Jak se k sobě hodí Kozoroh a Ryby

Když o sebe v životě zavadí Kozoroh s Rybami, pak může vzniknout velice citový a přátelský vztah, který může trvat snad věčně. Vše, co si jeden nebo druhý vždy přál, se může stát skutečností, záleží na tom, jak k tomuto oba přistoupí.

Silná přitažlivost

Předem je to silná přitažlivost obou povah znamení, která je spojuje a může dát dohromady. Kozoroh i Ryby cítí, jak je to táhne navzájem k sobě, aniž tuší, proč tomu tak je. Povahy mají sice dost rozdílné, ale to je na tom celém to kouzelné. Právě zde dobře funguje, že protiklady se přitahují.

Přátelství velké jako trám

Co je však nutno podotknout, že prvotní přitažlivost snadno a poměrně rychle vyprchá a z páru Kozoroha a Ryb se posléze stane spíše přátelský vztah, než milenecký. Oba si totiž dobře rozumějí jak v názorech obecných, tak ve filozofických úvahách a dokážou se dobře doplňovat. To jim přináší pocit bezpečí a také sounáležitosti. Z tohoto důvodu ani jeden z páru toho druhého nemíní opustit, snad jen pokud se zamiluje. V jiném případě mají sice vztah bez nezkrotné vášně, ale zas na druhou stranu trvalý a příjemně přátelský.

Ryby podléhají

Více funguje spojení Ryby – ženy a Kozoroha – muže, než obráceně, protože Kozoroh je obecně silnější povahou a tak má pocit, že musí svoji Rybu zabezpečit. Což ona posléze chápe jako běžnou situaci a přijímá, aniž by sama mnohdy dávala. To může vést k rozporům, které zničí vztah trvale. Obzvlášť, pokud je Kozorohem žena. Ryby začnou zcela zanedbávat materiální zabezpečení a stanou se závislým. Což jim samotným nevadí, za to partnerovi ano.

Kompromis je cestou

Pokud tedy jednomu z partnerů Kozoroha a Ryby cokoli vadí, určitě by měl bezostyšně s partnerem situaci neprodleně řešit a najít vhodný kompromis, nic netajit, protože to vede k jasnému zániku.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Karty Tarotu

Populární věštba z tarotových karet není nic nového na scéně. Existuje již po mnoho století, předpokládá se, že první karty Tarotu vznikly zhruba v polovině čtrnáctého století, prvně na jihu Evropy, v Itálii, a odtud pak putovaly do celého světa. Nejstarší tarotové karty na světě pochází z poloviny patnáctého století, což je úctyhodný věk.