Erotický horoskop – Kozoroh

Ohleduplnost se nosí u znamení zvěrokruhu – Kozoroha. Co se týče erotiky, je to znamení celé rozporuplné a i samotný Kozoroh kolikrát neví, co vlastně chce.

Muž Kozoroh

Miluje sex a fyzický kontakt s partnerkou, ale spíše než střídání a hledání té nejdokonalejší ženy raději tíhne k jedné. Většinou mají muži Kozorozi trvalé, dlouhodobé vztahy a jsou to obvykle ti, kteří navazují trvalá partnerství v dost mladém věku. Není jejich touhou lovit ženy a střídat je jak na běžícím pásu, ale hodně sil dávají do udržení stávajících svazků a tíhnou k věrnosti, trvalým vztahům. Svoji partnerku rádi poznávají a hloubají tak detailně, že ji dokážou dovést do stavu beztíže, k orgasmu poměrně snadno. Kozoroh je milý a pozorný milenec, jež udělá vše pro blaho své milé a také je dost ohleduplný. Bude vám říkat, jak jste skvělá a dá vám nepopsaný pocit důležitosti. V náruči Kozoroha se budete cítit jako královna noci. To, čemu Kozoroh neodolá, jsou nádherné ženské křivky, které v něm vzbuzují erotickou přitažlivost.

Žena Kozoroh

Dalo by se na první pohled tvrdit, že žena v Kozorohu je frigidní. Na první pohled působí tak nějak méně eroticky, spíše dost konzervativně až odměřeně. Žádné takové to smyslné kouzlo, ale lačný pohled. Jenže to je jen jakási slupka, která zakrývá ryze vášnivé jádro. Tato žena si umí sex náležitě užít a neváhá přitom využít různých praktik. Zajímavé také je, že tyto ženy, leč na první pohled působí jako sexem netknuté, pak dokážou se svými kamarádkami bez nějakých zábran mluvit veřejně o sexu i přitažlivosti. Při samotném aktu jsou dost hlasité, dokážou dát pekelně najevo, jak moc si sex umí užít. Partnera povzbuzují, a jakmile jí dá to, co chce, pak ho odmění orálním uspokojením. Ráda střídá polohy, což se nedá říct o partnerovi. Většinou bývají ženy v Kozorohu věrné.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Ryby a Váhy

Harmonické spojení ryby a váhy stěží dokáže něco pohotově narušit. Oba jsou pro klidné jednání, nepotrpí si na výbuších vášně ani dramatických scénách a raději v klidu a s přehledem řeší i složité operace, které se běžně v životě dvou objeví. Tito dva ani možná neví, ale neuvěřitelně je to k sobě táhne, tvoří pár snů nejen na pohled okolí, ale i uvnitř sebe.

Výklad tarotu královna mečů

Sedmdesát osm karet tarotových slouží k výkladu budoucnosti a odpovídání na zdánlivě svízelné otázky situací, které v životě mohou nastat. Lidé se na karty obrací nejčastěji v zoufalství, ale někteří i pravidelně. Každý si názor na karty může utvořit vlastní, ale fakt, že se používají několik stovek let, hovoří jistě dost jasně.