Horoskop 2016 – Střelec

Tento rok vás nepotká nic zásadního, zvlášť pokud budete jen vyčkávat. Je zapotřebí konečně vstát a jít svému štěstí naproti. Tak to změníte. Máte to prostě hlavně ve svých rukou. Žádná nuda vás určitě nečeká.

Peníze

S penězi nebudete mít potíže, pokud jste si našetřili v předchozích letech, protože z rezerv budete čerpat. Holt letos se musíte připravit na větší výdaje, zejména ty neočekávané, ale pokud budete rozumě utrácet a předem o investicích přemýšlet, pak se nemusíte obávat nějakých finančních potíží. Noa když zaberete a najdete si přivýdělek, budete naprosto ve finanční pohodě. Hlavu vzhůru.

Práce

Hned z kraje roku se připravte na silnější tlak v oblasti zaměstnání, kdy budete muset zapojit mnohem větší úsilí a prakticky svoje zaměstnání obhájit. Když vytrváte a budete se i nadále vzdělávat, nebudete mít zvláštní potíže a od léta se situace o dost zklidní. Obrnit se trpělivostí a vytrvalostí je tak trochu povinností pro vás. A když to zvládnete, ustojíte tlak, pak se můžete těšit na konci roku na milé překvapení.

Zdraví

Nemoci vás nebudou zasahovat, ale to jen tehdy, pokud zásadně změníte svůj životní styl. Více se hýbejte, dejte se na nějaký sport, zpevněte tělo a také upravte jídelníček, abyste shodili nadbytečná kila a zase se vrátili do pohody. Je pro vás také nezbytná prevence před nemocemi, takže se otužujte, doplňujte vitamíny i jiné potřebné látky a tak si zajistíte silnou obranyschopnost. Zkrátka je to ve vašich rukou.

Láska

Rok 2016 se asi rozhodl vás prověřit a budete účastníky mnoha zkoušek, které bude potřeba ustát. Také je zapotřebí vědět, že trpělivost a rozvaha jsou vašimi důležitými partnery pro tento rok a jich e máte držet. Nedělejte rozhodně žádné ukvapené závěry ve vztazích, vše má svůj čas. Bude to sice často jako na houpačce, ale postupem času si utvoříte kompletní představu o tom, co chcete, očekáváte.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Imaginární přítel

Dlouhou dobu byli imaginární kamarádi považováni za něco nenormálního a tedy špatného. Šlo o tabu, za které se každý styděl, nahlas o něm nemluvil a rodinní příslušníci se snažili kamarádů všemožnými způsoby zbavit. Mnoho lidí i dětí kvůli tomu skončilo na lavičkách čekáren psychologů a psychiatrů a přitom je to zcela běžné. Podle posledních výzkumů jsou dokonce i užiteční.

Výklad tarotu – SMRT

Tarotové karty jsou záhadné a také populární pro výklad budoucnosti. Ač jsou lidé, kteří je berou s rezervou a spíše je vnímají jako zábavu, jsou i ti, jež se výkladu budoucnosti věnují profesionálně a také se na ně často obrací jiní, aby jim věštbu z tarotových karet provedli. Něco na tom být přece jen musí, když jsou tyto karty na světě po několik století.

PARTNER PODLE HVĚZD - VÁHY

Váhy ke štěstí a spokojenosti ve vztahu potřebují zrozence stejné nátury, jako jsou samy. Vzdušná znamení se k nim hodí a společně mohou prožívat jedinečný pocit souznění. Bez obav a výčitek se mohou vydat na cesty a poznávat vše nové a zajímavé. Neunikne jim jediný detail z přírody či památek a tohoto koníčka si společně užijí na maximum. Pokud vyrazí mezi společnost, budou zářit a ohromovat. Položte na misky vah dvě stejná závaží a dojde k vyrovnání. Harmonii jen málo co naruší a pokud ano, přečkají, nežli se situace zase neuklidní. Společnou řeč najdou i s Blíženci. Váhy mají dar usměrnit jejich záletné povahy, Blíženci si jejich slova berou k srdci, krotnou a moudří. Pokud si Váha najde vodnáře, nebudou se nudit. Vodnář je vezme na místa, která prohloubí jejich pouto. Společné myšlenky otevřou nové mentální roviny a zpříjemní pohled na svět. Vodnář Váhy naučí analyzovat informace a ty mu to oplatí vnesením klidu do duše.

HOROSKOP 2015 PANNY

Zlobily jste se, milé Panny, že loňský rok nepřinesl mnoho pozitiv a obecně spíše stagnoval? Karta se obrací a vás čeká rok plný příležitostí, kdy bude záležet výhradně na vás, co z toho dokážete vytěžit. Vše berte jako výzvu a přestaňte se schovávat za výmluvy. Tak pozitivní konstelace hvězd potká člověka maximálně třikrát za život. Hvězdy k vám budou promlouvat, ale jejich rady nebudou zadarmo. Tento rok bude ryze pracovní a vyzkouší jak vaši morálku, tak i píli a snaživost. Bude až s podivem, jak vám bude vše vycházet a zapadat do plánu vyšší moci. Plánujte, vzdělávejte se, zvyšujte si kvalifikaci.