Výklad tarotu královna mečů

Sedmdesát osm karet tarotových slouží k výkladu budoucnosti a odpovídání na zdánlivě svízelné otázky situací, které v životě mohou nastat. Lidé se na karty obrací nejčastěji v zoufalství, ale někteří i pravidelně. Každý si názor na karty může utvořit vlastní, ale fakt, že se používají několik stovek let, hovoří jistě dost jasně.

Co karta znamená

Jestliže se ve výkladu objeví královna mečů, pak jde o představení nějaké ženy v okolí, která je poměrně chladná, autoritativní a většinou je to výše postavená osoba, jako ne matka, nebo šéfová a tak dále. Jde o silnou, sebevědomou ženu, ale může jít i o muže. Jde o to, že je zásadová a drží se ověřených tradic. Může působit dost chladně, uzavřeně, přičemž je ale dost chytrá a rozhodná jít po své cestě. Může být předzvěstí rozvodu, rozchodu a jiných ztrát.

Pozitivní významy karty

Karta královny mečů ukazuje na cílevědomé myšlení, držení se svých ideálů a svého přesvědčení. Je zde jasný úkaz toho, že tazatel si rozhodně nenechá nic jen tak líbit, zaujímá tvrdý postoj k situaci, která nastane a bojuje za vše, co vznikne. Je zde velká touha po svobodě, po kariéře a tak trochu zadupávání jiných, na úrok vlastní kariéry.

Negativní významy karty

V obráceném významu je zde zdvižen velký prst s varováním před krutou, přísnou ženou, nebo spíše podvodnou, která s sebou nese zlobu, klam a nespolehlivost. Může vznikat myšlenkový chaos, pomatenost a deprese. Vnucování vlastních názorů, přísným a direktivním způsobem. Bezohlednost vůči jiným. Nenávist a potlačování citů zde hraje velkou roli, stejně jako vypočítavost.

Obecně význam karty

Tato karta označuje většinou nějakou konkrétní osobu, která v chladná, osamělá. Jestliže karta vychází jako rada, pak je potřeba dát city stranou a rozhodovat se na základě rozumu a logiky. Je potřeba přistupovat upřímně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Bestiář

Známý bestiář díky české, mimo jiné, autorce knih a šéfredaktorce známého časopisu Barbaře Nesvadbové, který byl mimo jiné zfilmován, je zcela jiná kniha, než je klasický bestiář z druhého století. Právě druhá jmenovaná snad i sloužila jako předloha k dílu české autorky, jistě je v ní mnoho souvislostí a srovnání, především, co se srovnání zvířat s lidskou povahou týče. Samozřejmě může jít pouze o domněnky, možná i zpochybnitelné, či pouhá souvislost a spojitost jednoho díla s druhým činí vyloženě název.

Láska podle zvěrokruhu: jak poznáte, že vás milují?

Článků o tom, jaká jsou v lásce jednotlivá znamení, už tu bylo řečeno dost a dost, ale jen málokteré byly tak pravdivé! Chcete vědět, jak vám poví Beran o své náklonnosti? Jak ulovit Lva, který je sám lovec a nedá se na něj jít jen tak nebo si nejste jistí signály ze strany ostýchavé Panny? Hvězdy k nám jasně promlouvají, ovlivňují naše myšlení i chování a to především v emoční a citové oblasti. Není snadné se v tom všem vyznat, s námi však můžete nahlédnout do tajů planet a dozvědět se, co a jak.