Jak se k sobě hodí štír a panna

Vzájemná tolerance v tomto vztahu nesmí chybět. Pokud bude na místě, pak tento vztah má velkou šanci na dlouhodobé bezproblémové fungování. Je pravdou, že vzájemně jsou oba jako z jiného světa a to je také důvodem, proč občas dochází ke sporným otázkám. Je zapotřebí, aby si oba dva uvědomili dost jasně, jaký ten druhý je, kde jsou jeho slabá místa a s tím i dále pracovali. Pokud se tak stane, budou mít opravdu šťastné partnerství, které jen tak něco nezruší.

Spolu to dají

Co štíra a pannu nezvykle dobře spojuje, je jejich vzájemná pomoc při práci a podpora jednoho k druhému. Bude skvělé, pokud začnou spolu podnikat, nebo budou spolu pracovat na významném projektu. V této oblasti se jim totiž nadmíru dobře daří a působí jako neohrožená dvojice. Po finanční stránce i té materiální jim to bude fungovat právě i ve vzájemném spojení a to jim bude leckdo v okolí tiše závidět.

Stojí pevně nohama na zemi

Oba dva stojí nohama pevně na zemi, jsou realisté a praktičtí i se svými názory. To je velkou výhodou právě pro dlouhodobé společné soužití a klidný život ve dvou. Rozhodně ani jeden si nedělá iluze o tom druhém a ani nějakých romantických slibech. Prostě to, co řeknou, tak platí a více to rozmazávat nehodlají. To, co řeknou, je svaté a pravdivé.

Občas to může skřípat v emocích

Štír je od přírody tak trochu dravec, občas potřebuje dát svým pudům volný průběh, což může ale panně působit potíže, starosti a emocionální vypětí. I přesto, že dokáže dost dobře tolerovat jeho chování, pak v jistých momentech může dost trpět, což štír může přehlížet, přes svoji potřebu. Sice to pak dokáže vynahradit, ale díru ve vztahu tak může dost jasně vytvořit. Nemusí být ani nouze o dost časté rozchody a opětovná setkání, kdy se zase dají dohromady.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Povolání podle znamení – Lev

Vhodné povolání pro Lva

Ohnivé znamení Lva je rozený vůdce. Proto uplatnění najde ve všech oborech, které k tomu mají blízko, jako je manažer, vedoucí pracovník, ale i temleader, dokonce jako politik, či ředitel společnosti. Znamení k tomu má hodně blízko, pokud tak bude posupně pracovat na svém rozvoji, pak nalezne uplatnění jako režisér, produkční nebo snad jakýkoli agent, který má svůj segment na starosti.

Bylinky sbírané o slunovratu

Noc Letního Slunovratu je magická. Alespoň tomu lidé věřili již od pradávna. I proto se v předvečer slunovratu konaly různé rituály a kouzla. Kromě toho se však v tuto noc také sbíraly byliny, které měly mít mnohem silnější moc než kdykoli jindy. Ze země totiž tryská mocná energie, která otvírá brány mezi světy.