HOROSKOP 2015 RACI

V roce 2015 položíte základy budoucích úspěchů. Pečlivě vybírejte obchodní i životní partnery, ideální bude, pokud tyto dvě funkce svěříte jedné osobě. Je rovněž ideální čas usadit se a zařídit se pro sebe. Budete doslova překypovat energií. Zkuste ji ale směřovat do smysluplných činností a věnujte se poctivě práci. Na odpočinek sice nebudete mít pomyšlení, ale budete-li pociťovat únavu, odpočinete si a může pokračovat dál ve svém nezadržitelném tempu. Jako raci víte o čase své a jste plně rozuměni s tím, že každý ho má k dispozici jen omezenou část: proto se podle toho chovejte a nechtějte stihnout víc, než je vaše srdce schopno. Život je přeci tak krásný, škoda každé minuty, kterou už nevrátíte zpět.

LÁSKA A RODINA

Najdete pravou lásku, už je to tak. Neschová se před vámi na pracovišti, v knihovně ani v přírodě. Je vám to letos souzeno a hvězdy se na vás budou šťastně usmívat. Berte to jako výraz poděkování za vaši píli a solidaritu, kterou jste projevili v loňském roce. Vaše víra v odměnu za poctivost a pomoc je proslulá a nyní se přesvědčíte, že je i efektivní. Pokud plánujete svatbu, vyberte si klidný podzim, příhodné bude i babí léto. Svazek uzavření v tomto období dojde naplnění. Budete mít sklony k rozhazovačnosti a to by mohlo na čele partnera způsobit vrásky. Kroťte svoje nákupčí vášně: to, co vás učiní šťastným, nebudou věci, ale lidé. Obzvláště to pak platí, jste-li v nepříliš šťastném svazku. Zachránit jej můžete především činy. Jestli je to váš cíl, pak se do toho pusťte.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Nejste typ, který by musel za každou cenu alespoň jednou ročně k moři. Máte rádi tuzemsko, je vám dobře na rybách nebo na kolech. Měli byste ale vyhovět nátlaku okolí a navštívit některou z exotických zemí. Dobře se budete cítit i ve středomoří. Zažijete spousty nádherných chvil, ke kterým se budete velmi rádi

vracet po zbytek celého roku. Také si procvičíte zanedbávané jazyky, a kdo ví, zda vás nepotká skvělá pracovní příležitost, kde je budete moci využít. Pokud však nemusíte, zaměstnání neměňte. Zkuste ale popřemýšlet na podnikáním nebo převratným vynálezem, v klidu si vše sepište a příští rok se do toho můžete směle pustit. Okolí vás rádo podpoří.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Vyřešení vašeho života máte na dosah ruky, stačí se jen chopit příležitosti. Budete mít skvělé nápady, tak se je nebojte prezentovat. Očekávejte zasažení přímo do srdce a ne střelou ledajakou, ale přímo Amorovou. Počátkem léta bude jasné, že nezestárnete sami. Prostě si to letos užijte. Nezapomeňte pomáhat těm, kterým se nedaří: jste solidární a dobří rádci. Zůstaňte takoví, jací jste.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Sexuální polohy zemního znamení

Býk

Pro Býka je nejdůležitější těsný kontakt s partnerem. Čím blíže si budete, tím bude Být více ve své rauši. Proto při sexuálních hrátkách volí polohy, kde jsou těla v jedné souhře, nejvhodnější je pak pozici „lžíce“, či poloha zezadu, kdy partner zcela objímá partnerku. Těsná blízkost dokáže Býka stimulovat k největší rozkoši, jako je schopen zažít. Potřebuje cítit druhé tělo, kůži i tep. Zde nalézá souhru, která pak dokoná neskutečný zážitek. Býka se dotýkejte, držte jej za ruku a přitiskněte pevně k sobě.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie

Vliv jména na osobnost

Ač se to může zdát jako méně důležité, je hodně důležité při volbě jména pro svého potomka, vybírat podle zvučnosti a také původu jména. Ono totiž dost protikladné spojené křestního jména s příjmením, může nejen způsobit dost komické pojmenování, ale také dítěti změnit život, často v dost negativním slova smyslu. Zdá se to jako nepodstatné, ale opak je pravdou.