HOROSKOP 2015 RYBY

Nastalo příhodné období pro vybudování dobrého zázemí a nastavení osobních priorit. Nemáte sice v lásce plánování a rádi se chlubíte tím, jak moc jste spontánní. Proč se ale stroze držet mýtů, který jste si kolem sebe vytvořily? Není přeci nic špatného udělat si plán a rozvahu. Bude více v klidu a můžete si ušetřit nervy i rozpočet. Zbavte se všeho, co škodí vám i okolí a je příčinou hádek. Pokud chcete investovat, vyhněte se umění, které sice zbožňujete, ale nemuselo by nést zisky. Investujte do pozemku nebo nemovitostí, Ceny začnou brzy stoupat, můžete vydělat pěkný balík. Pozor na další utrácení: vydělávejte pro to, abyste si zajistili dostatečnou rezervu pro sebe i své děti. Nerozhazujte ani tehdy, bude-li prostředků nadbytek.

LÁSKA A RODINA

Ačkoli milujete spontánní situace, nečekané zklamání a rozchod mezi ně rozhodně nepatří. Jenže letos vám hrozí víc než kdy jindy, milé Ryby. Nečekané situace v oblasti lásky budou přicházet jedna za druhou, ne všechny ale budou negativní, takže nevěšte hlavu. Co je, ale velmi pravděpodobné je prostřídání partnerů. Nejste-li zadaní, vztahy vám dlouho nevydrží a jednu lásku vystřídá druhá, třetí a tak dále. Bude to pro vás něco nového, vždycky jste se totiž vnímaly jako věrné až za hrob. Ačkoli to možná bude hraničit s netaktností: chraňte svoje zdraví. Jak se říká, každý vlastníme jen jedno a bylo by čiré bláznovství ohrozit jej jen kvůli několika příjemným chvilkám.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Bilancujete a to není zdravé. Máte dojem, že jste toho dokázaly v životě málo a začínáte litovat času, který jste promarnily. Pokud jste nedokončily studia, trápí vás výčitky ještě větší. Plakat nad rozlitým mlékem je zbytečné! Co takhle místo lítosti napravit tyto chyby? Na vysokou se můžete přihlásit i po třicítce, dálkové studium je in a dá se hravě zvládnout. Univerzita třetího věku je rovněž příjemným zpestřením podzimu života! Nikde není psáno, že vám nenávratně ujel vlak. Chcete-li v zaměstnání dosáhnout úspěchů, vzdělání vám může usnadnit cestu.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Budete pochybovat snad ve všem, kde se dá. Jen vám to přidá vrásky a nic nevyřešíte. Popřemýšlejte o své situaci a obraťte věci správným směrem. Zažijete milostná dobrodružství, ale nedoufejte v pokračování. Letos si vás Venuše pokušitelka vybrala a rozbouří vám hormony.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

VĚŠTBA KOSTKAMI: ODPOVĚĎ V ČÍSLECH

Princip věštění pomocí hracích kostek je velmi jednoduchý. Musíte ale brát v potaz, že i způsob, kterým vám budou kostky odpovídat, bude rovněž jednoduchý. Nikdy nedospějete k rozvoji odpovědí tak jako třeba u tarotových, hracích nebo věšteckých karet. Věštci a aktivní uživatelé argumentují tento fakt tvrzením, že kostka je základní těleso, za nímž se nic neukrývá, má jasně dané a stanovené rozměry, jediný a pravý počet stěn a její hod nelze ovlivnit. Má těžiště, které je ovládáno stejnou hmotností z každé strany, horizontálně i vertikálně., vše tedy záleží spíše na náhodě či osudu, není možné si hod vypočítat.

HOROSKOP 2015 PANNY

Zlobily jste se, milé Panny, že loňský rok nepřinesl mnoho pozitiv a obecně spíše stagnoval? Karta se obrací a vás čeká rok plný příležitostí, kdy bude záležet výhradně na vás, co z toho dokážete vytěžit. Vše berte jako výzvu a přestaňte se schovávat za výmluvy. Tak pozitivní konstelace hvězd potká člověka maximálně třikrát za život. Hvězdy k vám budou promlouvat, ale jejich rady nebudou zadarmo. Tento rok bude ryze pracovní a vyzkouší jak vaši morálku, tak i píli a snaživost. Bude až s podivem, jak vám bude vše vycházet a zapadat do plánu vyšší moci. Plánujte, vzdělávejte se, zvyšujte si kvalifikaci.