HOROSKOP 2015 RYBY

Nastalo příhodné období pro vybudování dobrého zázemí a nastavení osobních priorit. Nemáte sice v lásce plánování a rádi se chlubíte tím, jak moc jste spontánní. Proč se ale stroze držet mýtů, který jste si kolem sebe vytvořily? Není přeci nic špatného udělat si plán a rozvahu. Bude více v klidu a můžete si ušetřit nervy i rozpočet. Zbavte se všeho, co škodí vám i okolí a je příčinou hádek. Pokud chcete investovat, vyhněte se umění, které sice zbožňujete, ale nemuselo by nést zisky. Investujte do pozemku nebo nemovitostí, Ceny začnou brzy stoupat, můžete vydělat pěkný balík. Pozor na další utrácení: vydělávejte pro to, abyste si zajistili dostatečnou rezervu pro sebe i své děti. Nerozhazujte ani tehdy, bude-li prostředků nadbytek.

LÁSKA A RODINA

Ačkoli milujete spontánní situace, nečekané zklamání a rozchod mezi ně rozhodně nepatří. Jenže letos vám hrozí víc než kdy jindy, milé Ryby. Nečekané situace v oblasti lásky budou přicházet jedna za druhou, ne všechny ale budou negativní, takže nevěšte hlavu. Co je, ale velmi pravděpodobné je prostřídání partnerů. Nejste-li zadaní, vztahy vám dlouho nevydrží a jednu lásku vystřídá druhá, třetí a tak dále. Bude to pro vás něco nového, vždycky jste se totiž vnímaly jako věrné až za hrob. Ačkoli to možná bude hraničit s netaktností: chraňte svoje zdraví. Jak se říká, každý vlastníme jen jedno a bylo by čiré bláznovství ohrozit jej jen kvůli několika příjemným chvilkám.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Bilancujete a to není zdravé. Máte dojem, že jste toho dokázaly v životě málo a začínáte litovat času, který jste promarnily. Pokud jste nedokončily studia, trápí vás výčitky ještě větší. Plakat nad rozlitým mlékem je zbytečné! Co takhle místo lítosti napravit tyto chyby? Na vysokou se můžete přihlásit i po třicítce, dálkové studium je in a dá se hravě zvládnout. Univerzita třetího věku je rovněž příjemným zpestřením podzimu života! Nikde není psáno, že vám nenávratně ujel vlak. Chcete-li v zaměstnání dosáhnout úspěchů, vzdělání vám může usnadnit cestu.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Budete pochybovat snad ve všem, kde se dá. Jen vám to přidá vrásky a nic nevyřešíte. Popřemýšlejte o své situaci a obraťte věci správným směrem. Zažijete milostná dobrodružství, ale nedoufejte v pokračování. Letos si vás Venuše pokušitelka vybrala a rozbouří vám hormony.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu deset mečů

Sedmdesát osm karet tarotových je rozděleno na velkou a malou arkánu. Původ karet nebyl vystopován, už i proto karty v sobě skrývají pořádnou dávku tajemnosti a kvůli tomu jsou lákavé, vzbuzují pozornost lidé, takřka na celém světě již několik století a jejich popularita prudce stoupá.