Erotický horoskop – Rak

Nejvěrnějším znamení zvěrokruhu je Rak. Když se zamiluje, pak věčně a pro udržení vztahu udělá snad cokoli. Důležitá je pro něj obecná a vzájemná náklonnost, která mu dodává energii, jež zase vkládá do vztahu a erotiky v něm.

Muž Rak

Jestliže ženy hledáte věrného milence, pak zkuste muže narozeného ve znamení Raka. Jedná se o opravdové láskyplné vyznání, které je tento muž schopen své partnerce zajistit. S Rakem se budete cítit jako opravdová královna, protože i za dveřmi ložnice vás bude opěvovat a to zejména fyzicky. Dá vám najevo, jak moc jste skvělá a perfektní. Podle toho si ale také vybírá výhradně ženy, které jej zaujmou na první pohled a poté i z navázaného kontaktu. Pokud je žena hezká a hloupá, na erotické hrátky může rázem zapomenout. Rak je neuvěřitelný romantik, připraví vám skutečně nádherný večer a bude vás rozmazlovat. Nepotrpí si na rychlovky a ani nějaké tvrdší praktiky, rád má citlivé doteky.

Žena Rak

Račice je ženou romantickou, potřebuje si k partnerovi nejprve nejít cestu, než mu podlehne a začne důvěřovat natolik, že s ním skončí v posteli. Určitě tyto ženy nepatří mezi promiskuitní, často mají jen několik málo milenců za život, ale erotiku a erotické hrátky mají rády. Je nutno, aby je muž sváděl a svým přístupem a zahleděností do ní pak dokázal věrnost, která je pro ni velice důležitá. Žena narozená ve znamení Raka potřebuje souhru nejen těl, ale i duší. Jakmile partner důvěru získá, pak se může těšit na dokonalé erotické hrátky, které nebudou brát konce. V tomto ohledu se umí odvázat a přejímat to, co partner vyžaduje. Co jí je však proti srsti, jsou takové ty náhlé sexuální touhy, pramenící z aktuální potřeby. To je jí cizí. Potřebuje milování na celou noc, nebo celý den, jehož součástí bude dokonalá a dlouhá předehra, třeba ve formě erotické masáže.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Střelec a Vodnář

Srandu si ve vztahu tito dva užijí nadmíru. Podobné to bude i v jejich vztahu, který bude posilněn právě vzájemným porozuměním, ale i dostatečnou volností, kterou oba k životu potřebují. Důležité je, aby oba měli stejnou výchozí pozici, stejné rodinné zázemí. Rozdíl ve výchově mohou tento svazek dost poznamenat a tak svést na rozcestí.

PŘÍPAD RODINY PERRONOVY – ČÁST PRVNÍ

Je zima roku 1970 a agent z realitní kanceláře předává klíče sympatickému manželskému páru. Roger a Carolyn Perronovi právě koupili svůj vysnění dům, majetek staré rodiny Arnoldových, na Round Top Road ve městě Harrisville, ležící na území státu Rhode Island. Je velký, prostorný a má v sobě cosi, co jej činí zvláštně přitažlivým. Historie této stavby sahá daleko do minulosti a starobylost z něj přímo čiší. Roger Perron později vypověděl, že je něco přímo nutilo dům koupit, jako by mu tuto děsivou koupi našeptávali snad sami duchové, kteří se ve stěnách domu těšili na své budoucí oběti. Když Carolyn poprvé překročila práh domu, ovanul ji nepopsatelný chlad. Chlad, který ve vteřině pronikl a zakousnul se do tkání a do masa, odkud putoval dál až k samému srdci. Cítila smutek a bolest, avšak Rogerovi se se svými pocity nikdy nesvěřila. Po dohodnutí obchodu jim realitní makléř podává ruku se slovy: „Ať se vám dobře bydlí. A nechejte první noc rozsvíceno, prý to přináší štěstí.“