Horoskop 2016 – Střelec

Tento rok vás nepotká nic zásadního, zvlášť pokud budete jen vyčkávat. Je zapotřebí konečně vstát a jít svému štěstí naproti. Tak to změníte. Máte to prostě hlavně ve svých rukou. Žádná nuda vás určitě nečeká.

Peníze

S penězi nebudete mít potíže, pokud jste si našetřili v předchozích letech, protože z rezerv budete čerpat. Holt letos se musíte připravit na větší výdaje, zejména ty neočekávané, ale pokud budete rozumě utrácet a předem o investicích přemýšlet, pak se nemusíte obávat nějakých finančních potíží. Noa když zaberete a najdete si přivýdělek, budete naprosto ve finanční pohodě. Hlavu vzhůru.

Práce

Hned z kraje roku se připravte na silnější tlak v oblasti zaměstnání, kdy budete muset zapojit mnohem větší úsilí a prakticky svoje zaměstnání obhájit. Když vytrváte a budete se i nadále vzdělávat, nebudete mít zvláštní potíže a od léta se situace o dost zklidní. Obrnit se trpělivostí a vytrvalostí je tak trochu povinností pro vás. A když to zvládnete, ustojíte tlak, pak se můžete těšit na konci roku na milé překvapení.

Zdraví

Nemoci vás nebudou zasahovat, ale to jen tehdy, pokud zásadně změníte svůj životní styl. Více se hýbejte, dejte se na nějaký sport, zpevněte tělo a také upravte jídelníček, abyste shodili nadbytečná kila a zase se vrátili do pohody. Je pro vás také nezbytná prevence před nemocemi, takže se otužujte, doplňujte vitamíny i jiné potřebné látky a tak si zajistíte silnou obranyschopnost. Zkrátka je to ve vašich rukou.

Láska

Rok 2016 se asi rozhodl vás prověřit a budete účastníky mnoha zkoušek, které bude potřeba ustát. Také je zapotřebí vědět, že trpělivost a rozvaha jsou vašimi důležitými partnery pro tento rok a jich e máte držet. Nedělejte rozhodně žádné ukvapené závěry ve vztazích, vše má svůj čas. Bude to sice často jako na houpačce, ale postupem času si utvoříte kompletní představu o tom, co chcete, očekáváte.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Tajemství karet Lenormand

Vykládat je možno z celé řady karet. K nejznámějším nejspíš patří taroty, cikánské karty, mariášky a lenormandy. V reálu je však výkladových karet mnohem víc. Některé kartářky se specializují pouze na jeden druh karet, jiné preferují jejich kombinaci. Vedle tarotu k velmi zajímavým výkladovým kartám náleží lenormandy.

HOROSKOP 2015 RACI

V roce 2015 položíte základy budoucích úspěchů. Pečlivě vybírejte obchodní i životní partnery, ideální bude, pokud tyto dvě funkce svěříte jedné osobě. Je rovněž ideální čas usadit se a zařídit se pro sebe. Budete doslova překypovat energií. Zkuste ji ale směřovat do smysluplných činností a věnujte se poctivě práci. Na odpočinek sice nebudete mít pomyšlení, ale budete-li pociťovat únavu, odpočinete si a může pokračovat dál ve svém nezadržitelném tempu. Jako raci víte o čase své a jste plně rozuměni s tím, že každý ho má k dispozici jen omezenou část: proto se podle toho chovejte a nechtějte stihnout víc, než je vaše srdce schopno. Život je přeci tak krásný, škoda každé minuty, kterou už nevrátíte zpět.

HOROSKOP 2015 VODNÁŘI

Minulost je synonymem pro časový úsek, který již uplynul a je za vámi. Prošli jste si velkým počtem zkoušek, neshod na pracovišti i v rodině. Díky příznivým vlivům hvězd už je vše nešťastné zažehnáno a na čase je odpuštění, které uklidní duši a obnoví stará přátelství. Pokud vám dosud podnikání nic neříkalo, je na čase o této možnosti obživy popřemýšlet. Můžete se pustit do aktivit spjatých s přírodou a ekologií: pálí vám to a pro záchranu trochy zeleně uděláte maximu. Přírodu kolem sebe potřebujete a jste jejím obdivovatelem. Vyzkoušejte i dotační programy, může se vám zadařit. Pokud hodláte změnit místo, nasměrujte své kroky opět k oblasti hospodářství a ekologie. Nemusíte ohromit znalostmi, důležité je nadšení a zápal pro věc, kterým disponujete.