Výklad tarotu královna mečů

Sedmdesát osm karet tarotových slouží k výkladu budoucnosti a odpovídání na zdánlivě svízelné otázky situací, které v životě mohou nastat. Lidé se na karty obrací nejčastěji v zoufalství, ale někteří i pravidelně. Každý si názor na karty může utvořit vlastní, ale fakt, že se používají několik stovek let, hovoří jistě dost jasně.

Co karta znamená

Jestliže se ve výkladu objeví královna mečů, pak jde o představení nějaké ženy v okolí, která je poměrně chladná, autoritativní a většinou je to výše postavená osoba, jako ne matka, nebo šéfová a tak dále. Jde o silnou, sebevědomou ženu, ale může jít i o muže. Jde o to, že je zásadová a drží se ověřených tradic. Může působit dost chladně, uzavřeně, přičemž je ale dost chytrá a rozhodná jít po své cestě. Může být předzvěstí rozvodu, rozchodu a jiných ztrát.

Pozitivní významy karty

Karta královny mečů ukazuje na cílevědomé myšlení, držení se svých ideálů a svého přesvědčení. Je zde jasný úkaz toho, že tazatel si rozhodně nenechá nic jen tak líbit, zaujímá tvrdý postoj k situaci, která nastane a bojuje za vše, co vznikne. Je zde velká touha po svobodě, po kariéře a tak trochu zadupávání jiných, na úrok vlastní kariéry.

Negativní významy karty

V obráceném významu je zde zdvižen velký prst s varováním před krutou, přísnou ženou, nebo spíše podvodnou, která s sebou nese zlobu, klam a nespolehlivost. Může vznikat myšlenkový chaos, pomatenost a deprese. Vnucování vlastních názorů, přísným a direktivním způsobem. Bezohlednost vůči jiným. Nenávist a potlačování citů zde hraje velkou roli, stejně jako vypočítavost.

Obecně význam karty

Tato karta označuje většinou nějakou konkrétní osobu, která v chladná, osamělá. Jestliže karta vychází jako rada, pak je potřeba dát city stranou a rozhodovat se na základě rozumu a logiky. Je potřeba přistupovat upřímně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.

Výklad tarotu deset mečů

Sedmdesát osm karet tarotových je rozděleno na velkou a malou arkánu. Původ karet nebyl vystopován, už i proto karty v sobě skrývají pořádnou dávku tajemnosti a kvůli tomu jsou lákavé, vzbuzují pozornost lidé, takřka na celém světě již několik století a jejich popularita prudce stoupá.

Mentalismus

Když se řekne mentalismus, nejspíše se většině vybaví smyslný blonďáček s kučerami, který tak bravurně před lety ztvárnil Mentalistu, hlavního hrdinu ve stejnojmenném seriálu. Nutno také říct, že dříve než se Simon Baker v této roli objevil, u nás o nějakém mentalismu tušil jen málokdo. Dnes si tento pojem lidé spojují alespoň s tímto sexy mužem.