Vliv data narození na osobnost

Asi to není nutno nějak zvláště představovat, protože znamení zvěrokruhu zná mnoho z nás. Horoskopy na týden, nebo aktuální den jsou součástí běžných tiskovin, nebo internetových stránek s podobnou tématikou, a protože mnoho lidí zajímá horoskop i na celý rok, pak se každoročně vzdávají tiskoviny, kde lze vyčíst, jaký ten rok pro dané znamení bude, kdy je možno očekávat šťastné období a kdy zase pozor na to, co se stane a tak dále.

Jak tedy rozluštit horoskopy?

To všechno nás může motivovat k činnostem, nebo obrnit trpělivostí, záleží samozřejmě na tom, jak si moc bereme vážnost takového horoskopického výkladu. Pravdou je, že přece jen na tom něco musí být, protože vliv velkého vesmíru rozhodně nelze zatracovat, nicméně každý na to může mít vlastní, často i svébytný názor. Luštění horoskopů je tak pouze a jen otázkou jedince vlastní, jak on si vyloží slova, texty a co vše si z toho vezme.

Den, kdy jsme se narodili

Pravdou je, že právě i termín v tu chvíli, kdy jsme se narodili, jistý vliv má. Stejně, jako na nás působí nepříjemné, nebo naopak moc příjemné počasí, či dokonce změny teplot a tlaků, pak je dost zásadní právě aktuální rozpoložení hvězd a hvězdné soustavy v přesně tu chvíli, kdy přijdeme na tento svět. Takže vliv to musí mít a také to dost ovlivní naši psychiku, duši v nitřní i to, jak budeme dále v životě na různé okolnosti reagovat.

Jsou teze, že přece není možné, aby existovalo dvanáct typů osobností, jako je podle tradičních horoskopů, nejznámějších pak znamení zvěrokruhu, které je prakticky zlidovělé dost na to, že jej většina, prakticky všichni, berou jako součást běžného života. Pokud by tak šlo o souhru náhod, jistě by se na to již našlo mnoho verzí, kdy je tomu zcela jinak. Jisté je, že nás v našem životě ovlivňuje prakticky všechno, tak proč ne to zcela zásadní a tím je příchod na tento svět?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 1

Numerologie je populární nauka o významu čísel. Pracuje se s tím, že konkrétní číslo má vliv na osobnost, jeho charakter. Nejčastěji se stanoví podle data narození, ale i podle jména. Pokud je zapotřebí určit a předpovědět událost, je vhodné předem si nechat numerologem osud vypočítat. Každé číslo totiž má své specifikum.

Rozzuřili jste býka? Utíkejte!

Psychická vyrovnanost a duševní aspekty mohou být do jisté míry určeny právě znamením a vaším ascendentem. Pokud se k tomuto tvrzení stavíte odměřeně, stačí jen navázat na astrologii jako disciplínu. Zabývá se totiž nejen hvězdami, důležitou roli v ní hraje i měsíc. Ano, právě ten měsíc, který je tím, kdo vám určuje vaše místo ve zvěrokruhu. Měsíc, jak známo, oplývá kupříkladu mocí řídit moře, na něž je technika i člověk krátký. Získává také kontrolu nad zvířaty a v neposlední řadě ovlivňuje i člověka.

Existuje reinkarnace?

Existuje reinkarnace nebo ne? O tom se není možné přesvědčit, dokázat to. Pokud někdo zemře, nemůže dokázat, že se převtělil do duše někoho jiného. jsou lidé, kteří věří na to, že jejich duše je nesmrtelná a pokud dojde ke smrti, k zániku tělesné schránky, pak stejně duše žije, nejde si jiné tělo, do kterého se převtělí.

Zelená magie

Druh magie, který čerpá mocnou sílu z přírody, přírodních zdrojů a využívá zejména bylinky či jiné přírodní produkty. Zelená magie bývá hodně často spojována se šamanismem a Elfy. Pozor na důležité sdělení, ale zelená magie nemusí být vždy sílou pozitivní. Zneužívání přírodním prvků pro ukotvení moci se objevuje. Obvykle je sice považována za ten správný druh magie, ale ne vždy to tam musí být.