Horoskop 2016 – Střelec

Tento rok vás nepotká nic zásadního, zvlášť pokud budete jen vyčkávat. Je zapotřebí konečně vstát a jít svému štěstí naproti. Tak to změníte. Máte to prostě hlavně ve svých rukou. Žádná nuda vás určitě nečeká.

Peníze

S penězi nebudete mít potíže, pokud jste si našetřili v předchozích letech, protože z rezerv budete čerpat. Holt letos se musíte připravit na větší výdaje, zejména ty neočekávané, ale pokud budete rozumě utrácet a předem o investicích přemýšlet, pak se nemusíte obávat nějakých finančních potíží. Noa když zaberete a najdete si přivýdělek, budete naprosto ve finanční pohodě. Hlavu vzhůru.

Práce

Hned z kraje roku se připravte na silnější tlak v oblasti zaměstnání, kdy budete muset zapojit mnohem větší úsilí a prakticky svoje zaměstnání obhájit. Když vytrváte a budete se i nadále vzdělávat, nebudete mít zvláštní potíže a od léta se situace o dost zklidní. Obrnit se trpělivostí a vytrvalostí je tak trochu povinností pro vás. A když to zvládnete, ustojíte tlak, pak se můžete těšit na konci roku na milé překvapení.

Zdraví

Nemoci vás nebudou zasahovat, ale to jen tehdy, pokud zásadně změníte svůj životní styl. Více se hýbejte, dejte se na nějaký sport, zpevněte tělo a také upravte jídelníček, abyste shodili nadbytečná kila a zase se vrátili do pohody. Je pro vás také nezbytná prevence před nemocemi, takže se otužujte, doplňujte vitamíny i jiné potřebné látky a tak si zajistíte silnou obranyschopnost. Zkrátka je to ve vašich rukou.

Láska

Rok 2016 se asi rozhodl vás prověřit a budete účastníky mnoha zkoušek, které bude potřeba ustát. Také je zapotřebí vědět, že trpělivost a rozvaha jsou vašimi důležitými partnery pro tento rok a jich e máte držet. Nedělejte rozhodně žádné ukvapené závěry ve vztazích, vše má svůj čas. Bude to sice často jako na houpačce, ale postupem času si utvoříte kompletní představu o tom, co chcete, očekáváte.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.

HOROSKOP 2015 STŘELCI

Očekávejte povýšení své osoby. Týkat se to nemusí nutně jen zaměstnání, ale může to znamenat i povýšení do zodpovědného stavu rodiče nebo opatrovníka. Hlavní je, že vám bude svěřena důvěra, oceněny vaše schopnosti a společenský přínos. Nicméně tento krok vás dokonale rozhodí a vy budete mít co dělat, abyste vše zvládli a neusnuli na vavřínech. Rozhodně není vhodná doba začínat nové projekty a střídat zaměstnání. Pokuste se uspět a pokračovat v tom, co děláte. Pracovní postup je zaručen. Pokud nastupujete letos do nového zaměstnání, očekávejte brzy zvýšení platu: vaše schopnosti se projeví během krátké doby. Pozor na to, abyste si na svá bedra nenaložili až příliš práce a povinností. Nebudete-li zvládat, hrozí, že o vysněné místo rázem přijdete.