Sexuální polohy ohnivého znamení

Beran

Beran potřebuje mít za každou cenu pozornost v sexuálních hrátkách, proto uvítá polohy, kde bude spíše dominantní, ale především viděn. Ideální je tak pro něj možnost být nahoře, a nejlépe všechny ty, kdy partner nebo partnerka leží a Beran sedí či stojí. To je v nejvyšší blaženosti. Celkově je pro Berany důležitý samotný akt, nepříliš rád střídá polohy, raději zůstává v jedné, té nejlepší a soustředí se na perfektní stimulaci, na celkový požitek a také rytmus. Berani určitě nepatří mezi stydlíny a pokud už ano, pak na tom bude něco divného, nebude ve své kůži.

Lev

Král celé zvířecí říše se rozhodně nezapře ani v postelových hrátkách. I když je pro něj postel jen jedním z míst, kde je schopen se milovat. Dokážete to všude, a pokud to na něj přijde, bude pro něj místo prakticky všude. Přičemž není žádný exhibionista, dokáže se dokonale odvázat. Zaručeně však potřebuje mít celý akt pevně ve své moci. Vyhovují mu tak polohy podle pohlaví – pokud je Lev muž, určitě ho rozpálí nejvíce poloha zezadu, u Lvice, je pak důležité na koníčka, tedy v poloze, kdy je nahoře ona.

Střelec

Střelce nikdy nesmíte dostat na lopatky, zde se nebude cítit dobře a celé to sexuální kouzlo zmizí. Dejte mu prostor pro vyjádření, ale klidně buďte i dále jako jeho partner dominantní. Sice na to nevypadá, ale Střelci jsou raději submisivní, i když si dokážou dost jasně říct, jim vyhovuje a co ne. Proto Střelkyni, ženu rozpálíte polohou zezadu, nebo „lžíce“, kde ji potaháte za vlasy. U muže Střelce nezapomínejte na polohy vsedě, které ho odzbrojí. Dejte Střelci možnost „létat“ a zažijete neskonalé dobrodružství. Střelec je znamení nezávislé, jakmile pocítí svázanosti, je vzrušení to tam, takže zde ani nezkoušejte poutání či přivazování. Nebude ve své kůži i když je to pro něj možná lákavé.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Štír a Štír

Silné znamení je nejednou zdvojeno a naštěstí to v globálním měřítku přináší podstatný prvek, kterým je pozitivní. Vztah dvou Štírů může být velice příjemný, žhavý a trvalý, je ale nutno občas raději vážit slova a uchylovat se k závěrům jen tehdy, je-li o tom ten daný jedinec přesvědčen.

Jak se k sobě hodí Štír a Rak

Štír a Rak spolu dokážou mnohé, ale spíše půjde o vztah založený hodně na silném erotickém náboji, více je bude spojovat právě sexuální přitažlivost a erotické hrátky, než nějaký vážný vztah. Může je oba spojit vzájemné zalíbení, ale obecně takový vztah nemá šanci na dlouhé trvání. Snad jen v konkrétních momentech.