Jak se k sobě hodí štír a panna

Vzájemná tolerance v tomto vztahu nesmí chybět. Pokud bude na místě, pak tento vztah má velkou šanci na dlouhodobé bezproblémové fungování. Je pravdou, že vzájemně jsou oba jako z jiného světa a to je také důvodem, proč občas dochází ke sporným otázkám. Je zapotřebí, aby si oba dva uvědomili dost jasně, jaký ten druhý je, kde jsou jeho slabá místa a s tím i dále pracovali. Pokud se tak stane, budou mít opravdu šťastné partnerství, které jen tak něco nezruší.

Spolu to dají

Co štíra a pannu nezvykle dobře spojuje, je jejich vzájemná pomoc při práci a podpora jednoho k druhému. Bude skvělé, pokud začnou spolu podnikat, nebo budou spolu pracovat na významném projektu. V této oblasti se jim totiž nadmíru dobře daří a působí jako neohrožená dvojice. Po finanční stránce i té materiální jim to bude fungovat právě i ve vzájemném spojení a to jim bude leckdo v okolí tiše závidět.

Stojí pevně nohama na zemi

Oba dva stojí nohama pevně na zemi, jsou realisté a praktičtí i se svými názory. To je velkou výhodou právě pro dlouhodobé společné soužití a klidný život ve dvou. Rozhodně ani jeden si nedělá iluze o tom druhém a ani nějakých romantických slibech. Prostě to, co řeknou, tak platí a více to rozmazávat nehodlají. To, co řeknou, je svaté a pravdivé.

Občas to může skřípat v emocích

Štír je od přírody tak trochu dravec, občas potřebuje dát svým pudům volný průběh, což může ale panně působit potíže, starosti a emocionální vypětí. I přesto, že dokáže dost dobře tolerovat jeho chování, pak v jistých momentech může dost trpět, což štír může přehlížet, přes svoji potřebu. Sice to pak dokáže vynahradit, ale díru ve vztahu tak může dost jasně vytvořit. Nemusí být ani nouze o dost časté rozchody a opětovná setkání, kdy se zase dají dohromady.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Střelec a Střelec

Divoká a spalující vášeň je základem fungování vztahu dvou střelců. Oba jsou hodně otevření, tolerantní a také milují život a mnoho aktivit. Dobře tak rozumí tomu, jak je potřeba mít vedle sebe partnera, který dokáže toto pochopit a tak být i dost shovívavý, jako právě druhá střelec. Pokud se tito dva setkají, pak by se měli pokusit navzájem seznámit, aby z toho vzniklo i něco jiného, než jen letmé setkání, jejich vztah má velkou šanci na úspěch.