Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.

Byl Vám předurčen Býk? Může se to povést až napodruhé!

Situace jako z vystřižená z učebnice astrologie: máte za partnera býka, žijete spolu již několik let, plánujete svatbu, rodinu, stavbu domu. Najednou se vše zhroutí a potká vás negativní situace, která se v životě prostě stává. Vztah vyšumí, vstoupí do něj nevěra, rozpory v názorech nebo jen nedorozumění. Ptáte se, jak se to mohlo stát? Vždyť podle hvězd jste byli ideálním spojením. Odpověď může být nasnadě: prostě šlo o špatného Býka! Velmi lehce se vám v životě stane, že na protějšek v konkrétním znamení narazíte více nežli stokrát. Proto nezoufejte a držte se přísloví, že pro jedno kvítí slunce nesvítí.

Hledal/a jsem si partnera podle hvězd, ale nevyšlo to

Není se čemu divit! Chemie je jednoznačně chemie a lámat něco přes koleno jen díky příslibu hvězd je holý nesmysl. Byť jsou si znamení určena jako vyhovující, může nastat situace, kdy i přes dané aspekty v povaze, vládne jeden či dva negativní rysy, které jednoduše nemusíte akceptovat. Ba co hůř, mohou vám jít vyloženě na nervy. Takový vztah i s podporou hvězd nemá smysl a vybírat jen na základě tohoto předpokladu není šťastná volba. Zkuste tomu nechat volný průběh, hvězdy na vás myslí a určitě již brzy potkáte partnera svých snů.

Hvězdy nám přisoudili konflikty, nám to však vyhovuje

Spojení Štíra a Lva nebývá šťastné. Takové dvojici bývá zpravidla přisuzován neklid, hádky, disharmonie a hysterie. I mezi těmito znameními se však mohou najít dvojce, které toto spojení považují za ideální a kráčí spolu v zamilovanosti už léta – jak je to možné? Nabízí se několik vysvětlení. Prvním a nejprozaičtějším může být i fakt, že výjimka potvrzuje pravidlo. Toto úsloví zajisté znáte a v praxi se s ním setká snad každý z nás. Dalším možným vysvětlením je ascendent, který se naopak nachází přímo v kladném a harmonickém spojení. Proto i zdánlivě protikladná znamení mohou zažívat idylku, zamilovanost a pohodu a tento stav jim může vydržet léta. Poslední možností řešení je fakt, že toho druhého bez ohledu na hvězdy přijmete takového jaký je a milujete jej i s chybami, které má. Takový vztah může být totiž mnohokrát silnější nežli vztah, kterému přejí hvězdy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 RACI

V roce 2015 položíte základy budoucích úspěchů. Pečlivě vybírejte obchodní i životní partnery, ideální bude, pokud tyto dvě funkce svěříte jedné osobě. Je rovněž ideální čas usadit se a zařídit se pro sebe. Budete doslova překypovat energií. Zkuste ji ale směřovat do smysluplných činností a věnujte se poctivě práci. Na odpočinek sice nebudete mít pomyšlení, ale budete-li pociťovat únavu, odpočinete si a může pokračovat dál ve svém nezadržitelném tempu. Jako raci víte o čase své a jste plně rozuměni s tím, že každý ho má k dispozici jen omezenou část: proto se podle toho chovejte a nechtějte stihnout víc, než je vaše srdce schopno. Život je přeci tak krásný, škoda každé minuty, kterou už nevrátíte zpět.

Jak se k sobě hodí Blíženci a Blíženci

Klid a pohoda bude hrát ve spojení dvou blíženců. Jsou jako nejlepší kamarádi a to je právě spojuje. Jenže paradoxně je to i to, co je může zase na druhou stranu rozdělit. Oba jsou mírumilovné povahy, raději mají klid a zaobírají se filozofickými úvahami, než nějakými zbytečnostmi, které mohou vztah jedině zničit.