Aura

Podle parapsychologie, alternativní medicíny i teologie, okolo každého lidského těla je energetické pole, jež je možno vnímat v barvách a v různých tvarech. Jde o fenomén, který prozatím nedokázal nikdo potvrdit. Přestože je běžně neviditelné, mnoho lidí jej již vidělo na vlastní oči a dokonce se i někomu podařilo jej vyfotografovat. Poli, které nás obklopuje od hlavy až po paty, se říká aura.

Aura je odrazem všech jemných životních energií, které jsou obrazem naší osobnosti, našeho způsobu života, myšlenek i emocí. Barvy aury zcela zřetelně prozrazují náš aktuální mentální, psychický a duchovní stav.

O auře

Každá aur je naprosto jedinečná a neopakovatelná. Tělo přesahuje maximálně 30 centimetrů. Auru vždy tvoří nějaká základní barva. Pokud chcete odhalit její barvu, užijte k tomu numerologický výpočet životního čísla. Pro představu si vezmeme datum narození 16. 6. 1978, jeho postupným sčítáním 16+6+1977 (1+6+6+1+9+7+7) se dopracujete k 37. To, když dále sečtete, máte životní číslo 10 a následně 1. Vaše základní barva aury je tedy červená, barvu vedlejší barvy aury pak definuje číslo roku narození, tedy 7, což je fialová.

Podle numerologie rozlišujeme celkem 11 barev.

 • 1 červená

 • 2 oranžová

 • 3 žlutá

 • 4 zelená

 • 5 modrá

 • 6 indigová

 • 7 fialová

 • 8 růžová

 • 9 bronzová

 • 11 stříbrná

 • 22 zlatá

 

Čeho si u aury všímáme?

Velikosti aury, jde totiž o ukazatel duševní vyspělosti. Dalším faktorem jsou pak barvy aury. Aura může být různobarevná, ale u naprosté většiny lidí má obvykle dvě až tři barvy. Aura má barvy stálé, ale i takové, které se mění. Stálá barva naznačuje v jaké fázi se člověk nachází a jak je na tom po zdravotní a psychické stránce. Pokud je daný člověk v harmonii, je jeho aura celistvá, v případě neduhů a psychických obtíží, tak se na daných problematických místech objeví trhliny, barevné pruhy, nejasné barvy atd.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Čínský horoskop 2018

16. února 2018 vstupujeme do roku zemského Psa. Když se to tak vezme, je to rok DonaldaTrumpa, protože právě on se v roce psa narodil. Pes je sice nejlepší přítel člověka, ale i on má svou temnou stránku. Umí se rychle naštvat, jsou velmi kritičtí k druhým, jsou také velmi tvrdohlaví a nedbají rad, zároveň jsou však i velmi přecitlivělí na kritiku a hodně emocionální. Psi jsou přímočaří, vždy řeknou to, co si myslí, ale zároveň se cítí hluboce odpovědni za blaho ostatních.

Metody věštění budoucnosti podle kyvadla

Předvídání budoucnosti je snad pro každého tak trochu zábavné, ale i poučné. Jsou lidé, kteří to skutečně berou jako zpestření života a součást právě zábavy, ale jsou i tací, kteří se tomuto věnují dlouho a tak umí pracovat, v tomto případě s kyvadlem tak, aby věštění budoucnosti bylo skutečné, dalo odpověď na kladené otázky.

TAJEMNÁ MÍSTA V TUZEMSKU: NAVŠTIVTE MÍSTA JAKO Z HORORU 2.

JIHLAVSKÉ PODZEMÍ

O vzniku jihlavských katakomb se toho mnoho neví. Mají délku přes 25 km a řadí se ke druhým nejdelším v republice. Do povědomí široké veřejnosti je vnesl reportér, novinář a spisovatel Stanislav Motl. Osobně se tenkrát vydal do podzemí, aby přišel na kloub podivným událostem a jevům, které se tam mají odehrávat s přesnou pravidelností. Popsal to tenkrát takto: „Stále čekám, až se něco začne dít. A najednou mě nějaká neznámá síla přimrazí k zemi. Nejsem schopen udělat jediný krok, proboha… To přece není možné! No ano, je to stín. Ten stín se hejbe! Tahle slova, která mi jdou samovolně z úst, zachytí kamera. Já teď opravdu vidím lidský stín – ale je to opravdu člověk? Vidím vysokou postavu jako by v kápi. Má podivně hranatou hlavu, pořád stojím jako přimrazený. Ještě před několika hodinami jsem měl pocit, že mě nic nemůže vyvést z rovnováhy. A najednou cítím, jak mi po zádech stékají krůpěje potů.“ Tyto katakomby, vzniklé ražbou stříbra, dodnes zůstávají opředeny tajemstvími.