Výklad tarotu – Mág

Balíček tarotových karet obsahuje celkem 78 karet, rozdělených v základě na karty velké arkány a karty malé arkány. Z velké arkány je tu další karta, představující jistou spojitost s výkladem pro tazatele. Je jím Mág, karta s pořadovým číslem 1.

Co karta znamená

Mág je karta tvůrčích schopností a tak tazatele popichuje k jednání, do kterého se má svébytně vložit. Předurčuje skrytou sílu, kterou právě je daný jedinec obdařen a jež má pro uskutečnění svých záměrů využít. Hodně je zde kladen důraz na proaktivní přístup a využívání všech dostupných prostředků.

Pozitivní významy

Vzhledem k tomu, že je mág kartou manipulaci, záleží při výkladu vždy i na souvislostech a konkrétních událostech. Pokud tedy jde o pozitivní význam, předurčuje tato karta možnosti, jak využít všech možných prostředků k dosažení svých cílů. V mágovi je síla, jež předurčuje tazateli možnosti, o kterých možná ani nemá tušení. Je vhodné se tak pustit do velkých věcí a využít svojí tvůrčí obratnost i organizační talent. Tazatel bude mít možnost ukázat, co je v něm a co umí.

Negativní významy

Velký význam této karty spočívá v možnostech konat, a to samozřejmě jak v negativním, tak pozitivním slova smyslu. Zde se ubírají možnosti ke zneužívání moci, také intriky a různé nástrahy, které je schopen někdo využít k tomu, aby se dostal tam, kam potřebuje. Pozor také na přílišné snažení a obětování svého volného času práci, protože i když je snaha, lidský organismus potřebuje odpočinek a pamatovat i na své okolí.

Obecně význam karty

Jako mág může své schopnosti, svůj um využít ve svůj prospěch, ale na úrok někoho jiného. A to je poměrná zásadní problém, se kterým se výklad karty potýká. Možnost manipulace je tu velká, záleží opět na kombinaci s jinými kartami i v tom, jak byla položena otázka. Manipulovat může tazatel, ale také s ním může být manipulováno.


 

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu tři hole

Tarotové karty jsou pro někoho zábavné, a jsou i ti, kteří si z nich udělali živnost, protože za peníze vykládají budoucnost, respektive odpovídají na otázky, které lidi zajímají. Děje se tak po několik staletí, takže asi na tarotových kartách něco bude. Pokud se někdo chce dát na vykládání karet, pak je základem dobré vědět, co jednotlivé karty znamenají.