Co jsou to Runy?

Předvídání budoucnosti se může dít i podle run, což jsou symboly, znaky, prý od Germánů, kteří jimi psali. Stáří těchto symbolů se udává a odhaduje na dva tisíce let, což je praktiky počátek nové doby, naší doby. Ale spíše než klasické psaní se užívaly jako součást magických obrazů a spolu s nimi měly přinést ochranu a také úspěch.

Není znak jako znak

Zvláštními znaky jsou runy, které se právě jako velice důležité symboly pro ochranu používali v několika národech, a byly brány jako jisté talismany, jež mají přinášet celkově úspěch. Využívali je nejen bojovníci, ale třeba i zemědělci, aby bylo dobrá úroda a pak také běžně lidé pro ochranu svoji, ale i svých blízkých, které pro ně odjakživa bylo důležitá.

Vikingové nám přinesli runy

Vlastní systém náboženství, který Vikingové měli, také přinesl právě runy, vyobrazené znaky, jež se zobrazovaly na nejčastěji kameny, aby tak odolali snad všemu, co bylo potřeba. Run je celkem dvacet čtyři, každá má svůj název a také specifikum, význam. Jsou mezi nimi takové, jako například: Dar, Slunce, Tis, Cesta, Kůň nebo Potřeba.

Výklad z Run

Runy se používají již dlouhá léta nejen jako symbolika a talisman, ale také pro věštění, předvídání budoucnosti. Věští se obvykle ze tří run, které jsou buďto klasicky na kamenech, anebo praktičtější formě – na kartách. Při věštění je položena otázka a poté zodpovězena podle výběru tří run.

Všechny runy

V seznamu dvaceti čtyř run, nechybí: Osud, Vlastnictví, Síla, Cesta, Vzkaz, Úspěch, Sklizeň, Sebekontrola, Nové začátky, Intuice, Majetek, Světlo, Uskutečnění, Prorok, Vitalita, Sebepřijetí, Soutěž, Tajemství, Ustálení, Vztah, Ujasnění, Výzva, Odklad a Rozhodné činy. Výklad se provádí většinou na tři runy, ale není výjimkou ani jedna. Jistě stojí za zmínku se o runách něco dozvědět a také třeba jen formou zábavy i runy používat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Metody věštění budoucnosti podle kyvadla

Předvídání budoucnosti je snad pro každého tak trochu zábavné, ale i poučné. Jsou lidé, kteří to skutečně berou jako zpestření života a součást právě zábavy, ale jsou i tací, kteří se tomuto věnují dlouho a tak umí pracovat, v tomto případě s kyvadlem tak, aby věštění budoucnosti bylo skutečné, dalo odpověď na kladené otázky.