6 nejvíce marnotratných znamení

Pokud hledáte partnera, vyplatí se o něm vědět několik věcí. Důležité je bezesporu nejen to jaký je kdo milovník, ale také, jak se má k penězům. Dobré není potkat ani skrblíka, ale ani marnotratníka. Vůbec nejhůře na tom jsou ty páry, kde jsou marnotratní oba dva.

Beran

Berani jsou impulzivní, a to i co se týká manipulace s penězi. U nákupů nepřemýšlí o důsledcích. Žijí podle motta: “Jeden žije jen jednou.” Neměli byste mu nechat na starost rodinné hospodářství, ani finanční plány,nedopadlo by to dobře.

 Lev

Lvi velmi rádi rozmazlují a hýčkají své blízké a milované. Jakmile uvidí něco o čem ví, že milovanou osobu potěší, je schopen utratit i celou výplatu. Nezáleží přitom na tom, jestli má narozeniny, nebo ne.

 Ryby

Ryby jsou velice citlivé. Jakmile je někdo požádá o půjčku, půjčí je i když ví, že už je nikdy neuvidí zpátky. Má sklon jít i do velkých a riskantních investic. Mají problém odolat a odmítat.

 Střelec

Střelec nějak moc o penězích nepřemýšlí. Užívá je jako nástroj k dosáhnutí snů a věcí, které potřebuje a chce. Kolikrát má prázdný účet. Sotva peníze má, utrácí je za letenky, hotely a luxusní restaurace. Problém u něj je, že si peníze nehlídá a tak často zůstává doslova na nule. Ale ani to je nijak netrápí. Nejsou majetničtí. Netouží po hmotných statcích. Větší cenu pro ně mají zážitky, ale i ty stojí hodně.

 Blíženec

Blíženci se často stávají oběťmi spontánních nákupů. Milují krásné věci a rádi se také baví. Pokud Blíženci nemají žádný důvod, utrácí peníze. Utrácí je i když mu to zrovna účet příliš neumožňuje. Po ukončení nákupního šílenství se v nich však probere zodpovědnost a cítí se provinile.

 Vodnář

Vodnáři své peníze nejvíc utrácí za nové elektronické vychytávky anebo také hodně dávají peníze nadacím a taky výzkumným organizacím. Vodnář totiž velmi rád investuje do věcí, které jsou přínosné druhým. Někdy se jim tyto investice vyplatí, ale bohužel je to obvykle spojeno spíše s finanční ztrátou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články