HOROSKOP 2015 RACI

V roce 2015 položíte základy budoucích úspěchů. Pečlivě vybírejte obchodní i životní partnery, ideální bude, pokud tyto dvě funkce svěříte jedné osobě. Je rovněž ideální čas usadit se a zařídit se pro sebe. Budete doslova překypovat energií. Zkuste ji ale směřovat do smysluplných činností a věnujte se poctivě práci. Na odpočinek sice nebudete mít pomyšlení, ale budete-li pociťovat únavu, odpočinete si a může pokračovat dál ve svém nezadržitelném tempu. Jako raci víte o čase své a jste plně rozuměni s tím, že každý ho má k dispozici jen omezenou část: proto se podle toho chovejte a nechtějte stihnout víc, než je vaše srdce schopno. Život je přeci tak krásný, škoda každé minuty, kterou už nevrátíte zpět.

LÁSKA A RODINA

Najdete pravou lásku, už je to tak. Neschová se před vámi na pracovišti, v knihovně ani v přírodě. Je vám to letos souzeno a hvězdy se na vás budou šťastně usmívat. Berte to jako výraz poděkování za vaši píli a solidaritu, kterou jste projevili v loňském roce. Vaše víra v odměnu za poctivost a pomoc je proslulá a nyní se přesvědčíte, že je i efektivní. Pokud plánujete svatbu, vyberte si klidný podzim, příhodné bude i babí léto. Svazek uzavření v tomto období dojde naplnění. Budete mít sklony k rozhazovačnosti a to by mohlo na čele partnera způsobit vrásky. Kroťte svoje nákupčí vášně: to, co vás učiní šťastným, nebudou věci, ale lidé. Obzvláště to pak platí, jste-li v nepříliš šťastném svazku. Zachránit jej můžete především činy. Jestli je to váš cíl, pak se do toho pusťte.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Nejste typ, který by musel za každou cenu alespoň jednou ročně k moři. Máte rádi tuzemsko, je vám dobře na rybách nebo na kolech. Měli byste ale vyhovět nátlaku okolí a navštívit některou z exotických zemí. Dobře se budete cítit i ve středomoří. Zažijete spousty nádherných chvil, ke kterým se budete velmi rádi

vracet po zbytek celého roku. Také si procvičíte zanedbávané jazyky, a kdo ví, zda vás nepotká skvělá pracovní příležitost, kde je budete moci využít. Pokud však nemusíte, zaměstnání neměňte. Zkuste ale popřemýšlet na podnikáním nebo převratným vynálezem, v klidu si vše sepište a příští rok se do toho můžete směle pustit. Okolí vás rádo podpoří.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Vyřešení vašeho života máte na dosah ruky, stačí se jen chopit příležitosti. Budete mít skvělé nápady, tak se je nebojte prezentovat. Očekávejte zasažení přímo do srdce a ne střelou ledajakou, ale přímo Amorovou. Počátkem léta bude jasné, že nezestárnete sami. Prostě si to letos užijte. Nezapomeňte pomáhat těm, kterým se nedaří: jste solidární a dobří rádci. Zůstaňte takoví, jací jste.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.

HOROSKOP 2015 ŠTÍŘI

Začátek roku pro vás bude komplikovaný, milí Štíři. Láska je přelétavá a u vás to platí dvojnásob. Hvězdy prorokují zklamání a nejistotu především ve vztazích a rodině. Něco starého končí, aby něco nové mohlo začít, takže bez obav vykročte do nového roku. Možná budete chvíli kráčet sami bez partnera, ale to jistě nepotrvá dlouho. Zraněné ego budete mít tendenci léčit rozhazovačností, půjčováním a investicemi do neplodných projektů. Luxusní vůz ani nákladná dovolená ale nezahojí rány způsobené zklamáním v milované osobě a nezacelí prázdnotu, jež po ní zůstala. Zkuste na sobě raději zapracovat, najděte nedostatky a zbavte se jich. Buďte pozitivní, choďte do přírody a cvičte. Nejste typ, který by věřil v náhodu a sílu hvězd: potlačte v sobě nedůvěru a vyzkoušejte návštěvu kartářky, nahlédne do vaší duše a poradí jak dál.

Vliv data narození na osobnost

Asi to není nutno nějak zvláště představovat, protože znamení zvěrokruhu zná mnoho z nás. Horoskopy na týden, nebo aktuální den jsou součástí běžných tiskovin, nebo internetových stránek s podobnou tématikou, a protože mnoho lidí zajímá horoskop i na celý rok, pak se každoročně vzdávají tiskoviny, kde lze vyčíst, jaký ten rok pro dané znamení bude, kdy je možno očekávat šťastné období a kdy zase pozor na to, co se stane a tak dále.