvi velmi rádi rozmazlují a hýčkají své blízké a milované. Jakmile uvidí něco o čem ví, že milovanou osobu potěší, je schopen utratit i celou výplatu. Nezáleží přitom na tom, jestli má narozeniny, nebo ne.

 Ryby

Ryby jsou velice citlivé. Jakmile je někdo požádá o půjčku, půjčí je i když ví, že už je nikdy neuvidí zpátky. Má sklon jít i do velkých a riskantních investic. Mají problém odolat a odmítat.

 Střelec

Střelec nějak moc o penězích nepřemýšlí. Užívá je jako nástroj k dosáhnutí snů a věcí, které potřebuje a chce. Kolikrát má prázdný účet. Sotva peníze má, utrácí je za letenky, hotely a luxusní restaurace. Problém u něj je, že si peníze nehlídá a tak často zůstává doslova na nule. Ale ani to je nijak netrápí. Nejsou majetničtí. Netouží po hmotných statcích. Větší cenu pro ně mají zážitky, ale i ty stojí hodně.

 Blíženec

Blíženci se často stávají oběťmi spontánních nákupů. Milují krásné věci a rádi se také baví. Pokud Blíženci nemají žádný důvod, utrácí peníze. Utrácí je i když mu to zrovna účet příliš neumožňuje. Po ukončení nákupního šílenství se v nich však probere zodpovědnost a cítí se provinile.

 Vodnář

Vodnáři své peníze nejvíc utrácí za nové elektronické vychytávky anebo také hodně dávají peníze nadacím a taky výzkumným organizacím. Vodnář totiž velmi rád investuje do věcí, které jsou přínosné druhým. Někdy se jim tyto investice vyplatí, ale bohužel je to obvykle spojeno spíše s finanční ztrátou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Povolání podle znamení – Rak

Když se narodíme, je nám dán do vínku nejen genetický předpoklad, ale i vlastnosti osobnosti, na základě rozpoložení hvězd v momentu, kdy se narodíme. Proto jsou lidé, kteří mají nadání pro určitou činnost a v jiné jsou pozadu, kde zase jiní lidé excelují. Hvězdy nám tak určují, pro které povolání máme předpoklady vykonávat úspěšně a pak i ty méně úspěšné.

Mentalismus

Když se řekne mentalismus, nejspíše se většině vybaví smyslný blonďáček s kučerami, který tak bravurně před lety ztvárnil Mentalistu, hlavního hrdinu ve stejnojmenném seriálu. Nutno také říct, že dříve než se Simon Baker v této roli objevil, u nás o nějakém mentalismu tušil jen málokdo. Dnes si tento pojem lidé spojují alespoň s tímto sexy mužem.