Numerologie – číslo 9

Speciální nauka o číslech, která čísla zkoumá z té citové stránky, se běžně označuje jako numerologie. Tato věda, nevěda má velkou oblibu z pohledu zábavy a lidé si ji oblíbili, protože je zajímavá a dost může vypovědět o povaze jednotlivých lidí, ale i událostí. Jsou lidé, kteří podle numerologie vybírají důležité okamžiky v životě, jako například datum svatby.

Charakteristika čísla devět

Devítka je lidská a soucitná. Ukazuje na štědrost a ochotu pomáhat. V devítce je také hodně duševní síly, smyslu života i dokonce zájem o tajemno, tajemství a záhadné situace. Devítka se také dá označit jako číslo konečného rozhodnutí, protože má v sobě i završení, úplné zakončení. Energie čísla devět je spojená s analytickým myšlením, rychlého chápání a moudrosti, včetně ohromně impulsivního hromadění poznatků. Stručně řečeno – lidé, s osobním číslem devět se rychle učí.

Láska jako priorita číslo jedna

To, co je na osobách s číslem devět tradiční, je jejich primární hodnota lásky. Tito lidé chtějí a touží po dokonalé lásce, partnerství, rodině a přátelství. Není pro ně tolik důležitá materiální stránka života, jako právě toto. Umí se rychle zorientovat v situaci, a mají tendence za dost lidí rozhodovat, přebírat odpovědnost. To pak může mít i negativní vliv na vzdávání energie, které tak může být dost zbytečné, směrováno nesprávným směrem.

Zkušenosti a zvídavost

Devítky mají často společné i to, že podnikají cesty za účelem získání zkušeností, nabití vědomostí a tak dále. Dost často jsou to nebojácní lidé, kteří se umí prezentovat, a není divu, že mnoho z nich je veřejně známými osobnostmi, třeba i celebritami. Devítky v sobě mají mnoho informací, schopností, které si většinou neuvědomují, dokud nejsou s to je předávat dál. Berou mnoho záležitostí jako automatické a takové, které musí mít každý v sobě. Proto je berou spíše na lehčí váhu, nedávají jim tolik pozornosti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články