Výklad tarotu královna mečů

Sedmdesát osm karet tarotových slouží k výkladu budoucnosti a odpovídání na zdánlivě svízelné otázky situací, které v životě mohou nastat. Lidé se na karty obrací nejčastěji v zoufalství, ale někteří i pravidelně. Každý si názor na karty může utvořit vlastní, ale fakt, že se používají několik stovek let, hovoří jistě dost jasně.

Co karta znamená

Jestliže se ve výkladu objeví královna mečů, pak jde o představení nějaké ženy v okolí, která je poměrně chladná, autoritativní a většinou je to výše postavená osoba, jako ne matka, nebo šéfová a tak dále. Jde o silnou, sebevědomou ženu, ale může jít i o muže. Jde o to, že je zásadová a drží se ověřených tradic. Může působit dost chladně, uzavřeně, přičemž je ale dost chytrá a rozhodná jít po své cestě. Může být předzvěstí rozvodu, rozchodu a jiných ztrát.

Pozitivní významy karty

Karta královny mečů ukazuje na cílevědomé myšlení, držení se svých ideálů a svého přesvědčení. Je zde jasný úkaz toho, že tazatel si rozhodně nenechá nic jen tak líbit, zaujímá tvrdý postoj k situaci, která nastane a bojuje za vše, co vznikne. Je zde velká touha po svobodě, po kariéře a tak trochu zadupávání jiných, na úrok vlastní kariéry.

Negativní významy karty

V obráceném významu je zde zdvižen velký prst s varováním před krutou, přísnou ženou, nebo spíše podvodnou, která s sebou nese zlobu, klam a nespolehlivost. Může vznikat myšlenkový chaos, pomatenost a deprese. Vnucování vlastních názorů, přísným a direktivním způsobem. Bezohlednost vůči jiným. Nenávist a potlačování citů zde hraje velkou roli, stejně jako vypočítavost.

Obecně význam karty

Tato karta označuje většinou nějakou konkrétní osobu, která v chladná, osamělá. Jestliže karta vychází jako rada, pak je potřeba dát city stranou a rozhodovat se na základě rozumu a logiky. Je potřeba přistupovat upřímně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

TAJEMNÁ MÍSTA V TUZEMSKU: NAVŠTIVTE MÍSTA JAKO Z HORORU 2.

JIHLAVSKÉ PODZEMÍ

O vzniku jihlavských katakomb se toho mnoho neví. Mají délku přes 25 km a řadí se ke druhým nejdelším v republice. Do povědomí široké veřejnosti je vnesl reportér, novinář a spisovatel Stanislav Motl. Osobně se tenkrát vydal do podzemí, aby přišel na kloub podivným událostem a jevům, které se tam mají odehrávat s přesnou pravidelností. Popsal to tenkrát takto: „Stále čekám, až se něco začne dít. A najednou mě nějaká neznámá síla přimrazí k zemi. Nejsem schopen udělat jediný krok, proboha… To přece není možné! No ano, je to stín. Ten stín se hejbe! Tahle slova, která mi jdou samovolně z úst, zachytí kamera. Já teď opravdu vidím lidský stín – ale je to opravdu člověk? Vidím vysokou postavu jako by v kápi. Má podivně hranatou hlavu, pořád stojím jako přimrazený. Ještě před několika hodinami jsem měl pocit, že mě nic nemůže vyvést z rovnováhy. A najednou cítím, jak mi po zádech stékají krůpěje potů.“ Tyto katakomby, vzniklé ražbou stříbra, dodnes zůstávají opředeny tajemstvími.

Časté noční můry

Jestliže máme hrozivý sen, ze kterého se uprostřed noci vzbudíme vyděšení, pak se rázem uklidníme, že je to pouze sen. Jestliže se takový sen zjeví jen jednou, pak se dá tvrdit, že je to jaksi v pořádku, ale pokud se opakuje i tak, že se děsíme chodit i spát, pak už jde o vážný problém, který je potřeba řešit. Existují dokonce časté noční můry, které se opakují a zdají se více lidem. Důvod, proč k tomu nastává, může být klíček k objasnění a také zbavení si takové noční můry.