Jak se k sobě hodí Býk a Štír

Fyzická přitažlivost mezi znamením Býka a Štíra je nesmírná. Jsou to jako dva magnety, které, pokud se spojí, či jen dostanou do blízkosti od sebe, pak je jen stěží něco dokáže rozdělit. Tomuto spojení přejí nejen hvězdy, ale prakticky celý vesmír. Důležité je, aby toho dokázali oba plně využít.

Silný erotický náboj

Je to až k neuvěření, ale vzhledem k povaze obou znamení, je zapotřebí si uvědomit, že tomu se nedá divit. Býk je silné, sebestředné znamení, jež si uvědomuje svoji sexualitu a zvláště při seznámení s podobně založeným Štírem dokážou na sebe působit neoddělitelně. Hned od prvního setkání to mezi nimi jiskří a jen bobtná. Podobně, jako když kyne dobře zadělané těsto, tak i vzkvétá jejich vztah.

Magnety spolu

Milostné vzplanutí, ke kterému může dojít i náhodou a velice rychle, přetrvá hodně. A může se tak stát i za předpokladu, že budou oba zadaní, třeba i ve svazku manželském, jsou schopni, pro tak silné pouto původní vztah opustit. Možná budou bojovat s konflikty v sobě, ale prostě všechno to bude silnější, než oni a nejednou jsou k sobě připoutáni jako magnety, jež se jen tak od sebe neoddělí. Musí spolu prostě být.

Jen tak nic nevyvětrá

Na jednu stranu se může zdát, že jde o ledabylé vzplanutí, které nevydrží, ale i když je původně snesla dohromady síla sexuální, pak postupně si k sobě najdou cestu a jejich vzájemný vztah jim bude vyhovovat mnohem více, než všechny předešlé. Takže budou i mile překvapeni a i přesto, že třebas se občas ve vztahu obláčky a bouře objeví, jejich pouto má šanci na úspěch.

Silné pouto, silnější než cokoli

I když se bude stávat, že dojde k hádkám a dost silným, protože jsou oba dost tvrdohlaví na to, aby ustoupili, pak ale i tak se bude jejich vztahu dařit. Málokdo to dokáže pochopit, ale prostě oni to tak mají. Navíc vzrušující na hádce je především to, že se pak mohou také usmířit.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu deset mečů

Sedmdesát osm karet tarotových je rozděleno na velkou a malou arkánu. Původ karet nebyl vystopován, už i proto karty v sobě skrývají pořádnou dávku tajemnosti a kvůli tomu jsou lákavé, vzbuzují pozornost lidé, takřka na celém světě již několik století a jejich popularita prudce stoupá.