Vliv data narození na osobnost

Asi to není nutno nějak zvláště představovat, protože znamení zvěrokruhu zná mnoho z nás. Horoskopy na týden, nebo aktuální den jsou součástí běžných tiskovin, nebo internetových stránek s podobnou tématikou, a protože mnoho lidí zajímá horoskop i na celý rok, pak se každoročně vzdávají tiskoviny, kde lze vyčíst, jaký ten rok pro dané znamení bude, kdy je možno očekávat šťastné období a kdy zase pozor na to, co se stane a tak dále.

Jak tedy rozluštit horoskopy?

To všechno nás může motivovat k činnostem, nebo obrnit trpělivostí, záleží samozřejmě na tom, jak si moc bereme vážnost takového horoskopického výkladu. Pravdou je, že přece jen na tom něco musí být, protože vliv velkého vesmíru rozhodně nelze zatracovat, nicméně každý na to může mít vlastní, často i svébytný názor. Luštění horoskopů je tak pouze a jen otázkou jedince vlastní, jak on si vyloží slova, texty a co vše si z toho vezme.

Den, kdy jsme se narodili

Pravdou je, že právě i termín v tu chvíli, kdy jsme se narodili, jistý vliv má. Stejně, jako na nás působí nepříjemné, nebo naopak moc příjemné počasí, či dokonce změny teplot a tlaků, pak je dost zásadní právě aktuální rozpoložení hvězd a hvězdné soustavy v přesně tu chvíli, kdy přijdeme na tento svět. Takže vliv to musí mít a také to dost ovlivní naši psychiku, duši v nitřní i to, jak budeme dále v životě na různé okolnosti reagovat.

Jsou teze, že přece není možné, aby existovalo dvanáct typů osobností, jako je podle tradičních horoskopů, nejznámějších pak znamení zvěrokruhu, které je prakticky zlidovělé dost na to, že jej většina, prakticky všichni, berou jako součást běžného života. Pokud by tak šlo o souhru náhod, jistě by se na to již našlo mnoho verzí, kdy je tomu zcela jinak. Jisté je, že nás v našem životě ovlivňuje prakticky všechno, tak proč ne to zcela zásadní a tím je příchod na tento svět?

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu sedm pohárů

V balíčku tarotových karet je celkem dvacet dva karet velké arkány a dalších padesát šest karet malé arkány. Označení arkán pramení z minulosti, tedy rozdělení podle stáří, kdy velká arkána je o dost starší a původním balíčkem tarotových karet, které i dle bádání nemají jasný původ.

Numerologie – číslo 3

Hra s čísly, zábavná nauka o významu čísel z pohledu jiného, než matematického. I tak se dá označit numerologie, nauka o číslech, která v posledních letech je na vzestupu, co se popularity týče. vypráví v základě o tom, že každé číslo má svůj charakter a dle toho je možno usoudit, jaký charakter bude mít i osoba, které vlastnosti budou převládat.

Výklad tarotu šest mečů

Tarotové karty jsou velice populární pro výklad budoucnosti. Lidi se často zajímají o to, co se stane, co se bude dít a tak dále. To je něco, co je zajímá ať už vážně, nebo ze zábavy a čistého pobavení. Obrázkové karty tarotu existují několik století a přečkaly i takové časy, jako byla inkvizice, čarodějnické procesy.

HOROSKOP 2015 VODNÁŘI

Minulost je synonymem pro časový úsek, který již uplynul a je za vámi. Prošli jste si velkým počtem zkoušek, neshod na pracovišti i v rodině. Díky příznivým vlivům hvězd už je vše nešťastné zažehnáno a na čase je odpuštění, které uklidní duši a obnoví stará přátelství. Pokud vám dosud podnikání nic neříkalo, je na čase o této možnosti obživy popřemýšlet. Můžete se pustit do aktivit spjatých s přírodou a ekologií: pálí vám to a pro záchranu trochy zeleně uděláte maximu. Přírodu kolem sebe potřebujete a jste jejím obdivovatelem. Vyzkoušejte i dotační programy, může se vám zadařit. Pokud hodláte změnit místo, nasměrujte své kroky opět k oblasti hospodářství a ekologie. Nemusíte ohromit znalostmi, důležité je nadšení a zápal pro věc, kterým disponujete.