KYVADLO – ROZHOUPEJTE SVŮJ OSUD

Věštění pomocí kyvadla je skutečně jednodušší, než by se mohlo zdát. Více méně k němu totiž ani nepotřebujete nic kupovat: stačí závaží zavěšené na provázku. Dá se použít i řetízek s přívěškem nebo prsten. Mnohem důležitější je soustředěnost, koncentrace a myšlenka. V ní je totiž síla celého principu věštby. Pokud se ptáte proč zvolit kyvadlo na místo karet nebo věštby z kávové sedliny, odpověď je skutečně prostá: rychlost a ve většině případu jednoznačná odpověď ANO – NE.

Práci s kyvadlem zvládne i začátečník

Samozřejmě, trénovaná ruka zkušené vědmy má tento úkol snazší než ten, kdo jej drží v ruce poprvé. Také pro ni jsou signály vysílané kyvadlem mnohem jasnější. Není to ale věda, které by se nedalo naučit. Pro začátek je dobré nějaké to kyvadlo zakoupit. Je přesně vytvarováno a sestrojeno k účelu odpovědi, namísto řetízku či prstýnku, kde je jejich primární účel zcela jiný. Vybírat si můžete z mnoha tvarů a rozličných materiálů. Od slitin kovů, přes kameny až po dřevo, sklo nebo krystaly. Pokud navštívíte obchod, kde mají kyvadla v nabídce, a žádné vám nepadne do oka, nezoufejte. Na internetu, ať už v e-shopech nebo aukcích můžete narazit přímo na skvosty, které si zamilujete.

Kyvadlo vám musí padnout do ruky i do oka

Proč je tolik důležité, aby se vám kyvadlo nejen dobře drželo, ale i líbilo? Estetiku předmětů vnímáme stejným smyslovým orgánem jako pohyb kyvadla, tedy okem. Nevzhledné kyvadlo proto může velmi negativně ovlivnit odpovědi na vaše otázky: bude odvádět vaši pozornost, čímž dokonale přeruší spojení mentální i fyzické. Taková věštba pak pozbývá smyslu.

Jak na to

Manipulace s kyvadlem je velmi jednoduchá. Obtížné ale může být ujasnění si jeho signálů, které k vám bude vysílat. Nejprve spusťte kyvadlo do vodorovné polohy, vyčkejte, dokud nebude ve zcela rovném a nehybném stavu. Zde se dostáváme do okamžiku tak zvané neutrality. Kyvadlo mlčí a čeká na vaše myšlenky, chystá se je přijmout a pomocí své schopnosti posloužit k radě nebo odpovědi. Nyní zkuste jasně a otevřeně myslet na slovo „Ano“. Sledujte pohyb kyvadla, kterým směrem se vydá. Tento směr bude používat v komunikaci s vaší osobou vždy v případě kladné odpovědi, opačný směr pak naznačí záporné stanovisko či odpověď „Ne“. Pokud máte pocit, že se vám příliš nedaří a kyvadlo se ve vaší ruce zmítá sem a tam, můžete si práci s kyvadlem usnadnit. Použijte pomůcku ve formě potištěného šátku: ten je rozdělen na čtyři zóny. Obsahuje obvykle údaje, jako jsou „Ano“, „Ne“, „Možná“, „Nelze odpovědět“. I zde však může existovat mnoho druhů a variací. Pokud se vám nechtějí vyhazovat další peníze, poslouží vám stejně tak dobře i obyčejný papír a tužka. Pamatujte, kyvadlo se nedá oklamat, neboť vidí do vaší mysli.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.

Jak poznat, že jste se stali obětí černé magie

Vedle bílé magie existuje i magie černá, negativní, která chce lidem jen uškodit. Přesněji, ten, kdo ji užívá chce někomu ublížit, poškodit mu zdraví anebo jej dokonce touží sprovodit ze světa. Jedním z nejznámějších projevů černé magie je přitom prokletí.

Chcete poznat, zda jste se nestali obětí černé magie? Máme pro vás informace, díky nimž to zaručeně poznáte.

PŘÍPAD RODINY PERRONOVY – ČÁST ČTVRTÁ

O tom, že právě duch Bethsabé Shermanové bloudí po chodbách domu, který zakoupila rodina Rogera Perrona, nebylo pochyb. Jako svou oběť si krutá Bathsheba vybrala Carolyn a občas svým mučením potrápila i dceru Cindy. Ostatních děvčat se nikdy nedotkla. Důvod proč si vybrala právě Carolyn byl prostý: Ed a Lorrein Warrenovi se domnívali, že cítí k Rodgerovi náklonnost a na jeho ženu žárlí. Sám Perron vypověděl, že se na svém těle cítil velmi často ženské prsty a to především ve formě hlazení a doteků. Nikdo nepochyboval o tom, že se snaží vypudit Carolyn z domu a chce si Rogera nechat pro sebe.

Bachovy esence

Bachovy květové esence jsou alkoholové roztoky esencí z květů mnohokrát naředěné. Jde o léčivý produkt homeopata Edwarda Bacha, který tvrdil, že i v květech je možno nalézt léčivé účinky rostliny. Hluboce se této myšlence věnoval a vyvíjel homeopatické produkty, které obsahují 50:50 vody a líh (25-40%). Vlastně se jedná o prapůvodní podobu tinktur.