Výklad tarotu – Mág

Balíček tarotových karet obsahuje celkem 78 karet, rozdělených v základě na karty velké arkány a karty malé arkány. Z velké arkány je tu další karta, představující jistou spojitost s výkladem pro tazatele. Je jím Mág, karta s pořadovým číslem 1.

Co karta znamená

Mág je karta tvůrčích schopností a tak tazatele popichuje k jednání, do kterého se má svébytně vložit. Předurčuje skrytou sílu, kterou právě je daný jedinec obdařen a jež má pro uskutečnění svých záměrů využít. Hodně je zde kladen důraz na proaktivní přístup a využívání všech dostupných prostředků.

Pozitivní významy

Vzhledem k tomu, že je mág kartou manipulaci, záleží při výkladu vždy i na souvislostech a konkrétních událostech. Pokud tedy jde o pozitivní význam, předurčuje tato karta možnosti, jak využít všech možných prostředků k dosažení svých cílů. V mágovi je síla, jež předurčuje tazateli možnosti, o kterých možná ani nemá tušení. Je vhodné se tak pustit do velkých věcí a využít svojí tvůrčí obratnost i organizační talent. Tazatel bude mít možnost ukázat, co je v něm a co umí.

Negativní významy

Velký význam této karty spočívá v možnostech konat, a to samozřejmě jak v negativním, tak pozitivním slova smyslu. Zde se ubírají možnosti ke zneužívání moci, také intriky a různé nástrahy, které je schopen někdo využít k tomu, aby se dostal tam, kam potřebuje. Pozor také na přílišné snažení a obětování svého volného času práci, protože i když je snaha, lidský organismus potřebuje odpočinek a pamatovat i na své okolí.

Obecně význam karty

Jako mág může své schopnosti, svůj um využít ve svůj prospěch, ale na úrok někoho jiného. A to je poměrná zásadní problém, se kterým se výklad karty potýká. Možnost manipulace je tu velká, záleží opět na kombinaci s jinými kartami i v tom, jak byla položena otázka. Manipulovat může tazatel, ale také s ním může být manipulováno.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Mars v horoskopu

Podle mytologie byl Mars po Jupiteru spojen s tím nejdůležitějším bohem římské říše. Šlo prý o otce Romuluse a Remuse, zakladatelů Říma. V astrologii pak Mars reprezentuje vůli, pohon a v životě ženy pak i milence. Jde o planetu spojenou s konflikty a válkami. Vládne hlavě, svalům, tepnám, krvi a mužským pohlavním orgánům. Ve zvěrokruhu každého horoskopu má tedy Mars velmi významnou roli.

Výklad tarotu pět holí

Tarotové karty, velice častý způsob výkladu budoucnosti je stále více oblíben. Možná je to i zábavou, protože lidí stále více hledají alternativy zatím nepoznané zábavy, něčeho nového, anebo si na výklad tolik zvykli, že jej pravidelně, nebo občas vyhledávají pro uklidnění situace a odpovědí na otázky, týkající se jejich budoucnosti, ale i momentální situace.