Jak na tom jsou jednotlivá znamení

Hvězdy toho ovlivňují doopravdy mnoho. Mohou nejen za to jací jsme, jak vypadáme a co máme rádi, ale za i to, zda jsme Kolumbové, domácí peciválové, plážoví povaleči anebo dobrodruzi. Hvězdy ví dokonce také i proč cestujeme a jak se na svých cestách chováme. Nevěříte? Pojďte se spolu s námi o tom přesvědčit.

Panny

Panny nejsou rození cestovatelé, raději zůstávají doma za pecí. Pokud se Panny rozhodnou vydat na cesty, musí k tomu mít pádný důvod. Také si můžete být jisti, že mají vše pečlivě připravené a dobře organizované. Nechybí jim proto složka plná map, plánů na výlety, jízdní řády apod.

Váhy

Jet s Vahou někam na výlet, tak to je záruka skvělé zábavy. Ohromně je baví dělat zábavnou společnost svým blízkým. V případě, že se rozhodnete vydat s Váhou na cesty, můžete si být 100% jisti, že se na ní nebudete nikdy nudit.

Štíři

Štíři se neustále snaží rozvíjet, a proto se rádi něco nového učí, poznávají nové lidi a navštěvují nová místa. Při cestování se vyznačují tím, že jdou rádi mimo vyšlapané cesty. Hodně na sebe tlačí a hecují se, jen aby toho na cestách dokázali a poznali co nejvíc. Jestli se rozhodnete vydat se na cesty se Štírem, vězte, že to bude nejen úžasné dobrodružství, ale i ohromně zajímavá duchovní cesta.

Střelec

Střelci se v ohledu cestování podobají Štírům, také rádi cestují, ale na svých cestách nepreferují relaxaci a povalování se, ale poznávání a dobrodružství. Neustále pátrají po dalších zkušenostech a znalostech a cestování s nimi je poměrně náročné.

Kozoroh

Kozorozi jsou velmi silní a ambiciózní, často si proto stanovují velké cíle, a to i v ohledu cestování. Na jejich dosažení pak tvrdě pracují. Je pro ně důležité, aby dosáhli všeho, co si předsevzali. Vždy budou preferovat jednu velkou a úžasnou cestu, před deseti průměrnými.

Vodnář

Vodnáři nejsou příliš velkými cestovateli. Neumí plánovat, ani organizovat. Vůbec nejraději cestují s někým jiným, který vymyslí, kam pojedou, co tam budou dělat a zjistí i jak se tam dostanou. Řada z cest má sociální nebo duchovní význam. Blízké jsou jim i humanitární mise.

Ryby

Ryby cestování milují, a proto jim je jedno, kam pojedou. Ty nejlepší cesty jsou však nějakým způsobem spojeny s vodou. Pozor však, nejsou to žádní dobrodruzi. Jejich ideální dovolená je poklidná, plná relaxace, ležení a opalování. Pak jsou schopni se uvolnit a začít se svobodně potulovat po okolí. Nemají rádi příliš organizované výlety. Jsou to loudalové a často chodí pozdě, dejte si proto pozor, aby vám kvůli špatnému načasování neuletělo letadlo.

Beran

Kdyby měli Berani tu možnost, poznali by celý svět a cestovali by po celý svůj život. Jsou to velcí dobroduhové a nevadí jim cestovat na vlastní pěst o samotě i ve společnosti.

Býk

Býk je při cestování velmi praktický a opatrný. Rozhodně se nevydá na cestu ze dne na den. Jelikož chtějí mít vše pod kontrolou, potřebují si vše důkladně promyslet a naplánovat. Vysokou pozornost věnují i balení. Dobře se jim cestuje Vodnáři.

Blíženec

Blíženci jsou vždy otevřeni novým zkušenostem. Mají rádi rychle naplánované a náhlé výlety a dobrodružství. Rádi cestují nalehko. Při svém cestování potřebují spoustu volnosti, nejsou to zastánci organizovaného cestování (s pomocí cestovních kanceláří). Příliš dlouhé volno, válení na pláži a opalování, to také není to, co by je příliš dlouho bavilo. Pokud tohle máte v plánu s Blížencem realizovat, vězte, že z toho vycouvá anebo uteče.

Rak

Raci cestují se svými partnery. Nepotřebují velkou skupinu a nemusí jet ani příliš daleko. Raději se toulá po domovině, jezdí k příbuzným, milují přírodu, stanování anebo chaty uprostřed lesa.

Lev

Lev cestuje rád. Potrpí si však na luxus a pohodlí. Miluje exotiku. Nebaví ho cestovat sám, ale ve velké společnosti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

První stručný horoskop na rok 2019

Je sice teprve těsně za půlkou roku 2018, ale i přes tuto skutečnost jste zvědaví na to, co na vás čeká v roce 2019? Máme pro vás malou ochutnávku. Stručný horoskop pro jednotlivá znamení na následující rok. Na rozdíl od tohoto roku přináší naději na lepší zítřky i mnoho neobvyklých zážitků.

Lilith, aneb tajemství Černé Luny

Lilith, nebo-li Černá Luna je pojem, který pochází původně ze sumerské mytologie staré více než 5000 let. Šlo tehdy o společnici Innany, královny nebes, která shromažďovala válečníky k posvátným rituálům. Podle legendy žila Lilith na posvátném stromě spolu s moudrým hadem a divokým ptákem Anzu. Innana ji bohužel nechápala a tak nechala strom porazit, hada zabít, pták Anzu pak uprchl do hor a Lilith zmizela v pustinách...

Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.

HOROSKOP 2015 RACI

V roce 2015 položíte základy budoucích úspěchů. Pečlivě vybírejte obchodní i životní partnery, ideální bude, pokud tyto dvě funkce svěříte jedné osobě. Je rovněž ideální čas usadit se a zařídit se pro sebe. Budete doslova překypovat energií. Zkuste ji ale směřovat do smysluplných činností a věnujte se poctivě práci. Na odpočinek sice nebudete mít pomyšlení, ale budete-li pociťovat únavu, odpočinete si a může pokračovat dál ve svém nezadržitelném tempu. Jako raci víte o čase své a jste plně rozuměni s tím, že každý ho má k dispozici jen omezenou část: proto se podle toho chovejte a nechtějte stihnout víc, než je vaše srdce schopno. Život je přeci tak krásný, škoda každé minuty, kterou už nevrátíte zpět.