Magické jablko

Jablko je s magií a kouzly spojováno snad již od nepaměti. Jablko se přece objevuje i v ráji u Adama a Evy. Vyskytuje se i v keltském světě, kde se jablečný mošt pije v době Samhaimu, peče se jablečné cukroví a podobně. Jablka se dokonce užívají i k přivolání lásky. Důležitou magickou roli mají po celém světě, a proto byste jeho sílu neměli podceňovat.

Všeobecně jsou jablka označována za symboly zdraví, života, nesmrtelnosti a lásky. Užívaly se k různým magickým rituálům i ke kouzlení. V některých zemích se z nich i věštilo. V úctě však lidé měli nejen samotná jablka, ale i jabloně. Pro jejich plodnost měli ve zvyku stromky nejen prořezávat, ale také pod jejich korunami nechávali jablka pro bohy, aby i příští rok byl úrodný.

Jablko se ostatně objevuje i v Bibli, jelikož i Křesťané si uvědomovali, že jeho symbolika je velmi důležitá.

Jablko o Vánocích

Jablko proto nesmí chybět ani na Štědrovečerním stole. Je symbolem života a každý z členů rodiny by měl v tento slavnostní večer rozkrojit své jablko pro vyobrazení svého osudu v následujícím roce. Pokud se mu objevila hvězdička, mohl se radovat. Hvězda je totiž dalším mocným symbolem, který dokáže ovlivnit osudy lidí. Křížek je symbolem, smůly, neštěstí i smrt.

Ochranné kouzlo s užitím jablka

Ubližuje vám někdo? Dělá vám někdo naschvály? Potýkáte se škodnou? Zbavte se jej. Vezměte do levé ruky jablko a do dlouhé jehly navlékněte zelenou nit, kterou po navlečení namočte ve slané vodě s rozdrceným pepřem. Jablko pak prošijte 5x a přitom opakujte “Spravedlnost tobě šiju, jablkem tím já tě biju”. Prošité jablko pak vložte do kovové nádoby s octem a ještě před západem slunce jej zakopejte, nejlépe na kopci do země. Nikomu o tomto kouzlu nic neřekněte.

Nejlepším jablečným kouzlem je jejich každodenní konzumace s poděkováním Boyni za jejich požehnání, díky čemuž pak nebudete muset chodit k lékaři.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak budovat svůj sen

Takřka každý z nás má nějaké sny. Je však otázka, zda je realizujeme, sníme anebo anebo jen mluvíme. Samozřejmě, že myšlenka je energií, která podle toho, jak je vyslaná, podvědomě působí na její realizaci. A proto je základem všech splněných snů, neposílat negativní myšlenky do Vesmíru. Myšlenky je sice nutno vysílat, a to opakovaně, ale ty pozitivní.