Erotický horoskop – Rak

Nejvěrnějším znamení zvěrokruhu je Rak. Když se zamiluje, pak věčně a pro udržení vztahu udělá snad cokoli. Důležitá je pro něj obecná a vzájemná náklonnost, která mu dodává energii, jež zase vkládá do vztahu a erotiky v něm.

Muž Rak

Jestliže ženy hledáte věrného milence, pak zkuste muže narozeného ve znamení Raka. Jedná se o opravdové láskyplné vyznání, které je tento muž schopen své partnerce zajistit. S Rakem se budete cítit jako opravdová královna, protože i za dveřmi ložnice vás bude opěvovat a to zejména fyzicky. Dá vám najevo, jak moc jste skvělá a perfektní. Podle toho si ale také vybírá výhradně ženy, které jej zaujmou na první pohled a poté i z navázaného kontaktu. Pokud je žena hezká a hloupá, na erotické hrátky může rázem zapomenout. Rak je neuvěřitelný romantik, připraví vám skutečně nádherný večer a bude vás rozmazlovat. Nepotrpí si na rychlovky a ani nějaké tvrdší praktiky, rád má citlivé doteky.

Žena Rak

Račice je ženou romantickou, potřebuje si k partnerovi nejprve nejít cestu, než mu podlehne a začne důvěřovat natolik, že s ním skončí v posteli. Určitě tyto ženy nepatří mezi promiskuitní, často mají jen několik málo milenců za život, ale erotiku a erotické hrátky mají rády. Je nutno, aby je muž sváděl a svým přístupem a zahleděností do ní pak dokázal věrnost, která je pro ni velice důležitá. Žena narozená ve znamení Raka potřebuje souhru nejen těl, ale i duší. Jakmile partner důvěru získá, pak se může těšit na dokonalé erotické hrátky, které nebudou brát konce. V tomto ohledu se umí odvázat a přejímat to, co partner vyžaduje. Co jí je však proti srsti, jsou takové ty náhlé sexuální touhy, pramenící z aktuální potřeby. To je jí cizí. Potřebuje milování na celou noc, nebo celý den, jehož součástí bude dokonalá a dlouhá předehra, třeba ve formě erotické masáže.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 LVI

Patříte mezi tři šťastná znamení, kterým se letos opravdu povede a bude to stát za to. Koneckonců, poslední léta jste dřeli, je na čase sklízet ovoce. Dejte svůj život konečně do pohybu: rok 2015 přeje proměnám i stabilním projektům a hlavně, milí Lvi, přeje vám! Příležitostí bude dostatek, a pokud něco nevyjde hned napoprvé, jednoduše si počkáte na další šanci. Jste-li ale od přírody netrpěliví, můžete si vytvořit šance i sami: máte proto prostor, finance i trochu toho nezbytného štěstí. Zkuste objevit ve své práci poslání i zábavu. Třeba budete moci pomáhat druhým nebo se postaráte o poprask ve světě kreativních nápadů. Hvězdy se budou bavit s vámi a dopřejí vám dostatek možností jak se zviditelnit. Nezůstávejte v pozadí, máte nadosah celý svět.

Jak se k sobě hodí vodnář a býk

Protiklady se přitahují, říká se. A pokud je to pravda, pak právě těmto dvěma, vodnáři a býku bude vztah jen vzkvétat. Od přírody jsou oba dost odlišní, což ale zas tolik nevadí, protože navenek působí jako naprosto neohrožený jedinec, pokud jsou tedy spolu. Každý má své vlastnosti, které ten druhý právě postrádá a tak se naprosto dokonale doplňují. Okolí jim jejich vzájemný soulad může jen závidět.

Betlémská hvězda

Narození Ježíše prý zvěstovala betlémská hvězda, kdo z nás však ví, co to ve skutečnosti bylo? Přestože je betlémská hvězda zobrazována jako kometa, zda to kometa vskutku byla, toť otázka. Astronomové měli dilema. Šlo vskutku o jedinečný úkaz na nebi, kometu nebo nějakou konjunkci planet?

Kategorie: Horoskopy Astrologie