HOROSKOP 2015 RACI

V roce 2015 položíte základy budoucích úspěchů. Pečlivě vybírejte obchodní i životní partnery, ideální bude, pokud tyto dvě funkce svěříte jedné osobě. Je rovněž ideální čas usadit se a zařídit se pro sebe. Budete doslova překypovat energií. Zkuste ji ale směřovat do smysluplných činností a věnujte se poctivě práci. Na odpočinek sice nebudete mít pomyšlení, ale budete-li pociťovat únavu, odpočinete si a může pokračovat dál ve svém nezadržitelném tempu. Jako raci víte o čase své a jste plně rozuměni s tím, že každý ho má k dispozici jen omezenou část: proto se podle toho chovejte a nechtějte stihnout víc, než je vaše srdce schopno. Život je přeci tak krásný, škoda každé minuty, kterou už nevrátíte zpět.

LÁSKA A RODINA

Najdete pravou lásku, už je to tak. Neschová se před vámi na pracovišti, v knihovně ani v přírodě. Je vám to letos souzeno a hvězdy se na vás budou šťastně usmívat. Berte to jako výraz poděkování za vaši píli a solidaritu, kterou jste projevili v loňském roce. Vaše víra v odměnu za poctivost a pomoc je proslulá a nyní se přesvědčíte, že je i efektivní. Pokud plánujete svatbu, vyberte si klidný podzim, příhodné bude i babí léto. Svazek uzavření v tomto období dojde naplnění. Budete mít sklony k rozhazovačnosti a to by mohlo na čele partnera způsobit vrásky. Kroťte svoje nákupčí vášně: to, co vás učiní šťastným, nebudou věci, ale lidé. Obzvláště to pak platí, jste-li v nepříliš šťastném svazku. Zachránit jej můžete především činy. Jestli je to váš cíl, pak se do toho pusťte.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Nejste typ, který by musel za každou cenu alespoň jednou ročně k moři. Máte rádi tuzemsko, je vám dobře na rybách nebo na kolech. Měli byste ale vyhovět nátlaku okolí a navštívit některou z exotických zemí. Dobře se budete cítit i ve středomoří. Zažijete spousty nádherných chvil, ke kterým se budete velmi rádi

vracet po zbytek celého roku. Také si procvičíte zanedbávané jazyky, a kdo ví, zda vás nepotká skvělá pracovní příležitost, kde je budete moci využít. Pokud však nemusíte, zaměstnání neměňte. Zkuste ale popřemýšlet na podnikáním nebo převratným vynálezem, v klidu si vše sepište a příští rok se do toho můžete směle pustit. Okolí vás rádo podpoří.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Vyřešení vašeho života máte na dosah ruky, stačí se jen chopit příležitosti. Budete mít skvělé nápady, tak se je nebojte prezentovat. Očekávejte zasažení přímo do srdce a ne střelou ledajakou, ale přímo Amorovou. Počátkem léta bude jasné, že nezestárnete sami. Prostě si to letos užijte. Nezapomeňte pomáhat těm, kterým se nedaří: jste solidární a dobří rádci. Zůstaňte takoví, jací jste.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Psychologické jevy, které významně ovlivňují naše chování

Snažíme se chovat racionálně. Myslíme si, že máme svůj život ve svých rukou. Že se můžeme rozhodovat… a ono je to kolikrát jen iluze. Náš mozek nás má v hrsti a ustavičně se nás snaží nachytat a oblbnout. No a okolí se pak snaží oblbnout náš mozek, aby zareagoval tak, jak oni chtějí a my si ještě mysleli, že to šlo z našeho rozhodnutí. Kolikrát se iluze schovává za skutečnost.

Přepólování země

Již po několik let se vědci snaží upozornit na velké nebezpečí, které hrozí celé planetě. Magnetické póly Země jsou v pohotovosti a chystají se nepředvídatelně změnit. Tato situace by však mohla vést k následnému masivnímu vyhynutí všeho živého na planetě. Straší někteří...

Kategorie: Věštění budoucnosti Mystika