Jak se k sobě hodí Kozoroh a Ryby

Když o sebe v životě zavadí Kozoroh s Rybami, pak může vzniknout velice citový a přátelský vztah, který může trvat snad věčně. Vše, co si jeden nebo druhý vždy přál, se může stát skutečností, záleží na tom, jak k tomuto oba přistoupí.

Silná přitažlivost

Předem je to silná přitažlivost obou povah znamení, která je spojuje a může dát dohromady. Kozoroh i Ryby cítí, jak je to táhne navzájem k sobě, aniž tuší, proč tomu tak je. Povahy mají sice dost rozdílné, ale to je na tom celém to kouzelné. Právě zde dobře funguje, že protiklady se přitahují.

Přátelství velké jako trám

Co je však nutno podotknout, že prvotní přitažlivost snadno a poměrně rychle vyprchá a z páru Kozoroha a Ryb se posléze stane spíše přátelský vztah, než milenecký. Oba si totiž dobře rozumějí jak v názorech obecných, tak ve filozofických úvahách a dokážou se dobře doplňovat. To jim přináší pocit bezpečí a také sounáležitosti. Z tohoto důvodu ani jeden z páru toho druhého nemíní opustit, snad jen pokud se zamiluje. V jiném případě mají sice vztah bez nezkrotné vášně, ale zas na druhou stranu trvalý a příjemně přátelský.

Ryby podléhají

Více funguje spojení Ryby – ženy a Kozoroha – muže, než obráceně, protože Kozoroh je obecně silnější povahou a tak má pocit, že musí svoji Rybu zabezpečit. Což ona posléze chápe jako běžnou situaci a přijímá, aniž by sama mnohdy dávala. To může vést k rozporům, které zničí vztah trvale. Obzvlášť, pokud je Kozorohem žena. Ryby začnou zcela zanedbávat materiální zabezpečení a stanou se závislým. Což jim samotným nevadí, za to partnerovi ano.

Kompromis je cestou

Pokud tedy jednomu z partnerů Kozoroha a Ryby cokoli vadí, určitě by měl bezostyšně s partnerem situaci neprodleně řešit a najít vhodný kompromis, nic netajit, protože to vede k jasnému zániku.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

První stručný horoskop na rok 2019

Je sice teprve těsně za půlkou roku 2018, ale i přes tuto skutečnost jste zvědaví na to, co na vás čeká v roce 2019? Máme pro vás malou ochutnávku. Stručný horoskop pro jednotlivá znamení na následující rok. Na rozdíl od tohoto roku přináší naději na lepší zítřky i mnoho neobvyklých zážitků.

Jak se k sobě hodí Ryby a Váhy

Harmonické spojení ryby a váhy stěží dokáže něco pohotově narušit. Oba jsou pro klidné jednání, nepotrpí si na výbuších vášně ani dramatických scénách a raději v klidu a s přehledem řeší i složité operace, které se běžně v životě dvou objeví. Tito dva ani možná neví, ale neuvěřitelně je to k sobě táhne, tvoří pár snů nejen na pohled okolí, ale i uvnitř sebe.