Datum svatby sdělí, jestli bude manželství šťastné

I datum svatby může dost ovlivnit manželství, které v něm uzavřete. Může se to zdát jako dost pochybné, ale faktem je to, že v ten den děláte důležité rozhodnutí, od kterého se další dny budou odvíjet. Pokud sečtete všechny číslice dat svatby, například 6. 8. 2016 – 6+8+2+0+1+6 = 23 – 2+3 = 5, získáte číslo svatby.

1

Jeden z manželů bude dominantní, pokud to bude muž, pak manželství bude trvalé. Celý svazek bude optimistický a zavládne v něm důvěra obou manželů. Manželství hodně o racionálním řešení.

2

Zde je důležité, aby ona partneři byli dost vyspělí emotivně, vyzrálí. Pokud jsou, pak jejich manželství bude tradiční, založí rodinu, budou chtít především vychovávat děti a hodně se zaměří na rodinný život.

3

Svatba drahá, vydá se na ni hodně, stejně jako pak v manželství. Oba chtějí dosáhnout velkého vlivu, společenského statusu a číslo 3 je jako startovací pozice naprosto skvělá.

4

Číslo 4 poukazuje ve sňatku na váhavost a nejasnost. Už jen vstup do manželství byl opředen o váhání, zda k tomu má dojít, nebo ne. Proto pokud má manželství vydržet, bude potřeba hodně tolerovat, ustupovat a měnit priority.

5

V manželství bude hodně změn, a zde bude potřeba i vést důraz na kvalitu komunikace. Pokud se zadrhne, bude to znamenat velké potíže.

6

Láska, štěstí a něha jsou typická pro tato manželství. Velkou roli také hrají pozornost a harmonie.

7

Zde bude důležitá tolerance a svoboda. Pokud nenastane, manželství bude mít dost problémů, které mohou i skvělý pár rozvrátit.

8

Láska na první pohled, která dala pár dohromady a stále mu přeje. I když lidé mohou být skeptičtí, ale jim to vydrží navěky. Budou mít dokonalé manželství.

9

Úspěšné manželství je na programu. I když bude poněkud tajemné a pro okolí možná nepochopitelné, pak zde bude láska trvat navěky. Tito dva se pro sebe našli.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu rytíř pohárů

Tarotové karty jsou populární pro výklad nejen budoucnosti a odpovídání na důležité životní otázky, které je trápí. Občas je to zábavné, v některých případech to může přinést příjemné rozhřešení. No, každopádně tradice tarotových karet je dlouhá, více než několik století.

Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.