6 nejvíce marnotratných znamení

Pokud hledáte partnera, vyplatí se o něm vědět několik věcí. Důležité je bezesporu nejen to jaký je kdo milovník, ale také, jak se má k penězům. Dobré není potkat ani skrblíka, ale ani marnotratníka. Vůbec nejhůře na tom jsou ty páry, kde jsou marnotratní oba dva.

Beran

Berani jsou impulzivní, a to i co se týká manipulace s penězi. U nákupů nepřemýšlí o důsledcích. Žijí podle motta: “Jeden žije jen jednou.” Neměli byste mu nechat na starost rodinné hospodářství, ani finanční plány,nedopadlo by to dobře.

 Lev

Lvi velmi rádi rozmazlují a hýčkají své blízké a milované. Jakmile uvidí něco o čem ví, že milovanou osobu potěší, je schopen utratit i celou výplatu. Nezáleží přitom na tom, jestli má narozeniny, nebo ne.

 Ryby

Ryby jsou velice citlivé. Jakmile je někdo požádá o půjčku, půjčí je i když ví, že už je nikdy neuvidí zpátky. Má sklon jít i do velkých a riskantních investic. Mají problém odolat a odmítat.

 Střelec

Střelec nějak moc o penězích nepřemýšlí. Užívá je jako nástroj k dosáhnutí snů a věcí, které potřebuje a chce. Kolikrát má prázdný účet. Sotva peníze má, utrácí je za letenky, hotely a luxusní restaurace. Problém u něj je, že si peníze nehlídá a tak často zůstává doslova na nule. Ale ani to je nijak netrápí. Nejsou majetničtí. Netouží po hmotných statcích. Větší cenu pro ně mají zážitky, ale i ty stojí hodně.

 Blíženec

Blíženci se často stávají oběťmi spontánních nákupů. Milují krásné věci a rádi se také baví. Pokud Blíženci nemají žádný důvod, utrácí peníze. Utrácí je i když mu to zrovna účet příliš neumožňuje. Po ukončení nákupního šílenství se v nich však probere zodpovědnost a cítí se provinile.

 Vodnář

Vodnáři své peníze nejvíc utrácí za nové elektronické vychytávky anebo také hodně dávají peníze nadacím a taky výzkumným organizacím. Vodnář totiž velmi rád investuje do věcí, které jsou přínosné druhým. Někdy se jim tyto investice vyplatí, ale bohužel je to obvykle spojeno spíše s finanční ztrátou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 2.

Amityville

Pokud jste si dělali zálusk na něco skutečně děsivého a plánovali nákup domu, kde by vydržel jen málokdo, tak jste se bohužel opozdili. Nejslavnější ze všech strašidelných domů na filmovém plátně získal loni nového majitele a prodal se za 950.000 dolarů. Nenápadná nemovitost v lehce koloniálním stylu má čtyři ložnice a pět koupelen. Nutno dodat, že skoro v každém pokoji byla spáchána filmová vražda. Filmový Ronald DeFeo v nich před pár desítkami let zastřelil puškou šest členů své rodiny. Fanoušci nad současným stavem domu zapláčou. Dříve se interiér v mnoha ohledech shodoval se svou filmovou kopií, dnes je již bohužel po rekonstrukci a prošel renovací, která místy výrazně proměnila jeho vzhled. Původní očekávání majitelů měla splnit cena 1.350.000 dolarů. O dům však nikdo nejevil zájem, a když koncem loňského roku cena klesla o 300.000, byl rázem prodán neznámému kupci. Zbývá jen doufat, že se v něm nebude opakovat hrůzná historie jeho reálné kopie.