Jak se k sobě hodí Kozoroh a Ryby

Když o sebe v životě zavadí Kozoroh s Rybami, pak může vzniknout velice citový a přátelský vztah, který může trvat snad věčně. Vše, co si jeden nebo druhý vždy přál, se může stát skutečností, záleží na tom, jak k tomuto oba přistoupí.

Silná přitažlivost

Předem je to silná přitažlivost obou povah znamení, která je spojuje a může dát dohromady. Kozoroh i Ryby cítí, jak je to táhne navzájem k sobě, aniž tuší, proč tomu tak je. Povahy mají sice dost rozdílné, ale to je na tom celém to kouzelné. Právě zde dobře funguje, že protiklady se přitahují.

Přátelství velké jako trám

Co je však nutno podotknout, že prvotní přitažlivost snadno a poměrně rychle vyprchá a z páru Kozoroha a Ryb se posléze stane spíše přátelský vztah, než milenecký. Oba si totiž dobře rozumějí jak v názorech obecných, tak ve filozofických úvahách a dokážou se dobře doplňovat. To jim přináší pocit bezpečí a také sounáležitosti. Z tohoto důvodu ani jeden z páru toho druhého nemíní opustit, snad jen pokud se zamiluje. V jiném případě mají sice vztah bez nezkrotné vášně, ale zas na druhou stranu trvalý a příjemně přátelský.

Ryby podléhají

Více funguje spojení Ryby – ženy a Kozoroha – muže, než obráceně, protože Kozoroh je obecně silnější povahou a tak má pocit, že musí svoji Rybu zabezpečit. Což ona posléze chápe jako běžnou situaci a přijímá, aniž by sama mnohdy dávala. To může vést k rozporům, které zničí vztah trvale. Obzvlášť, pokud je Kozorohem žena. Ryby začnou zcela zanedbávat materiální zabezpečení a stanou se závislým. Což jim samotným nevadí, za to partnerovi ano.

Kompromis je cestou

Pokud tedy jednomu z partnerů Kozoroha a Ryby cokoli vadí, určitě by měl bezostyšně s partnerem situaci neprodleně řešit a najít vhodný kompromis, nic netajit, protože to vede k jasnému zániku.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Sexuální polohy vzdušného znamení

Blíženci

Králem všech těch chtivých po experimentech je Blíženec, se kterým v posteli nikdy nuda nebude. Jestliže chcete toto znamení vzrušit na maximum, přichystejte mu nějaké slibní překvapení, něco nového. Blíženec rád střídá polohy a nezůstane nikdy jen u těch základních. Pokud se ale bude nudit, klidně se dál nepohne a přestane být aktivní. Sexuální rozkoš mu naopak způsobí netradiční polohy, jako jsou až akrobatické úkazy, nicméně je potřeba je alespoň zkusit. Po tom touží, a pak bude uspokojen.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie

Obávaný pátek třináctého

Pátek třináctého se objeví jednou až třikrát do roka a vždy je předzvěstí hotového pozdvižení. Proč? -Protože pátek třináctého je považován v mnoha zemích za nešťastný den. A byť statistiky hlásají, že u nás lidé na tento den nevěří, víme, že realita je jiná. Lidé se jen stydí ke své hrůze z třináctky přihlásit. Odkud se však vzala ta obava z pátku a třináctého dne měsíce? Proč se nebojíme třeba šestnáctky?

Jak se k sobě hodí Vodnář a Vodnář

Dlouho se seznámením nebudou otálet dva vodnáři. Ti, jakmile se setkají, ihned to mezi nimi jiskří, vzájemně se doplňují, jsou jako jeden člověk. Jejich vztah dostane ze začátku ihned grády, padnou si prostě do noty. Na nic dlouho nebudou čekat a třeba se k sobě i po krátké známosti sestěhují. Nevidí na tom nic divného, prostě to tak cítí a to je přece správné. Zamilovaný vodnář nehledí napravo a ani nalevo.

HOROSKOP 2015 BÝCI

Býci, oproti Beranům vás převratné změny nečekají. Co se mělo stát a výrazným způsobem ovlivnit váš život, to se již stalo, případné dozvuky událostí už pro vás nebudou tolik překvapivé – jste na ně připraveni. Jste na samém začátku: po ztroskotaném vztahu nebo neshodách jste svobodní a máte právo začít znovu. Překonejte obavy i negativní pohled. Vše se děje z nějaké příčiny a každá mince má dvě strany. Pokud vám jeden úhel pohledu nevyhovuje, podívejte se na věc z jiné stránky. Můžete se přestěhovat a vyloučena není ani cesta do jiné země nebo světadílu. Možná právě tam naleznete nový smysl života, který vám dodá energii a ukáže nové možnosti. Pokud se postavíte k problému čelem, vše se vyřeší. Mějte mysl otevřenou, vaše nervy vydrží vše.