Numerologie - číslo 5

Numerologie je nauka o číslech, respektive jejího významu, kdy každé číslo má své vlastní specifikum, sílu, která působí na vše v životě. Třeba i datum narození není dost ovlivní jedince, který se v ten den narodil. Sice jsou to jen čísla, ale mají dost osobitý význam, který působí a ovlivňuje.

Charakteristika čísla pět

Pětky jsou dost chytré, mnohostranné a mají vůdcovské schopnosti. Je pro ně typická cílevědomost i odhodlání. Pro lidi, pro které je osobní číslo pět, je také typické, že rády cestují a poznávají nové lidi, místa a zvyky. Rozhodně to nejsou osoby, které vydrží na jednom místě, stereotyp je pro ně ubíjející. Stále potřebují tvořit, dělat něco nového, pouštět se do nových záležitostí a cílů.

Kamarádští a snadno se seznamují

Typické je také pro ně, že se dobře a snadno seznamují. Velice rychle navazují nové kontakty a i získávají nové přátelé. Mají v sobě jisté kouzlo osobnosti, které je jako magnetem pro ostatní. To je jen jeden krok k úspěchu v lásce, ve kterém pětky také excelují. Jenže to je také na druhou stranu nepříliš vhodné pro trvalé svazky, protože dlouhodobý vztah není pro ně zrovna lákavý. Přitahuje je vše nové, vášnivé a tajemné.

Svoboda a nezávislost všude

Lidé, s osobním číslem pět jsou nezávislí a touží po svobodě. Nejen v lásce, ale i obecně v životě. Stěží si zvykají na nějaká pravidla, raději si vytvoří své a nové. Není pro ně vhodné povolání, kde se musí striktně dodržovat nějaká nařízení. Proto také bude vhodnější, pokud budou sami podnikat, věnovat se činnosti tvůrčí, kde si pravidla určují sami.

Energie na rozdávání

Mají v sobě mnoho energie a určitě se nebudou obávat jít za svými sny. Jestliže se vydají jedním směrem, pak budou velice úspěšní a spokojení po všech stránkách svého života. Budou vynikat, pokud budou chtít a půjdou si za tím.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

VOODOO

Republiku Haiti nalezneme v souostroví Velké Antily. Ayiti je původní jméno obyvatel, které se se vší pravděpodobností stalo právě základem názvu země. Pokud by vás zajímal význam jména, dá se vysvětlit a přeložit jako Země vysokých hor. Tento malebný a mýty opředený stát objevil 5. prosince 1492 Kryštof Kolumbus při své první plavbě. To, co si spojujeme s Haiti dodnes je tajemné umění Voodoo. Zprostředkovanými historkami se totiž obyčejné náboženství, jehož účelem bylo primárně léčit a ochraňovat obyvatele Haiti před zlými duchy a otrokáři, proměnilo v kult černé magie, zaklínání a probouzení mrtvých. Vše je ovšem díky hororové produkci Hollywoodu přitaženo pořádně za vlasy a toto exotické náboženství poměrně dehonestuje.

Jak se k sobě hodí Panna a Střelec

Spojení zemské panny a ohnivého střelce je může být šťastné a až moc spokojené. Je to především tím, že oba mají dost společných zájmů a tak se rozhodně nikdy nudit nebudou. Velkou výhodu tohoto vztahu je i to, že každý vidí svět jiným pohledem a tak se skvěle doplňují. Zatímco panna se soustřeďuje na detaily, tak střelec má mnohem širší záměr a vidí velký svět, přičemž detaily je nechávají chladným. Od toho má ale pannu.

Výklad tarotu čtyři hole

Tarotové karty obsahují velkou arkánu, kterou tvoří dvacet dva karet, a pak také malou arkánu, kde je karet hned padesát šest. Malá se označuje proto, že je mladší, než původní velká arkána. Lidé se občas domnívají, že karty malé arkány nemají tak silný význam jako ty z velké arkány. To je ale omyl.