Aura

Podle parapsychologie, alternativní medicíny i teologie, okolo každého lidského těla je energetické pole, jež je možno vnímat v barvách a v různých tvarech. Jde o fenomén, který prozatím nedokázal nikdo potvrdit. Přestože je běžně neviditelné, mnoho lidí jej již vidělo na vlastní oči a dokonce se i někomu podařilo jej vyfotografovat. Poli, které nás obklopuje od hlavy až po paty, se říká aura.

Aura je odrazem všech jemných životních energií, které jsou obrazem naší osobnosti, našeho způsobu života, myšlenek i emocí. Barvy aury zcela zřetelně prozrazují náš aktuální mentální, psychický a duchovní stav.

O auře

Každá aur je naprosto jedinečná a neopakovatelná. Tělo přesahuje maximálně 30 centimetrů. Auru vždy tvoří nějaká základní barva. Pokud chcete odhalit její barvu, užijte k tomu numerologický výpočet životního čísla. Pro představu si vezmeme datum narození 16. 6. 1978, jeho postupným sčítáním 16+6+1977 (1+6+6+1+9+7+7) se dopracujete k 37. To, když dále sečtete, máte životní číslo 10 a následně 1. Vaše základní barva aury je tedy červená, barvu vedlejší barvy aury pak definuje číslo roku narození, tedy 7, což je fialová.

Podle numerologie rozlišujeme celkem 11 barev.

 • 1 červená

 • 2 oranžová

 • 3 žlutá

 • 4 zelená

 • 5 modrá

 • 6 indigová

 • 7 fialová

 • 8 růžová

 • 9 bronzová

 • 11 stříbrná

 • 22 zlatá

 

Čeho si u aury všímáme?

Velikosti aury, jde totiž o ukazatel duševní vyspělosti. Dalším faktorem jsou pak barvy aury. Aura může být různobarevná, ale u naprosté většiny lidí má obvykle dvě až tři barvy. Aura má barvy stálé, ale i takové, které se mění. Stálá barva naznačuje v jaké fázi se člověk nachází a jak je na tom po zdravotní a psychické stránce. Pokud je daný člověk v harmonii, je jeho aura celistvá, v případě neduhů a psychických obtíží, tak se na daných problematických místech objeví trhliny, barevné pruhy, nejasné barvy atd.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Záhady světa – UFO

Záhadné létající talíře, nebo zelení mužíčci s velkou hlavou a podivnými zvuky, respektive řečí, které se dá stěží rozumět pro nás, pozemšťany, přitahuje pozornost a u nás, na zeměkouli již tato představa tolik zlidověla, že si snad každý dokáže takového typického mimozemšťana představit. Jenže co je na tom pravdy? Kdo z nás vlastně mimozemšťany někdy viděla a také UFO, tedy neidentifikovatelný létající objekt?

Kategorie: Mystika Duchovní život