KYVADLO – ROZHOUPEJTE SVŮJ OSUD

Věštění pomocí kyvadla je skutečně jednodušší, než by se mohlo zdát. Více méně k němu totiž ani nepotřebujete nic kupovat: stačí závaží zavěšené na provázku. Dá se použít i řetízek s přívěškem nebo prsten. Mnohem důležitější je soustředěnost, koncentrace a myšlenka. V ní je totiž síla celého principu věštby. Pokud se ptáte proč zvolit kyvadlo na místo karet nebo věštby z kávové sedliny, odpověď je skutečně prostá: rychlost a ve většině případu jednoznačná odpověď ANO – NE.

Práci s kyvadlem zvládne i začátečník

Samozřejmě, trénovaná ruka zkušené vědmy má tento úkol snazší než ten, kdo jej drží v ruce poprvé. Také pro ni jsou signály vysílané kyvadlem mnohem jasnější. Není to ale věda, které by se nedalo naučit. Pro začátek je dobré nějaké to kyvadlo zakoupit. Je přesně vytvarováno a sestrojeno k účelu odpovědi, namísto řetízku či prstýnku, kde je jejich primární účel zcela jiný. Vybírat si můžete z mnoha tvarů a rozličných materiálů. Od slitin kovů, přes kameny až po dřevo, sklo nebo krystaly. Pokud navštívíte obchod, kde mají kyvadla v nabídce, a žádné vám nepadne do oka, nezoufejte. Na internetu, ať už v e-shopech nebo aukcích můžete narazit přímo na skvosty, které si zamilujete.

Kyvadlo vám musí padnout do ruky i do oka

Proč je tolik důležité, aby se vám kyvadlo nejen dobře drželo, ale i líbilo? Estetiku předmětů vnímáme stejným smyslovým orgánem jako pohyb kyvadla, tedy okem. Nevzhledné kyvadlo proto může velmi negativně ovlivnit odpovědi na vaše otázky: bude odvádět vaši pozornost, čímž dokonale přeruší spojení mentální i fyzické. Taková věštba pak pozbývá smyslu.

Jak na to

Manipulace s kyvadlem je velmi jednoduchá. Obtížné ale může být ujasnění si jeho signálů, které k vám bude vysílat. Nejprve spusťte kyvadlo do vodorovné polohy, vyčkejte, dokud nebude ve zcela rovném a nehybném stavu. Zde se dostáváme do okamžiku tak zvané neutrality. Kyvadlo mlčí a čeká na vaše myšlenky, chystá se je přijmout a pomocí své schopnosti posloužit k radě nebo odpovědi. Nyní zkuste jasně a otevřeně myslet na slovo „Ano“. Sledujte pohyb kyvadla, kterým směrem se vydá. Tento směr bude používat v komunikaci s vaší osobou vždy v případě kladné odpovědi, opačný směr pak naznačí záporné stanovisko či odpověď „Ne“. Pokud máte pocit, že se vám příliš nedaří a kyvadlo se ve vaší ruce zmítá sem a tam, můžete si práci s kyvadlem usnadnit. Použijte pomůcku ve formě potištěného šátku: ten je rozdělen na čtyři zóny. Obsahuje obvykle údaje, jako jsou „Ano“, „Ne“, „Možná“, „Nelze odpovědět“. I zde však může existovat mnoho druhů a variací. Pokud se vám nechtějí vyhazovat další peníze, poslouží vám stejně tak dobře i obyčejný papír a tužka. Pamatujte, kyvadlo se nedá oklamat, neboť vidí do vaší mysli.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu čtyři meče

Sedmdesát osm karet tarotu slouží k výkladu budoucnosti již několik let, několik staletí. Lidé se na karty obrací v době, kdy už neví co a jak, nebo i pravidelně, aby jim karty poradily, co a jak dál, anebo také pokud se chtějí pobavit. Možností je několik, každopádně jsou karty populární a tak jsou i lidé, kteří si díky nim vydělávají na živobytí. Je tak jasné, že na věštbě z tarotových karet něco být musí.

Bachovy esence

Bachovy květové esence jsou alkoholové roztoky esencí z květů mnohokrát naředěné. Jde o léčivý produkt homeopata Edwarda Bacha, který tvrdil, že i v květech je možno nalézt léčivé účinky rostliny. Hluboce se této myšlence věnoval a vyvíjel homeopatické produkty, které obsahují 50:50 vody a líh (25-40%). Vlastně se jedná o prapůvodní podobu tinktur.