Erotický horoskop – Kozoroh

Ohleduplnost se nosí u znamení zvěrokruhu – Kozoroha. Co se týče erotiky, je to znamení celé rozporuplné a i samotný Kozoroh kolikrát neví, co vlastně chce.

Muž Kozoroh

Miluje sex a fyzický kontakt s partnerkou, ale spíše než střídání a hledání té nejdokonalejší ženy raději tíhne k jedné. Většinou mají muži Kozorozi trvalé, dlouhodobé vztahy a jsou to obvykle ti, kteří navazují trvalá partnerství v dost mladém věku. Není jejich touhou lovit ženy a střídat je jak na běžícím pásu, ale hodně sil dávají do udržení stávajících svazků a tíhnou k věrnosti, trvalým vztahům. Svoji partnerku rádi poznávají a hloubají tak detailně, že ji dokážou dovést do stavu beztíže, k orgasmu poměrně snadno. Kozoroh je milý a pozorný milenec, jež udělá vše pro blaho své milé a také je dost ohleduplný. Bude vám říkat, jak jste skvělá a dá vám nepopsaný pocit důležitosti. V náruči Kozoroha se budete cítit jako královna noci. To, čemu Kozoroh neodolá, jsou nádherné ženské křivky, které v něm vzbuzují erotickou přitažlivost.

Žena Kozoroh

Dalo by se na první pohled tvrdit, že žena v Kozorohu je frigidní. Na první pohled působí tak nějak méně eroticky, spíše dost konzervativně až odměřeně. Žádné takové to smyslné kouzlo, ale lačný pohled. Jenže to je jen jakási slupka, která zakrývá ryze vášnivé jádro. Tato žena si umí sex náležitě užít a neváhá přitom využít různých praktik. Zajímavé také je, že tyto ženy, leč na první pohled působí jako sexem netknuté, pak dokážou se svými kamarádkami bez nějakých zábran mluvit veřejně o sexu i přitažlivosti. Při samotném aktu jsou dost hlasité, dokážou dát pekelně najevo, jak moc si sex umí užít. Partnera povzbuzují, a jakmile jí dá to, co chce, pak ho odmění orálním uspokojením. Ráda střídá polohy, což se nedá říct o partnerovi. Většinou bývají ženy v Kozorohu věrné.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Vařte podle hvězd: vzdušná znamení

Vzdušná znamení berou jídlo jako rituál: jeho účel je sice v jádru světský, ale ve skutečnosti jej vnímají i jako prostředek pro setkávání a utužování dobrých vztahů. Nelze jim vyloženě vytknout, co jedí špatně ani určit přímo vhodné a vyloženě prospěšné potraviny. Vodnáři, Blíženci a Váhy jak bysmet jedí totiž úplně všechno.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety

PARTNER PODLE HVĚZD - VÁHY

Váhy ke štěstí a spokojenosti ve vztahu potřebují zrozence stejné nátury, jako jsou samy. Vzdušná znamení se k nim hodí a společně mohou prožívat jedinečný pocit souznění. Bez obav a výčitek se mohou vydat na cesty a poznávat vše nové a zajímavé. Neunikne jim jediný detail z přírody či památek a tohoto koníčka si společně užijí na maximum. Pokud vyrazí mezi společnost, budou zářit a ohromovat. Položte na misky vah dvě stejná závaží a dojde k vyrovnání. Harmonii jen málo co naruší a pokud ano, přečkají, nežli se situace zase neuklidní. Společnou řeč najdou i s Blíženci. Váhy mají dar usměrnit jejich záletné povahy, Blíženci si jejich slova berou k srdci, krotnou a moudří. Pokud si Váha najde vodnáře, nebudou se nudit. Vodnář je vezme na místa, která prohloubí jejich pouto. Společné myšlenky otevřou nové mentální roviny a zpříjemní pohled na svět. Vodnář Váhy naučí analyzovat informace a ty mu to oplatí vnesením klidu do duše.

HOROSKOP 2015 ŠTÍŘI

Začátek roku pro vás bude komplikovaný, milí Štíři. Láska je přelétavá a u vás to platí dvojnásob. Hvězdy prorokují zklamání a nejistotu především ve vztazích a rodině. Něco starého končí, aby něco nové mohlo začít, takže bez obav vykročte do nového roku. Možná budete chvíli kráčet sami bez partnera, ale to jistě nepotrvá dlouho. Zraněné ego budete mít tendenci léčit rozhazovačností, půjčováním a investicemi do neplodných projektů. Luxusní vůz ani nákladná dovolená ale nezahojí rány způsobené zklamáním v milované osobě a nezacelí prázdnotu, jež po ní zůstala. Zkuste na sobě raději zapracovat, najděte nedostatky a zbavte se jich. Buďte pozitivní, choďte do přírody a cvičte. Nejste typ, který by věřil v náhodu a sílu hvězd: potlačte v sobě nedůvěru a vyzkoušejte návštěvu kartářky, nahlédne do vaší duše a poradí jak dál.