Metody věštění budoucnosti podle kyvadla

Předvídání budoucnosti je snad pro každého tak trochu zábavné, ale i poučné. Jsou lidé, kteří to skutečně berou jako zpestření života a součást právě zábavy, ale jsou i tací, kteří se tomuto věnují dlouho a tak umí pracovat, v tomto případě s kyvadlem tak, aby věštění budoucnosti bylo skutečné, dalo odpověď na kladené otázky.

Jak na kyvadlo?

Práce s kyvadlem je především o vnitřní energii, která je takovým vodičem, jenž vnukne prakticky odpověď na otázku. Důležité je v tomto momentu zcela vypnout své ego a soustředit se pekelně na sílu, jež je vnitřní, vydává se skrze tělo a tak i ovlivňuje náš život. Práce s kyvadlem je tak z velké části o soustředění se, odevzdání se jednomu konkrétnímu bodu a zapomenutí na okolí, vypnutí všeho, dalo by se nazvat.

Pohyb kyvadla

Asi nejtěžším momentem je dostat kyvadlo do pohybu. Není to vůbec jednoduché, protože často pod vlivem přání dostáváme kyvadlo do takového pohybu, který si sami přejeme. V tomto ohledu je práce velká právě na silném soustředění a uvědomění si skutečností, že takto neprávem postupujeme a namísto věštby ukazujeme to, co si přejeme.

Výběr kyvadla

Pro věštbu z kyvadla si je nutno vybrat takový materiál, který nám samotným bude sympatický. Něco, co mámě rádi, je nám příjemné a celkově dokážeme si vědomě podvolit jako hodně dobrý materiál.

Jak provádět věštbu

Na tu je zapotřebí si vyhranit čas a také místo, kde nebude nikdo a nic vyrušovat. Pekelné soustředění na práce s kyvadlem je zapotřebí mít. Pak je důležité správně formulovat otázky. Předem je ale nutnější zjistit, jak kyvadlo bude formou vnitřní energie odpovídat. Proto je nutné jej vzít a opakovaně si říkat „ano“. Zaznamenaný pohyb je ten, který dá kladno odpověď. To stejné je nutné provést při opakované „ne“ a poté je zapotřebí již klást konkrétní otázky.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Pozitivní přístup k životu

Poštovní psychologie je poslední dobou na vzestupu a stále více vyhledávána. Je to především proto, že lidé si začínají všímat dost důležitých projevů v životě a často i tak, že to prostě funguje. Kdo je neustále zamračený, zakaboněný, pak má méně štěstí v životě jako člověk se stejným osudem, vzhledem i dalšími skutečnostmi, ale s vnitřním naladěním naprosto jiným, pozitivním.

Numerologie – číslo 6

Popularita numerologie stoupá a to znamená, že se na ni obrací stále více lidí. Většinou proto, že je zajímavá a vypoví hodně o jedinci, pro které je dané číslo určeno jako osudové, charakteristické. Numerologie je nauka o významu čísel, která má své příznivce a pro zábavu se na ni také obrací mnoho jedinců i pouze výjimečně.

Výklad tarotu devět pohárů

Tarotové karty jsou populární a čím dále více se o ně zajímají lidé z různých okruhových zájmů. Jsou tak součástí i běžného života, nejen nějaké oblasti, zahalené tajemstvím a záhadou. Lidé se rád ptají, co mají dělat s napjatou situací, jak si poradit v dalším životě, a hledají důvody, pomoc, jak zůstat silný, například kladným výkladem karet do budoucna.