HOROR V AMITYVILLE 2: Pronásledování manželů Warrenových

Nastala naprosto výjimečná situace, situace, která není vůbec častým jevem. Manžele Warrenovi, kteří se vydali na pomoc obětem se sami stali obětmi a byli pronásledování hrůzou z domu v Amityville. Byl to jediný případ, který tak hluboce zasáhl samotné vyšetřovatele. Za 54 let jejich kariéry se s ničím podobným ještě nesetkal. Lorraine Warrenová prohlásila, že kdyby se měla znovu rozhodnout, už nikdy by do domu nevkročili ani ona ani manžel. „Navštívili jsme spoustu děsivých míst, viděli jsme hodně zvláštních a zlých věcí, asistovali jsme u stovek případů posedlostí. Když vidíte krev vytékající z očí posednuté oběti, spatříte na vlastní oči levitujícího člověka nebo se setkáte se stínem, který se zhmotňuje v bytost, říkáte si, že už vás nemůže nic zaskočit. Omyl.“ Problém nebyl podle ní v domě jako takovém, ale spíše jinde: přímo v pozemku a z části také v samotné rodině.

Po návratu z Amityville to začalo

Jediný, kdo byl ochotný trochu osvětlit, jak Hrůza z Amityville zasáhla Warrenovi, byla Lorraine. Měla sdělit, že byli ihned první noc po návratu z domu Lutzových napadeni. Objevila se i informace, že k napadení došlo už při cestě domů. Několikrát byla vyzvána, aby svou odpověď více rozvedla a popsala, ale opakovala jen, že mluvit o tom, by mohlo situaci ještě zhoršit. Zdroj blízký Warrenovým uvedl, že po příjezdu domů se Lorraine zmocnil neurčitý a neidentifikovatelný strach, zírala na dům a nevnímala manželův hlas. Ed si všimnul, že s ní není něco v pořádku, ale na otázku, co se děje, neodvětila jeho žena nic. Vystoupila z vozu a šla ke dveřím, Ed se ještě vrátil k autu, aby vyndal zavazadla z kufru. Sotva se Lorraine dotkla dveří, uviděla odpornou vizi a okamžik poté se skácela v mdlobách k zemi.

Ronald DeFeo očima Lorraine

Jako jiskru problému zla označili manželé Warrenovi Ronalda DeFea. Samozřejmě zde byly nejrůznější aspekty, které podpořily běh událostí, jenž nastaly, takovým tempem a razancí, že si to jen těžko někdo dovede vysvětlit. Zlo podle ní muselo být někým pozváno dovnitř a to buď na základě nějakého skutku, nebo negativní energie. Hádky v rodině DeFeových byly podle sousedů na denním pořádku a jejich motivem byly peníze a agresivní povaha Ronalda DeFea – seniora. Navenek DeFeovi působili jako dobře fungující rodina, výzdoba jejich domu i zahrady budila dojem silně nábožensky orientované rodiny. „Doma měli spoustu sakrálních předmětů: kříže, obrazy, v zahradě domu a před domem stály sochy,“ popisuje bydlení DeFeových. „Jenže z výpovědí obyvatel Amityville se dozvíte něco úplně jiného,“ dodává vzápětí. Ronald DeFeo byl zapleten do spousty pochybných obchodů, byl hrubý k manželce i dětem a docházelo u nich k častých hádkám, nezřídka kdy i k potyčkám.

Zlo se uchytilo v synovi majitele domu

„Zlo je přitahováno negativní energií,“ vysvětluje Lorraine. „Obvykle si vybere toho psychicky nejméně vyrovnaného člověka, neboť je pro něj snadnou kořistí. Postupně jej ovládne a jeho vlastní strach zhmotní ve skutečné a reálně děsy.“ Mladšího DeFea popisuje jako emočně nevyrovnaného a velmi zranitelného mladíka se zálibami v okultismu. Opomenout nelze ani skutečnost, že užíval drogy. Každopádně při vstupu do domu Warrenovi i ostatní parapsychologové a spiritisté označili dům a místo, na němž stojí, jako bránu do pekla. „To všechno jsou externí prvky, které zvou právě ony záporné entity a energie do našeho světa,“ uzavírá Warrenová.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Záhady světa – UFO

Záhadné létající talíře, nebo zelení mužíčci s velkou hlavou a podivnými zvuky, respektive řečí, které se dá stěží rozumět pro nás, pozemšťany, přitahuje pozornost a u nás, na zeměkouli již tato představa tolik zlidověla, že si snad každý dokáže takového typického mimozemšťana představit. Jenže co je na tom pravdy? Kdo z nás vlastně mimozemšťany někdy viděla a také UFO, tedy neidentifikovatelný létající objekt?

Kategorie: Mystika Duchovní život

Karma jako mocný přítel i nepřítel

To, co uděláte, se vám vrátí. Základní pravidlo mocné karmy. A ono to skutečně funguje. Karma, můžeme jí také říkat třeba i „osud“ udává, jak by se člověk měl správně chovat a že potrestání, nebo odměna ho nemine. V závislosti na tom, jak sám se choval, jaké má svědomí – zda čisté či nikoliv.

Věštění z křišťálové koule

Na našich stránkách jsme psali o těch nejrůznějších věšteckých metodách, jen o věštění z křišťálové koule prozatím nepadlo zatím ani slovo. Dnes to změníme, protože si jsme vědomi, že věštění z křišťálové koule je lákavým pohledem do budoucnosti. Pravda, i když k němu můžeme použít jakýkoliv zrcadlový povrch, křišťálová koule a zrcadlo je k tomuto aktu přeci jen nejlepší.