KYVADLO – ROZHOUPEJTE SVŮJ OSUD

Věštění pomocí kyvadla je skutečně jednodušší, než by se mohlo zdát. Více méně k němu totiž ani nepotřebujete nic kupovat: stačí závaží zavěšené na provázku. Dá se použít i řetízek s přívěškem nebo prsten. Mnohem důležitější je soustředěnost, koncentrace a myšlenka. V ní je totiž síla celého principu věštby. Pokud se ptáte proč zvolit kyvadlo na místo karet nebo věštby z kávové sedliny, odpověď je skutečně prostá: rychlost a ve většině případu jednoznačná odpověď ANO – NE.

Práci s kyvadlem zvládne i začátečník

Samozřejmě, trénovaná ruka zkušené vědmy má tento úkol snazší než ten, kdo jej drží v ruce poprvé. Také pro ni jsou signály vysílané kyvadlem mnohem jasnější. Není to ale věda, které by se nedalo naučit. Pro začátek je dobré nějaké to kyvadlo zakoupit. Je přesně vytvarováno a sestrojeno k účelu odpovědi, namísto řetízku či prstýnku, kde je jejich primární účel zcela jiný. Vybírat si můžete z mnoha tvarů a rozličných materiálů. Od slitin kovů, přes kameny až po dřevo, sklo nebo krystaly. Pokud navštívíte obchod, kde mají kyvadla v nabídce, a žádné vám nepadne do oka, nezoufejte. Na internetu, ať už v e-shopech nebo aukcích můžete narazit přímo na skvosty, které si zamilujete.

Kyvadlo vám musí padnout do ruky i do oka

Proč je tolik důležité, aby se vám kyvadlo nejen dobře drželo, ale i líbilo? Estetiku předmětů vnímáme stejným smyslovým orgánem jako pohyb kyvadla, tedy okem. Nevzhledné kyvadlo proto může velmi negativně ovlivnit odpovědi na vaše otázky: bude odvádět vaši pozornost, čímž dokonale přeruší spojení mentální i fyzické. Taková věštba pak pozbývá smyslu.

Jak na to

Manipulace s kyvadlem je velmi jednoduchá. Obtížné ale může být ujasnění si jeho signálů, které k vám bude vysílat. Nejprve spusťte kyvadlo do vodorovné polohy, vyčkejte, dokud nebude ve zcela rovném a nehybném stavu. Zde se dostáváme do okamžiku tak zvané neutrality. Kyvadlo mlčí a čeká na vaše myšlenky, chystá se je přijmout a pomocí své schopnosti posloužit k radě nebo odpovědi. Nyní zkuste jasně a otevřeně myslet na slovo „Ano“. Sledujte pohyb kyvadla, kterým směrem se vydá. Tento směr bude používat v komunikaci s vaší osobou vždy v případě kladné odpovědi, opačný směr pak naznačí záporné stanovisko či odpověď „Ne“. Pokud máte pocit, že se vám příliš nedaří a kyvadlo se ve vaší ruce zmítá sem a tam, můžete si práci s kyvadlem usnadnit. Použijte pomůcku ve formě potištěného šátku: ten je rozdělen na čtyři zóny. Obsahuje obvykle údaje, jako jsou „Ano“, „Ne“, „Možná“, „Nelze odpovědět“. I zde však může existovat mnoho druhů a variací. Pokud se vám nechtějí vyhazovat další peníze, poslouží vám stejně tak dobře i obyčejný papír a tužka. Pamatujte, kyvadlo se nedá oklamat, neboť vidí do vaší mysli.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Rozzuřili jste býka? Utíkejte!

Psychická vyrovnanost a duševní aspekty mohou být do jisté míry určeny právě znamením a vaším ascendentem. Pokud se k tomuto tvrzení stavíte odměřeně, stačí jen navázat na astrologii jako disciplínu. Zabývá se totiž nejen hvězdami, důležitou roli v ní hraje i měsíc. Ano, právě ten měsíc, který je tím, kdo vám určuje vaše místo ve zvěrokruhu. Měsíc, jak známo, oplývá kupříkladu mocí řídit moře, na něž je technika i člověk krátký. Získává také kontrolu nad zvířaty a v neposlední řadě ovlivňuje i člověka.

VOODOO

Republiku Haiti nalezneme v souostroví Velké Antily. Ayiti je původní jméno obyvatel, které se se vší pravděpodobností stalo právě základem názvu země. Pokud by vás zajímal význam jména, dá se vysvětlit a přeložit jako Země vysokých hor. Tento malebný a mýty opředený stát objevil 5. prosince 1492 Kryštof Kolumbus při své první plavbě. To, co si spojujeme s Haiti dodnes je tajemné umění Voodoo. Zprostředkovanými historkami se totiž obyčejné náboženství, jehož účelem bylo primárně léčit a ochraňovat obyvatele Haiti před zlými duchy a otrokáři, proměnilo v kult černé magie, zaklínání a probouzení mrtvých. Vše je ovšem díky hororové produkci Hollywoodu přitaženo pořádně za vlasy a toto exotické náboženství poměrně dehonestuje.