Jak se k sobě hodí Kozoroh a Ryby

Když o sebe v životě zavadí Kozoroh s Rybami, pak může vzniknout velice citový a přátelský vztah, který může trvat snad věčně. Vše, co si jeden nebo druhý vždy přál, se může stát skutečností, záleží na tom, jak k tomuto oba přistoupí.

Silná přitažlivost

Předem je to silná přitažlivost obou povah znamení, která je spojuje a může dát dohromady. Kozoroh i Ryby cítí, jak je to táhne navzájem k sobě, aniž tuší, proč tomu tak je. Povahy mají sice dost rozdílné, ale to je na tom celém to kouzelné. Právě zde dobře funguje, že protiklady se přitahují.

Přátelství velké jako trám

Co je však nutno podotknout, že prvotní přitažlivost snadno a poměrně rychle vyprchá a z páru Kozoroha a Ryb se posléze stane spíše přátelský vztah, než milenecký. Oba si totiž dobře rozumějí jak v názorech obecných, tak ve filozofických úvahách a dokážou se dobře doplňovat. To jim přináší pocit bezpečí a také sounáležitosti. Z tohoto důvodu ani jeden z páru toho druhého nemíní opustit, snad jen pokud se zamiluje. V jiném případě mají sice vztah bez nezkrotné vášně, ale zas na druhou stranu trvalý a příjemně přátelský.

Ryby podléhají

Více funguje spojení Ryby – ženy a Kozoroha – muže, než obráceně, protože Kozoroh je obecně silnější povahou a tak má pocit, že musí svoji Rybu zabezpečit. Což ona posléze chápe jako běžnou situaci a přijímá, aniž by sama mnohdy dávala. To může vést k rozporům, které zničí vztah trvale. Obzvlášť, pokud je Kozorohem žena. Ryby začnou zcela zanedbávat materiální zabezpečení a stanou se závislým. Což jim samotným nevadí, za to partnerovi ano.

Kompromis je cestou

Pokud tedy jednomu z partnerů Kozoroha a Ryby cokoli vadí, určitě by měl bezostyšně s partnerem situaci neprodleně řešit a najít vhodný kompromis, nic netajit, protože to vede k jasnému zániku.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Býk a Kozoroh

Pokud se spolu potká stejně zemský živel, jako jsou býk a kozoroh, pak mají šanci na dlouhodobou lásku, která vydrží a překoná mnoho nesnází, pokud ale oba k tomuto činu budou nakloněni. Oba jsou stejného založení, nepotrpí si na nějaké scény a divoké zážitky, ale spíše klidné prožití, volné chvíle jen sami pro sebe. Láska budu hluboká, založena na skutečně silných citech, nejen povrchové zbláznění.