Vliv data narození na osobnost

Asi to není nutno nějak zvláště představovat, protože znamení zvěrokruhu zná mnoho z nás. Horoskopy na týden, nebo aktuální den jsou součástí běžných tiskovin, nebo internetových stránek s podobnou tématikou, a protože mnoho lidí zajímá horoskop i na celý rok, pak se každoročně vzdávají tiskoviny, kde lze vyčíst, jaký ten rok pro dané znamení bude, kdy je možno očekávat šťastné období a kdy zase pozor na to, co se stane a tak dále.

Jak tedy rozluštit horoskopy?

To všechno nás může motivovat k činnostem, nebo obrnit trpělivostí, záleží samozřejmě na tom, jak si moc bereme vážnost takového horoskopického výkladu. Pravdou je, že přece jen na tom něco musí být, protože vliv velkého vesmíru rozhodně nelze zatracovat, nicméně každý na to může mít vlastní, často i svébytný názor. Luštění horoskopů je tak pouze a jen otázkou jedince vlastní, jak on si vyloží slova, texty a co vše si z toho vezme.

Den, kdy jsme se narodili

Pravdou je, že právě i termín v tu chvíli, kdy jsme se narodili, jistý vliv má. Stejně, jako na nás působí nepříjemné, nebo naopak moc příjemné počasí, či dokonce změny teplot a tlaků, pak je dost zásadní právě aktuální rozpoložení hvězd a hvězdné soustavy v přesně tu chvíli, kdy přijdeme na tento svět. Takže vliv to musí mít a také to dost ovlivní naši psychiku, duši v nitřní i to, jak budeme dále v životě na různé okolnosti reagovat.

Jsou teze, že přece není možné, aby existovalo dvanáct typů osobností, jako je podle tradičních horoskopů, nejznámějších pak znamení zvěrokruhu, které je prakticky zlidovělé dost na to, že jej většina, prakticky všichni, berou jako součást běžného života. Pokud by tak šlo o souhru náhod, jistě by se na to již našlo mnoho verzí, kdy je tomu zcela jinak. Jisté je, že nás v našem životě ovlivňuje prakticky všechno, tak proč ne to zcela zásadní a tím je příchod na tento svět?

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Vodnář a Vodnář

Dlouho se seznámením nebudou otálet dva vodnáři. Ti, jakmile se setkají, ihned to mezi nimi jiskří, vzájemně se doplňují, jsou jako jeden člověk. Jejich vztah dostane ze začátku ihned grády, padnou si prostě do noty. Na nic dlouho nebudou čekat a třeba se k sobě i po krátké známosti sestěhují. Nevidí na tom nic divného, prostě to tak cítí a to je přece správné. Zamilovaný vodnář nehledí napravo a ani nalevo.

Výklad tarotu čtyři meče

Sedmdesát osm karet tarotu slouží k výkladu budoucnosti již několik let, několik staletí. Lidé se na karty obrací v době, kdy už neví co a jak, nebo i pravidelně, aby jim karty poradily, co a jak dál, anebo také pokud se chtějí pobavit. Možností je několik, každopádně jsou karty populární a tak jsou i lidé, kteří si díky nim vydělávají na živobytí. Je tak jasné, že na věštbě z tarotových karet něco být musí.