KYVADLO – ROZHOUPEJTE SVŮJ OSUD

Věštění pomocí kyvadla je skutečně jednodušší, než by se mohlo zdát. Více méně k němu totiž ani nepotřebujete nic kupovat: stačí závaží zavěšené na provázku. Dá se použít i řetízek s přívěškem nebo prsten. Mnohem důležitější je soustředěnost, koncentrace a myšlenka. V ní je totiž síla celého principu věštby. Pokud se ptáte proč zvolit kyvadlo na místo karet nebo věštby z kávové sedliny, odpověď je skutečně prostá: rychlost a ve většině případu jednoznačná odpověď ANO – NE.

Práci s kyvadlem zvládne i začátečník

Samozřejmě, trénovaná ruka zkušené vědmy má tento úkol snazší než ten, kdo jej drží v ruce poprvé. Také pro ni jsou signály vysílané kyvadlem mnohem jasnější. Není to ale věda, které by se nedalo naučit. Pro začátek je dobré nějaké to kyvadlo zakoupit. Je přesně vytvarováno a sestrojeno k účelu odpovědi, namísto řetízku či prstýnku, kde je jejich primární účel zcela jiný. Vybírat si můžete z mnoha tvarů a rozličných materiálů. Od slitin kovů, přes kameny až po dřevo, sklo nebo krystaly. Pokud navštívíte obchod, kde mají kyvadla v nabídce, a žádné vám nepadne do oka, nezoufejte. Na internetu, ať už v e-shopech nebo aukcích můžete narazit přímo na skvosty, které si zamilujete.

Kyvadlo vám musí padnout do ruky i do oka

Proč je tolik důležité, aby se vám kyvadlo nejen dobře drželo, ale i líbilo? Estetiku předmětů vnímáme stejným smyslovým orgánem jako pohyb kyvadla, tedy okem. Nevzhledné kyvadlo proto může velmi negativně ovlivnit odpovědi na vaše otázky: bude odvádět vaši pozornost, čímž dokonale přeruší spojení mentální i fyzické. Taková věštba pak pozbývá smyslu.

Jak na to

Manipulace s kyvadlem je velmi jednoduchá. Obtížné ale může být ujasnění si jeho signálů, které k vám bude vysílat. Nejprve spusťte kyvadlo do vodorovné polohy, vyčkejte, dokud nebude ve zcela rovném a nehybném stavu. Zde se dostáváme do okamžiku tak zvané neutrality. Kyvadlo mlčí a čeká na vaše myšlenky, chystá se je přijmout a pomocí své schopnosti posloužit k radě nebo odpovědi. Nyní zkuste jasně a otevřeně myslet na slovo „Ano“. Sledujte pohyb kyvadla, kterým směrem se vydá. Tento směr bude používat v komunikaci s vaší osobou vždy v případě kladné odpovědi, opačný směr pak naznačí záporné stanovisko či odpověď „Ne“. Pokud máte pocit, že se vám příliš nedaří a kyvadlo se ve vaší ruce zmítá sem a tam, můžete si práci s kyvadlem usnadnit. Použijte pomůcku ve formě potištěného šátku: ten je rozdělen na čtyři zóny. Obsahuje obvykle údaje, jako jsou „Ano“, „Ne“, „Možná“, „Nelze odpovědět“. I zde však může existovat mnoho druhů a variací. Pokud se vám nechtějí vyhazovat další peníze, poslouží vám stejně tak dobře i obyčejný papír a tužka. Pamatujte, kyvadlo se nedá oklamat, neboť vidí do vaší mysli.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak nás ovlivňuje křestní jméno

Při výběru jména pro svého potomka je dobré si uvědomit, že jej bude doprovázet po celý život a výrazně jej ovlivní v jeho osobním, kariérním i vztahovém životě. Ví se, že při špatném výběru, může člověka negativně ovlivnit dokonce i po jeho psychické stránce. Vaše jméno totiž úzce souvisí s vaší karmou. Jménem, které dáte svému dítěti mu dáváte do vínku také i to, s čím se bude v průběhu života potýkat a jaký bude jeho životní úkol.

 

Den svatého Patrika

Každý rok 17. března mnoho lidí na celém světě slaví svátek svatého Patrika. Tenhle Patrik byl starověký duchovní, mnich, misionář a biskup. Kolují o něm různé legendy. A za svou slávu může za ta skutečnost, že byl jednou unesen nájezdníky a prodán v Irsku do otroctví. Tam prý spatřil Boha, který mu poradil, jak z otroctví utéct. A jelikož se mu to podařilo, stal se misionářem.

Může výklad snů odhalit budoucnost?

Klasický tištěný snář najdete v každém knihkupectví, mnoho výkladů ze snů je k nalezení i online na internetu, o čemž vypovídá touha lidí se o snech dozvědět něco více. Říká se, že pokud se někomu zdá o vykálení se spolu s viděním mnoha exkrementů, pak ho prý čeká blahobyt a příjem vysoké finanční částky. Jenže je to skutečně tak?