Jak na tom jsou jednotlivá znamení

Hvězdy toho ovlivňují doopravdy mnoho. Mohou nejen za to jací jsme, jak vypadáme a co máme rádi, ale za i to, zda jsme Kolumbové, domácí peciválové, plážoví povaleči anebo dobrodruzi. Hvězdy ví dokonce také i proč cestujeme a jak se na svých cestách chováme. Nevěříte? Pojďte se spolu s námi o tom přesvědčit.

Panny

Panny nejsou rození cestovatelé, raději zůstávají doma za pecí. Pokud se Panny rozhodnou vydat na cesty, musí k tomu mít pádný důvod. Také si můžete být jisti, že mají vše pečlivě připravené a dobře organizované. Nechybí jim proto složka plná map, plánů na výlety, jízdní řády apod.

Váhy

Jet s Vahou někam na výlet, tak to je záruka skvělé zábavy. Ohromně je baví dělat zábavnou společnost svým blízkým. V případě, že se rozhodnete vydat s Váhou na cesty, můžete si být 100% jisti, že se na ní nebudete nikdy nudit.

Štíři

Štíři se neustále snaží rozvíjet, a proto se rádi něco nového učí, poznávají nové lidi a navštěvují nová místa. Při cestování se vyznačují tím, že jdou rádi mimo vyšlapané cesty. Hodně na sebe tlačí a hecují se, jen aby toho na cestách dokázali a poznali co nejvíc. Jestli se rozhodnete vydat se na cesty se Štírem, vězte, že to bude nejen úžasné dobrodružství, ale i ohromně zajímavá duchovní cesta.

Střelec

Střelci se v ohledu cestování podobají Štírům, také rádi cestují, ale na svých cestách nepreferují relaxaci a povalování se, ale poznávání a dobrodružství. Neustále pátrají po dalších zkušenostech a znalostech a cestování s nimi je poměrně náročné.

Kozoroh

Kozorozi jsou velmi silní a ambiciózní, často si proto stanovují velké cíle, a to i v ohledu cestování. Na jejich dosažení pak tvrdě pracují. Je pro ně důležité, aby dosáhli všeho, co si předsevzali. Vždy budou preferovat jednu velkou a úžasnou cestu, před deseti průměrnými.

Vodnář

Vodnáři nejsou příliš velkými cestovateli. Neumí plánovat, ani organizovat. Vůbec nejraději cestují s někým jiným, který vymyslí, kam pojedou, co tam budou dělat a zjistí i jak se tam dostanou. Řada z cest má sociální nebo duchovní význam. Blízké jsou jim i humanitární mise.

Ryby

Ryby cestování milují, a proto jim je jedno, kam pojedou. Ty nejlepší cesty jsou však nějakým způsobem spojeny s vodou. Pozor však, nejsou to žádní dobrodruzi. Jejich ideální dovolená je poklidná, plná relaxace, ležení a opalování. Pak jsou schopni se uvolnit a začít se svobodně potulovat po okolí. Nemají rádi příliš organizované výlety. Jsou to loudalové a často chodí pozdě, dejte si proto pozor, aby vám kvůli špatnému načasování neuletělo letadlo.

Beran

Kdyby měli Berani tu možnost, poznali by celý svět a cestovali by po celý svůj život. Jsou to velcí dobroduhové a nevadí jim cestovat na vlastní pěst o samotě i ve společnosti.

Býk

Býk je při cestování velmi praktický a opatrný. Rozhodně se nevydá na cestu ze dne na den. Jelikož chtějí mít vše pod kontrolou, potřebují si vše důkladně promyslet a naplánovat. Vysokou pozornost věnují i balení. Dobře se jim cestuje Vodnáři.

Blíženec

Blíženci jsou vždy otevřeni novým zkušenostem. Mají rádi rychle naplánované a náhlé výlety a dobrodružství. Rádi cestují nalehko. Při svém cestování potřebují spoustu volnosti, nejsou to zastánci organizovaného cestování (s pomocí cestovních kanceláří). Příliš dlouhé volno, válení na pláži a opalování, to také není to, co by je příliš dlouho bavilo. Pokud tohle máte v plánu s Blížencem realizovat, vězte, že z toho vycouvá anebo uteče.

Rak

Raci cestují se svými partnery. Nepotřebují velkou skupinu a nemusí jet ani příliš daleko. Raději se toulá po domovině, jezdí k příbuzným, milují přírodu, stanování anebo chaty uprostřed lesa.

Lev

Lev cestuje rád. Potrpí si však na luxus a pohodlí. Miluje exotiku. Nebaví ho cestovat sám, ale ve velké společnosti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - BÝK

BÝKU POMŮŽE BUDOVAT DOMOV PANNA

Býk je od přírody dominantní znamení. I přes negativní pomluvy je to vyrovnaný, klidný tvor, milující péči a něhu. Je to velký silák, toužící po domově, harmonii a teplé večeři. Mnohdy se na něj lidé dívají jako na hamouna a chamtivce: věřte, že pro blízké by se však rozdal. Znamením, kterému bude chtít snést modré z nebe je čistá duše v podobě Panny – věrné, cílevědomé a pracovité osoby. Panna je pro býka výzva. Zatím co on je energický, Panna systematicky pracuje, nikoho neruší a mnohdy o ní ani neví. Jedině s Pannou nebo druhým býkem je schopen vybudovat dokonalý domov. Oběma znamením je vlastní rodina a zázemí, stabilní vztah je jen nepatrnou třešničkou na dortu plném štěstí.

Výklad tarotu páže pohárů

Balíček tarotových karet je čím dále častěji žádanou zábavnou činností pro výklad. Mnoho lidí však se na karty obrací i proto, že touží vyložit budoucnost, protože jim již v minulosti přinesla věštba jistou pravděpodobnost a dobré je občas při rozhodování mít pohled i karet.