Magické jablko

Jablko je s magií a kouzly spojováno snad již od nepaměti. Jablko se přece objevuje i v ráji u Adama a Evy. Vyskytuje se i v keltském světě, kde se jablečný mošt pije v době Samhaimu, peče se jablečné cukroví a podobně. Jablka se dokonce užívají i k přivolání lásky. Důležitou magickou roli mají po celém světě, a proto byste jeho sílu neměli podceňovat.

Všeobecně jsou jablka označována za symboly zdraví, života, nesmrtelnosti a lásky. Užívaly se k různým magickým rituálům i ke kouzlení. V některých zemích se z nich i věštilo. V úctě však lidé měli nejen samotná jablka, ale i jabloně. Pro jejich plodnost měli ve zvyku stromky nejen prořezávat, ale také pod jejich korunami nechávali jablka pro bohy, aby i příští rok byl úrodný.

Jablko se ostatně objevuje i v Bibli, jelikož i Křesťané si uvědomovali, že jeho symbolika je velmi důležitá.

Jablko o Vánocích

Jablko proto nesmí chybět ani na Štědrovečerním stole. Je symbolem života a každý z členů rodiny by měl v tento slavnostní večer rozkrojit své jablko pro vyobrazení svého osudu v následujícím roce. Pokud se mu objevila hvězdička, mohl se radovat. Hvězda je totiž dalším mocným symbolem, který dokáže ovlivnit osudy lidí. Křížek je symbolem, smůly, neštěstí i smrt.

Ochranné kouzlo s užitím jablka

Ubližuje vám někdo? Dělá vám někdo naschvály? Potýkáte se škodnou? Zbavte se jej. Vezměte do levé ruky jablko a do dlouhé jehly navlékněte zelenou nit, kterou po navlečení namočte ve slané vodě s rozdrceným pepřem. Jablko pak prošijte 5x a přitom opakujte “Spravedlnost tobě šiju, jablkem tím já tě biju”. Prošité jablko pak vložte do kovové nádoby s octem a ještě před západem slunce jej zakopejte, nejlépe na kopci do země. Nikomu o tomto kouzlu nic neřekněte.

Nejlepším jablečným kouzlem je jejich každodenní konzumace s poděkováním Boyni za jejich požehnání, díky čemuž pak nebudete muset chodit k lékaři.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Bachovy esence

Bachovy květové esence jsou alkoholové roztoky esencí z květů mnohokrát naředěné. Jde o léčivý produkt homeopata Edwarda Bacha, který tvrdil, že i v květech je možno nalézt léčivé účinky rostliny. Hluboce se této myšlence věnoval a vyvíjel homeopatické produkty, které obsahují 50:50 vody a líh (25-40%). Vlastně se jedná o prapůvodní podobu tinktur.

Výklad karet páže holí

Tarot je populární možností, jak si nechat předpovědět budoucnost a také zodpovědět na mnoho otázek, které nám často ani nedají spát. Pro někoho může jít o hloupost, ale skutečnost, že se tímto živí poměrně dost osob a že karty tarotu existují na našem území k předvídání budoucnosti několik století, jež může přesvědčení změnit.

Den narození

Numerologie je velice zajímavou vědou, která poukazuje na mnoho charakterových vlastností, ale i to, kde má člověk slabiny. A přitom jen tak nevaří z vody, ale přímo pracuje s čísly, které jsou nám dány počátkem narození a které nás tak provází celý život. Ono to má něco do sebe a také ukazuje na to, jak nás i datum narození může výrazně ovlivnit.