Co jsou to Runy?

Předvídání budoucnosti se může dít i podle run, což jsou symboly, znaky, prý od Germánů, kteří jimi psali. Stáří těchto symbolů se udává a odhaduje na dva tisíce let, což je praktiky počátek nové doby, naší doby. Ale spíše než klasické psaní se užívaly jako součást magických obrazů a spolu s nimi měly přinést ochranu a také úspěch.

Není znak jako znak

Zvláštními znaky jsou runy, které se právě jako velice důležité symboly pro ochranu používali v několika národech, a byly brány jako jisté talismany, jež mají přinášet celkově úspěch. Využívali je nejen bojovníci, ale třeba i zemědělci, aby bylo dobrá úroda a pak také běžně lidé pro ochranu svoji, ale i svých blízkých, které pro ně odjakživa bylo důležitá.

Vikingové nám přinesli runy

Vlastní systém náboženství, který Vikingové měli, také přinesl právě runy, vyobrazené znaky, jež se zobrazovaly na nejčastěji kameny, aby tak odolali snad všemu, co bylo potřeba. Run je celkem dvacet čtyři, každá má svůj název a také specifikum, význam. Jsou mezi nimi takové, jako například: Dar, Slunce, Tis, Cesta, Kůň nebo Potřeba.

Výklad z Run

Runy se používají již dlouhá léta nejen jako symbolika a talisman, ale také pro věštění, předvídání budoucnosti. Věští se obvykle ze tří run, které jsou buďto klasicky na kamenech, anebo praktičtější formě – na kartách. Při věštění je položena otázka a poté zodpovězena podle výběru tří run.

Všechny runy

V seznamu dvaceti čtyř run, nechybí: Osud, Vlastnictví, Síla, Cesta, Vzkaz, Úspěch, Sklizeň, Sebekontrola, Nové začátky, Intuice, Majetek, Světlo, Uskutečnění, Prorok, Vitalita, Sebepřijetí, Soutěž, Tajemství, Ustálení, Vztah, Ujasnění, Výzva, Odklad a Rozhodné činy. Výklad se provádí většinou na tři runy, ale není výjimkou ani jedna. Jistě stojí za zmínku se o runách něco dozvědět a také třeba jen formou zábavy i runy používat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.

Výklad tarotu rytíř pohárů

Tarotové karty jsou populární pro výklad nejen budoucnosti a odpovídání na důležité životní otázky, které je trápí. Občas je to zábavné, v některých případech to může přinést příjemné rozhřešení. No, každopádně tradice tarotových karet je dlouhá, více než několik století.