HOROR V AMITYVILLE 2: Pronásledování manželů Warrenových

Nastala naprosto výjimečná situace, situace, která není vůbec častým jevem. Manžele Warrenovi, kteří se vydali na pomoc obětem se sami stali obětmi a byli pronásledování hrůzou z domu v Amityville. Byl to jediný případ, který tak hluboce zasáhl samotné vyšetřovatele. Za 54 let jejich kariéry se s ničím podobným ještě nesetkal. Lorraine Warrenová prohlásila, že kdyby se měla znovu rozhodnout, už nikdy by do domu nevkročili ani ona ani manžel. „Navštívili jsme spoustu děsivých míst, viděli jsme hodně zvláštních a zlých věcí, asistovali jsme u stovek případů posedlostí. Když vidíte krev vytékající z očí posednuté oběti, spatříte na vlastní oči levitujícího člověka nebo se setkáte se stínem, který se zhmotňuje v bytost, říkáte si, že už vás nemůže nic zaskočit. Omyl.“ Problém nebyl podle ní v domě jako takovém, ale spíše jinde: přímo v pozemku a z části také v samotné rodině.

Po návratu z Amityville to začalo

Jediný, kdo byl ochotný trochu osvětlit, jak Hrůza z Amityville zasáhla Warrenovi, byla Lorraine. Měla sdělit, že byli ihned první noc po návratu z domu Lutzových napadeni. Objevila se i informace, že k napadení došlo už při cestě domů. Několikrát byla vyzvána, aby svou odpověď více rozvedla a popsala, ale opakovala jen, že mluvit o tom, by mohlo situaci ještě zhoršit. Zdroj blízký Warrenovým uvedl, že po příjezdu domů se Lorraine zmocnil neurčitý a neidentifikovatelný strach, zírala na dům a nevnímala manželův hlas. Ed si všimnul, že s ní není něco v pořádku, ale na otázku, co se děje, neodvětila jeho žena nic. Vystoupila z vozu a šla ke dveřím, Ed se ještě vrátil k autu, aby vyndal zavazadla z kufru. Sotva se Lorraine dotkla dveří, uviděla odpornou vizi a okamžik poté se skácela v mdlobách k zemi.

Ronald DeFeo očima Lorraine

Jako jiskru problému zla označili manželé Warrenovi Ronalda DeFea. Samozřejmě zde byly nejrůznější aspekty, které podpořily běh událostí, jenž nastaly, takovým tempem a razancí, že si to jen těžko někdo dovede vysvětlit. Zlo podle ní muselo být někým pozváno dovnitř a to buď na základě nějakého skutku, nebo negativní energie. Hádky v rodině DeFeových byly podle sousedů na denním pořádku a jejich motivem byly peníze a agresivní povaha Ronalda DeFea – seniora. Navenek DeFeovi působili jako dobře fungující rodina, výzdoba jejich domu i zahrady budila dojem silně nábožensky orientované rodiny. „Doma měli spoustu sakrálních předmětů: kříže, obrazy, v zahradě domu a před domem stály sochy,“ popisuje bydlení DeFeových. „Jenže z výpovědí obyvatel Amityville se dozvíte něco úplně jiného,“ dodává vzápětí. Ronald DeFeo byl zapleten do spousty pochybných obchodů, byl hrubý k manželce i dětem a docházelo u nich k častých hádkám, nezřídka kdy i k potyčkám.

Zlo se uchytilo v synovi majitele domu

„Zlo je přitahováno negativní energií,“ vysvětluje Lorraine. „Obvykle si vybere toho psychicky nejméně vyrovnaného člověka, neboť je pro něj snadnou kořistí. Postupně jej ovládne a jeho vlastní strach zhmotní ve skutečné a reálně děsy.“ Mladšího DeFea popisuje jako emočně nevyrovnaného a velmi zranitelného mladíka se zálibami v okultismu. Opomenout nelze ani skutečnost, že užíval drogy. Každopádně při vstupu do domu Warrenovi i ostatní parapsychologové a spiritisté označili dům a místo, na němž stojí, jako bránu do pekla. „To všechno jsou externí prvky, které zvou právě ony záporné entity a energie do našeho světa,“ uzavírá Warrenová.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jste si jisti, že vám někdo nevymývá mozek?

Brainwashing je odborně znějící anglický termín pro vymývání mozku anebo také i pro manipulaci s myšlením. Původně však toto jednání bylo označováno za kontrolu mysli (samozřejmě někým jiným než vámi), čili mind control, thought control nebo coercive persuasion. Je zajímavé, že i když brainwashing užívají lidé ve všech kulturách napříč celým světem již po řadu staletí, veřejně se této problematice začali věnovat až během studené války CIA. K vymytí mozku není zapotřebí mučení, jak si mnozí lidé myslí, ale postačí k tomu znát několik psychologických technik.

Kruhy v obilí

Kruhy v obilí jsou zvláštními a velmi zajímavými útvary, které mají podobu geometrických obrazců, které jsou tvořené polehlými rostlinami obilí anebo jinou zemědělskou plodinou. vždy je obestíralo určité tajemství. Všeobecně, obrazce v obilí byly vždy spojeny s mimozemšťany i čarodějnicemi.

Karty Tarotu

Populární věštba z tarotových karet není nic nového na scéně. Existuje již po mnoho století, předpokládá se, že první karty Tarotu vznikly zhruba v polovině čtrnáctého století, prvně na jihu Evropy, v Itálii, a odtud pak putovaly do celého světa. Nejstarší tarotové karty na světě pochází z poloviny patnáctého století, což je úctyhodný věk.