Aura

Podle parapsychologie, alternativní medicíny i teologie, okolo každého lidského těla je energetické pole, jež je možno vnímat v barvách a v různých tvarech. Jde o fenomén, který prozatím nedokázal nikdo potvrdit. Přestože je běžně neviditelné, mnoho lidí jej již vidělo na vlastní oči a dokonce se i někomu podařilo jej vyfotografovat. Poli, které nás obklopuje od hlavy až po paty, se říká aura.

Aura je odrazem všech jemných životních energií, které jsou obrazem naší osobnosti, našeho způsobu života, myšlenek i emocí. Barvy aury zcela zřetelně prozrazují náš aktuální mentální, psychický a duchovní stav.

O auře

Každá aur je naprosto jedinečná a neopakovatelná. Tělo přesahuje maximálně 30 centimetrů. Auru vždy tvoří nějaká základní barva. Pokud chcete odhalit její barvu, užijte k tomu numerologický výpočet životního čísla. Pro představu si vezmeme datum narození 16. 6. 1978, jeho postupným sčítáním 16+6+1977 (1+6+6+1+9+7+7) se dopracujete k 37. To, když dále sečtete, máte životní číslo 10 a následně 1. Vaše základní barva aury je tedy červená, barvu vedlejší barvy aury pak definuje číslo roku narození, tedy 7, což je fialová.

Podle numerologie rozlišujeme celkem 11 barev.

 • 1 červená

 • 2 oranžová

 • 3 žlutá

 • 4 zelená

 • 5 modrá

 • 6 indigová

 • 7 fialová

 • 8 růžová

 • 9 bronzová

 • 11 stříbrná

 • 22 zlatá

 

Čeho si u aury všímáme?

Velikosti aury, jde totiž o ukazatel duševní vyspělosti. Dalším faktorem jsou pak barvy aury. Aura může být různobarevná, ale u naprosté většiny lidí má obvykle dvě až tři barvy. Aura má barvy stálé, ale i takové, které se mění. Stálá barva naznačuje v jaké fázi se člověk nachází a jak je na tom po zdravotní a psychické stránce. Pokud je daný člověk v harmonii, je jeho aura celistvá, v případě neduhů a psychických obtíží, tak se na daných problematických místech objeví trhliny, barevné pruhy, nejasné barvy atd.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologický význam jména Jaromír

Jméno Jaromír v Česku nejvíce proslavil Jaromír Jágr, který je již doslova živoucí legendou. Aktuálně tak v Česku žije takřka 31 000 Jaromírů. Jde tedy o 86. nejfrekventovanější jméno u nás. Bohužel průměrný věk nositelů se pohybuje okolo 55. Sláva tohoto jména zdá se být momentálně poněkud za zenitem. Svátek u nás Jaromír má 24. 9.

Co jsou to Runy?

Předvídání budoucnosti se může dít i podle run, což jsou symboly, znaky, prý od Germánů, kteří jimi psali. Stáří těchto symbolů se udává a odhaduje na dva tisíce let, což je praktiky počátek nové doby, naší doby. Ale spíše než klasické psaní se užívaly jako součást magických obrazů a spolu s nimi měly přinést ochranu a také úspěch.

Neplýtvejte svou energií na zbytečné konflikty

Je nereálné prožít svůj život bez jediného konfliktu. V průběhu života se střetnete s různými situacemi, v jejichž rámci se nejspíše konfliktu nevyhnete. Někdy tomu přispívá i postavení planet, které na nás působí. I přesto však zvažte, zda jsou některé konflikty nezbytné. Některé hádky jsou doopravdy zbytečné a představují pouze marný boj a plané plýtvání energií.