Datum svatby sdělí, jestli bude manželství šťastné

I datum svatby může dost ovlivnit manželství, které v něm uzavřete. Může se to zdát jako dost pochybné, ale faktem je to, že v ten den děláte důležité rozhodnutí, od kterého se další dny budou odvíjet. Pokud sečtete všechny číslice dat svatby, například 6. 8. 2016 – 6+8+2+0+1+6 = 23 – 2+3 = 5, získáte číslo svatby.

1

Jeden z manželů bude dominantní, pokud to bude muž, pak manželství bude trvalé. Celý svazek bude optimistický a zavládne v něm důvěra obou manželů. Manželství hodně o racionálním řešení.

2

Zde je důležité, aby ona partneři byli dost vyspělí emotivně, vyzrálí. Pokud jsou, pak jejich manželství bude tradiční, založí rodinu, budou chtít především vychovávat děti a hodně se zaměří na rodinný život.

3

Svatba drahá, vydá se na ni hodně, stejně jako pak v manželství. Oba chtějí dosáhnout velkého vlivu, společenského statusu a číslo 3 je jako startovací pozice naprosto skvělá.

4

Číslo 4 poukazuje ve sňatku na váhavost a nejasnost. Už jen vstup do manželství byl opředen o váhání, zda k tomu má dojít, nebo ne. Proto pokud má manželství vydržet, bude potřeba hodně tolerovat, ustupovat a měnit priority.

5

V manželství bude hodně změn, a zde bude potřeba i vést důraz na kvalitu komunikace. Pokud se zadrhne, bude to znamenat velké potíže.

6

Láska, štěstí a něha jsou typická pro tato manželství. Velkou roli také hrají pozornost a harmonie.

7

Zde bude důležitá tolerance a svoboda. Pokud nenastane, manželství bude mít dost problémů, které mohou i skvělý pár rozvrátit.

8

Láska na první pohled, která dala pár dohromady a stále mu přeje. I když lidé mohou být skeptičtí, ale jim to vydrží navěky. Budou mít dokonalé manželství.

9

Úspěšné manželství je na programu. I když bude poněkud tajemné a pro okolí možná nepochopitelné, pak zde bude láska trvat navěky. Tito dva se pro sebe našli.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 1

Numerologie je populární nauka o významu čísel. Pracuje se s tím, že konkrétní číslo má vliv na osobnost, jeho charakter. Nejčastěji se stanoví podle data narození, ale i podle jména. Pokud je zapotřebí určit a předpovědět událost, je vhodné předem si nechat numerologem osud vypočítat. Každé číslo totiž má své specifikum.

Codex gigas

Codex gigas, neboli Ďáblova bible, je legendární česká kniha, která byla napsána počátkem 13. století v podlažickém klášteře u Chrudimi. Kniha je unikátní nejen pro pro svou velikost a váhu (měří 92x50,5x22 centimetrů a váží úctyhodných 78 kilogramů), díky čemuž je tou největší rukopisnou knihou na světě, ale i pro svůj obsah.