Erotický horoskop – Rak

Nejvěrnějším znamení zvěrokruhu je Rak. Když se zamiluje, pak věčně a pro udržení vztahu udělá snad cokoli. Důležitá je pro něj obecná a vzájemná náklonnost, která mu dodává energii, jež zase vkládá do vztahu a erotiky v něm.

Muž Rak

Jestliže ženy hledáte věrného milence, pak zkuste muže narozeného ve znamení Raka. Jedná se o opravdové láskyplné vyznání, které je tento muž schopen své partnerce zajistit. S Rakem se budete cítit jako opravdová královna, protože i za dveřmi ložnice vás bude opěvovat a to zejména fyzicky. Dá vám najevo, jak moc jste skvělá a perfektní. Podle toho si ale také vybírá výhradně ženy, které jej zaujmou na první pohled a poté i z navázaného kontaktu. Pokud je žena hezká a hloupá, na erotické hrátky může rázem zapomenout. Rak je neuvěřitelný romantik, připraví vám skutečně nádherný večer a bude vás rozmazlovat. Nepotrpí si na rychlovky a ani nějaké tvrdší praktiky, rád má citlivé doteky.

Žena Rak

Račice je ženou romantickou, potřebuje si k partnerovi nejprve nejít cestu, než mu podlehne a začne důvěřovat natolik, že s ním skončí v posteli. Určitě tyto ženy nepatří mezi promiskuitní, často mají jen několik málo milenců za život, ale erotiku a erotické hrátky mají rády. Je nutno, aby je muž sváděl a svým přístupem a zahleděností do ní pak dokázal věrnost, která je pro ni velice důležitá. Žena narozená ve znamení Raka potřebuje souhru nejen těl, ale i duší. Jakmile partner důvěru získá, pak se může těšit na dokonalé erotické hrátky, které nebudou brát konce. V tomto ohledu se umí odvázat a přejímat to, co partner vyžaduje. Co jí je však proti srsti, jsou takové ty náhlé sexuální touhy, pramenící z aktuální potřeby. To je jí cizí. Potřebuje milování na celou noc, nebo celý den, jehož součástí bude dokonalá a dlouhá předehra, třeba ve formě erotické masáže.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie - číslo 11

Rozsáhlá nauka o významu a vibraci čísel, se nazývá numerologie, a je v poslední dobou často vyhledávána. Popularita numerologie stoupá, už i proto, že díky numerologii se dá určit významný šťastný den a tak je třeba možné numerologii právě využít pro výběr vhodného data pro svatbu, nebo podobí události. To celé pak může mít vliv na to, zda celkově bude den i následně manželství úspěšné (samozřejmě nejen to).